Ar kada susimąstėte, kaip tam tikrą šukuoseną išlaikyti plaukuose ilgiau? Vyrams skirtos šukuosenos gali būti gera idėja. Šie stiliai, dar vadinami nuolatinėmis šukuosenomis, yra susiję su cheminių medžiagų ir medžiagų naudojimu plaukuose, siekiant nustatyti ir pasirinkti tam tikrą plaukų tekstūrą, kuri gali išlikti ilgesnį laiką. Šios šukuosenos, nors, kaip rodo pavadinimas, gali būti tikrai ne nuolatinės. Tačiau jie gali likti vietoje kelis mėnesius kartu.

Šiandien mes elgsimės su madingiausiais madingais ir naujausiais ilgaamžiais šukuosenomis ir kirpimais mados rinkoje. Šie ilgaamžiai gali pakeisti ir pakeisti plaukų struktūrą, sukurdami bangas ar garbanas. Štai ir einame!

10 šiuolaikinių vaikiškų šukuosenų:

Jei norite atlikti permus, turime jums keletą idėjų ir stilių. Šios perm apima vyrams skirtas griežtas garbanojimas, išblukimas ir bangos.

1. Garbanotas viršutinis leidimas:

Vyriškos perm šukuosenos

Ar kada nors įsivaizduojate garbanas tiesiais ar lygiais šilkiniais plaukais? O gal jums patinka ilgalaikės garbanos ant kirpimo? Šiandien jūs galite tai padaryti dėl technologijų ir procesų, susijusių su perm šukuosenomis ir procesais. Ši garbanota viršutinė šukuosena su tekstūruota išvaizda ir išblukusiu stiliumi yra tokia ikoniška išvaizda, kuri patinka daugeliui vyrų, ir jūs taip pat galite ją gauti, nesvarbu, kokia jūsų plaukų tekstūra.

 • Vyrai, turintys ovalias ir pailgas veido formas, gali atrodyti stilingai ir dailiai.
 • Išbandykite šį stilių vyrams nuo 30-ųjų pradžios iki vidurio, kad atrodytų protingai ir šauniai.
 • Ši išvaizda gali būti ideali tiems, kurie turi bet kokią plaukų tekstūrą.

2. Netvarkingos garbanos Perm:

Tvirtos garbanos vyrams

Nors netvarkingi kirpimai ir idėjos šiandien yra gerai priimami tarp žmonių, galite išbandyti ir panašią perm šukuoseną. O kaip šis? Garbanotieji ir netvarkingieji su lengvesniu vieno sluoksnio blukimu suteiks aptakų ir ploną išvaizdą šonuose. Priderinkite ją prie storos barzdos ir šviesesnių ūsų, kad gautumėte bendrą protingo ir madingo stiliaus pareiškimą. Nesvarbu, ar tai vakarėliams, ar jūsų kasdieniam laikui; Šios vyriškos ilgaamžės šukuosenos gali būti puikus šiuolaikinių plaukų kirpimas.

 • Vyrai, turintys ovalios, pailgos ir trikampės veido formos, gali tai išbandyti.
 • Dėvėkite tai tiems dvidešimties metų vyrams, kurie atrodo nesenstantys ir stilingi.
 • Jei turite banguotų ar tiesių plaukų tekstūrą, šis kirpimas gali būti geras pasiūlymas.

3. Trumpesnė perma su garbanotais plaukais:

garbanoti plaukai garbanoti vyrai

Nesusipainiokite stebėdamiesi, kodėl mūsų sąraše yra tiek daug išsilaikiusių garbanų! Priežastis akivaizdi – šiandien jie yra geidžiamiausi ir prižiūrimi vyriško ilgų plaukų kirpimo idėjos. Šie trumpi garbanoti plaukai su oda išblunka šonuose ir apačioje, gali suteikti šiuolaikinio ir šiuolaikinio stiliaus teiginį. Jauniems vaikinams ir vyrams, mėgstantiems unikalias ir išgalvotas naujos dienos transformacijas, galima išbandyti šį ilgaamžį kirpimą.

 • Vyrai, turintys apvalią, kvadratinę veido formą ir veido bruožus, gali išbandyti šią vaikinų šukuoseną.
 • Šis plaukų perdarymo stilius geriausiai tinka tiems, kurie turi banguotų plaukų tekstūrą.
 • Išbandykite tai tiems vaikinams nuo 20-ojo dešimtmečio vidurio, kol studijuojate koledže.

4. Įtemptos garbanos Perm:

Permės kirpimas vyrui

Jūs netgi galite pasiekti griežtų garbanų šukuoseną, naudodami nuolatinį procesą. Dabar tai galite padaryti, jei turite ir lygius tiesius plaukus – ir ši transformacija yra gana nuostabi. Su trumpomis aptemptomis garbanomis viršuje ir visišku išblukimu, ši tvirta ir madinga vyriška išvaizda gali būti gana drąsi ir unikali.

 • Vyrai, turintys bet kokią veido formą ir veido bruožus, gali išbandyti šį unikalų tvirtą garbanotą patiną.
 • Šis stilius tinka tik berniukams ir vyrams jaunesnėse amžiaus grupėse.
 • Jei turite tiesių plaukų tekstūrą, ši transformacija gali būti nuostabi ir įmanoma iki storiausių įtemptų garbanų.

5. Garbanos viršus su odos išblukimu:

Vyriškas perm kirpimas

Jei jūsų natūralių plaukų tekstūra nėra garbanota, jų gaminimas gali būti sudėtingas, tačiau įdomus procesas. Šis garbanos viršus su odos išblukimu yra dar vienas stilius, kurį galite išbandyti – jis gali atrodyti šiuolaikiškai, moderniai ir tuo pačiu nuostabiai. Vyrams, kurie nori atrodyti šiek tiek oriai su oficialia išvaizda ir profesiniais įsipareigojimais, tai gali būti geras pasirinkimas.

 • Vyrai, turintys bet kokią veido formą, gali lengvai išbandyti šį nuostabų vyrišką ilgų plaukų kirpimą.
 • Išbandykite tai visų amžiaus grupių vyrams, nes tai gana universalus kirpimas.
 • Ši išvaizda idealiai tinka vyrams, turintiems tiesių plaukų tekstūrą, norint sukurti perm.

6. Užbaikite garbanotą netvarkingą išvaizdą:

Permės kirpimai vaikinams

Tai dar viena mūsų mėgstamiausia oficiali ir pusiau oficiali šukuosena. Netgi graži netvarka gali būti miela tiems vyrams, kurie ieško protingos ir šiuolaikinės naujos kartos išvaizdos. Šis nuostabus perm kirpimo vyriškis gali būti tinkamas biure vykstantiems vyrams, mėgstantiems įvairiapusišką išvaizdą. Tokias mielas netvarkingas palaidas garbanas galite palikti vyrams atrodyti ar šukuoti iki tvarkingos garbanotos šukuosenos. Ar ne šaunu? Tai taip pat yra madinga ir geidžiamiausia Azijos vyrų perm šukuosena.

 • Vyrai, turintys bet kokią veido formą, gali išbandyti šią gražią šukuoseną
 • Dėvėkite tai tiems, kurie turi garbanotų ir tiesių plaukų tekstūrą.
 • Vyrai, vyresni nei 30 metų amžiaus, šioje šukuosenos idėjoje gali atrodyti nesenstantys, šaunūs ir modernūs.

7. Funky High Top Curls:

Vyrų kirpimas perm

Vyrams, ieškantiems linksmumo, linksmumo ir unikalaus, drąsaus stiliaus teiginio, tai gali būti. Ši laukinė šukuosena negali būti lengvai valdoma, tačiau visa tai nusipelno plojimų dėl itin modernių vibracijų ir išvaizdos. Nesvarbu, ar tai vakarėliams, ar meno ir muzikos srityse, šis vyrams skirtas stilius taip pat gali būti tinkamiausias.

 • Dėvėkite šį stilių, kad veido formos būtų pailgos ir stačiakampės.
 • Vyrai nuo 20 iki 40 metų gali išbandyti šią puošnią šukuoseną.
 • Ši išvaizda yra nervinga ir gali būti ideali tiems, kurie turi banguotus ar tiesius plaukus

8. „Vintage Classic Perm“:

Permės kirpimas vyrams

Jei jums patinka pliušinė, karališka ir elegantiška vyrų išvaizda, tai gali būti. Šis protingas ir senovinis klasikinių atspalvių stilius gali būti geras pasirinkimas vyrams tiems, kurie ieško orios išvaizdos kasdien. Šios ilgaamžių vyrų šukuosenos yra nesenstančios ir gali būti tendencijos amžinai, tačiau sugeba atrodyti protingai ir idealiai.

 • Vyrai su apvaliomis, ovaliomis ir pailgomis veido formomis čia gali idealiai tikti.
 • Dėvėkite tai tiems vyrams, kurie turi banguotas ir tiesias plaukų tekstūras.
 • Išbandykite šią išvaizdą vaikinams ir vyrams nuo 20 -ojo dešimtmečio pabaigos iki 30 -ųjų pabaigos, kad atrodytų geriausiai.

9. Tvarkingos švelnios garbanos:

Permės vyrų kirpimas

Dar viena iš tų kasdienių įprastų biuro ar kolegijos šukuosenų yra čia. Ši tanki banguota šukuosena gali būti ideali vyrams, kurie mėgsta žavingus ir pliušinius klasikinius stilius. Tai gana universalus vyriškas kirpimas, kuris gali būti idealus tiek oficialiems, tiek neoficialiems ir atsitiktiniams susibūrimams.

 • Vyrai, turintys trikampį ar pailgą ir aštrius veido bruožus, gali atrodyti nuostabiai šiame kirpime
 • Išbandykite šį stilių 20–30 metų amžiaus vaikinams ir vyrams
 • Tiesi ir banguota plaukų tekstūra gali būti pakankamai gera, kad išbandytumėte šią perm šukuoseną.

10. Garbanos su šviesos išblukimu:

Lengvo išblukimo garbanos vyrams

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – tiems paaugliams ir jaunuoliams, kurie ieško šiuolaikiškos ir dar lengvai prižiūrimos susiraukšlėjusios išvaizdos, turime dar vieną šviesiai išblukusį. Visiškai garbanos aplink, šviesa išblukusi šonuose ir apačioje bei bendra tankių ir storų plaukų formavimo technika, tie, kurie mėgsta švelnias, tačiau šiuolaikiškas tendencijas, gali išbandyti šią parinktį.

 • Vaikinai, turintys bet kokios formos veidą, gali lengvai išbandyti šį universalų garbanotą garbanotą plaukus, vyrams išblukusius
 • Dėvėkite šias šukuosenas tiems vaikinams, kurie yra paauglių ir 20 -ųjų pradžioje.
 • Ši išvaizda idealiai tinka toms, kurios turi banguotus ir tiesius plaukų tekstūros bruožus garbanoms.

Su šiomis gražiomis ir madingomis vyriškomis šukuosenomis, tikimės, kad radote išvaizdą. Atsižvelgiant į tai, kad ilgaamžiai plaukai yra susiję su ilgalaikėmis šukuosenų idėjomis, daugelis nori rinktis plaukų tekstūrą, kuri yra priešinga pradinei tekstūrai. Nuo tiesių iki garbanotų ar banguotų iki garbanotų ar garbanotų iki banguotų, šie ilgio spalvos yra madingi ir dar modernūs. Išbandykite juos ir jums taip pat patiks!