Žalia spalva yra mano mėgstamiausia spalva. Labai mažai žmonių mėgsta žalią spalvą, todėl randame retų žmonių, dėvinčių žalias viršūnes. Žalios spalvos taip pat yra įvairių modelių tamsiai žalios ir šviesiai žalios spalvos. Žalia spalva apibūdina gamtą. O gamta labai graži. Kaip ir raudona, žalia spalva laikoma palanki. Tai reiškia meilės gamtai spalvą. Jei kas nors tvirtai apsisprendžia dėvėti žalios spalvos viršutinę dalį, ji bus priblokšta, kad galėtų rinktis iš daugybės veislių.

žalios viršūnės

Įvairių atspalvių žalios spalvos viršūnės moterims su vaizdais:

Čia yra 9 madingų dizainerių žalios spalvos viršūnės, populiarios moterims ir mergaitėms.

1. Moterų žalios spalvos viršus:

Žalias moterų viršus

Ši žalios spalvos viršutinė dalis atrodys gražiai moterims. Jis turi šiek tiek tamsiai žalios spalvos atspalvį. Ant kaklo yra apykaklė su 3/4 rankovėmis ir dvi kišenės viršutinėje pusėje. Modelis buvo padarytas mygtukais ant kaklo ir rankovių. Tai gražiai atrodo moterims.

2. Stilingi žalios spalvos marškinėliai mergaitėms:

Merginos pilno ilgio žalios spalvos marškinėliai

Ši tamsiai žalia viršutinė dalis puikiai atrodys jaunoms merginoms. Prie kūno priglunda ir kaftano rankovė. Jis turi apvalų apvalkalo kaklą priekyje ir žemą kaklo modelį gale. Plonas džinsas su šiuo viršumi atrodys maloniai. Šiame viršuje merginos atrodys patrauklios ir neprilygstamos.

3. Šviesiai žalios spalvos viršutinis dizainas:

Šviesiai žalios spalvos viršus

Tai nuostabiai šviesiai žalios spalvos viršutinė dalis. Tai šifono medžiaga su gražiu raštu. Jis yra trumpo dydžio, o užpakalinėje pusėje yra geras dizainas skirtingai išvaizdai. Ji turi galimybę užkariauti visuomenės širdis. Jis nuostabus ir labai malonus dėvėti.

4. Žalios nėrinių viršūnės vestuvėms:

Žalias nėrinių viršus

Tai žalios spalvos nėrinių audinio viršus. Mielos merginos atrodys pirmos klasės. Ant kaklo nešiojami gražūs perlų karoliai, kurie suteikia ypatingą asmenybę. Nėrinių žalios viršūnės visada išlieka paklausos. Tai pilnos rankovės su sulaikančiu dizainu ir iš anksto surinkta charizma.

5. Moteriški žali viršutiniai marškiniai:

Moteriškas žalias viršus

Ši žalia viršutinė dalis puikiai tinka dėvėti moterims. Tai gerai atrodys su juodais džinsais. Ant žalios viršūnės yra gražios ponios atspaudas. Jis yra paprasto dizaino ir gali būti naudojamas reguliariai. Moterys mėgsta paprastus viršutinius drabužius, kuriuos galima dėvėti namuose, todėl tai jiems. Trumpos rankovės, apvalus kaklas su juodais akiniais suteikia jaukumo.

6. Šiuolaikinis ilgas žalias viršus paaugliams:

Ilgas žalias viršus

Tai ilgo dydžio žalios spalvos viršus. Jis yra paprastas su dangteliu ir turi marškinių stilių. Priekinėje pusėje mygtukai yra su karoliukais. Tai nuostabiai atrodo šiai panelei. Ponia su šiuo viršumi dėvėjo mėlynus šortus, kurie yra linksmi ir malonūs.

7. Madinga šviesiai žalia viršutinė dalis:

Madingas žalias viršus

Tai gražus žalios spalvos viršus su nuostabiu raštu mergaitei. Rankovėms suteikiamos geros klostės. Tai tikslus ir subtilus dizainas. Šviesiai žalia spalva ramina akis, taip pat ir šis viršus. Ant viršaus susiuvami subtilūs sluoksniai, todėl susidaro puikus įspūdis.

8. Žalios spalvos rankovės be rankovių:

Žalias viršus be rankovių

Ši žalia viršutinė dalis yra be rankovių su dviem dizaino sluoksniais. Ši viršutinė dalis turi du sluoksnius su balto audinio dizainu ant apvalaus kaklo. Ši ponia žalią viršų suporavo su rožinėmis kelnėmis, kurios skiriasi nuo įprastų. Ši žalia viršutinė dalis patiks moterims.

9. Seksualus žalias viršus:

Seksualiai žalias viršus

Tai tikrai seksualus žalias viršus. Jis turi labai žemą gilų kaklą, rodantį gerą krūtų formą. Jis turi kamštienos raštą su nėriniais ant kaklo ir apačios. Jis yra trumpo dydžio, todėl šiek tiek viršija juosmenį. Tai suteikia jūsų kūnui gerą figūrą. Moterims tai atrodys karšta.

Kaip matėme, žalios spalvos viršuje yra daugybė modelių. Tačiau šviesiai žalios spalvos viršūnės moterims atrodo žaviau. Gali būti ir daugiau. Žalios viršūnės, suteikiančios žavingą ir stulbinančią išvaizdą moterims. Dizainas yra toks malonus ir patrauklus. Žalios viršūnės atitiks tik tam tikros spalvos apatinius drabužius, tokius kaip balta ir juoda. Norėdami suteikti neįprastą išvaizdą, žmonės netgi priderina ją prie kitų spalvų apatinių drabužių.