Jei jums įdomu, kodėl mes specialiai kalbame apie šukuosenas plikantiems vyrams, leiskime prie reikalo! Esant stresui, nerimui ir įtemptam darbui, supančiam mus kasdien, natūralu susidurti su plaukų slinkimo problemomis. Deja, kai kuriems vyrams ši problema apsunkina nuplikimą. Bet kam tai patinka? Mums visiems patinka išlaikyti tam tikrą stilingos ir protingos išvaizdos lygį, o tokie nuplikę rūpesčiai gali sutriuškinti visą mūsų svajingą išvaizdą!

Bet nesijaudink! Turėdami naujausių ir geriausių idėjų apie plikas šukuosenas, mes jus sutvarkėme. Štai kaip naujos eros vyrai kovojo prieš nuplikimą ir laimėjo internetą savo unikalia ir šaunia išvaizda!

Mažėjančios plaukų linijos vyrai: 15 naujausių nuplikusių vyrų kirpimų:

Mums be galo patinka, kaip mados pasaulis visada siūlo neįprastų problemų sprendimus. Šie stiliai plikiems vyrams yra tai, ko neturėtumėte praleisti, ypač jei esate tokioje padėtyje ir ieškote patarimų ir idėjų! Pradėkime nuo nuostabių kirpimų galerijos!

1. „Dapper“ oficialus kirpimas plikai galvai:

šukuosena plikiems vyrams

Jei jums įdomu, kaip pasipuošti žvalia ir protinga išvaizda su profesionaliomis ir moderniomis verslo plaukų idėjomis, štai mes! Mums labai patinka šis plokščias plaukų viršus su apipjaustytais plaukais ir barzda. Šiuolaikinės nuotaikos ir šaunios išvaizdos šie pliko vyrų kirpimai yra privalomi išbandyti visiems vyrams, kurie yra profesionalioje srityje ir vis dėlto susiduria su plaukų nuplikimo problema.

 • Vyrai, turintys trumpą plaukų ilgį ir bet kokią plaukų struktūrą, idealiai gali išbandyti šią šukuoseną.
 • Visiems vyrams, turintiems ovalią ir apvalią veido formą, tai gali puikiai tikti.
 • Jei esate nuo 30 -ųjų iki 40 -ųjų pabaigos, šis kirpimas jums gali tikti.

2. Klasikinė senosios mokyklos šukuosena plikiems vyrams:

plikos šukuosenos

Su labai plona plaukų struktūra ir vidutinio amžiaus vyrais, čia yra vienas iš tokių idealių vyrų kirpimų plikantiems plaukams, kasdieniams atsitiktiniams atvejams. Su ilga barzda ir trumpais kirptais plaukais ši senosios mokyklos šukuosena niekada negali išeiti iš mados. Jis atrodo vintažinis ir klasikinis, yra labai patogus ir tinka tiems vyrams, kuriems patinka paprasta ir atsitiktinė išvaizda.

 • Vyrai, vyresni nei 50 metų amžiaus, gali išbandyti šią šukuoseną.
 • Jei turite bet kokią plaukų struktūrą su trumpais kirptais plaukais, padarykite tai.
 • Čia gali puikiai derėti pailgos, ovalios ir stačiakampės veido formos.

3. Plonas kirpimas Azijos vyrams:

šukuosenos, skirtos nutolusiai plaukų linijai

Jaunesniems amžiaus grupės vaikinams ir vyrams šie azijietiški plaukai, įkvėpti ieškoti tų, kurie turi nuplikusią plaukų liniją ar slenka, gali puikiai tikti. Ši išvaizda yra susijusi su smaigalių ir šviesos išblukimo deriniu ir atrodo idealiai tiems, kurie nori modernių šiuolaikinių vibracijų su ryškiais atspalviais. Išbandykite šią plikos galvos šukuoseną ir galime lažintis, kad galite atrodyti protingai! Ši ypatinga išvaizda geriausiai tinka atsitiktinėms išvykoms ir vakarėliams!

 • Jaunesnių amžiaus grupių vaikinai ir vyrai gali rinktis šį kirpimą.
 • Išbandykite šį stilių tiems, kurie turi tiesesnę plaukų tekstūrą.
 • Apvalios ir ovalios veido formos vyrai ir vaikinai gali puikiai tikti šiam kirpimui.

4. Įgulos kirpimas plikai galvai:

Nuplikę kirpimai

Ši konkreti įgulos dalis, dar vadinama kariuomene ar kariuomene, gali būti tobulai tinkama visiems vyrams, kurie susiduria su nuplikimo problema. Ši nesenstanti ir amžinai žalia šukuosena visada išlieka tendencija ir yra žinoma ne tik mūsų šalyje, bet ir visame pasaulyje. Ar žinote, kad daugelis vyrų, kuriems tiesiog patinka atsitiktinis kasdienis vaizdas ar net modernus profesionalus stilius, renkasi šį? Taip, jis yra labai universalus!

 • Vyrai, turintys bet kokią veido formą, gali greitai išbandyti šią vyrų šukuoseną plikai galvai.
 • Dėvėkite šią išvaizdą tiems, kurie turi bet kokią plaukų tekstūrą; jis gali tilpti į visus.
 • Šis variantas tinka vyrams, turintiems apvalią ir mažesnę veido formą!

5. Paprastas išblukęs kirpimas plikiems vyrams:

vyrų šukuosenos, skirtos slenkantiems plaukams

Na, yra keletas išblukusio ir sumažinto kirpimo variantų, ir mes pripažįstame, kad gali būti labai painu, kas geriausiai tinka vyrams, turintiems skirtingas nuostatas. Jei kenčiate nuo šio pliko susirūpinimo ir norite turėti paprastą, tačiau protingą išvaizdą, kad nuslėptumėte plaukų slinkimo problemą, kas yra geriau nei šis variantas? Lengvas išblukimo perėjimas yra tai, kas mums labai patinka šioje šukuosenoje, o rungtynės su tankiu barzda taip pat traukia akis!

 • Ovalios ir pailgos veido formos vyrai čia gali būti idealūs ir tobuli.
 • Išbandykite šį stilių, kad tie, kurių plaukų tekstūra tiesi ir banguota, atrodytų gerai.
 • Tokiam kirpimui gali tikti 30–40 metų amžiaus asmenys.

6. Slidus kirpimas:

Plaukų kirpimas vyrams

Kitas mūsų mėgstamiausias šiuolaikinis oficialus kirpimas yra čia. Šie nukirpti plaukai link galinės pusės yra turbūt populiariausia visų laikų išvaizda kartu ir vis tiek neatrodo tendencija. Tiems vyrams, kurie susiduria su plikomis kaktomis ir priekinėmis veido sritimis, išbandykite šią tvarkingą šukuoseną, skirtą nuplikimui, kuri gali suteikti puikią išvaizdą. Jis yra protingas, kietas, aptakus ir labai orus. Ko dar norime!

 • Vyrai, turintys apvalią ir kvadratinę veido formą, gali būti tinkami šiam kirpimui
 • Išbandykite tai bet kokiai plaukų struktūrai, nes ji greitai tinka visiems.
 • 40 -ojo ir 50 -ojo dešimtmečio vyrai gali puikiai atrodyti ir atitikti šią išvaizdą.

7. Skustuvo kirpimas:

Vyrų retėjančios šukuosenos

Kai galvojame apie skutimosi peiliuką, garsiausia garsenybių piktograma, kuri ateina į mūsų galvą, yra Vin Diesel. Jo nesenstantis ir amžinai nuplikęs kirpimas yra toks variantas, mums patinka tai, kaip jis neša pasitikėjimą ir požiūrį. Jei ir jūs esate pakankamai drąsus ir eksperimentinis, kodėl gi nepabandžius šio? Viskas priklauso nuo asmeninio pasirinkimo, tačiau patikėkite mumis, tai gali nuvilti bet kurio žmogaus protą, jei išdrįstumėte nešti plaukus tinkamu būdu!

 • Vyrai, turintys ovalią ir pailgą veido formą, gali būti idealūs ir tobuli šiam vyrų kirpimui
 • Išbandykite tai tiems vyrams, kurie galiausiai kenčia nuo nuplikimo.
 • Jei esate vyresnis nei 40-ies metų vidurys, šioje šukuosenoje galite atrodyti dailiai ir protingai.

8. Šiuolaikinė kariuomenė:

Vyriškos šukuosenos

Šis plokščias armijos kirpimo variantas tikriausiai yra vienas iš mūsų visų laikų mėgstamiausių. Nusiskutęs ir visiškai išblukęs apačioje ir šonuose, o nukirpti plaukai – tik šalia vainiko, ši klasikinė išvaizda yra susijusi su gražia išvaizda ir šiuolaikišku stiliumi. Pridėjus barzdos stilių, pvz., Ožkos ar inkaro barzdą, galima sustiprinti ir pakelti stiliaus pareiškimą į kitą lygį. Visiems vyrams, kurie ieško patogios ir atsitiktinės išvaizdos, tačiau elegantiška tendencija gali būti tobula!

 • Vyrai, turintys bet kokią veido formą, gali lengvai išbandyti šį stilių
 • Tie, kurių plaukų tekstūra yra lygi, gali būti idealūs šiems pliko galvos kirpimo stiliams
 • Jei esate vyresnis nei 30 metų amžiaus, galite lengvai pasirinkti šią išvaizdą.

9. Plikos ilgos vyrų šukuosenos:

Ilgi kirpimai vyrams su slenkančiais plaukais

Jei jums patinka ilgi plaukai, kam eiti į svajonę? Išbandykite šį stilių su išblukusiais variantais šalia šonų ir apačioje, kad nuslėptumėte galvos odos nuplikimą. Išblukinkite reikiamas vietas pagal savo tekstūrą ir pridėkite prie ilgų plaukų ponio ar bandelės pavidalu. Šis elegantiškas ir naujos dienos plikas kirpimo stilius vyrams gali būti skirtas tiems vyrams, kurie mėgsta neformalią ir kasdienę išvaizdą!

 • Išbandykite šį stilių tik tiems, kurie turi ovalią veido formą
 • Vyrai, turintys lygią ir tiesią plaukų struktūrą, gali būti tobulas pasirinkimas.
 • Jei esate vyresnis nei 50 metų, galite atrodyti jaunatviškai ir dailiai šioje senesnėje vyriškoje šukuosenoje nuplikę plaukai.

10. Pompadour kirpimo idėja:

Stiliai plikiems vyrams

Nereikia aprašyti nesenstančių pompadour kirpimų. Turint keletą šio stiliaus tipų ir tendencijų, ši lengvai prižiūrima išvaizda tinka tiems vyrams, kurie turi plonų plaukų struktūrą ir yra nuplikę jaunesnio amžiaus grupėms. Ši išvaizda ne tik leidžia atrodyti jaunatviškai ir protingai, bet ir suteikia visiškai naują, jaudinantį vaizdą. Jei turite susirūpinimą pusiau plikomis, ši šukuosena gali būti ideali.

 • Tie, kurie turi bet kokią veido formą, gali lengvai išbandyti šią šukuoseną
 • Dirbkite su šia išvaizda tiems, kurių plaukų tekstūra yra tiesi ir banguota.
 • Vyrai nuo 30 iki 40 metų amžiaus gali būti tinkami šiam kirpimui.

11. Kifo stilius:

Kirpimas plikantiems vyrams

Be pompadour, dar viena populiariausia šukuosena pasaulyje yra šukuosena. Turėdami puikią išvaizdą ir išblukimo derinį, mums patinka tai, kaip šis stilius atrodo labai lengvai ir protingai. Tie vyrai, kurie nori formalios ar pusiau vienodos išvaizdos ir yra palyginti jaunesnės amžiaus grupės, gali pasirinkti šį idealų trumpą kirpimą plikantiems vyrams. Atrodo ne tik madinga, bet ir šiuolaikiška, kad geriausiai tiktų bet kokia proga!

 • Išbandykite šią universalią išvaizdą tiems, kurie turi apvalią ir ovalią veido formą.
 • Vyrai, turintys banguotą ir lygesnę tiesių plaukų tekstūrą, idealiai tinka šiai išvaizdai
 • Dėvėkite šį kirpimą tiems, kurie yra 30 metų amžiaus, kad atrodytų moderniai ir dailiai.

12. Plaukų kirpimo idėja „Balding Crown“:

Mažėjantys plaukų kirpimai

Tiems vyrams, kurie visiškai nupliko galvą, čia yra viena iš geriausių mados idėjų, galinčių jus visiškai pakeisti. Šios vyriškos šukuosenos, skirtos nuplikti karūną, yra šmaikščios ir drąsios tuo pačiu metu ir yra skirtos tiems, kurie mėgsta sportuoti dėl unikalių išvaizdos atspalvių šiuolaikinio ir naujojo stiliaus pareiškimų pasaulyje. Jis idealiai tinka tiek oficialiai, tiek kasdienai ar vakarėliams, todėl yra labai universalus. Argi ne šaunu! Ši išvaizda ypač tinka tiems, kurie kenčia nuo plikos vietos viršuje.

 • Vyrai, vyresni nei 50 ir 60 metų, gali išbandyti šį kirpimą.
 • Bet kokia plaukų tekstūra, turinti plikimą, gali lengvai išbandyti šį kirpimą.
 • Tie, kurie turi didelę ir ovalią ar pailgą veido formą, čia gali būti tinkami ir tobuli.

13. Paprasta kasdienė plikimo kaktos išvaizda:

vyrų šukuosenos nuplikimas

Jei turite susirūpinimą dėl nuplikimo šalia kaktos ir šono, ši šukuosena jums gali būti tobula ir tinkama. Su paprastu kasdieniu kirpimu ir šukuotais nugaros plaukais ir nedideliu perėjimu prie odos išblukimo, ši šoninė plikai tinkanti išvaizda yra senovinė ir skirta paprastam, paprastam, bet atsitiktiniam protingam išvaizdui. Daugelis iš mūsų jau galėjo būti populiarūs tokiu įvaizdžiu, tačiau neatrodo, kad su tuo susijęs suktumas išnyks!

 • Visi vyrai, turintys pailgą veido formą, gali būti idealūs šiam kirpimui.
 • Išbandykite šią išvaizdą ir perdarymą, jei turite tiesių plaukų tekstūrą, kuri puikiai tinka šiai šukuosenai.
 • Vyrai, sulaukę 40 metų, gali būti idealūs ir tinkami šiai išvaizdai.

14. Mažas aštrus kirpimas:

Geriausios šukuosenos plikiems vyrams

Mums patinka ši miela mažo dygliuoto kirpimo idėja, kaip parodyta aukščiau esančiame paveikslėlyje. Su apipjaustytais mažais smaigaliais, šiek tiek išblukusiais ar iškirptais apačioje, be jokių pastangų suteikiama nauja unikali išvaizda. Stilius yra ne tik patogus, bet ir labai elegantiškas bei funky savo išvaizda, atitinkančia barzdą ir ūsus. Vyrams, norintiems išlaikyti ją subtilią ir paprastą, dirbkite tik su šukuosena ir, jei žengsite žingsnį į priekį stiliaus žaidime, išbandykite ir barzdos ūsų derinį!

 • Jei turite didelę, ovalią ir pailgą veido formą, tai gali būti tinkama.
 • Išbandykite šį stilių tiems vyrams, kurie turi bet kokią plaukų struktūrą, nes jie lengvai tinka visiems
 • Vyresniems nei 50 metų vyrams ši išvaizda gali būti lengvesnė nei kitiems.

15. Šoninis kirpimas:

Plikos šukuosenos 2020 m

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas: ar žinote, kad pakraštys gali gerai veikti ir plikantiems vyrams? Patikrinkite šį. Visiškai išblukus šonuose, turintiems problemų dėl nuplikimo ir ilgo pakraščio į šoną, mums patinka, kaip eksperimentinis ir gaivus atrodo šis kirpimas! Jei jums taip pat patinka laukinė išvaizda ir norite nedvejodami išbandyti naujus stilius, kas yra geriau nei šis variantas?!

 • Tie, kurie turi bet kokią veido formą, idealiai tinka šiai išvaizdai
 • Išbandykite tai naudodami bet kokią plaukų struktūrą, sukurdami šį protingą ir unikalų kirpimą
 • Vyrai, sulaukę 40 -ies metų amžiaus, gali būti tinkamiausi ir tinkamiausi šiai šukuosenai.

Turėdami šiuos naujojo amžiaus protingus pliko kirpimo būdus ir šukuosenų tendencijas, mums patinka tai, kaip vyrai sportuoja savo nuplikimą į galvą visiškai drąsiomis išvaizdomis ir idėjomis. Žinoma, mados žaidimas ir pasaulis vystosi ir šios nuotraukų galerijos tik įrodo, kad esame teisūs. Ką manai apie juos? Pasakykite mums ir savo mintis; mums patinka išgirsti jus!