Trumpos šukuosenos nebėra laikomos senomis tradicijomis. Jie yra puiki idėja vasaros sezonui. Jei ieškote kitokių ir naujų plaukų, kuriuos galėtumėte išbandyti, mes esame čia, kad padėtume jums. Peržiūrėkite šį straipsnį, kad sužinotumėte daugiau apie trumpas berniukų šukuosenas, kurios ne tik patogios realiame gyvenime, bet ir leidžia atrodyti vėsiau ir veržliau. Pridėjus šiek tiek pamišimo, jie šiuo metu yra visiškai madingi. Galite atrodyti puošniai, sportuoti šauniai ir netgi sutaupyti daug laiko. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau apie šias trumpas berniukų šukuosenas šį sezoną!

Kirpimai berniukams

15 naujausių ir paprastų berniukų šukuosenų 2021 m.

Apskritai, trumpi berniukų kirpimai visada turi ką pasiūlyti, nesvarbu, ar tai būtų stilius, ar kirpimas be didelių problemų. Peržiūrėkite mūsų 15 geriausių geriausių ir naujų berniukų šukuosenų pasirinkimų, kuriuos galite išbandyti šią vasarą.

1. Berniukų pūkuotas viršutinis trumpas kirpimas:

trumpi kirpimai berniukams

Tai oficiali trumpų plaukų išvaizda. Šio stiliaus geras dalykas yra tai, kad plaukai priekyje yra gana ilgi arba vidutiniai. Tai suteikia jums galimybę stilizuoti juos į aukštyn arba į šoną pasislinkusius kirpčiukus, kai nesiruošiate eiti į biurą. Tai gali tapti visiškai funky stiliaus trumpu kirpimu visoms toms vakarėlių progoms, kai jūs tiesiog stilizuojate kitaip. Ir tai yra geriausia tarp berniukų trumpų kirpimų šiandieninėje rinkoje.

 • Geriausias sezonas išbandyti: Šis kirpimas yra visiškai kietas ir geriausiai tinka vasaros sezonui.
 • Tinkamas veido ir plaukų tipas: Jei turite ovalo formos veidą su bet kokio tipo plaukais, jums tinka.
 • Tinkamos suknelės: Suderinkite tai su šauniais marškinėliais ir džinsais, kad atrodytumėte sportiškai.
 • Tobula proga: Šią išvaizdą galite dėvėti visoms atsitiktinėms išvykoms, taip pat kolegijai, kad suteiktų vėsesnę ir madingesnę išvaizdą.

2. Giliai banguota šoninė dalis:

Gili banguota šoninė dalis - trumpos šukuosenos berniukams

Galite sukurti giliai banguotą šoninę plaukų išvaizdą, kaip nurodyta aukščiau. Tai gali turėti apipjaustytą išvaizdą, o viršus gali būti krūminis, kurį galite pasirinkti pagal savo stilių. Tai viena geriausių ir paprasčiausių berniukų šukuosenų, turinčių tvarkingą išvaizdą.

 • Geriausias sezonas išbandyti: Šis protingas kirpimas puikiai atrodo žiemą.
 • Tinkamas veido ir plaukų tipas: Be to, tai labai tinka visoms veido formoms su garbanotais ar banguotais plaukais.
 • Tinkamos suknelės: Suderinkite tai su oficialiais kostiumais ir marškiniais su kelnėmis oficialioms progoms.
 • Tobula proga: Tai tinka norint dalyvauti konferencijose ir susitikimuose.

3. Apipjaustyta gili dalis:

Jei jums patinka klasikinė šlapio stiliaus išvaizda, galbūt norėsite turėti tokią apipjaustytą išvaizdą. Tai gali atrodyti labai gerai su oficialiais drabužiais ir vakarėliais. Šviesūs ūsai labai tinka prie tokio tipo išvaizdos. Tai paprasta trumpa šukuosena berniukams, ypatinga modelio vaikinams.

 • Geriausias sezonas išbandyti: Jei norite būti drąsūs, galite tai išbandyti šią vasarą!
 • Tinkamas veido ir plaukų tipas: Tai puikiai tinka ovalo formos veidams ir plaukų tipams su lygiais plaukais.
 • Tinkamos suknelės: Tai puiku išbandyti naują išvaizdą su ryškių spalvų marškiniais ir kelnėmis.
 • Tobula proga: Sudarykite tai, kad dalyvautumėte turiningose ​​naktyse ir vakarėliuose, kad atrodytumėte protingesni.

4. Netvarkingas viršutinis kirpimas:

šaunios trumpos šukuosenos berniukams

Netvarkinga viršutinių trumpų plaukų išvaizda gali būti naudinga tiems, kurie mėgsta išlaikyti flirto stiliaus plaukus. Šis stilius taip pat gali būti geras jaunatviškas išvaizda oficialiems drabužiams. Ši šukuosena yra ne tik klasikinė, bet ir protinga. Berniukai mėgsta puikuotis šia šaunia trumpa šukuosena vakarėliams. Išbandykite šią šukuoseną berniukams su trumpesniais plaukais.

 • Geriausias sezonas išbandyti: Šis kirpimas visiškai tinka musono ir žiemos sezonams.
 • Tinkamas veido ir plaukų tipas: Jei turite deimanto ar ovalo formos veidą su tiesiais plaukais, jums tinka.
 • Tinkamos suknelės: Šis kirpimas puikiai atrodo su paprastais ir paprastais marškinėliais bei šortais ar džinsais.
 • Tobula proga: Todėl pabandykite juos dalyvauti atsitiktiniuose draugų išvykose ar pasimatymų vakaruose, kad suteiktumėte žvalų vaizdą.

5. Šoninis kirpimas:

Šoninė išvaizda gali būti tinkama oficialiam dėvėjimui. Galite išbandyti tokio tipo padorų trumpą išvaizdą, kai nenorite persistengti su plaukų formavimu. Dauguma įžymybių sportuoja tokio tipo trumpas šukuosenas. Tai viena iš tobulų trumpų šukuosenų berniukams, kurie gyvena pagal klasikinę išvaizdą.

 • Geriausias sezonas išbandyti: Norite šį sezoną išbandyti naują madingą išvaizdą? Komanduokite šį pavasarį.
 • Tinkamas veido ir plaukų tipas: Tai tinka visų tipų veidui ir plaukų tipui.
 • Tinkamos suknelės: Tai puikiai tinka su kostiumais ar oficialiais lankais ar kaklaraiščiais.
 • Tobula proga: Taigi, turite kokių nors oficialių renginių ar konferencijų, galite visiškai sukrėsti šią išvaizdą.

6. Undercut Layered Trimmed Look:

Trumpos šukuosenos berniukams

Daugiasluoksnė viršutinė dalis su iškirptomis pusėmis gali būti tinkama, kai norite stilingos išvaizdos savo trumpiems plaukams. Tai tinka net jūsų biurui ar vakarėliams. Šio tipo šukuosenos berniukams su trumpais plaukais gali būti tinkamos atsitiktiniams vakarėliams. Ir tai yra vienas iš mėgstamiausių šio sezono berniukų kirpimų.

 • Geriausias sezonas išbandyti: Tai visiškai tinka visiems sezonams.
 • Tinkamas veido ir plaukų tipas: Jei turite ovalo formos veidą su šiek tiek tiesių ir pakeltų plaukų, galite eiti.
 • Tinkamos suknelės: Galite atrodyti drąsiai, jei galėtumėte jį papildyti itin šauniais laisvalaikio drabužiais, tokiais kaip striukė ir marškinėliai su džinsais.
 • Tobula proga: Su juo galite visiškai dalyvauti naktiniuose vakarėliuose, renginiuose ar didžėjų vakaruose.

7. Nepatogūs priekiniai kirpčiukai:

Tai trumpas kirpimas ta prasme, kad nugara laikoma gana trumpa ir apipjaustyta. Priekinė dalis yra netvarkinga ir trenkia iš viršutinės centrinės dalies. Ši nauja šukuosena berniukams trumpais plaukais yra flirtuojanti ir gana madinga. Tai yra kitokia šukuosenos forma, kurią galite išbandyti.

 • Geriausias sezonas išbandyti: Tai puikiai tinka visiems sezonams.
 • Tinkamas veido ir plaukų tipas: Šis trumpo kirpimo berniukas tinka tik deimanto ar ovalo formos veidams, tiesiems plaukams.
 • Tinkamos suknelės: Suderinkite tai su oficialiais ar marškinėliais, visiškai jums, kaip numatyta renginyje.
 • Tobula proga: Taigi, priklausomai nuo progos, galite susiburti į atsitiktinius susibūrimus ar oficialius renginius ir pristatymus.

8. Storos viršutinės pusės dalies stiliaus plaukai:

stori viršutiniai šoniniai plaukai - trumpos šukuosenos berniukams

Tai storas avilio stiliaus viršus, sujungtas su gilia šonine dalimi. Tai gali būti gerai, kai jums patinka tam tikras garsas priekinėje dalyje. Galite naudoti plaukų formavimo gelius ir erzinti sritį, kad sukurtumėte pūstą viršų. Tai dar viena ideali šukuosena berniukams su trumpais plaukais ir pilna barzda ovalios formos veidams. Ir tai yra vienas iš šaunių trumpų kirpimų berniukams.

 • Geriausias sezonas išbandyti: Tai puikiai tinka žiemos sezonui.
 • Tinkamas veido ir plaukų tipas: Šis kirpimas puikiai tinka ovalo formos veidams ir šilkiniai lygiems plaukams.
 • Tinkamos suknelės: Ši šukuosena tinka tiek oficialiems, tiek atsitiktiniams marškiniams. Galite sujungti su kostiumais ir marškiniais ar net paprastais marškinėliais; tai visiškai priklauso nuo tavęs.
 • Tobula proga: Priklausomai nuo progos, turite laisvę dalyvauti svarbiuose susitikimuose ar atsitiktinėse išvykose. Tai yra šio kirpimo privalumas, puikiai tinka tiek oficialioms, tiek neoficialioms progoms tuo pačiu metu.

9. Sluoksniuotas trumpas kirpimas:

daugiasluoksniai trumpi plaukai - trumpos šukuosenos vyrams

Jei nenorite per daug formuoti savo plaukų, tuomet galite rinktis daugiasluoksnius plaukus. Šonai ir nugara gali būti trumpi, tačiau jie atrodys gana gerai. Šis stilius yra paprasta ir lengva berniukų šukuosena, kuri gali natūraliai pritraukti merginas.

 • Geriausias sezonas išbandyti: Tai puiki šukuosena, kurią reikia išbandyti šią vasarą.
 • Tinkamas veido ir plaukų tipas: Ši šukuosena tinka visoms veido formoms ir plaukų tipams.
 • Tinkamos suknelės: Tai puikiai atrodo tik su oficialiais marškiniais ir kelnėmis.
 • Tobula proga: Tai tinka norint dalyvauti konferencijose ir susitikimuose.

10. Madinga berniukų paieška:

Trumpos šukuosenos berniukams 10

Tai nėra tiksliai „Mohawk“ šukuosena, tačiau tai yra ne mažiau. Tai gana madinga ir, galima sakyti, yra kažkas, kas visiškai tiks visiems berniukams, norintiems atrodyti geriausiai nuo mažens. Šonai apipjaustyti švariai, daug dėmesio skirta vidurinei plaukų daliai. Trumpa berniukų šukuosena tiks visiems, kurie bet kokiomis aplinkybėmis nori sportuoti. Modelis yra gana populiarus ir naudojamas beveik visoms šukuosenoms. Visi ten yra pasirengę padaryti tokį kirpimą. Tai nauja ir gana įspūdinga. Kas to nenorėtų?

 • Geriausias sezonas išbandyti: Tai puikiai tinka musonams ir žiemos sezonui.
 • Tinkamas veido ir plaukų tipas: Ši šukuosena tinka visų tipų plaukams ir apvalios formos veidui.
 • Tinkamos suknelės: Tai puikiai tinka kasdieniams drabužiams, tokiems kaip marškinėliai.
 • Tobula proga: Todėl komandai reikia dalyvauti neformaliame susirinkime ar išvykoje su draugais ar pasimatymų naktimis.

11. Priekinės šukuosenos šukuosena:

Trumpos šukuosenos berniukams11

Ieškote trumpų šukuosenų berniukams? Štai kažkas, kas jums gali atrodyti viliojanti. Ši šukuosena yra pritaikyta visoms spalvoms ir dažams. Šiuo metu tai yra vienas iš populiariausių vyrų ieškojimų, ir galima sakyti, kad tai yra kažkas, kas tiktų atrodyti geriausiai visur, kur bekeliautumėte. Vidutinė plaukų dalis puikiai tinka tiems apipjaustytiems veidams, o priekinė sprogimo dalis taip pat yra gana įspūdinga. Galima sakyti, kad dėl šios šukuosenos beveik visi ir bet kuris berniukas gali atrodyti puikiai. Jei jums reikia kažko, kas gali padaryti įspūdį kitiems, ši šukuosena tikriausiai yra vienas iš geriausių dalykų jums.

 • Geriausias sezonas išbandyti: Tai puikus kirpimas žiemai.
 • Tinkama veido forma ir plaukų tipas: Jei turite ovalo formos veidą su tiesiais plaukais, galite lengvai tai padaryti.
 • Tinkamos suknelės: Tai puikiai tinka tik su atsitiktiniais marškinėliais.
 • Tobula proga: Taigi galite eiti į įprastą kolegiją ar išvyką su draugais.

12. Trumpi elegantiški plaukai:

Trumpos šukuosenos berniukams 12

Čia yra miela, madinga trumpa šukuosenos išvaizda berniukams. Šis trumpas kirpimas berniukams neabejotinai susilaukia daug priešingos lyties dėmesio ir bus pagrindinis veiksnys, darantis įspūdį merginoms. Šonai patogiai apipjauti, todėl visi plaukai neatrodo per siauri, kur dauguma šonuose esančių plaukų yra nuskusti ar nukirpti iki paskutinio colio. Šukuosena yra kažkas, dėl kurio jūsų veidas atrodys gerai.

 • Geriausias sezonas išbandyti: Tai puikus kirpimas vasarai.
 • Tinkamas veido ir plaukų tipas: Tai tinka kvadrato ar deimanto formos veidui su visų tipų plaukais.
 • Tinkamos suknelės: Ši šukuosena tinka tik prie atsitiktinių marškinėlių ir šortų.
 • Tobula proga: Tai puikiai tinka muzikos vakarams ir renginiams.

13. Ilgas šūvis į šonus šukuosena:

Trumpos šukuosenos berniukams13

Ši šauni berniukų šukuosena skiriasi nuo visų trumpų šukuosenų. Tai gana išgalvota ir šiek tiek sunku prižiūrėti. Jei jums reikia atrodyti įmantriai, turėsite paaukoti keletą valandų, kad ji atrodytų geriausiai. Ši išvaizda derės prie vidutinio ilgio plaukų. Priekinė dalis nukrenta iki kaktos ir atrodo kaip labai plona šukuosena priekinėje pusėje. Visas šios šukuosenos modelis yra toks gražus, kad bus tinkamas sportuoti beveik visomis progomis. Jei atrodysite tobulai, veidas atrodys gražiai ir patraukliai visiškai naujame lygmenyje.

 • Geriausias sezonas išbandyti: Tai puikiai tinka visiems sezonams.
 • Tinkamas veido ir plaukų tipas: Tai nuostabu su ovalo formos veidais ir tiesiais plaukais, padengtais geliu.
 • Tinkamos suknelės: Jei lankotės neoficialiuose renginiuose, tai puikiai tinka prie atsitiktinių marškinėlių ar marškinėlių.
 • Tobula proga: Tai puikiai tinka muzikos vakarams, didžėjams ir naktiniams vakarėliams.

14. Stilingas įgulos pjūvis:

Trumpos šukuosenos berniukams14

Tai yra viena iš geriausių trumpų šukuosenų berniukams. Gražus piešinys, padarytas ant plaukų, yra labai įspūdingas ir skirtas pritraukti visą dėmesį ir pavogti išvaizdą, kai tik jūsų plaukai bus atskleisti. Tai padės jums pakoreguoti savo įvaizdį ir atrodyti viliojančiai iš viršaus. Šis šukuosenos modelis ant nugaros taip pat yra gana švarus ir efektyviai pritraukia dėmesį.

 • Geriausias sezonas išbandyti: Šis kirpimas geriausiai tinka vasaros sezonui.
 • Tinkamas veido ir plaukų tipas: Tai vienodai tinka visoms veido formoms ir plaukų tipams.
 • Tinkamos suknelės: Suderinkite tai su juodu kostiumu, baltais marškiniais ir kaklaraiščiu, kad atrodytumėte puikiai.
 • Tobula proga: Tai puikiai atrodo tik su oficialiais susitikimais ir pristatymais.

15. Klasikiniai vyrai ieško berniukų:

15. Trumpos šukuosenos berniukams

Būtent dėl ​​to berniukai atrodys kaip nuostabūs jaunuoliai, nes kai kurie mano, kad užaugs daug greičiau, nei turėtų. Tai tiks netinkamiems ar netinkamiems veido kampams. Tai taip pat yra viena geriausių berniukų šukuosenų.

 • Geriausias sezonas išbandyti: Šis kirpimas puikiai tinka visiems sezonams
 • Tinkamas veido ir plaukų tipas: Tai puikiai tinka ovalo formos veidams su visų tipų plaukais
 • Tinkamos suknelės: Šis kirpimas puikiai atrodo tiek su oficialiais, tiek su kasdieniais drabužiais, tačiau pirmenybė teikiama prie oficialių drabužių.
 • Tobula proga: Taigi, su šia šukuosena galima dalyvauti oficialiuose renginiuose ir susibūrimuose.

Papildomi patarimai, kaip išlaikyti šukuoseną:

 • Reikėtų prisiminti, kad šios šukuosenos yra gerai prižiūrimos tik geliu ir reguliariai purškiamos.
 • Būtinai turėkite gerą ekologišką šampūną ir kondicionierių, kad išlaikytumėte plaukų sveikatą.
 • Nepraleiskite apsilankymo pas vyrų plaukų šveitimą, kad pamaitintumėte plaukus.
 • Įsitikinkite, kad nedaug pūsite sausų plaukų, o leiskite jiems natūraliai išdžiūti.

Čia pateikiamos trumpos, šaunios ir stilingos šukuosenos berniukams. Šios trumpos šukuosenos berniukams yra madingos ir gali atrodyti visiškai drąsiai ir jaunystėje. Nesvarbu, ar norite kažkam sukurti naują įspūdį, ar purtyti vakarėlį, jie tinka visiems. Pasirinkite savo mėgstamiausią pagal veido formą ir plaukų tipą, progą ir jūsų skonį. Esame tikri, kad šis straipsnis padėtų jums padaryti teisingą pasirinkimą.

Dažniausiai užduodami klausimai ir atsakymai:

Q1. Kaip tinkamai išlaikyti plaukų kirpimą kelis mėnesius?

Ans: Priežiūrai reikia patarimų ir gudrybių. Išdžiovinkite, tada dažnai naudokite plaukų džiovintuvą. Venkite cheminių procedūrų ir būkite sveiki laikydamiesi geros dietos. Venkite griežtų ponių ar skrybėlių. Plaukus kirpkite visada, kai jie auga netolygiai.

Q2. Kaip išlaikyti plaukus sveikus ir juodus?

Ans: Neplaukite plaukų šampūnu, ne daugiau kaip 2-3 kartus per savaitę. Būtinai naudokite tinkamą šampūną ir kondicionierių. Nedaug dirbkite su cheminėmis procedūromis ir dirbkite su natūraliais plaukų gydyklomis ir žolelių plaukų kaukėmis.

Q3. Kaip įsitikinti, kad plaukai gerai sudrėkinti?

Ans: Yra keletas patarimų, kaip natūraliai drėkinti plaukus. Būtinai nuplaukite šampūnu tik šaltu vandeniu. Be to, naudokite mažiau cheminių šampūnų ir, jei įmanoma, venkite jų ir nepamirškite investuoti į gerą kondicionierių. Džiovinkite natūraliai ir tinkamai ir naudokite mažiau formavimo priemonių.