Kambario dekoras yra labai svarbus, kad jis būtų tvarkingas ir tvarkingas. Geriausias būdas sutvarkyti kambarį ir išlaikyti jį tvarkingą – investuoti į miegamojo spintelę. Tai labai svarbu norint paprastai sutvarkyti visas reikalingas prekes, pvz., Drabužius ir aksesuarus, ir sutaupyti laiko. Toliau slinkite, kad ištirtumėte naujausius miegamojo spintelių dizainus žemiau esančiame straipsnyje.

Modernus miegamojo spintelių dizainas 2020 m

Geriausi miegamojo spintelių dizainai Indijoje:

Naršykite mūsų unikalią miegamojo spintelių dizaino kolekciją, kuri suteiks jums labai reikalingų idėjų apsiperkant.

1. Pakabinama spintelė mažam miegamajam:

Pakabinama spintelė mažam miegamajam

Šios pakabinamos miegamojo spintelės yra neįtikėtinai efektyvios taupant erdvę. Jie taip pat turi keletą mažų pertvarų, kurios padeda tvarkingai suskirstyti visus drabužius. Jie yra kompaktiški ir pagaminti iš aukštos kokybės, patvarios medžiagos. Jei norite sutaupyti vietos savo miegamajame, tuomet pakabinamos spintelės yra geriausias būdas.

2. Medinė miegamojo spintelė:

Medinė spinta miegamajam

Ši medinė miegamojo spintelė yra tradicinio dizaino. Tai labai naudinga, kai apatinėje spintelės dalyje laikomos didelės apimties medžiagos, tokios kaip lagaminai ir vežimėliai. Pateiktos dvi lentynos yra didžiulės ir padeda jums susidoroti su drabužių spinta, nes viduje yra daug medžiagos. Spintelė atrodo elegantiška su medine apdaila ir gražiomis metalinėmis rankenėlėmis.

3. PVC spintelė miegamajam:

PVC spintelė miegamajam

Ši spinta nuo grindų iki lubų puikiai tinka taupyti erdvę ir tvarkingai tvarkyti savo drabužių spintą. Tai atrodo įspūdingai, nes spalvos kontrastuoja su miegamojo sienų spalvomis. Didžiosios dailios medinės rankenos suteikia miegamojo spintoms klasikinį vintažinį vaizdą, taigi stilius ir efektyvumas susisukę į vieną milžinišką miegamojo spintelę.

4. Plastikinės miegamojo spintelės:

Plastikinės spintelės miegamajam

Nenorite investuoti į brangius kambario baldus? Šios plastikinės miegamojo spintelės yra geriausias pasirinkimas jums. Jie yra spalvingi, lengvi ir gali būti lengvai perkeliami po kambarį, skirtingai nei sunkios miegamojo spintelės pagal jūsų poreikius. Jie taip pat suteikia galimybę retkarčiais atnaujinti savo baldus, nes jie yra lengvai vienkartiniai ir nebrangūs. Kam laukti, kai turite šį super duper pasirinkimą?

5. Plieninė miegamojo spintelė:

Plieninė spinta miegamajam

Jei jums patinka patvarūs, ilgai tarnaujantys baldai, tuomet šie plieniniai miegamojo spintelių dizainai jums yra būtini. Jie atrodo modernūs, aptakūs ir madingi su metaline apdaila. Lentynos padeda tvarkingai suskirstyti savo daiktus į kategorijas. Dizainas yra patvarus ir lengvas ir gali būti pritaikytas papildomoms lentynoms pagal jūsų poreikius.

6. Aliuminio spintelė miegamajam:

Aliuminio spintelė miegamiesiems

Šios aliuminio spintelės čia buvo pristatytos 3 modeliuose. Kairėje yra stumdomos durys, kurios yra labai naudingos įleidžiamai spintelei reguliariai naudoti. Centrinėje spintelėje yra apatinė sandėliavimo erdvė su tvarkingai išdėstytomis lentynomis viduje, o viršutinėje dalyje yra besisukančios durys, kurias galima stumti aukštyn, kad prireikus būtų kuo daugiau vietos. Spintelė dešinėje turi įprastas sulankstomas duris ir plačias įmontuotas lentynas, skirtas maksimaliai padidinti miegamojo saugojimo talpą.

7. Miegamojo stiklo spintelė:

Stiklo spinta miegamajame

Investavimas į stiklo spinteles yra puikus būdas padaryti jūsų miegamąjį itin modernų ir puošnų. Jame yra kelios įmontuotos lentynos, leidžiančios tvarkingai klasifikuoti jūsų drabužius ir aksesuarus, taip pat yra skirtingo dydžio lentynos, skirtos pakaboms. Viena spintelė taip pat padvigubėjo kaip komoda, su paslėpta saugykla. Sodrus šių stiklo spintelių kremas puikiai dera prie miegamojo dekoro.

8. Metalinė miegamojo spintelė:

Metalinė miegamojo spintelė

Šios metalinės spintelės yra labai patogios, jei miegamajame nėra įmontuotų sieninių spintelių. Šios spintelės gali būti pritaikytos pagal jūsų poreikius ir būti trumpos arba ilgos, su įvairiais lentynų dydžiais ir reguliuojamu pločiu bei pločiu, atsižvelgiant į jūsų miegamajame esančią erdvę. Spalva taip pat gali būti nudažyta pagal jūsų miegamojo baldus, kad jūsų miegamajame būtų sukurta puiki nuotaika.

9. Vaikų miegamojo spintelės:

Vaikų miegamojo spintelės

Atnaujinate savo vaiko kambarį? Puikus būdas sutvarkyti visus jų žaislus ir drabužius – pridėti spalvingą, pritaikytą žaismingų, ryškių spalvų spintą pagal jūsų vaiko skonį. Šis konkretus dizaineris prie vienos iš spintelių durų pridėjo žalią žalios spalvos atspalvį, kuris atitinka kilimėlį ir kitus kambario baldus ir puikiai kontrastuoja su siena. Žalios rankenėlės pagyvina spintelės dizainą ir taip pat tinka vaikams.

10. Veidrodinio miegamojo spintelės dizainas:

Veidrodinės miegamojo spintelės

Ši pilka miegamojo spintelė ne tik puikiai tinka sutaupyti vietos kampe, bet ir turi įmontuotą veidrodį, taip pat sutaupo papildomos spintelės vietos. Šis modelis atrodo dailiai ir moderniai ir fantastiškai dera prie miegamojo dekoro. Spalvą ir dydį galima pritaikyti pagal jūsų miegamojo reikalavimus.

11. Individualizuotos miegamojo spintelės:

Individualios miegamojo spintelės

Šios stulbinančios baltos spintelės yra specialiai pagamintos iš centrinio televizoriaus bloko ir įvairių dydžių lentynų. Kabineto kampe yra įmontuotas skaitymo kampelis ir puikus vaizdas pro langą. Poilsio zonoje taip pat yra saugojimo galimybių, kad būtų galima papildomai laikyti. Investuokite į šią pagal užsakymą pagamintą savo miegamojo spintelę ir pridėkite jai karališką įspūdį.

12. Kampinio miegamojo kabineto dizainas:

Kampinis kabineto miegamasis

Ši miegamojo spintelė puikiai tinka miegamojo kampe ir maksimaliai išnaudoja erdvę kambaryje. Tiems, kurie turi nedidelį miegamąjį, kuriame nėra tinkamos vietos miegamojo spintelėms, verta apsvarstyti šį modelį. Jis gali būti pagamintas pagal dydį ir spalvą pagal jūsų poreikius.

13. L formos spintelės miegamajam:

L formos spintelė miegamajam

Jei norite stilingos išvaizdos spintelės, tačiau norite sutaupyti grindų, ši L formos miegamojo spintelė yra labai rekomenduojama. Šis ypatingas dizainas čia turi papildomų saugojimo galimybių ir įvairaus dydžio lentynų, atitinkančių jūsų poreikius. Jis puikiai tinka vienam kambario kampui ir puikiai dera prie miegamojo dekoro.

14. 4 stalčių miegamojo spintelė:

4 stalčių miegamojo spintelė

Ši nuostabi stilinga miegamojo spintelė turi 4 stalčius su ypač mielomis kontrastingomis medinėmis rankenėlėmis. Jis gali būti naudojamas papildomam laikymui miegamajame, kai laisvos vietos yra ribotas. Jis gali būti pagamintas pagal užsakymą su skirtingu lentynų aukščiu ir stalčių skaičiumi, kad atitiktų jūsų poreikius.

15. Dizainerio kabinetas miegamajam:

Dizainerio miegamojo spintelė

Ši dizainerio miegamojo spintelė atrodo senoviškai. Kontrastingos persikų ir šokolado rudos spalvos atrodo stulbinančiai, o tamsiai juodas spintelės rėmas pabrėžia išvaizdą. Itin stilingos stalčių rankenėlės suteikia karališką išvaizdą ir išsiskiria. Ši moderni miegamojo spintelė puikiai tinka aplinkiniam miegamajam ir suteikia jai elegantišką išvaizdą.

Ar ne visada mūsų namuose trūksta sandėliavimo galimybių? Miegamajame turi būti tinkamos visų asmeninių daiktų saugojimo patalpos. Jei jūs taip pat ieškojote miegamojo spintelės atnaujinimo, mūsų straipsnis turėjo padėti jums rasti idealų miegamojo spintelės dizainą. Kuris jus labiausiai įkvepia. Praneškite mums toliau pateiktose pastabose.