Ar atsibodo neryžtinga jūsų vonios kambario išvaizda? Tai vieta, kur mes visi einame, pradėti bet kurią savo gyvenimo dieną. Taigi, kodėl gi nepadarius šių gražių vonios dizaino idėjų nuostabia ir įkvepiančia vieta, kur visą dieną tvarkytis..

Daugelis iš mūsų dažnai nepaisome intymiausios savo namų zonos – prausyklos. Tai nėra neįprasta, tačiau šios erdvės dekoravimas kūrybiškai pakelia nuotaiką pradėti naują dieną. Naudodami šiame straipsnyje pateiktus vonios kambario dizainus, galite sukurti erdvę, kuri ne tik atspindėtų jūsų stilių, bet ir papildytų jūsų vonios kambario dizainą.

Geriausi vonios kambario dizainai

Vonios kambario išdėstymo idėjos:

Suprojektuoti bet kurį jūsų namo kambarį nėra lengva užduotis; reikia atsižvelgti į daugelį veiksnių, pirmiausia atsižvelgiama į erdvės išdėstymą. Būtina išnaudoti kiekvieną centimetrą vietos prausykloje. Štai keletas vonios kambario išdėstymo idėjų:

  • Priklausomai nuo jūsų asmeninio pasirinkimo, galite pasirinkti vonią ar dušą, kuris puikiai tinka, neužimant daug vietos.
  • Suprojektuokite savo prausyklą taip, kad ji apimtų visas jums reikalingas funkcijas, priklausomai nuo erdvės formos ir dydžio.
  • Pasirinkite strypus ar rankšluosčių rankenas, kurios yra atsparios slydimui.
  • Pasirinkite erdvę taupančią saugyklą, kuri užtikrins jūsų patalynės ir higienos reikmenų saugumą.

Šiuolaikiniai vonios kambario dizainai Indijoje:

Čia yra mūsų 25 paprasti ir geriausi vonios kambario dizainai su nuotraukomis. Pažvelkime į juos.

1. Mažas vonios dizainas:

Mažo vonios kambario dizainas

Efektyvus erdvės išnaudojimas yra raktas į mažų vonios kambarių dizainą. Tai puikus pavyzdys, kaip galite stilingai įtraukti vonios reikmenis, nereikalaujant daug vietos. Sienos yra padengtos baltomis plytelėmis, atitinkančiomis tualeto ir praplovimo bako spalvą. Grindys šešiakampiu būdu pažymėtos balta spalva juodos spalvos fone. Kampe yra nedidelis stovas, kuriame jūsų higienos reikmenys gali būti dedamos žemiau auksinio dušo kartu su bidė. Priešingoje sienoje yra nedidelė į strypą panaši konstrukcija, kurioje galite pakabinti rankšluosčius.

Skaityti daugiau: Geriausi mažų vonios kambarių dizainai

2. Mergaičių vonios idėjos:

Mergaičių vonios idėjos

Daugelis moterų linkusios į savo gyvenamąsias patalpas įterpti daug gėlių. Tai geriausias pavyzdys mergaičių vonios idėjoms, įskaitant rožinę spalvą ir gėles, kurios yra įprastos merginos vonios temos. Kambario spalvų paletė yra daugiausia rožinė, o tai papildo ryškiai raudoną rankšluostį ir gėlių užuolaidų dizainą ant sienos. Tai prideda gražią ir linksmą skalbimo zoną. Vienoje pusėje yra daug baltos spintelės, kurios centre yra marmurinis stalviršis su praustuvu. Jūs turite gražų didelį veidrodį prie sienos.

3. Šiuolaikinis vonios kambario dizainas:

Šiuolaikiškas vonios kambario dizainas su atskirai stovinčia geležine vonia

Jei ieškote minimalistinio stiliaus ir modernios įrangos, tuomet galite rinktis šiuolaikišką vonios kambario dizainą. Šis ryškus dizainas turi smulkias linijas su gražia kaštoninės spalvos vonia link lango, nedidelę maudymosi zoną su stiklinėmis sienomis ir tualetą šalia jo. Vonios gale yra ilgas stiklinis langas su langinėmis. Dėl lengvo įmontuoto apšvietimo ši erdvė atrodo elegantiška ir stilinga. Apatinė kambario dalis yra balta, o viršutinė – kreminės spalvos su oranžinėmis vertikaliomis linijomis.

4. Minimalistinis vonios kambario dizainas:

Minimalistiniai vonios kambariai

Tai minimalistinio vonios kambario vaizdas, kuriame yra nedaug dekoro, išskyrus būtiniausius daiktus. Sienų spalvos yra visiškai baltos, šone yra du stumdomi stikliniai langai. Nedidelė keraminė vonia ant šiek tiek pakeltos marmurinės grindų dangos išsiskiria iš paprastų peleninių grindų. Ant sienos yra vidutinio stačiakampio formos veidrodis su cemento sieniniu stovu, kuriame galite pasidėti savo higienos reikmenis su įmontuotais mediniais stalčiais. Tai viena geriausių paprastų vonios idėjų.

5. 3D vonios kambario dizainas:

3d vonios kambario dizainas

Planavimas yra raktas į jūsų ir jūsų šeimos pasirinkimą ir poreikius. Tai 3D vonios kambario dizainas, kuriame sukurta moderni ir stilinga išvaizda su elegantiškais, tačiau paprastais prausyklos priedais. Tai yra vienas iš tobulų šiuolaikiško vonios kambario dizaino, kuris turi tamsiai pilką sienų spalvą ir šviesesnį pilkos spalvos atspalvį grindims. Visi šios erdvės priedai ir dekoras yra įvairių pilkų atspalvių. Nedideliame plote po vonia yra medinės grindys, kurios tęsiasi iki lubų plonų plokščių pavidalu, šviesinančiomis erdvę.

6. Vakarų vonios kambario dizainas:

Vakarietiškas vonios kambario dizainas

Jei norite švarios vonios zonos, išbandykite šiuos vakarietiškus vonios kambario dizainus. Grindys ir lubos yra baltos spalvos, dailios apdailos. Yra visiškai balta vonia, kurios viršuje yra čiaupas. Siena už viršaus yra plika ir pilka, erdvę apšviečia stilinga žibinto šviesa. Plaukiojanti natūralaus medžio tuštybė su ryškiais kampais ir atsarginiu apšvietimu ši vieta atrodo futuristiška. Visame vonios kambaryje yra balti akcentai su ilgu stačiakampiu stiklu ir mažomis kajutėmis iš abiejų pusių.

7. Japonų vonios kambario dizainas:

Japoniškas vonios kambario dizainas

Japoniško vonios dizaino ypatumas yra tas, kad atskirose vietose yra kriauklė, vonia ir tualetas. Šis dizainas turi gilią, baltą vonią su stiklinėmis sienomis, atskiriančiomis svetainę nuo vietos, kurioje yra praustuvas, o kitoje pusėje yra tualetas. Centrinėje zonoje yra medinis langas su stumdomomis stiklinėmis durimis. Švarus skalbimas yra privalomas japonų prausyklų žingsnis; todėl vonios ir vonios zona paprastai yra nesugadintos. Žemiškos ir švelnios šio prausyklos spalvos daro jį vienu geriausių vonios kambario dizainų.

8. Lauko vonios kambario idėjos:

Lauko vonios kambario idėjos

Vonios kambarys lauke skamba labai smagiai. Tai yra viena iš puikių lauko vonios kambario idėjų, kuri yra puikus jūsų spalvingo ir stilingo namo priedas. Galite mėgautis gamta maudydamiesi duše vonioje arba dideliuose dušuose vienoje teritorijos pusėje su plytelėmis išklotomis sienomis ir nedidelėmis vietomis, kuriose galite laikyti savo higienos reikmenis. Tai prabangi vonios kambario idėja, kurią galite įgyvendinti savo kremzlėje, plaukimo zonoje arba kaip puikų jūsų sodo priedą. Įsigykite visiškai naują šio stiliaus maudymosi patirtį.

9. Biuro vonios idėjos:

Biuro vonios idėjos

Tai yra viena iš biuro vonios kambario idėjų, kurioje yra baltos grindys su juodais raštais. Sienos ir pertvaros yra visiškai baltos plytos formos plytelės. Yra oranžinis stovas su cilindrinėmis kojelėmis, kurios taip pat veikia kaip šiukšlių dėžės. Yra stalviršio praustuvas su stilingu čiaupu ir sieninis rankinio dezinfekavimo priemonės dozatorius. Prie kiekvieno praustuvo rasite veidrodį, kuriuo galėsite pasitikrinti patys. Nors dauguma spalvų šioje erdvėje yra atgal ir baltos spalvos, oranžinė spalva išsiskiria ir suteikia jai nerimą.

10. Eklektiškas vonios kambario dizainas:

Eklektiškas vonios kambarys

Tai puikus dizainas, jei norite savo įprastą vonios kambarį paversti eklektišku vonios kambario stiliumi. Šio tipo sistemos ypatumas yra tas, kad galite naudoti įvairias medžiagas ir tekstūras, skirtingai nei bet kuris kitas dizainas. Šiame vonios kambaryje yra baltos keramikos vonia viename kampe su rankiniu dušu ir nedidelis stovas, išsikišęs nuo sienos jūsų higienos reikmenims sudėti. Priešingoje kambario pusėje yra dvi kriauklės su spintelėmis apačioje ir tualetas šalia jų. Yra kėdė ir nedidelis stovas, pagamintas iš medžio, kuris skiriasi nuo kitų erdvės priedų. Augalų gyvenimas stende suteikia nepakartojamo grožio.

11. „Shabby Chic“ vonios idėja:

„Shabby Chic“ vonios kambario idėjos

Jei norite savo paprastą vonios erdvę paversti gražia sritimi, pabandykite įtraukti apleistas prašmatnias vonios kambario idėjas. Į šį dizainą įeina svarbūs nuskurdusio, stilingo dizaino elementai, kur yra kaimo stiliaus pamatas kartu su senoviniais aksesuarais. Raukšlės užuolaidos su gėlių kompozicijomis yra plunksnos ant dangtelio. Čia pastatyta kėdė taip pat padengta maivymu, ant sienų-visiškai balta spalvų paletė. Grindys ir rankšluosčiai, uždėti ant laikiklio, yra rausvos spalvos ir puikiai dera su užuolaidų dekoracijomis.

12. Funky Vonios kambario idėja:

Įdomios vonios idėjos

Jūsų asmenybės stiliaus įgyvendinimas vonios erdvėje yra vienas iš geriausių būdų apibūdinti išgalvotas vonios kambario idėjas. Viena sienos pusė yra rožinė su skirtingų dydžių kvadrato, apskritimo ir stačiakampio formos geometrinių formų nuotraukų rėmeliais. Tvirta vonia su tamsiai pilka išorine ir vidine spalva pastatyta ant aukšto cemento stovo. Sienoje už vonios gali būti jūsų mėgstamiausio aktoriaus ar aktorės paveikslas. Visoms higienos reikmenims sudėti yra nedidelės kopėčios su išmatomis.

13. Atogrąžų vonios idėjos:

Atogrąžų vonios idėjos

Tai yra viena iš populiariausių atogrąžų vonios kambario idėjų, kurios yra energingos ir panašios į paplūdimio stilių. Ryškus šio dizaino augalų bruožas, kurį galima rasti visoje šios vonios erdvėje. Sienų tapetai taip pat turi gražių augalų su žalios spalvos lopiniu ant grindų. Šios erdvės spalvos nėra pernelyg garsios ir papildo išvaizdą, nes jos yra lengvos ir melancholiškos. Jis turi ramią išvaizdą su bambuku ar kitų rūšių pluoštu, skirtu stovui ir stalo pagrindui. Ant stalviršio yra du praustuvai su ovalios formos veidrodžiais.

14. Azijos vonios kambario dizainas:

Azijos vonios kambario dizainas

Jei norite pridėti zen atmosferą su šiuolaikiška išvaizda, Azijos vonios kambario dizainas yra viskas, ko jums reikia. Šaltas ir baltas kambario fonas kartu su medinėmis spintelėmis suteikia jam ramią nuotaiką, leidžiančią atsipalaiduoti. Viršutinė stalčių stalčių dalis pagaminta iš marmuro, o centre – nedidelė kelnaitė. Žemiški tonai ir dizainerio kilimas atrodo gražiai, kai iš stiklo lango sklinda natūrali šviesa. Ilgas stačiakampis veidrodis atspindi maudymosi vietą su stumdomomis stiklinėmis durimis.

15. Restorano vonios kambario idėjos:

Restorano vonios kambario idėjos

Tai yra geriausios restorano vonios kambario idėjos, kurias galite įgyvendinti savo patalpose. Nors dekoras yra gana paprastas be daug didybės, jis atrodo elegantiškai ir tinka restorano vonios kambariui. Centre yra moderni komoda su medinės sienos fonu, kurioje žibintai atrodo kaip žibintai. Kitos dvi priešingos sienos yra tamsiai pilkos spalvos stačiakampės plytelės su tualetinio popieriaus stovu. Priešingoje sienoje buvo praustuvė su veidrodžiu, suteikiančia jai kaimišką pojūtį.

16. Korėjos vonios dizainas:

Korėjietiškas vonios kambario dizainas

Panašiai kaip Korėjos žvaigždės ar „K-pop“ stabai, šis korėjietiškas vonios kambario dizainas taip pat yra aptakus, blizgantis ir visiškai baltas. Visa skalbimo zonos išvaizda yra neįtikėtina ir turi medines plokštes ant stogo, sienų pusėje baltos spalvos su stiklu centre. Pagrindinis šios erdvės akcentas yra griovelis ir liekna vonia su ilgu veidrodžiu. Stoge yra įmontuoti maži fokusavimo žibintai, kurie pakankamai apšviečia teritoriją.

17. Viduržemio jūros vonios kambario idėja:

Viduržemio jūros vonios idėja

Išbandykite šias Viduržemio jūros vonios idėjas, kad įgyvendintumėte daugelio Pietų Europos šalių stilių. Sienos pilkos, su gražiu, bet matricos tipo baltu raštu, visur blizgančiu. Centre yra ovalo formos vonia ant lygių medinių grindų. Vienoje sienų pusėje galite pamatyti didelį veidrodį su sienine spintele su staliniu kriaukle. Paprasta padėklo, šviesių ir šiltų spalvų tonų naudojimas yra svarbi Viduržemio jūros vonios kambario interjero dalis.

18. Kvadratinis vonios kambario dizainas:

Kvadratiniai vonios kambario dizainai

Kvadratas yra geometrinė figūra, turinti vienodą kraštinių skaičių. Jei jūsų namo kambarys, ypač vonios kambarys, yra tokios formos, tada gana lengva ir paprasta priskirti vietas aplinkui. Tai yra vienas iš geriausių kvadratinių vonios kambario dizaino variantų, kuriame kiekvienas svetainės kampas naudojamas efektyviai. Nedidelis plotas yra padalintas su stumdomomis stiklinėmis durimis dušui. Lauke yra vieta praustuvui ir tualeto zonai. Komoda yra moderni, su šviesia medine spintele viršuje. Taip pat yra marmurinis praustuvas su spintele rankšluosčiams laikyti. Mažas ir paprastas veidrodis tinkuotos baltos sienos fone įtraukia jį į gražių vonios idėjų sąrašą.

19. Stačiakampis vonios dizainas:

Stačiakampio dizaino vonios kambariai

Taupant grindų plotą tampa labai svarbu, kai svarstote stačiakampio dizaino vonios kambarį. Šios konstrukcijos dušas yra tolimiausiame zonos gale su stumdomomis stiklinėmis durimis. Yra strypai ir gaubtai rankšluosčiams ir chalatams laikyti. Išorinėje dušo zonoje yra dvi stalviršio kriauklės su dailiai atrodančiomis spintelėmis. Priešingoje pusėje yra tualetas, kuriame augalai labai pagražina erdvę.

20. Viešbučio vonios kambario dizainas:

Viešbučio vonios kambario dizainas

Kai išvykstate į kelionę ar aplankote naują vietą, iš anksto suplanavome tai, ką mes darome-užsisakykite viešbučio kambarį. Tai puikus viešbučio vonios kambario dizaino pavyzdys, apimantis viską, kas reikalinga apsistojusiems žmonėms, ir stilingai atrodantį dekorą. Vonios kambarys yra greta miegamojo su uolomis panašiomis lubomis išilgai sienų. Tai suteikia kaimiškumo pojūtį, aptakių grindų danga su nedideliu plotu, atskirtu nuo stiklo sienos dušui. Yra didelis apskritas veidrodis su auksine apdaila su žibintais iš abiejų pusių. Prie sienos tvirtinamas praustuvas yra privalomas bet kurioje skalbimo vietoje.

21. Juodas vonios kambario dizainas:

Juodos vonios dizainas

Juodi vonios kambario dizainai yra puikus būdas sukurti intymią, seksualią ir aptakų vonios erdvės aplinką. Visiškas požiūris ne tik pakelia išvaizdą į naują lygį, bet ir baltos spalvos keraminė vonia yra visiškai priešinga. Šviesios pelenų spalvos stalviršis su kriaukle viršuje turi pakankamai vietos bambuko dėžutei sudėti. Ant juodų medinių sienų yra trys pakabinami žibintai, kad kambariui būtų pakankamai baltumo. Kitoje erdvės pusėje yra medinės plokštės, kurias galima pamatyti per stiklą viršuje.

22. Spalvingas vonios kambario dizainas:

Spalvotos vonios idėjos

Raudona spalva atspindi meilę ir aistrą. Tai yra vienas iš geriausių spalvingų vonios kambario idėjų pavyzdžių, kai raudona yra dominuojanti spalva su baltomis grindimis ir vonia. Yra stiklo pertvara, atskirianti dušo zoną ir vonią. Dušo zonos sienų plytelės yra nedideli baltos spalvos kvadratai be raudonos spalvos, o vonios zona turi vieną pusę su mažomis raudonomis plytelėmis. Kita siena suprojektuota taip, kad širdys ją pritaikytų. Kėdė ir sėdynė yra raudonos spalvos, o dėtuvės yra baltos su mažais raudonais ir baltais rankšluosčiais.

Skaityti daugiau: Vonios spalvų dizainas

23. Rožinės vonios idėja:

Rožinės vonios idėjos

Spalvų teorija skelbia, kad rožinė yra intymi spalva, ir tai yra geriausias pavyzdys rožinėms vonios idėjoms, kurios pradeda jūsų dieną. Naudojant baltos spalvos derinį, jis papildo erdvią išvaizdą. Viename kambario gale yra įmontuota sūkurinė vonia su baltomis plytelėmis kiekvienoje pusėje. Sienos gale yra rausvos plytelės su horizontaliomis plokštėmis. Yra du žingsniai, kaip nusileisti iš vonios, taip pat rožinės spalvos. Kitoje sienos pusėje yra didelis kvadratinis veidrodis su stilingai atrodančia kriaukle. Pasirinkite tokio tipo dizainą, jei jums patinka karšta ir rožinė.

24. Rudas vonios dizainas:

Rudos vonios idėjos

Iš visų žemiškų spalvų ruda spalva paprastai reiškia neapdorotą ir kaimišką gamtos pojūtį, o tai yra rudos vonios idėjos. Grindys ir dauguma sienų yra pagaminti iš tamsios spalvos medienos. Mediena papildo baltos spalvos vonią, tualetą ir stalviršio kriauklę. Tualeto gale yra didelės kvadratinės baltos plytelės su bėrimo spalvos venomis. Visas dekoras yra gana paprastas.

25. Violetinės vonios idėja:

Violetinės vonios idėjos

Tai stilingai atrodanti purpurinė vonios idėja, kurioje yra kapsulės formos vonia, uždėta ant mažų spalvingų mozaikinių plytelių. Yra sklandžiai purpurinis kilimas, kad jis būtų kuo lygesnis. Sienos yra tos pačios spalvos, su raštuotu dizainu ir tamsiai violetine linija vonios gale. Vonios erdvės dekoravimas savos spalvos dekoravimu yra šių dienų tendencija.

Prausykla yra ta vieta, kur pradedate naują dieną ir baigiate varginančią dieną šiltoje vonioje. Būtų geriausia, jei nepamirštumėte visų šeimos narių, įskaitant vyresnius ir vaikus, poreikių. Naudodami šiame straipsnyje pateiktus geriausius vonios kambario dizainus, galėsite gerai įsivaizduoti, ko jums reikia jūsų vonios erdvėje. Praneškite mums, kaip mūsų dizaino pasiūlymai jums padėjo, kad galėtume jums daugiau padėti!