Senstant pastebime drastiškus išvaizdos ir mąstymo pokyčius! Mūsų plaukai yra labiausiai pastebimas senėjimo proceso aspektas, kuris tampa pernelyg akivaizdus, ​​kad į jį nekreiptų dėmesio. Mažėjantys plaukai, žilę plaukai, plikos dėmės ir kt. Yra mūsų pasitikėjimo žudikai! Lengvas būdas sustiprinti mūsų savivertę ir pasirinkti tinkamą šukuoseną, kad grakščiai apimtų šį natūralų pokytį.

Šiame straipsnyje mes sudarėme 15 geriausių šukuosenų vyrams, vyresniems nei 50 metų, sąrašą. Šie garsenybių įkvėpti vidutinio amžiaus vyrų kirpimai jūsų veidui suteikia apibrėžimą ir atskleidžia jūsų išvaizdą.

15 populiarių šukuosenų vyrams su pilkais ir baltais plaukais:

Štai keletas geriausių šukuosenų vyrams, vyresniems nei 50 metų:

1. Druskos ir pipirų išvaizda:

kirpimas 50 metų vyrui

Iš ko dar semtis įkvėpimo šukuosenai, išskyrus pirmosios kartos Indijos supermodelį Milind Soman !? Paimkite užuominas iš šios mažai priežiūros reikalaujančios trumpos šukuosenos vidutinio amžiaus vyrams, pasižyminčiai klasikine druskos ir pipirų išvaizda. Idėja yra apimti natūralų pilkumą ir puikuotis stilingai. Tiesiog nukirpkite priedus ir sutrumpinkite plaukų ilgį. Naudokite šiek tiek gelio, kad padidintumėte vainiko dalį, kad padidintumėte tūrį. Šis traškus kirpimas leidžia atrodyti daug jaunesniam nei jūsų tikrasis amžius!

2. „Buzz Cut“:

trumpi kirpimai vyrams nuo 50 metų

„Buzzcut“ yra ideali šukuosena 40 metų amžiaus vyrams, kad padengtų jūsų suplonėjusią galvos odą ir atrodytų natūraliau. Užuot tolygiai nukirpę spynos per galvą, siaurinkite šonus ir palikite priekį šiek tiek ilgesnį. Taip gausite iliuziją apie didesnį vainiko apimtį ir plonesnę veido išvaizdą. Kita vertus, „buzzcuts“ reikalauja gana daug priežiūros, nes norint reguliariai atrodyti, reikia reguliariai kirpti galus..

3. Netvarkinga lovos galvutė:

kirpimas vyrams po 50 metų

Kai likusieji jūsų bendraamžiai tampa klasikiniai, galite pasirinkti apleistą kelią naudodami šią netvarkingą šukuoseną. Vidutinio ilgio kirpimas vyrams, vyresniems nei 50 metų, suteikia atsitiktinį, lengvą išvaizdą ir minimalų stilių. Idėja yra pridėti šiek tiek linksmo elemento prie plaukų, išlaikant jų galus nesušukuotus ir susivėlusius. Nešvarūs sluoksniai suteikia jūsų galvai sodrumo ir suteikia begalę stiliaus galimybių. Vyrams, kurie širdyje vis dar yra paaugliai, tai yra puikus šukuosenos pasirinkimas!

4. Klasikinis kirpimas:

Klasikinis kirpimas

Jei norite pasiekti profesionalesnės ir gebenės lygos išvaizdą, klasikinis trumpas kirpimas yra privalomas. Ši trumpa šukuosena žiliems plaukams apima tikrai trumpų nugaros ir šonų plaukų kirpimą. Laikydami viršutinę priekinę galvos dalį, galite šukuoti plaukus į šoną, kad atrodytumėte švariai ir rafinuotai. Klasikiniai kirpimai niekada neišeis iš mados, nes jie geriausiai sujungia stilių ir vyriškumą!

5. Pompadour su ilga barzda:

šukuosena 50 metų vyrams

Ieškote tobulos vidutinio amžiaus vyrų šukuosenos, kuri subalansuotų jūsų ilgą barzdą? Išbandykite madingą pompadour kirpimą. Pjūvis apima viršutinės dalies pakėlimą, kad būtų atskleista jūsų kakta ir atrodytų pailga išvaizda. Šonų ir nugaros dydis ir apimtis mažėja, kad išlaikytų aptakų išvaizdą. Nors kirpimas yra įvairių variantų, mažas išblukimas arba didelis išblukimas atrodo gerai vyresnio amžiaus vyrams. Šiek tiek praktikuojantis ir reguliariai prižiūrint, lengva valdyti vainiko aukštį ir sukrėsti Elvio Presley įkvėptą išvaizdą!

6. Pilka žmogaus-bandelės šukuosena:

vyriška kasa žili plaukai

Jei yra viena šukuosena, kuri labiausiai papildo vyresnius vyrus, tai neabejotinai yra garsioji vyriška bandelė! Jausmingumo ir požiūrio sinonimas, vyriška bandelė suteikia nerūpestingą gatvės stiliaus atmosferą. Vyrams su ilgais žilais plaukais yra visiškai logiška juos surišti į laisvą ar aptemptą bandelę, o ne nupjauti tas sultingas spynos. Galite išbandyti įvairius variantus, tokius kaip samurajų bandelė, netvarkinga bandelė ar pusė bandelės ir pan., Kad galėtumėte eksperimentuoti su savo išvaizda.

7. Šukuosena atgal

Šukuosena atgal

Sukuota šukuosena vyrams, vyresniems nei 50 metų, suteikia įmantrią, prižiūrimą išvaizdą. Ši universali šukuosena tinka beveik bet kokio ilgio ir tekstūros plaukams. Nors pradedantiesiems gali atrodyti šiek tiek sudėtinga, tačiau standus gelis ir tam tikra praktika gali padėti. Jums reikia tiesiog šukuoti plaukus atgal ir pastatyti į savo vietą. Tiesiog venkite produktų pertekliaus, nes tai gali išlyginti jūsų karčius. Sutelkite dėmesį į šiek tiek pakeliančią vainiko dalį ir nebijokite parodyti tų sidabrinių sruogų.

8. Natūralios bangos:

vidutinio amžiaus vyrų ilgos šukuosenos

Apsikabinkite savo žilus plaukus šia šukuosena, skirta banguotiems ar garbanotiems vyrams, vyresniems nei 50 metų. Galite leisti savo garbanoms ar bangoms užimti centrinę vietą, o ne priverstinai jas sukišti. Leiskite šioms nuostabioms spynoms judėti flirtuojant, minimaliai šukuojant ir formuojant. Tiesiog papurkškite plaukus šukomis arba garbanotu šepetėliu, kad pridėtumėte galvos apimties. Ši šukuosena idealiai tinka vidutinio amžiaus vyrams, turintiems vidutinio ar ilgio plaukus.

9. Spygliuota šukuosena žiliems plaukams:

Vyriškos šukuosenos ploniems plaukams, vyresniems nei 50 metų

Smagios šukuosenos beveik niekada neišeina iš mados. Priežastis? Universalumas ir lengva priežiūra! Smeigtukai suteikia įvairios išvaizdos – nuo nervingo iki elegantiško, priklausomai nuo plaukų ilgio. Aštrūs įgaubti galai slepia suplonėjusią galvos odą ir atitraukia nuo jos dėmesį. Gavę pjūvį, smaigai išsiskiria ir užima pagrindinę vietą. Žilų plaukų vyrai turi papildomą pranašumą, nes jų plaukai turi natūralaus sidabro „paryškinimų“, todėl jie yra dar vertesni!

10. „Vintage Comb-Over“ šukuosena:

vyrų kirpimas pilki plaukai

Senovinis šukavimas yra viena iš klasiškiausių šukuosenų vyrams, vyresniems nei 50 metų, su žilais plaukais. Ši beveik nulinės priežiūros šukuosena idealiai tinka vyrams, turintiems vidutinio ir ilgio plaukus. Šoninis šukavimas sukuria pakeltą vainiko dalies išvaizdą, kad paslėptų besitraukiančias ar retėjančias plaukelius. Tai prideda vintažinio patrauklumo ir puikiai atrodo tiek ant barzdos, tiek po skutimosi. Užtepę lašą ar du plaukų serumo ar formavimo gelio, galite savo veidui suteikti tvarkingo, senosios mokyklos žavesio.

11. „Quiff“ šukuosena:

trumpos šukuosenos žiliems plaukams

„Quiff“ kirpimas prideda modernią ir jaudinančią išvaizdą bei atsipalaidavimą. Šis populiarus vyresnio amžiaus vyrų kirpimas veikia, kai priekinė plaukų dalis yra mažiausiai trijų colių ilgio. Naudodami tam tikrą formavimo gelį, galite tiesiog erzinti plaukus pirštais ir tada šukuoti juos atgal, kad susidarytumėte klasikinį šukuoseną. Pagrindinis „Quiff“ privalumas yra tas, kad jis prideda daug apimties jūsų karūnai ir išryškina jūsų veido bruožus.

12. Sidabrinių siūlų arklio uodega:

ilgos šukuosenos vyrams po 50 metų

Ponytails yra turbūt viena iš labiausiai paplitusių šukuosenų 50+ metų vyrams. Yra daug priežasčių, kodėl žilaplaukiams vyrams tai patinka! Ponytails siūlo ramią išvaizdą ir reikalauja mažai priežiūros. Jie yra universalūs ir suteikia neribotas galimybes formuoti plaukus. Nuo aukšto ponio iki pintos ar atsipalaidavusios žemos arklio uodegos galite išbandyti daugybę būdų. Galite dailiai atitraukti plaukus ir tvirtai juos surišti, kad atsiskleistumėte tos blizgios sidabrinės sruogos.

13. Vidutinio sluoksnio kirpimas:

šukuosenos vyrams su pilkais plaukais

Slenkančios plaukų linijos nebesukelia nerimo dėl daugiasluoksnių kirpimų. Čia puikiai tinka vidutinio ilgio plaukams, išlaiko natūralią karčių tekstūrą ir apimtį. Sluoksniavimo efektas slepia nuplikimą ir prideda galvos pilnumo. Pridedant šoninius kirpčiukus, suteikiamas stiliaus elementas ir pagerinamas bendras vaizdas. Priklausomai nuo jūsų nuotaikos ir progos, naudodami gelį, galite pasirinkti laisvai krentančią šukuoseną arba nupjautą nugaros versiją.

14. Baltų vyrų kirpimas:

kirpimas vidutinio amžiaus vyrui

Išblukusi šukuosena yra viena iš labiausiai paplitusių tendencijų vidutinio amžiaus vyrų šukuosenų segmente. Tai suteikia švarią ir rafinuotą išvaizdą ir pašalina priežiūros bėdas. Šis gradiento kirpimas turi daug plaukų ant vainiko dalies, palaipsniui išnykstančią ant nugaros. Galite tikėtis beveik pliko plaukų skutimosi ant pakaušio ir šiek tiek virš jo. Vyresniems nei 50 metų vyrams sidabrinė ir juoda išvaizda puikiai tinka šiam kirpimui.

15. Plokščia šukuosena:

trumpos šukuosenos vyrams po 50 metų

Plokščios šukuosenos atrodo gana karštos ir vyksta vidutinio amžiaus. Tiesą sakant, jie tinka bet kokios amžiaus grupės vyrams dėl dailiai apipjaustytos išvaizdos. Kaip rodo pavadinimas, šukuosena apima viršutinės dalies išlyginimą, kad būtų sukurtas vienodas sluoksnis. Galite pridėti šiuolaikišką prisilietimą prie šonų ir nugaros. Taip vainiko sekcija įgauna „pakėlimą“ ir prideda jūsų veido apibrėžimą.

Tai yra vienos geriausių šukuosenų vyrams, vyresniems nei 50 metų, su žilais ar baltais plaukais. Turėdami tiek daug galimybių, ar norite pažeisti normas ir išbandyti vieną iš jų? Atminkite, kad senėjimas neturi būti nuobodus! Laikas priimti pokyčius ir kuo geriau išnaudoti šį auksinį laikotarpį!