Smagus ir flirtuojantis įvyniojimo viršūnių poveikis yra patrauklus stilius, kuris atrodo nuostabiai. Apvynioti viršus arba apvynioti sijonus ar sukneles atrodo įspūdingai ir išskirtinai. Moterys, turinčios tobulą figūrą, vis dar gali atrodyti fantastiškai, tačiau ir plius dydžio moterys dabar gali apsirengti apvyniojimo stiliumi. Viliojantis apvyniojimo viršūnių dalykas yra tas, kad mes gauname daugybę dizainų, net ir su apvyniojimo tema. Viršutinės apatinės kaklo dalies apyrankės arba suvynioti dirželiai arba ilgos apvyniojimo viršūnės ir dar daug kitų yra nuostabiai atrodančių įvyniojimo viršūnių.

Madingi apvyniojimo stiliaus viršūnių modeliai moterims su vaizdais:

Čia yra 9 madingų moterų skirtingų spalvų ir stilių vyniotinių viršūnių sąrašas Indijoje.

1. Faux Wrap Over:

„Faux Wrap Top“

Baltas dirbtinis įvyniojimo viršus atrodo dinamiškai švarko stiliaus. Ilgos rankovės apvyniojamos viršūnės ir tobulas ilgis, kertantis juosmens liniją ir suporuotas su panašaus audinio kelnėmis, yra dinamiška turtinga ir elegantiška išvaizda. Toks stiliaus apvyniojimo viršus gali atrodyti stulbinančiai verslo susitikimuose.

2. „Designer Loose Wrap Top“:

„Designer Loose Wrap Top“

Moterys, apvyniojančios viršūnes, praranda, o šikšnosparnių rankovės yra viliojanti dizainerio apvyniojimo viršutinė dalis. Laisvas dygsnis ant krūtinės dalies laisvai kabo be jokių mazgų. Su įvyniojimu padaromas gilaus kaklo efektas. Moterys su karštais netiketais gali drąsiai dėvėti tokį dizainą.

3. Moterų kuokštelio įvyniojimo viršus:

Kutelių apvyniojimo viršus

Moteriški kuokšteliai yra fantastiškai įdomūs dizainai. Papuošimai ant kirpimo atrodo patraukliai, o ilgos rankovės puikiai dera prie dizaino. Dangtelio kaklo dizainas taip pat puikiai tinka prie viršaus.

4. „Kimono Wrap Top“ mergaitėms:

„Kimono Wrap Top“

Kimono yra naujausia mados tendencija, kurią mėgsta ir myli daugelis mados mėgėjų. Moterys, turinčios tiesius kūno bruožus, mėgsta dėvėti apvyniotą kimono. Šilko audinio kimono stiliaus apvyniojama viršutinė dalis yra surišta šilko diržu ir suformavus gaubto kaklo raštą suteikia nuostabią išvaizdą.

5. Įtempiamas įvyniojimo viršus:

Įtempiamas įvyniojimo viršus

Ištemptos įvyniojimo viršūnės moterims yra vienas fantastiškas dizainas, apimantis moterišką kūną. Odai nepralaidi apvyniojimo viršutinė dalis yra supakuota susiuvant, tik dėvėtojas turi įlipti į viršų ir išeiti tiesiai. Toks viršus gali atrodyti nuostabiai ant džinsinio audinio ar mini šortų, kad atrodytų puošniai.

6. „Dressy Wrap Top“:

Dressy Wrap Top

Stilinga įvyniojimo viršutinė dalis moterims atrodo švelniai glostanti. Laisvos klostuotos rankovės ir apykaklės įvyniojimai atrodo nuostabiai. Mazgas, susiejantis apvyniojimą, turi ilgą diržą, kurį galima susieti gražiu lanku kaip mazgą.

7. Juostos apykaklės apvyniojimo viršus:

Juostos apykaklės apvyniojimo viršus

Diržinės apvyniojimo viršūnės atrodo nuostabiai, kai viršutinė dalis yra pagaminta iš raištinės medžiagos. Kadangi trijų ketvirčių rankovė su raišteliu detalėmis sklandžiai padidina moteriškų drabužių grožį. Didelės apykaklės suteikia karališką išvaizdą.

8. Sequin Wrap Long Top:

Sequin Wrap Long Top

Blizgučiai su apvyniojimo dizainu yra fantastiškas viliojantis dizainerio viršus. Apvalkalas su aukso spalvos blizgučiais gali būti dėvimas vienas šokių vakarėlyje ar pasimatyme su mylimuoju.

9. Nėrinių įvyniojimo viršus:

Nėrinių įvyniojimo viršus

Elastinga įvyniojimo viršutinė dalis su blizgančia blizgančia medžiaga yra vakarėlio apranga, kuri puikiai tinka prie bet kokio dugno. Tam, kad gautumėte stulbinantį vaizdą, reikia žemos kaklo tamsiai blizgančios rožinės spalvos virvelės.

Apvyniojimo viršūnės atrodo dinamiškos bet kokio amžiaus panelei. Tačiau apvyniojama viršutinė dalis atrodo sunerimusi, kai laikoma rankoje, tačiau vieną kartą dėvima ji rodo savo žavesį. Tai taip pat įgūdis dėvėti apvalkalą. Kai pradėsite dėvėti apvyniojimą viršuje dešinėje, galite rasti būdų, kaip apvynioti įvairiais būdais. Lengvai dėvėti apvalkalą, jei jis nukreiptas teisingu keliu. Apvyniojimo viršūnės atrodo nuostabiai, kai ant plėvelės yra ilgi kaklaraiščiai. Tai taip pat priklauso nuo mazgo, surišto ant plėvelės. Mazgas gali būti sukurtas meniškai. Gražius mazgus galima padaryti įvairiais būdais.