Stilinga Pietų Indijos žvaigždė Allu Arjun iš tikrųjų iš naujo apibrėžė dabartines tendencijas savo mados teiginiais. „Tollywood“ žvaigždė buvo etalonas kelioms įžymybėms, įskaitant Holivudo herojų stilių ir išvaizdą. Apie Allu Arjun šukuosenas ir kirpimus buvo kalbama apie pramonės miestą; atsižvelgiant į šiuolaikinius ir drąsius įvaizdžius, kuriuos jis visada pasirinko pateikti ir įkvėpti.

Nenuostabu, kad šiandieninė jaunystė priima jį aukštą kaip įkvėpimą išbandyti naują išvaizdą ir eksperimentuoti su pasirinkimais. Šiandien mes išnagrinėsime viską apie naujausias Allu Arjun kirpimo ir šukuosenų idėjų tendencijas. Pažiūrėkime, ką norėtumėte išbandyti!

15 stilingų visų laikų Allu Arjun šukuosenų 2021 m.

Nagi, eikime pirmyn ir tyrinėkime gražų ir gražų Allu Arjun plaukų kirpimo stilių bei naujausias tendencijas, kurios iki šiol buvo madingos ir klasikinės.

1. Šukuotas tūrinis kirpimas:

allu arjun nauja šukuosena

Tai viena iš naujausių ir naujų „Allu Arjun“ šukuosenų. Populiari žvaigždė pastaruoju metu demonstravo panašią išvaizdą ir tapo viena iš jo parašų šukuosenos idėjų. Neseniai ir naujas filmas, ala vaikuntapuramlo šukuosena, taip pat išties panašus į šį kirpimą. Tai buvo įkvėpimas keliems jaunuoliams nuo to laiko, kai jis puikiai tuo puikavosi. Ką manai apie šį? Jei jums patinka didelė ir šiuolaikiška išvaizda, ši šukuosenos ir kirpimo idėja yra ideali.

2. „Quiff“ šukuosena:

dj allu arjun plaukų stilius

„Quiff“ šukuosena yra viena iš populiariausių šiuolaikinės mados pramonės tendencijų pastaruoju metu. Kelios įžymybės ir aktoriai sklandžiai priėmė šią tendenciją, taip pat ir mūsų stilinga žvaigždė. Allu Arjun kai kuriuose naujausiuose filmuose, įskaitant Satyamurthy sūnų, labiausiai simboliškai ištobulina trumpą šukuoseną.

3. Šoninis šukuosenos kirpimas:

allu arjun kirpimo šukuosena

Šoninis šukuosena pakraščiu yra viena mėgstamiausių aktoriaus išvaizdų. Daugelyje savo filmų jis išbandė keletą pakraščių. Tai yra vienas iš tokių paprastų ir klasikinio stiliaus teiginių, kuriuos reikia išbandyti. Neseniai jis parodė šukuoseną didžėjų filme! Jį lengva prižiūrėti ir jis yra patogus, tačiau atrodo šiuolaikiškai – todėl tai yra vienas iš populiariausių kelių jaunų vyrų variantų.

4. Šoninis tekstūruotas šriftas:

allu arjun ka šukuosena

Čia yra dar vienas „quiff“ šukuosenos variantas, šoninės tekstūros išvaizda. Jei jums įdomu, kaip padaryti paprasčiausią išvaizdą be sunkaus viršaus, tai yra idealus pasirinkimas. Šis kirpimas yra nesenstantis ir garsus, neseniai pastebėtas mūsų žvaigždėje reklamos kampanijoje! Ar ne šaunu? Ką tu manai?

5. Atjungtas „Pompadour“ su dideliu išblukimu:

surya kareivio šukuosena

Čia mes einame su kita garsia ir teigiama Allu Arjun šukuosena. Šiuo kirpimu puikiai ir drąsiai puikuojasi filmo „Naa Peru Surya“ aktorius. Iš tiesų, kirpimas yra šiuolaikiškas ir laukinis aukšto išblukimo derinys su atjungta pompa. Tai labai eksperimentinis ir unikalus dalykas. Mums patinka, kaip sklandžiai ir nepriekaištingai mūsų stilinga žvaigždė įgavo tokią išvaizdą ir išgarsino. Visiems jauniems vyrams, kurie mėgsta drąsius ir labai unikalius retus stilius, tai gali būti gera idėja išbandyti. Ar žinote, tai taip pat populiariai žinoma kaip Allu Arjun Surya, kareivio šukuosena?

6. Ilgas garbanotas kirpimas:

allu arjun pushpa šukuosena

Ar turite ilgus plaukus ir galvojate, kaip galėtumėte pritapti ar išbandyti garsenybių šukuosenos idėją? O kaip šis? „Allu Arjun“ ilga šukuosena garbanotais plaukais neseniai buvo pastebėta aktoriui viešuose pasirodymuose. Tai iš jo būsimo filmo „Pushpa“. Tai labai naujas žvaigždės pasirinkimas, ir mes niekada jo nematėme. Tiesa, mes to laukiame!

7. Žmogus ponis:

Allu Arjun ponių šukuosena

„Man Pony“ jau yra labai garsi ir visame pasaulyje gerai žinoma šukuosena. Tačiau išbandyti taip pat sudėtinga, o ne daugelis įžymybių pasirenka jį pasiimti. Mūsų stilinga žvaigždė tai išbandė ir visiškai prikausto tendenciją. Mums patinka, kaip stilingas ir gražus Allu Arjun atrodo daugybės ponių šukuosenoje. Jis yra unikalus ir madingas, be jokios abejonės.

8. Šoninė dalis ilga šukuosena:

allu arjun arya 2 kirpimas

Tai mūsų žvaigždės Allu Arjun šukuosena filme „Arya 2“. Šoninė šukuosenos dalis yra labai nauja, su kuria susidūrėme per pastarąjį dešimtmetį. Tačiau tai labai drąsus ir energingas pasirinkimas išbandyti; pasirinkimas tikrai yra gerokai anksčiau laiko. Tokios eksperimentinės išvaizdos nepasitiki net tarptautiniai aktoriai, ir mes didžiuojamės tuo, kaip mūsų Tolivudo žvaigždė pasiekia naujų aukštumų!

9. Netvarkingi ilgi plaukai viduryje:

allu arjun ilgų plaukų stilius

Galbūt visi jau atpažinote šią šukuosenos išvaizdą. Tai iš jo pradinių filmų, įstojus į kino industriją. „Allu Arjun“ puikavosi šia netvarkinga ilgais plaukais Desamuduru filme daugiau nei prieš dešimtmetį. Net pačioje pradžioje jis nedvejodamas ėmėsi sudėtingų vaidmenų ir stilių. Ką manote apie tokias šukuosenas??

10. Ilgas šoninis kraštas:

allu arjun plaukų stilius dj

Tarp kelių ir daugybės pakraščių kirpimų variantų mūsų stilinga žvaigždė yra dar viena šukuosena – ilgas šoninis pakraštys. Lažinamės, kad dauguma iš mūsų pastarosiomis dienomis nesusidūrėme su tokiais unikaliais ir naujais kirpimo būdais. Tai, kas čia yra, daugeliui iš mūsų yra staigmena! Tai labai nauja tendencija, išskirtinai eksperimentinė ir gali atrodyti žavingai.

11. Ilga šlapia šukuosena:

allu arjun šukuosena ilga

Tai dar viena archyvo senoji šukuosena iš Allu Arjun. Drėgnos šukuosenos ir tendencijos jau seniai buvo mados ir dabar grįžta į tendenciją su kaupu. Mūsų žvaigždė sugavo naują stilių su iššūkiu ir drąsiai pristato savo sukurtą ilgos šlapios šukuosenos versiją. Ar jums patinka?

12. Priekiniai šukuoti plaukai:

arijos filmo šukuosena

Šioje priekinėje šukuotoje šukuosenoje matome jauną Allu Arjun. Šis grįžo iš jo pradinio filmo „Aarya“. Ši trumpo kirpimo versija su šukuota išvaizda suteikia jaunatvišką ir lengvą stiliaus pareiškimą. Tai gana lengva prižiūrėti ir atsitiktinė išvaizda, jei ir jūs norite tai išbandyti!

13. Trumpas atsitiktinis kirpimas:

allu arjun sarrainodu šukuosena

O kaip šis atsitiktinis kirpimas? Allu Arjun niekada neatmeta jokių tendencijų, kaip matome. Jis drąsiai ir lengvai išbando kiekvieną išvaizdą – nuo drąsių ir sudėtingų šukuosenų iki atsitiktinių ir paprastų. Tai trumpas ir paprastas atsitiktinis tiesus kirpimas, kurį taip pat reikia patikrinti.

14. Vidutinių smaigalių kirpimas:

„Allu Arjun“ vidurio spyglių kirpimas

Tarp kelių dygliuotų plaukų variantų čia yra kažkas lengvo ir jaunatviško. Šukuosena su viduryje yra šiuolaikiška ir nauja, kurią reikia išbandyti. Jei turite trumpą ar labai trumpą plaukų ilgį, tai taip pat gali būti kasdienis stilius. Allu Arjun buvo matomas šiame kirpime pirmosiomis savo karjeros dienomis, ir mums patinka, koks paprastas ir gražus jis atrodo šiame.

15. Allu Arjun dažytais plaukais:

sarrainodu šukuosena

Galiausiai, jei norite išbandyti ryškiausias plaukų spalvas, tai taip pat gali būti įkvėpimas. Allu Arjun prikalė šią atsitiktinę, tačiau stilingą išvaizdą. Tai suteikia geresnę kontūrą ir lengvą mados žaidimo žingsnį. Šį elegantišką ir klasikinį stilių galima puikiai išbandyti ir pasirinkta spalva.

Mūsų stilinga žvaigždė Allu Arjun, šukuosena ir kirpimas visada išliks etalonu išbandant šiuolaikišką ir stilingą išvaizdą. Iš tiesų, joks kitas Pietų kino industrijos aktorius nesiima unikalių ir sudėtingų šukuosenų ir puikuojasi jomis be vargo. Priimkite juos kaip įkvėpimą ir išbandykite tai, ką jaučiatės geriausiai. Praneškite mums, kuri jūsų mėgstamiausia išvaizda; mums patinka išgirsti jus!