Ar ieškote būdo pertvarkyti seną virtuvę ar visiškai pastatyti naują? U formos virtuvės dizainas yra vienas iš populiariausių išdėstymų, kuris ne tik suteikia daugiau nei pakankamai vietos atsargoms laikyti ir yra gerai apgalvotas pasirinkimas! Yra keletas šios virtuvės dizaino planų, kurie toliau aptariami šiame straipsnyje. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte įspūdingą U formos virtuvės dizaino galeriją, kurią galite įtraukti į savo namus, kad maksimaliai išnaudotumėte erdvę.

modernus U formos virtuvės dizainas

Naujausi U formos virtuvės dizainai:

Čia yra paprastas ir modernus U formos virtuvės dizainas, kurį galite įtraukti į savo namus.

1. U formos modulinė virtuvės konstrukcija:

U formos modulinė virtuvės konstrukcija

Jei norite, kad jūsų virtuvė būtų moderni ir lanksti vieta, šis U formos modulinis virtuvės dizainas yra puikus pasirinkimas. Subtilus baltos ir jūros žalios spalvos spintelių derinys atrodo gražiai, kai derinamas su kambario baltos spalvos palete. Lengvas pritaikymas daro tai vienu iš dažniausiai naudojamų virtuvės dizainų daugelyje namų ūkių.

2. Mažos U formos virtuvės dizainas:

Mažos U formos virtuvės dizainas

Daugelyje didmiesčių namų yra perpildytos erdvės, todėl turime būti kūrybingi, kad pasiektume funkcionalumą ir grožį. Šis mažas U formos virtuvės dizainas gali išgelbėti, jei turite mažai vietos. Aplink esančios visiškai baltos spintelės suteikia pakankamai vietos visiems reikmenims laikyti ir suteikia nedidelį plotą su elegantiška apdaila. Pilkos šios erdvės sienų spalvos puikiai sujungia visus kitus elementus.

3. U formos virtuvė su sala:

U formos virtuvė su sala

Šioje universalioje U formos virtuvėje yra spintos ir armatūra iš trijų sienų pusių, o salos skaitiklis centre, kaip rodo pavadinimas. Šio dizaino ypatybė yra ta, kad gaminimo tikslais ji suteikia jums atskirą erdvę nuo virtuvės sienų. Šio tipo dizainas geriausiai tinka dideliems plotams, nes jis apima sudėtingą modelį. Visiškai balta erdvės tema leidžia atrodyti stilingai ir elegantiškai.

4. U formos virtuvė su pusiasaliu:

U formos virtuvė su pusiasaliu

U formos virtuvė su pusiasaliu gali būti puikus pasirinkimas, jei turite pakankamai daug darbo vietos. Šis dizainas yra labai lankstus ir suteikia daliklį tarp virtuvės ir valgomojo zonų, todėl jis yra labai patrauklus daugeliui žmonių. Balta ir pilka atspalviai šiame kambaryje suteikia neutralią, tačiau elegantišką apdailą. Tai yra vienas iš standartinių dizainų, kuriuos pasirinko žmonės, turintys didelę virtuvės zoną.

5. U formos atvira virtuvė:

U formos atvira virtuvė

U formos atvira virtuvė yra koncepcija, kuri neturi jokių kliūčių sukurti nesenstančią erdvę. Skirtingai nuo sienų, kurias dažniausiai sutinkame įprastuose namuose, šis atviras išdėstymas apima svetainę ir valgomąjį kartu. Tai yra vienas iš praktinių gyvenimo būdų, suteikiantis erdvei itin elegantišką apdailą. Tai buvo puikus pasirinkimas šiuolaikinei šeimai, kuriančiai „viskas įskaičiuota“ aplinką.

6. Šiuolaikinė U formos virtuvė:

Šiuolaikinė U formos virtuvė

Modernaus dizaino ir minimalistinės estetikos derinys yra vienas geriausių šiuolaikinės virtuvės dizaino. Medinės grindys pakelia plokščias spinteles, sukurdamos išskirtinį šios srities pojūtį. Sudėtingos spalvų schemos dera su visais kitais kambario elementais, todėl šiuolaikiška U formos virtuvė yra dažnas pasirinkimas daugelyje namų ūkių.

7. Raudona U formos virtuvė:

Raudona U formos virtuvė

Jei esate ryškių spalvų žmogus, raudonas yra puikus pasirinkimas. Ši raudona u formos virtuvė simbolizuoja jūsų aistrą erdvei, todėl ji atrodo gyva. Raudonų sieninių spintelių ir baltų grindų spintelių kontrastas suteikia daugiau funkcionalumo, o virtuvės forma palieka pakankamai erdvės.

8. Pilka U formos virtuvė:

Pilka U formos virtuvė

Pilka yra vienas iš ryškiausių spalvų pasirinkimų, naudojamų daugelio namų interjerui. Įvairūs pilki atspalviai šioje mažoje virtuvėje gražiai suriša visus elementus, sukurdami neutralią erdvę. Šis pilkos spalvos U formos dizainas yra puikus pasirinkimas žmonėms, norintiems funkcionalumo ir subtilaus stiliaus.

9. U formos sodybos virtuvė:

U formos sodybos virtuvė

Jei ieškote nesudėtingo ir erdvaus savo maisto gaminimo erdvės dizaino, geriausias pasirinkimas yra u formos sodybos virtuvė. Baltos sienos su pilkomis raštais išklotomis grindimis, sutelktos į natūralias vietovės medžiagas, gali būti sveikintinos ir gali sutalpinti daugybę žmonių susibūrimų. Šis dizainas sujungia atviros virtuvės stilių ir salos stiliaus patogumą.

10. Baltos U formos virtuvės idėjos:

Baltos U formos virtuvės idėjos

Balta yra nesenstanti spalva, kuri patinka daugeliui žmonių. Kai derinate u formos virtuvės dizaino funkcionalumą su balta spalva, tai sukuria elegantišką šios vietos apdailą. Šviesiai pilkos sieninės spintelės dera su kambario spalvų palete, tačiau išsiskiria nepriklausomai. Virtuvės erdvė derinama su poilsio zona, suteikiančia atviro plano jausmą.

Jei planuojate statyti ar atnaujinti savo virtuvės erdvę, šiame straipsnyje pateikiamas geriausių U formos virtuvės dizaino, kurį galite įtraukti į savo svajonių virtuvę, sąrašas. Paprastą erdvę paverskite funkcionalia ir estetiškai patrauklia zona. Nepamirškite mums pranešti, kaip šis straipsnis padėjo jums padaryti teisingą pasirinkimą!