Moteriški viršūnės visada davė patrauklų dizainą, naudodamos kelias spalvas, kad užimtų vietą spintelėje. Populiariausi dizainai, tokie kaip tunikos, viršutinės kelnės, apynasriai, apvyniojimo viršūnės ir kt., Pritraukė moteris savo grožiui suteikti žavesio. Panašus viršutinis dizainas, plačiai pripažįstamas dėl savo nuostabaus dizaino, yra viršutinių pečių dizainas. Dizainas leidžia moterims ar paaugliams palikti pečius nuo drabužių prisilietimo.

nuo pečių viršūnių

Stulbinantys moterų pečių modeliai:

Su skirtingais juostelių ir blefo dizaino drabužiais nuleidžiami pečiai priverčia moteris dėl to išprotėti. Toliau pateikiamos kelios širdys, sugriebiančios pečių viršūnių dizainus, į kuriuos reikia pažvelgti.

1. Vienos juostos pečių viršus:

Vienos juostos viršus

Išspausdintas viršutinių pečių dizainas su dviguba juostele suteikia nuostabią džinsų išvaizdą. Viršutinė dalis yra trumpo ilgio ir ant kaklo dizaino yra prispaudžiamas dygsnis, pritvirtintas vienu dirželiu pečiams. Juostos gali būti surištos, kad susidarytų lankas, arba kairė, vilkdama, kad suteiktų nepakartojamą išvaizdą.

2. Paprastas pečių pasėlių viršus:

Paprastas pečių viršus

Norite paprastos, bet įmantrios išvaizdos, puikiai derančios nuo peties moterims! Geriausia tam yra nuostabi viršutinė dalis, pagaminta iš laisvos medvilnės, šifono ir elastingos medžiagos. Viršus pagamintas iš pasėlių ilgio ir ilgomis rankovėmis, paliekant pečius nevaisingus.

3. „Boohoo Off Top“:

„Boohoo“ viršūnės

„Boohoo“ viršūnės, dar žinomos kaip pečių viršūnės, yra gana jausmingos. Viršus pagamintas iš nailono medžiagos, kurio trumpas kirpimas panašus į palaidinės. Rankovės taip pat surišamos iki ilgio, kad būtų nuostabiai atrodoma. Priekinėje viršutinėje dalyje yra dvi juostelės, kurias galima susieti, kad padarytumėte funky lanką.

4. Moterų rankos be peties:

Nešiojami ginklų viršūnės

Puikus dizainas su pasukimu yra pigūs viršutiniai pečiai. Laisvas maišelio dizainas viršuje yra laisvas. Juosmens viršuje yra pilnos rankovės, kurios yra labai laisvos. Dizainas leidžia rankoms ir pečiams pernelyg nevaisingą, o kiaušidžių dizainas. Viršuje yra dvi juostelės, kurios yra pririštos prie kaklo, kad būtų puikus sukibimas.

5. Juodas vieno peties lašo viršus:

Juodas vieno peties viršus

Kitokio stiliaus pečių viršutinėje dalyje yra tas, kurio dizainas yra vienas. Juoda viršutinė dalis yra pagaminta iš poliesterio medžiagos su elastingu tomu, todėl viršuje sukuriamos kelios tiesios raukšlės, kad atrodytų nuostabiai. Rankovės taip pat yra panašaus dizaino.

6. Juodos ir baltos juostelės viršuje:

Juodos ir baltos juostelės viršuje

Juodai baltos zebros juostelių dizainas šiais laikais yra gana populiarus tarp paauglių. Viršus pagamintas iš medvilninės medžiagos, o norint suteikti grožio, nuo peties iki kaklo galo susiuvama juoda puri juostelė. Kitoje peties pusėje yra viena juoda juostelė.

7. Gilus kaklas nuo peties:

Gilus kaklas nuo peties

Ieškote pečių vasarai, atostogoms ar vakarėliams paplūdimiuose! Gaukite gilų kaklo viršūnę su dvigubomis rankovėmis. Dvigubos spalvos viršuje yra dvi mielos juostelės pečiams ir viena ant rankų. Viršus pagamintas iš šifono medžiagos, į vidų susiuvama pusiau medvilnė.

8. Dizaineris nuo peties viršaus:

Dizaineris nuo peties

Ieškote kažko išskirtinio ypatingam vakarėliui! Šiai progai geriausiai tinka juodas žavingas kryžminis viršus su vienu peties gabalu. Juoda viršutinė dalis pagaminta iš aksomo, o kaklas – iš tinklinės medžiagos su sidabro kontūrais. Apatinė dalis suprojektuota skersai, kur vienas galas yra ant juosmens, o kitas – ant klubų.

9. Žiemos pečių viršūnės moterims:

Žiema nuo peties

Pirkite žiemai! Išbandykite ilgą žiemos viršutinę dalį be pečių. Viršus pagamintas iš vilnonės medžiagos su dviem atspalviais kaklui ir rankovėms. Kaklo dizainas taip pat apima du užtrauktukus ant kiekvieno peties, kuris atrodo kaip sulankstyta apykaklė. Viršus labiausiai tinka prie aptemptų džinsų su sunkiais žieminiais batais.

10. Plius dydis nuo peties viršutinės pusės:

Viršutinė pusė

Turite sunkų kūną ir galvojate, ką pasirinkti išvykoms! Išbandykite plius dydžio viršūnes, sukurtas be pečių. Viršus pagamintas iš vientisos medžiagos, pritvirtintos prie medvilnės. Viršuje nurodomas juosmens ilgis su raukinio kaklo dizainu. Rankų rankovės taip pat yra padengtos paprastu raukiniu, kad būtų paslėptos sunkios rankos.

11. Atlaisvinkite pečių apkarpymo viršų:

Atlaisvinti peties viršutinę dalį

Palaidi pliuso dydžio pečių viršūnės yra gana populiarios tarp moterų, kurių kūnas sunkus. Juodas paprastas viršus paliekamas laisvas iš visų pusių, o rankovės taip pat yra patogios dėvėti. Be to, rankovės taip pat yra laisvai prigludusios. Viršus pagamintas iš šilko medžiagos, tinkančios džinsams ir džinsams.

12. Mergaičių kryžius, suprojektuotas ant peties:

Kryžminė viršutinė peties dalis

Ieškote naujo ar naujausio modelio, esančio viršutinėje pečių dalyje! Išbandykite paprastą juodą viršutinę dalį su kryžminiu raštu. Viršuje yra gilus V formos kaklas, kurio kraštai siekia pečių kraštą. Tai taip pat kryžius iš apačios, rodantis pilvą ant šortų ar džinsų.

13. „Flair Shirt Design Top“:

„Flair“ marškinėlių dizaino viršus

Išvaizdas, sukurtas nuo peties, yra gana virusinis tarp kolegijos paauglių. Kaštoninės spalvos viršuje yra vienos juostos pečių rankovė su nuojautos lygių rankovių rankovėmis. Viršuje taip pat suteikiama marškinių išvaizda, tinkanti šortams, džinsams ar „Capri“.

14. Madinga mergaičių viršutinė dalis:

Madinga viršutinė dalis nuo peties

Norite turėti madingą ir jaukią vientisą viršutinę dalį nuo peties! Išbandykite unikalaus dizaino viršutinę dalį, kuri taip pat atrodo kaip mini sijonas. Viena viršutinė pusė yra ilga, todėl seksualiai atsiskleidžia kojos. Be to, pečiams taip pat suteikiamas susietas dizainas, kad jie atrodytų gražiai.

15. Paauglių juostelės rankovių viršus:

Juostelės rankovių viršus

Norite atrodyti patraukliai brangiu momentu! Juostinis rankovių viršus yra geriausias, kurį galite gauti. Nešiojami pečiai yra pagaminti iš rankovių su juostelėmis, kad jie taptų jausmingesni. Kaklui taip pat suteikiamas gilus dizainas su ištempiama medžiaga.

Dėl savo jausmingumo viršutinės petnešos tarp moterų yra platesnio pasirinkimo nei kitų aukščiausios klasės dizainų. Platus spalvų asortimentas daro jį žavingesnį. Yra įvairių dizainų skirtingiems sezonams, pavyzdžiui, vasarai, žiemai, rudeniui ir pan .; šiame dizaine jūs supainiojate.