Italija savo turtinga kultūra ir tradicijomis visada buvo puikus įkvėpimo šaltinis interjero dizaino ir architektūros pasaulyje. Itališkas dizainas yra puikus elegantiško ir šiuolaikiško derinys, dvelkiantis elegancija ir prabangiu stiliumi. Gražūs itališki virtuvės dizainai yra labai geidžiami dėl savo vizualinio patrauklumo, patogaus interjero su daugybe šviesų erdvei praskaidrinti. Eksperimentuokite su nuostabiu dizainu, pateiktu žemiau, su nuostabiu interjeru, kad pasiektumėte savo svajonių itališkos virtuvės dekorą.

Italų virtuvės dizainas

Naujausi Italijos virtuvės dizainai Indijoje:

Itališkas interjeras yra patrauklus ir labai patrauklus. Čia yra mūsų 15 modernių ir šiuolaikiškų italų virtuvės dizainų, kurie suteiks jums labai reikalingą įkvėpimą pertvarkant jūsų namus.

1. Itališka modulinė virtuvė:

Itališka modulinė virtuvė

Ši itališka modulinė virtuvė pasižymi šiuolaikiška išvaizda ir kompaktiška, tačiau aptakia erdve. Tamsios spalvos purslai ant spintelių sukuria gyvą atmosferą virtuvėje. U formos virtuvėje yra kruopščiai skirtos skalbimo, paruošimo ir maisto gaminimo vietos, kad viskas būtų paprasta. Viename gale pridėtas mažas stiklinis stalas yra valgomasis ir puikiai sujungtas į sistemą. Blizganti balta platforma ir balti demonstracijos elementai virtuvėje suteikia žavesio.

2. Tradicinis italų virtuvės dizainas:

Tradicinis italų virtuvės dizainas

Klasikinė itališka virtuvė kaimiškų spalvų tema suteikia tradicinės kotedžo stiliaus virtuvės jausmą. Natūralaus medžio rėmo apdaila papildo balto ir aukso modelį ant spintelių, suteikdama didžiulį patrauklumą visai aplinkai. Platforma suderinta su sienomis suteikia erdvės prabangos jausmą. Sienų ir stogo balduose taip pat yra baltos ir auksinės spalvos raštų. Stulbinanti liustra ant lubų virtuvėje suteikia žavesio ir sustiprina apšvietimą, kad stilius būtų teigiamas. Prie jų priderinti visiškai balti stalo įrankiai, gražus žvakių stovas ir lempos suteikia aplinkai įmantraus žavesio.

3. Italų virtuvės dizainas mažai erdvei:

Italų virtuvės dizainas mažai erdvei

Ši elegantiška moderni virtuvė suprojektuota labai gražiai, o didžiulė pramoninė metalinė lempa prideda tą wow faktorių. Visos spintelės yra pagamintos iš neutralaus pilko atspalvio ir suteikia virtuvėje rafinuotumo. Didelis langas praleidžia daug šviesos, o tamsios plytelės virš kriauklės suteikia nesenstančią išvaizdą aplinkai. Virtuvė atrodo šilta ir daug erdvesnė, nei yra dėl blizgančių paviršių atspindinčios šviesos.

4. Italų virtuvės interjero dizainas:

Italų virtuvės interjero dizainas

Juoda yra neįtikėtinai viliojanti spalva, naudojama virtuvėje. Į mišinį įpilkite baltos spalvos ir turėsite puikų madingą derinį. Juoda prideda elegantišką foną prie balto stalviršio, o ruda spalva papildo visą perspektyvą. Centrinė sala veikia ir kaip paruošimo zona, ir kaip vieta vakarienei. Elegantiškos demonstracijos prideda madingą išvaizdą, o auksinė šviesa sustiprina stiliaus teiginį.

5. Baltas italų virtuvės dizainas:

Baltos itališkos virtuvės dizainas

Itališka virtuvė čia papuošta tyra balta, taikos ir ramybės spalva. Prietaisuose naudojamos tamsios spalvos ir dalis spintelių padaro erdvę patrauklią ir stilingą. Sienoje įmontuotos spintelės suteikia daugiau vietos saugojimui ir yra paslėptos. Smėlio spalvos spintelės virtuvėje suteikia elegantiško elemento. Dėl elegantiškos įrangos virtuvė atrodo dar madingesnė.

6. Spausdintas italų virtuvės dizainas:

Spausdintas italų virtuvės dizainas

Šioje šiuolaikiškoje itališkoje virtuvėje gausu spalvų, kad viskas pagyvėtų. Ryškiai raudona spalva ir patrauklus gėlių atspausdintas dizainas ant spintelių suteikia paprastą, tačiau madingą išvaizdą. Graži kontrastinga balta suteikia malonų prisilietimą, o įleidžiami žibintai virtuvėje suteikia žavesio. Įvairių raudonų atspalvių mozaikinės plytelės užbaigia šio gražaus raudono šiuolaikinio italų virtuvės dizaino išvaizdą.

7. Pramoninis italų virtuvės dizainas:

Pramoninis italų virtuvės dizainas

Šis pramoninės virtuvės dizainas turi pliką metalą be jokių dažų, kurie suteikia stilingą ir profesionalų vaizdą visai atmosferai. Kriauklė, stalviršis ir paruošimo zona kartu su gaubtu yra pagaminti iš metalo. Stovas virš platformos ir puodo rankena maksimaliai padidina saugojimo vietą, kartu suteikia stiliui elegancijos. Dideli nuožulnūs langai apšviečia erdvę natūralia šviesa ir apšviečia teritoriją. Didžiulis šaldytuvas puikiai papildo valgomojo stalo atspalvį. Gražūs pakabinami žibintai ir variniai stalo įrankiai suteikia virtuvei rafinuotumo.

8. Minimalistinis italų virtuvės dizainas:

Minimalistinis italų virtuvės dizainas

Jei esate tarp tų žmonių, kurie nori minimalizmo, šis viliojantis visiškai baltas dizainas yra skirtas jums. Šis dizainas apima blizgančias baltas spinteles ir virtuvės prietaisus. Pilkas stalviršis suteikia kontrastą baltos spalvos sąrankai. Elegantiškos kėdės ir baldai siūlo madingą viso rajono vaizdą. Jis yra stilingas ir minimalistinis savo stiliumi ir tinka šios kartos jaunimui.

9. Kaimiškas italų virtuvės dizainas:

Kaimiškas italų virtuvės dizainas

Šioje kaimiškoje itališkoje virtuvėje yra kreminės spalvos medžio dirbiniai su gražia apdaila. Pilkas fonas suteikia puikų kontrastą aplinkinei kremo sričiai. Techninė įranga ir prietaisai yra aptakūs ir ploni, kad virtuvėje būtų sukurta netvarkinga išvaizda. Kreminė spintelių spalva taip pat sukuria natūralų srautą į gyvenamąją zoną, nes ji atitinka tekstūruotą sienos dizainą.

10. Erdvus itališkos virtuvės dizainas:

Erdvi itališka virtuvė

Ryškios spalvos dabar pykstasi, o rudos spalvos šioje virtuvėje atkreipia dėmesį į gražią spalvą. Siaura spintelė užtikrina maksimalų saugojimą, o centrinė sala yra paruošimo ir virimo zona. Mažas valgomojo stalas taip pat puikiai papildo rudą dekorą. Augalas ir raudoni stalo įrankiai suteikia šiai šiuolaikinei aplinkai kontrasto ir žavesio.

11. Klasikinis italų virtuvės dizainas:

Stilingas italų virtuvės dizainas

Šis modernus virtuvės dizainas yra išskirtinai erdvus ir pripildytas šviesos, būdingos itališkam interjerui. Stalviršis ir virtuvės prietaisai išsiskiria elegancija balta spalva, o medinė spintelių ir kėdžių apdaila puikiai papildo dekorą. Dizainas yra minimalistinis ir turi didelį šviežumą.

12. L formos italų virtuvės dizainas:

L formos italų virtuvės dizainas

Ši L formos kaimiška virtuvė taupo erdvę, nes skaitiklis yra suderintas su sienomis. Centrinė sala taip pat yra valgomojo ir paruošimo zona. Didelės medinės sijos ir graži medinė apdaila virtuvėje suteikia tradicinę kotedžo stiliaus virtuvės išvaizdą. Du stalai užtikrina maksimalų sėdimų vietų skaičių, o gražios pakabinamos lempos įvaizdžiui suteikia žavesio ir išskirtinio apšvietimo.

13. Naujausias italų virtuvės dizainas:

Naujausia itališka virtuvė

Šis itališko stiliaus dekoras turi minimalistinį požiūrį su metaliniais paviršiais ir visiškai balta apdaila. T formos plotas maksimaliai padidina funkcionalumą, nes suteikia daugiau vietos maisto ruošimui, paruošimui ir valymui. Prietaisai yra saugiai paslėpti sienoje su saugojimo spintelėmis, kad būtų maksimaliai išnaudojamos vietos. Dizainas yra aptakus ir minimalistinis, su erdviu jausmu, iš kurio atsiveria vaizdas į sodą.

14. Šiuolaikinis italų virtuvės dizainas:

Šiuolaikinė italų virtuvė

Ši futuristiškai atrodanti virtuvė gali būti jūsų svajonių virtuvė. Itin modernus ir prašmatnus dizainas apima centrinę salą, kuri yra valgomojo ir valgomojo zona ir sukuria natūralų srautą tarp. Virtuvės prietaisai yra paslėpti sienoje, kartu su spintelėmis. Atviros lentynos su įleidžiamais žibintais suteikia erdvei žavesio. Šviesiai pilka spalvų paletė suteikia nuostabų žavesį, o tamsiai ruda valgomojo viršutinė dalis suteikia aplinkai elegancijos. Didelė apvali lempa puikiai papildo dekorą.

15. Itališko stiliaus virtuvės dekoras:

Itališko stiliaus virtuvės dekoras

Šis tradicinis italų virtuvės dizainas dvelkia žavesiu ir gali būti vieta, kuriai gali tekti sumokėti autorinį atlyginimą. Virimo zona imituoja medinį židinį su madingu gėlių fonu. Skalbimo ir paruošimo zonoje taip pat yra knygų lentyna su stalo įrankių laikikliu. Centrinė sala tarnauja kaip valgomojo zona su baltomis kėdėmis, pridedant modernumo. Gėlės, išsiliejusios iš visų pusių, yra šios vietos akcentas.

Itališkos virtuvės dekoravimo idėjos:

  • Suplanuokite savo virtuvę aplink laisvą erdvę, kad sumažintumėte netvarką ir ją tvarkytumėte.
  • Pabandykite atnaujinti savo prietaisus į protingą aplinkai nekenksmingą, kad sumažintumėte energijos suvartojimą ir laiką.
  • Ryškios spalvos yra madingos ir puikiai pagyvina interjerą.
  • Saugojimo vietos niekada negali būti per daug. Efektyviai išnaudokite erdvę ir padidinkite talpą.
  • Pasirinkite modernizuotą aparatūrą ir ji savo elegantiška išvaizda gali paversti tradicinę virtuvę šiuolaikiška.
  • Eksperimentuokite su įvairių tipų tekstūromis, medžiagomis ir apdaila, kad atrodytumėte madingai.
  • Apšvietimas gali padaryti ar sugadinti virtuvę. Suplanuokite savo virtuvę taip, kad gautumėte pakankamai natūralios šviesos, arba į dekorą įtraukite madingą apšvietimą.
  • Naudokite madingą grindų ir plytelių dizainą. Lubos taip pat gali būti atnaujintos, kad jaustumėtės šviežiai. Turėkite omenyje medžiagų ilgaamžiškumą, nes nenorite per greitai išleisti remontui.

Ateityje namai bus suprojektuoti aplink virtuves. Bet kurią virtuvę galima papuošti, kad ji taptų itališko stiliaus ir atrodytų elegantiškai ir stilingai. Jie puikiai tinka mažoms erdvėms ir apima geriausias idėjas, kaip maksimaliai išnaudoti erdvę, išlaikant erdvią ir erdvią išvaizdą. Išsirinkite savo mėgstamą išvaizdą iš mūsų geriausių dizaino rinkinių ir pradėkite kurti savo svajonių virtuvę!