Ar ieškote būdų, kaip padaryti jūsų mažą vonios kambarį svarbesnį? Pateikiame jums daugybę sprendimų ir tik sprendimą. Nors galbūt nepavyks pakeisti esminių teritorijos architektūrinių elementų, atlikę keletą pakeitimų galite žymiai pagerinti jos išvaizdą. Šiame straipsnyje apžvelgsime naujausius mažų vonios kambarių dizainus, kuriuos galite ekonomiškai įtraukti.

Naujausi mažų vonios kambarių dizainai

Mažo vonios kambario išdėstymo idėjos:

Nesvarbu, ar tai mažas, ar didelis vonios kambarys, erdvė nesvarbu, kada galite papuošti bet kokią erdvę, turėdami gerą idėją apie kambario išdėstymą. Keletas mažų vonios kambario išdėstymo idėjų, kurias galite pritaikyti savo namų ūkiui.

 • Pabandykite naudoti ryškias ir ryškias spalvas, nebent jums patinka pilka spalva.
 • Tokie modeliai kaip kaleidoskopas prideda labai reikalingą keistą prisilietimą.
 • Skirtingai nuo nuobodžių spalvų, galite naudoti raštuotas grindis.
 • Saugokite erdvę netvarkingai.

Naujausi mažų vonios kambarių dizainai Indijoje:

Čia yra mūsų 20 paprastų ir modernių mažų vonios kambarių su vaizdais. Pažvelkime į juos.

1. Mažos kaimiškos vonios idėja:

Mažos kaimiškos vonios idėjos

Tai ne toks subtilus, bet patrauklus vonios kambario dizainas, kuris yra puikus pasirinkimas iš mažų kaimiškų vonios idėjų. Grubios sienos ir grindys tinka dizaino variantui. Šone yra balta vonia ir vidutinio dydžio medinė spintelė su maža kriaukle viršuje centre. Yra atskira vonios zona su pertvara, ji dekoruota šiuolaikinėmis lempomis ir gėlėmis.

2. Mažos šalies vonios kambario dizainas:

Mažos šalies vonios kambario idėjos

Kol atliktas darbas yra tvarkingas ir tinkamai apdorotas, išvaizda pagražėja automatiškai. Štai vienas iš tokių mažos šalies vonios kambario idėjų pavyzdžių. Visiškai balta yra šalies atvaizdas, išsiskiriantis išilgai pilkų sienų. Ilgas permatomas stiklo langas ir kaimiškos grindys papildo visą vaizdą.

3. Mažas šiuolaikiškas vonios kambarys:

Maži šiuolaikiški vonios kambariai

Maži šiuolaikiški vonios kambariai gali būti puikus bet kurio namo priedas, nes jie atspindi atnaujintą tendenciją su smulkiomis linijomis. Visiškai balta šio vonios kambario tema su gniuždančia apdaila daro jį vienu iš geriausių mažų vonios kambarių dizaino. Netoli spintelių yra stalviršis su stiklo durimis, kurios papildo išvaizdą. Pridėjus augalų, jis atrodo modernus ir draugiškas aplinkai.

4. Mažo kvadratinio vonios kambario idėja:

Idėjos mažam kvadratiniam vonios kambariui

Apdailai ir dizainui svarbų vaidmenį vaidina forma ir vieta, kurią skiriate savo vonios erdvei. Kvadratas yra puiki forma, turinti keturis kampus, todėl ji atrodo erdvi, net jei ji turi nedidelį plotą. Tai yra vienas iš geriausių mažų kvadratinių vonios kambario idėjų pavyzdžių, kurių viename kampe yra dušo zona su permatomomis stiklinėmis durimis, o kitame-praustuvas. Raštuoti tapetai ir grindys priešingai nei baltas kambarys.

5. Japonų vonios kambario dizainas mažai erdvei:

Japoniškas vonios kambario dizainas mažoje erdvėje

Japoniškas vonios kambarys puikiai tinka mažoje erdvėje, nes šis stilius paprastai yra minimalus ir daug ramybės. Tai geriausias mažo minimalistinio vonios kambario pavyzdys, nes jis naudoja mažiau vietos ir turi labai mažai įrangos, todėl joje nėra netvarkos. Ramus apšvietimas, augalų gyvenimas taip pat papildo japonišką dizainą, todėl prarandate rūpesčius šiltoje vonioje.

6. Minimalistinis mažas vonios kambarys:

Minimalistinis vonios kambarys

Aštrios linijos ir neperkrauta erdvė sukuria puikų minimalistinį mažo vonios kambario dizainą ir padeda išsivalyti galvą atpalaiduojančia vonia. Tai idealus šio dizaino pavyzdys: visos baltos grindys ir sienos su dušu viename gale su stiklo pertvara nuo visų kitų higienos reikmenų. Augalų gyvenimas yra papildymas, neapsunkinant vietos, su sieniniu stovu rankšluosčiams pakabinti.

7. Mažas skandinaviškas vonios kambarys:

Mažas skandinaviškas vonios kambarys

Trys dalykai, kurie vaidina svarbų vaidmenį skandinaviškame dizaine, yra grožis, paprastumas ir naudingumas, todėl tai yra tinkamas pasirinkimas mažam skandinaviškam vonios kambariui. Grindys ir sienos atrodo kaimiškai pilkos spalvos su baltais tualeto priedais. Tai puikus pavyzdys, vaizduojantis neutralias spalvas, elegantiškas linijas, kurios puikiai veikia kartu ir yra stilingos.

8. Mažas stačiakampis vonios dizainas:

Mažas stačiakampis vonios dizainas

Jei turite siaurą erdvę vonios kambariui, tada čia yra geriausias būdas pasipuošti, todėl jis yra vienas iš geriausių mažų stačiakampių vonios kambarių. Nors plotas čia yra mažesnis, turėdami tinkamas išdėstymo idėjas, galite jį efektyviai panaudoti. Yra pertvara su raštuotu mėlynu stiklu, žyminčia skirtumą tarp dušo zonos ir kitų higienos reikmenų. Paprasta rankena rankšluosčiams pakabinti su nedideliu stovu, kad būtų galima laikyti mažą augalą ir kitus daiktus.

9. Mažo Europos vonios kambario idėja:

Mažos europietiškos vonios idėjos

Europos vonios kambariai dažnai laikomi pereinamojo laikotarpio daiktais, kurie apima įvairių laikų dalykus. Galite pajusti vieną geriausių mažų Europos vonios kambario idėjų, kuriose yra visi elementai. Yra ilgas stačiakampis praustuvas su stalčiais, skirtas visiems jūsų maudymosi poreikiams patenkinti. Cemento spalvos grindys ir sienos išsiskiria, padidindamos vonios erdvę.

10. Mažos L formos vonios idėja:

Mažos L formos vonios idėjos

Tai unikali vonios kambario forma ir gana neįprasta. Siena yra pilkos spalvos plytų dizaino su taškinėmis grindimis, todėl tai yra viena geriausių mažų L formos vonios idėjų. Yra nedidelė L formos vonia su sienine spintele su padėklu. Tai galite apsvarstyti kaip pirmąjį variantą, jei vonioje yra mažiau vietos.

11. Prašmatnus mažo vonios kambario dizainas:

Stilingi maži vonios kambariai

Kas sakė, kad jūs negalite pridėti grožio mažoje erdvėje, net jei tai yra vonios kambarys. Vonios zona yra ta vieta, kurioje galite daugiausiai eksperimentuoti. Prašmatniuose mažuose vonios kambariuose yra grožybių, dėl kurių jūsų maudymosi vieta tampa daug prašmatnesnė ir elegantiškesnė. Nors svetainė yra mažesnė, didžioji vonia ir praustuvas su stilingais čiaupais puikiai atrodo kartu su dideliu apvaliu veidrodžiu ir tik keli asmeniniai nuotraukų rėmeliai..

12. Mažo buto vonios kambario idėja:

Idėjos mažam butui vonios kambaryje

Butų kultūra buvo tendencinga, ypač miestuose, ir lėtai plinta į kaimo vietoves. Šiuose vonios kambariuose yra dušo zona, kuri yra pertvara su stumdomomis stiklinėmis durimis, kitoje pusėje – tualeto reikmenys, pavyzdžiui, praustuvas. Šis nedidelis vonios kambario dizainas turi didelį kvadrato formos veidrodį ir kai kuriuos meno rėmus ant sienos su stačiakampiu kriaukle kartu su spintele rankšluosčiams ir kitiems daiktams laikyti.

13. Mažos vonios tuštybės idėja:

Mažos vonios tuštybės idėja

Tinkamos tuštybės yra viskas, ko jums reikia, jei turite mažai vietos savo prausyklai. Tai yra vienas iš geriausių tualeto dizaino mažam plotui, kuriame yra visi reikalingi daiktai šioje erdvėje. Gražus stačiakampis languotas raštas vienoje sienos pusėje turi didelį veidrodį su praustuvu ir vonia, kuri tiksliai tinka. Paprastas, bet elegantiškas dizainas daro jį patrauklesniu tualeto dizainu mažiems vonios kambariams.

14. Mažas baltas vonios dizainas:

Mažos baltos vonios idėjos

Tai nedidelis vonios kambarys su vonia, tinkantis bet kuriam miesto butui, kuriame erdvė yra ribota. Pridėjus stoglangį vonios zona atrodo daug reikšmingesnė, nei buvo iš pradžių. Pagrindinė šios vonios zonos spalvų paletė yra balta, ant grindų – juodos ir baltos spalvos kontrastas. Galite įgyvendinti šį dizainą, nes tai yra viena geriausių mažų baltų vonios kambario idėjų.

15. Mažos mėlynos vonios idėja:

Mažos mėlynos vonios idėjos

Tai yra viena iš populiariausių mažų mėlynų vonios kambario idėjų, dėl kurių jūsų vonios zona atrodo stilingai ir vandens pagrindu. Tema panaši į vandens spalvą kartu su mėlynos spalvos atspalviu stikle. Tai geriausias modernus vonios kambario dizainas mažoms erdvėms, apimantis visus jūsų poreikius jūsų nurodytoje teritorijoje – pastatydami augalą kartu su paprastu strypu rankšluosčiams pakabinti, kad jis atrodytų elegantiškai.

16. Mažos juodos vonios idėja:

Idėja mažam juodam vonios kambariui

„Blak“ yra gana drąsi spalva, naudojama bet kurioje jūsų namo dalyje, nes ji dominuoja bet kurioje kitoje netoliese esančioje spalvoje. Tai yra viena iš mažų juodų vonios idėjų, kurias galite pritaikyti, jei juoda yra jūsų pageidaujama spalva. Kiekvienas colis šios vonios erdvės yra padengtas juoda spalva, išskyrus vonios vidų ir praustuvą. Viena sienos pusė padaryta mažomis plytelėmis baltos ir juodos spalvos derinyje.

17. Mažos rudos vonios idėja:

Mažos rudos vonios idėjos

Šis vaizdas suteikia jums žvilgsnį į vieną iš mažų rudų vonios kambario idėjų, daugiausia padengtų žemiška ruda spalva. Yra nedidelis plotas dušui su apskrito stiklo durimis, kvadratinis praustuvas su baltomis grindimis ir stačiakampiu rudos spalvos lopu. Grynas šios erdvės spalvų tonas daro jį vienu gražiausių mažų vonios kambarių.

18. Mažos vonios dekoravimo idėja:

Mažos vonios dekoravimo idėjos

Nepriklausomai nuo vonios kambario spalvos ar dydžio, čia yra keletas kūrybingų mažų vonios kambarių idėjų, kurias galite pabandyti papuošti. Gražios stiklo žvakės, sukuriančios mielą nuotaiką, maži augalai aplink vonią suteiks jums sodo pojūtį. Savo „pasidaryk pats“ įgūdžius galite panaudoti dekoruodami nedidelį vonios kambarį, padarydami erdvę savo mažame SPA centre, kuriame galėsite atsipalaiduoti ir atjaunėti. Augalų gyvenimas prieštarauja visiškai baltai vonios kambario temai.

19. Mažo vonios kambario apšvietimo idėjos:

Mažo vonios kambario apšvietimo idėjos

Jei neturite tinkamo apšvietimo, bet koks dekoro kiekis jūsų netenkins. Tai geriausias prabangių mažų vonios kambarių pavyzdys, kuriame yra puiki šviesa su minimalistine įranga. Šis paveikslėlis puikiai vaizduoja mažo vonios kambario apšvietimo idėjas, dėl kurių net maža vonios zona atrodo prabangiai. Stogas pilnas įmontuotų žibintų su didele kvadratine vonia ir dalis sienos, padengtos juodai baltomis plytelėmis.

20. Mažos vonios spalvos idėjos:

Mažo vonios kambario spalvų idėja

Spalvų tema yra kita svarbi dalis, daugiausia balta, kuri yra pageidaujama. Bet jūs galite pasirinkti spalvą pagal savo skonį, kuris eina koja kojon, todėl tai yra maža prabangios vonios idėja. Grindys yra gražus juodai baltas raštas, kurio pusė sienos padengta tamsiai pilka PVC medžiaga su ilgomis stačiakampėmis juostelėmis, priešingai nei balta tvora, todėl tai yra puikus pasirinkimas mažoms vonios spalvų idėjoms.

Mažos vonios dekoravimo idėjos:

Net jei tai vonios kambarys, tai nereiškia, kad negalite papuošti ir pagražinti erdvės! Štai keletas nedidelių vonios dekoravimo idėjų, kurių biudžetą galite įgyvendinti.

 • Patrauklūs spalvingi tapetai papildo dekorą.
 • Galite pridėti mažų orą valantių augalų.
 • Organizuokite savo komunalines paslaugas padedant mažiems organizatoriams.
 • Pridėkite stilingą tualetinio popieriaus pakabą.
 • Galite pakeisti vietovės temą pagal savo skonį.

Idėjos mažam vonios kambariui pertvarkyti:

Bet kurios jūsų namo erdvės pertvarkymas nėra maža užduotis, todėl taip pat reikia tinkamai suplanuoti ir įgyvendinti šias idėjas. Štai kaip galite efektyviai pertvarkyti savo mažą vonios kambarį.

 • Pirmas dalykas, kurį galite padaryti, yra pakeisti vonios erdvės spalvų paletę.
 • Pakeiskite senus dušus įmantriais, madingais dušais, kurie padeda sumažinti vandens švaistymą.
 • Galite naudoti spinteles, kurios neužima vietos.
 • Galite pašalinti visus nereikalingus įrenginius.

Erdvė daugeliui iš mūsų yra kliūtis gauti gražų namą, kurio siekiame, ir vonios kambarys nėra išimtis. Šiame straipsnyje pateikiamos šaunios vonios idėjos mažiems vonios kambariams. Praneškite mums, ką manote apie mažo vonios kambario dizainą ir kaip jis jums pavyko.