Jei studijuojate koledže jauni berniukai, suprantame kasdienį ryto sumišimą, kaip laiku pasiruošti ir susikurti stilių. Taigi šios kolegijos berniuko šukuosenos yra čia, kad jus sutvarkytų. Paprastai koledžo berniuko šukuosenoms pageidautina, kad jos užimtų mažiau laiko, o tai būtų madinga, todėl galite atrodyti madingai, tačiau labai stilingai ir elegantiškai. Šis čia pateiktas stilių vadovas sujungia visus šiuos dalykus ir gali atrodyti protingai. Jūs tikrai juos mylėtumėte, nesvarbu, ar tai būtų paprasta išvaizda, ar madingas salono stilius, ar naujo amžiaus garsus išblukimas, ir jie visa tai apima. Tęskite skaitymą, kad sužinotumėte daugiau apie tai, ką norite išbandyti, kad atrodytumėte geriausiai.

10 populiariausių koledžo berniukų šukuosenų šį sezoną:

Čia yra 10 geriausių koledžo berniukų šukuosenų sąrašas.

1. „Young Fresh College Boy Look“:

Štai naujas makiažas, kurį galite išbandyti, kai einate į koledžą. Šis stilius yra madingas ir yra gana populiarus tarp daugelio jaunų vaikinų. Tai gana lengva padaryti ir beveik neužima laiko. Viskas, ko jums reikia, yra geras plaukų gelis, kad galėtumėte išbandyti šią išvaizdą, ir neabejotinai po to, kai atrodysite, susidarysite gerą įspūdį savo naujame koledže.

 • Tinkamas veido ir plaukų tipas: Visi ovalo ir deimanto formos veidai su lygia plaukų struktūra gali visiškai išbandyti šį stilių.
 • Geriausias sezonas išbandyti: Vasara yra tinkamas laikas išbandyti šį stilių.
 • Tobula suknelė ir progos: Vyrai gali dėvėti kasdienius džinsus ir marškinius, kad galėtų reguliariai lankytis koledže.

2. „Slick Back“ poliruotas stilius:

Dabar, jei norite atrodyti stilingai ir madingai kaip populiarus vaikinas kolegijoje ar biure, bet nenorite, kad jis atrodytų pernelyg drąsus ir unikalus, tai yra puikus stilius, kurį reikia išbandyti. Tai suteikia skonį tiek šlifuoto, tiek protingo berniuko išvaizdos ir stilingos gamtos. Tai miela šukuota nugaros šukuosena, kurią mėgsta keli jauni ir vyresni berniukai.

 • Tinkamas veido ir plaukų tipas: Ovalo formos veidas jauni berniukai su bet kokio tipo plaukais gali visiškai sukrėsti šią išvaizdą.
 • Geriausias sezonas išbandyti: Dėvėkite šį gražų stilių musonu, kad atrodytumėte nuostabiai.
 • Tobula suknelė ir progos: Tai gerai su gražiais marškinėliais ir megztiniais. Dėvėkite šį stilių eidami su draugais.

3. Mielas berniukas ieško apvalaus veido:

Tai gana paprasta šukuosena kolegijos berniukams. Jei nenorite daryti to paties ir norite eksperimentuoti su kažkuo drąsiu mados ir populiarumo požiūriu, tai gerai pabandyti. Tai tokia miela išvaizda ir madinga visame pasaulyje. Tai suteikia atmosferą aplink jus kaip gražus ir protingas berniukas kolegijoje. Išbandykite ir esame tikri, kad jums tikrai patiks ši išvaizda.

 • Tinkamas plaukų ir veido tipas: Jei turite apvalios formos veidą su banguotais ir garbanotais plaukais, galite tai išbandyti iš anksto.
 • Geriausias sezonas išbandyti: Bet koks sezonas yra geras išbandyti šią apžvalgos aikštelę.
 • Tobula suknelė ir progos: Dėvėkite tai su atsitiktiniais marškinėliais ir džinsais gražioms kolegijos dienoms.

4. Stilingiausia šiuolaikinių vaikinų paieška:

Ši šukuosena tikrai tinka vaikinams, kurie mėgsta išlaikyti linksmą ir kietą šukuoseną. Ir tai yra gana prieinamas stilius, kurio seka keli vaikinai. Jei norite madingo ir šaunaus žvilgsnio į šaltą ir lengvą žmogų, tai visai gerai išbandyti. Galite atrodyti taip gerai, kai plaukai švelniai krinta ant kaktos arba net plaukai atrodo netvarkingai, kaip parodyta aukščiau esančiame paveikslėlyje.

 • Tinkamas plaukų ir veido tipas: Šiam stiliui gali tikti apvalus, ovalus ir širdies formos veidas su tiesių plaukų tekstūra.
 • Geriausias sezonas išbandyti: Dėvėkite tai žiemą, nes tada ji geriausiai tinka.
 • Tobula suknelė ir progos: Tai gerai išbandyti su gražiais marškiniais ir džinsais sportinės veiklos ar išvykų metu.

5. Jaunas berniukas piktas žvilgsnis:

Jaunas berniukas piktas žvilgsnis

Vėlgi, tai yra populiarus kelių vaikinų stilius. Šis stilius yra gerai supjaustytas, apskrito formos, kad plaukai lengvai nukristų ant kaktos. Tai puikiai tinka vaikinams, kurie atrodo gana jauni. Žmogaus veido bruožas čia atrodo labai vaikiškas, todėl šis stilius puikiai tinka tokiems kolegijoms besimokantiems berniukams.

 • Tinkamas plaukų ir veido tipas: Ši šukuosena geriausiai tinka apvalaus veido vyrams su bet kokio tipo plaukais.
 • Geriausias sezonas išbandyti: Dėvėkite šį stilių musoną ir žiemą, kad atrodytumėte geriausiai.
 • Tobula suknelė ir progos: Tai gerai išbandyti su gražiais formalais, norintiems dalyvauti pokalbyje kolegijoje.

6. Trumpi plaukai ieškokite koledžo berniukų:

Tai geriausia nauja šukuosena kolegijos berniukams, ypač paauglystėje. Ir tai yra labai paprastas stilius, todėl puikiai tinka tiems vaikinams, kurie nenori daug rūpintis savo išvaizda ir išlaikyti jį itin minimalų ir lengvą. Taigi pabandykite tai padaryti greitai ir lengvai kasdien.

 • Tinkamas veido ir plaukų tipas: Vyrai, turintys bet kokio tipo veidą ir trumpus plaukus, gali visiškai išbandyti šią išvaizdą.
 • Geriausias sezonas išbandyti: Vasara yra tinkamas laikas išbandyti šią trumpą šukuoseną.
 • Tobula suknelė ir progos: Dėvėkite tai su atsitiktiniais marškinėliais ir džinsais įprastoms koledžo dienoms.

7. Madingas kirpimas naujai šiuolaikinei išvaizdai:

Tai seka naujojo amžiaus madą ir išvaizdą. Šis pjūvis yra gerai žinomas daugelyje šių dienų populiaraus meno ir kultūros, ypač didmiesčių miestuose. Jei norite drąsios ir stilingos išvaizdos ir drąsos išbandyti kažką naujo, tai tikrai bus išbandyta. Nepraleiskite to, jei jums patinka šis.

 • Tinkamas plaukų ir veido tipas: Bet kokia veido forma ir plaukų tipas gali tikti šiai išvaizdai.
 • Geriausias sezonas išbandyti: Vasara yra tinkamas laikas išbandyti šį stilių.
 • Tobula suknelė ir progos: Vyrai gali dėvėti atsitiktinius marškinėlius ir aprangą, kad galėtų čia išeiti su draugais ar šeima.

8. Undercut Spike Cut išvaizda:

Ši nauja šukuosena kolegijos vaikinams yra gerai žinoma su keliais išblukimo ir sumažinimo variantais. Ši šukuosena spygliuotai atrodo ant karūnos su išpjova ir išnyksta šonuose. Tai tinka vaikinams, kurie yra entuziastingi išbandyti kažką naujo. Tačiau jį lengva prižiūrėti ir tai galima padaryti per trumpą laiką.

 • Tinkamas plaukų ir veido tipas: Išbandykite tai, jei turite ovalo ir stačiakampio formos veidą su bet kokio tipo plaukais.
 • Geriausias sezonas išbandyti: Vasara ir žiema yra tinkamas laikas išbandyti šią apžvalgos aikštelę.
 • Tobula suknelė ir progos: Tai tinka tiek oficialiai, tiek neoficialiai aprangai, nesvarbu, ar tai būtų koledžas, ar kino vakarai.

9. Netvarkingas jaunas vaikinas:

Netvarkingas jaunas vaikinas

Jei turite garbanotus plaukus, tai yra visiškai tinkama ir verta išbandyti. Visi žinome šį populiarųjį Hario Poterio personažą ir tikrai esame jo stiliaus gerbėjai. Tai suteikia protingą ir intelektualią išvaizdą ir tuo pat metu turi stiliaus ir mados jausmą. Jauni vaikinai, turintys garbanotus plaukus, gali visiškai išnagrinėti šį kirpimą ir tikrai jiems patiks. Išbandykite patys ir pamatysite pokyčius.

 • Tinkamas plaukų ir veido tipas: Šiam įvaizdžiui tinka apvalus ir kvadrato formos veidas su garbanotais plaukais.
 • Geriausias sezonas išbandyti: Geriausia tai išbandyti žiemą ir musoną.
 • Tobula suknelė ir progos: Išbandykite tai su atsitiktiniais marškiniais ir džinsais, kad gerai atrodytumėte koledžo dienomis.

10. Vidutinio ilgio kirpimas jauniems berniukams:

Jei turite vidutinio ilgio plaukus ir nežinote, kaip juos geriausiai suformuoti, galite išbandyti šį stilių ir kirpti. Tai gerai poliruota ir gerai žinoma populiari išvaizda. Tiesiog eik į priekį ir atsisveikink šonu bei tvarkingai ir elegantiškai šukuok plaukus. Tai neužima daug laiko ir pastangų, taip pat gali būti baigta greitai.

 • Tinkamas plaukų ir veido tipas: Apvalus, kvadrato ir ovalo formos veidas su vidutiniais plaukais gali tai išbandyti.
 • Geriausias sezonas išbandyti: Šis stilius tinka žiemos sezonui.
 • Tobula suknelė ir progos: Vaikinai gali dėvėti atsitiktinius marškinėlius ir šortus, kad galėtų atrodyti su draugais.

Papildomi patarimai:

 1. Žinoma, kad šias kolegijos berniukų šukuosenas lengva padaryti ir prižiūrėti. Taigi šiai išvaizdai sukurti reikia mažiau laiko.
 2. Pabaigoje užtepkite plaukų purškiklį, kad plaukai liktų vietoje, jei jūsų diena ilga ir įtempta.
 3. Be to, galite dažnai kirpti plaukus, kad įsitikintumėte, jog netrukus neprireiks viso kirpimo.
 4. Negalima per daug plauti šampūnu net vaikinų, turinčių trumpus plaukus. Tai gali pašalinti natūralius aliejus iš plaukų ir pažeisti plaukus.
 5. Masažuokite plaukus vidutiniškai kartą per dešimt dienų, kad įsitikintumėte, jog plaukai gauna visą reikalingą maistą ir drėgmę.

Šias koledžo berniukų šukuosenas yra gana lengva padaryti ir prižiūrėti. Šie stiliai taip pat yra labai universalūs ir gali būti išbandyti įvairių tipų veido bruožų ir vyrų. Išbandykite šiuos stilius patys ir papasakokite mums, kokie lengvi jie yra jūsų kasdieniame gyvenime. Eikite į priekį ir tiesiog pasirinkite tai, kas jums labiausiai patinka, ir apsilankykite salone. Praneškite mums daugiau apie tai, ką manote čia.

Dažniausiai užduodami klausimai ir atsakymai:

Q1. Kaip įsitikinti, kad berniukų plaukai yra minkšti ir lygios tekstūros?

Ans: Plaukai dažnai pažeidžiami dėl saulės, taršos ir drėgmės trūkumo. Dėl to plaukai gali būti trapūs ir šiurkštūs. Todėl būtina imtis atsargumo priemonių, kad plaukai atrodytų lygūs ir blizgūs. Prieš formuojant, tepkite serumą ant drėgnų plaukų ir užtepkite gelio. Be to, po šampūno galite naudoti kondicionierių, kad plaukai būtų lygesni.

Q2. Ar apvalios veido formos puikiai tinka vidutinio plauko kolegijos berniukams?

Ans: Taip, žinoma. Vidutinio ilgio plaukai puikiai dera su visų formų ir tipų plaukais. Netgi apvalios veido formos vaikinai gali visiškai ir saugiai išmėginti vidutinio ilgio šukuosenas, kaip jiems labiausiai patinka. Jis gali būti gerai priderintas prie veido.

Q3. Ar pakraščio kirpimas tinka jauniems vaikinams su apvaliu veidu?

Ans: Taip, mitas teigti, kad pakraščio kirpimas netinka apvalios formos vyrams. Galite išbandyti pakraščius, tačiau tai nepadarys bukų pakraščių. Jūsų kirpėja įsitikins, kad jei paprašysite patarimo, kad veidas nebūtų apvalesnis šiais pakraščiais, ir pasiūlys tinkamą kirpimą.