Įžymybių vyrų kirpimai! Šie populiariausi ir populiariausi kirpimai, kuriais puikuojasi mūsų mėgstami įžymybės vyrai, yra vienas iš būtiniausių ir būtiniausių išvaizdų visame pasaulyje. Jei domitės mados pasauliu ir norėtumėte eksperimentuoti bei išbandyti žinomą išvaizdą, šis galutinis garsenybių išvaizdos vadovas jums labai padės.

Nuo Holivudo visame pasaulyje žinomų aktorių iki mūsų gražių ir karštų Bolivudo įžymybių mes apžvelgėme juos visus. Leiskite mums kartu ištirti garsenybių šukuosenas ir vyrų kirpimus ir daugiau sužinoti šiandien.

75 geriausi įžymybių vyrų kirpimai Holivude & Bolivudas:

Nesvarbu, ar tai būtų spygliai, ar pompadaras, ar banguoti kirpimai, mūsų mėgstamiausios ir gražiausios įžymybės niekada neabejojo, kad bando įspūdingiausią ir mieliausią išvaizdą – ir, atrodo, jos atrodo visiškai žaviai. Mes dirbome, kad surinktume keletą garsiausių jūsų išvaizdų. Jie turi viską – nuo įžymybių vyrų su trumpais plaukais iki ilgų plaukų ir neįprasta išvaizda – nuo pintinių iki drąsių išblukusių kirpimų. Patikrinkime juos.

1. Lee Min Ho:

Korėjiečių aktorius, dainininkas ir modelis yra žinomi visame pasaulyje dėl šio madingo stiliaus pareiškimo. Jis išbando visus neįprastus kirpimo būdus, tačiau niekada nesugeba jų valdyti visapusiškai geriausiai. Mes apžvelgėme keletą populiariausių išvaizdų ir negalime nuo jų nuleisti akių – jie yra visiškai unikalūs ir laukiniai. Beje, mums patinka, kaip jis juos taip sklandžiai neša. Ką tu manai?

Šoninis šlifuotas kraštas:

Lee Min Ho

Dubenėlio pjūvis:

Dubenėlio pjūvis

Šoninė šukuosena:

Šoninė šukuosena

2. Benas Affleckas:

Mūsų mėgstamiausia Perl Harboro ir „Argo“ superžvaigždė Benas Affleckas demonstruoja subtiliausią ir tuo pačiu gražiausią minkštą išvaizdą. Jei jums patinka kažkas ne per daug laukinio ir mėgstate švelnių atspalvių stiliaus pareiškimą, kas, išskyrus mūsų Beną, semiasi įkvėpimo? Tai jam puikiai tinka, ir jis niekada nesugeba sklandžiai prikalti stiliaus pareiškimo. Kokia jūsų mėgstamiausia išvaizda iš jo karjeros? Mums patinka jo spygliai ir klasikinė išvaizda.

Spygliuota šukuosena:

Spygliuota šukuosena

Pompadour:

Pompadūras

Trumpi plaukai + kirpimas:

Trumpi plaukai + kirpimas

3. Salmanas Khanas:

Taip pat žinoma, kad mūsų Bolivudo širdininkas Salmanas Khanas kartkartėmis eksperimentuoja su savo išvaizda. Jis sukūrė tendenciją tiesiai iš Tere Naam ir iki šiol niekada nesužavėjo mūsų ekrane. Jei ir jūs jį mylite, jau žinote, apie ką kalbame. Čia yra jo populiariausia išvaizda. Nuo pat pakraščių iki įgulos kirpimo jis išbandė juos visus, ir atrodo, kad jam labiausiai patinka garbingiausia ir subtiliausia įgula bei tvarkingi trumpi kirpimai. Jis yra vienas mėgstamiausių Bolivudo garsenybių šukuosenų vyrų.

„Fringe“ išvaizda:

Bolivudo aktoriaus šukuosena

Spygliai ir išblukimas:

garsenybių šukuosenos vyrams

Tvarkingas įgulos pjūvis:

Tvarkingas įgulos pjūvis

4. Ranbir Kapoor:

Kas nemėgsta Ranbir Kapoor ?! Mes visi esame jo gerbėjai. Žinoma, kad Ranbiras paverčia visą dėmesį karščiausiu ir gražiausiu. Mes mylime jį beveik bet kokia išvaizda, ir, jei prisimenate, jis taip pat išbandė neįprastą išvaizdą. Tačiau, tarp daugelio, jam atrodė, kad jam labai patinka graži slanki nugara ir pakraščių stilius. Ką tu manai? Iš visų, mūsų mėgstamiausias yra įžymybių nupjauti plaukai iš „Ranbir“.

Kampinis kraštas:

Bolivudo herojaus šukuosena

Nupjauta šukuosena:

įžymybių vaikino kirpimas

Ilgi tekstūruoti plaukai:

Ilgi tekstūruoti plaukai

5. Shahrukh Khan:

Bolivudo karalius chanas, ne kas kitas, kaip Shahrukhas Khanas, taip pat niekada neatsisakė eksperimentuoti su unikaliu ir drąsiu stiliaus teiginiu. Jo eksperimentinės tendencijos ne kartą patraukė dėmesį. Tačiau atrodė, kad mūsų karaliui Chanui labiausiai patiko šoninė ir šukuota išvaizda, kaip dažnai matome. Jis neabejotinai yra vienas iš populiariausių vyrų šukuosenų.

Ilga šoninė šukuosena:

Hindi didvyrių šukuosena

Spygliai:

Spygliai

„Mullet“ variantas:

garsenybių šukuosenos vyrams

6. Ranveeris Singhas:

Visi sutinkame su tuo, kad Ranveeris Singhas yra vienas energingiausių aktorių šiuo metu B mieste. Jo stilius, judesiai, vaidyba ir viskas alsuoja aistra, stiliumi ir išvaizda. Jo naujausios šukuosenos gana išaugo, kad patrauktų žmonių dėmesį, ir mes jas taip pat mylime.

Fontano arklio uodega:

aktoriai vyrai trumpais plaukais

Ilgi plaukai:

vyrų įžymybės su pynėmis

Dredai:

Dredai

7. Šiitų labė:

Amerikiečių aktoriaus ir kino kūrėjo Shia Labeouf šukuosena taip pat populiari. Visi jie yra švelnūs ir švelnūs, idealiai tinka vyrams, kurie nenori intensyvių eksperimentų, tačiau nori laikytis dabartinių tendencijų. Jie taip pat yra labai patogūs ir kartu madingi. Ar tai ne visas komplektas? Ką manote apie juos? Čia yra populiariausi žvilgsniai iš jo pusės.

Karinis „Buzz Cut“:

superherojų kirpimas

Trumpos garbanos:

aktorius trumpi plaukai

Ilgų plaukų šepetys atgal:

Ilgų plaukų šepetys atgal

8. Jaredas Leto:

Jaredas Leto šiuo metu pasaulyje nėra labai populiarus garsenybių sąraše. Tačiau jo stiliaus pareiškimas turi būti vertinamas. Jis galbūt išbandė viską – nuo tvarkingos šukuosenos iki itin drąsaus ir šiuolaikiško mohawk kirpimo. Čia yra jo garsiausios ir žinomiausios išvaizdos šiandien.

Ilgas kirpimas su padalintais plaukais:

geriausi garsenybių vyrų kirpimai

Tvarkingai nukirpta atgal:

garsenybių vyrų kirpimai

Mohawk kirpimas:

Mohawk kirpimas

9. Arjun Kapoor:

Mačo karalius Arjun Kapoor Bolivude yra gerai žinomas dėl savo karščio ir itin tinkamo kūno. Ar kada nors stebėjote jo šukuoseną ir išvaizdą? Jis drąsiai išbandė keletą statetiškų išvaizdų, įskaitant labai neįprastus, ir mes galime lažintis, kad jie yra beprotiški ir stilingi. Arjunas niekada nesuteikia tikslų itin moderniai išvaizdai, ir štai keletas, kuriuos be galo mylėjome.

Vanagas ir Undercut:

bolivudo vyrų šukuosena

Tekstūruota ir „Pompadour“ su išblukimu:

vyriškos lyties šukuosenos bolivudui

Atgręžta atgal:

Sugręžė atgal

10. Fawadas Khanas:

Nors jis trumpam dirbo Indijos kine, Fawadas nepadarė savo ženklo Bolivudo ir Hindi kine. Jo gera išvaizda, gražus stilius ir švari bei ori išvaizda niekada nesužavėjo mūsų. Štai keletas Fawado parašytų šukuosenų, kurias mes sukūrėme. Jie taip pat svyruoja nuo stilingo kvapo iki gražiausio ir tvarkingiausio šukuosenos.

Atgalinė šukuosena:

Holivudo aktoriaus šukuosena

„Quiff“ kirpimas:

„Quiff“ kirpimas

Tekstūruotas kirpimas su šonu:

Tekstūruotas kirpimas su šonu

11. Aamiras Khanas:

Vyrai niekada nesensta. Aamiras yra šios citatos pavyzdys realiame gyvenime. Jam niekada nesiseka atrodyti protingai ir stilingai, o vienas iš pagrindinių komponentų yra jo permainos. Aamiro Khano šukuosena yra gana madinga, ir jis nuolat eksperimentuoja su nauja išvaizda. Nuo spyglių iki garbanų jis viską padarė. Štai keletas moderniausių ir lengvai išbandomų „Aamir Khan“ šukuosenų.

Smailių kirpimas:

Spyglių kirpimas

Šukuoti nugaros ilgi plaukai:

Šukuoti nugaros ilgi plaukai

Įgulos pjūvis:

aktoriai su trumpais plaukais bolivudas

12. Ashtonas Kutcheris:

Ashton yra žinoma dėl neįprastos kirpimo išvaizdos. Plunksnoti ir ilgi Ashtono kirpimai yra gana tendencija tiems vyrams, kurie mėgsta drąsią ir labai laukinę išvaizdą. Jei ir jūs mėgstate išbandyti unikalius stilius, jo išvaizda iš tiesų mums puikiai įkvepia. Jie yra visiškai madingi ir modernūs; čia nėra neigimo!

Apkarpytas plunksnų kirpimas:

garsenybių vyrų kirpimai

Ilgas kirpimas viduryje:

Ilgas kirpimas viduryje

Kirpimas minkštais kirpčiukais:

Kirpimas minkštais kirpčiukais

13. Varunas Dhawanas:

Varunas Dhawanas yra žinomas dėl savo avatarų ir klasikinės indiškos išvaizdos. Jis yra žinomas dėl populiarios romantiškos išvaizdos ir stiliaus pareiškimų, taip pat dauguma jo šukuosenų yra subtilios ir švelnios, žavios ir sumanios. Varunas dažniausiai bando trumpus kirpimus ir nenuostabu, kad jie yra labai patogūs. Štai keletas dalykų, kuriuos reikia patikrinti jo naujausioje išvaizdoje. Mes mėgstame Varuną vyriškose įžymybėse netvarkingais plaukais.

Netvarkingi banguoti plaukai:

geriausi vyrų įžymybių kirpimai

14. Tigras Šroffas:

Tigras Šroffas beveik daugybę kartų išbandė kirpimus. Nuo trumpų kirpimų iki ilgų banguotų šukuosenų ir arklio uodegų jis viską padarė. Tik nedaugelis kino pramonės dirbo su tokia laukine išvaizda, o mūsų tigras yra vienas iš sąrašo. Jis neša visas pastangas taip lengvai, kad jos niekada nesužavėtų mūsų.

Įgulos išpjova su atlenkta nugara:

geriausi garsenybių vyrų kirpimai

Spygliai:

Spygliai 2

15. Shahid Kapoor:

Prieš kiekvieną filmą Shahidas Kaporas visada nori pakeisti save. Jis išbando skirtingą kiekvieno savo filmo išvaizdą ir visada yra protingas ir įspūdingas. Tiesiai su ilgais storos tekstūros kirpimais iki trumpo šurmulio ir įgulos kirpimų, Shahidas juos visus išbandė be vargo. Štai jo populiariausios išvaizdos, kurias reikia patikrinti. Ir žinote, jis yra žinomas tarp sportuojančių įžymybių vyriškų bandelių šioje srityje.

Apimtis raukšlėta išvaizda:

geriausi garsenybių vyrų kirpimai

16. Joe Keery:

Svetimų dalykų šlovė, Joe Keery, nors mes visada esame įpratę jį matyti gražiai banguotu plunksnuotu žvilgsniu, jis neseniai šokiravo savo gerbėjus dubenėliu. Na, mes jus suprantame – ir jūs būtumėte susiskaldę. Bet taip yra Džo – jis drąsiausiai keičia ir keičia savo išvaizdą, o mums tai patinka jo perdarose.

Dubenėlio pjūvis:

Dubens pjovimas 2

Netvarkingas, gausus kirpimas:

Joe Keery kirpimas vidutinio plauko

Ilgas banguotas kirpimas:

garsenybių vyrų kirpimai

17. „Park Seo Joon“:

Parkas Seo Joonas yra Rytų Azijos šalių sensacija dėl savo naujų stilių ir modernios išvaizdos. Nors dauguma vyrų čia nesielgia stilingai, jis pasirodė esąs kitoks. Dauguma jo kirpimų yra gana patogūs, tačiau modernūs ir šiuolaikiški. Čia mes einame su populiaria ir žinoma „Park Seo Joon“ išvaizda.

Šukos per kirpimą:

garsenybių šukuosenos vyrams

Šoninis slydimas su briauna:

Šoninė slidi su briauna

Nupjauta:

Park Seo Joon kirpimas

18. Keanu Reevesas:

Dažniausiai mes išsiaiškiname Keanu Reeves su ilgų plaukų kirpimu. Bet ar žinote, kad prieš tai jis išbandė įvairias šukuosenas? Taip, jūs girdėjote mus teisingai! Tiesiog priešingai nei ilgas kirpimas, Keanu taip pat dirbo dėl šurmulio. Na, taip nenuspėjama tampa jo šukuosena. Čia yra populiariausios ir žinomiausios Keanu Reeves šukuosenos ir kirpimai.

Ilgi plaukai su centrine dalimi:

Ilgi plaukai su centrine dalimi

Netvarkingas tekstūruotas kirpimas:

geriausi garsenybių vyrų kirpimai

19. Allu Arjun:

Pietų Indijos superžvaigždė aktorius ir Tolivudo herojus Allu Arjunas yra vienas iš nedaugelio Pietų kino industrijoje, kuris niekada nesugeba išlaikyti savo pokyčių. „Allu Arjun“ laikui bėgant visiškai išsprendė daugumą drąsių ir pramonėje mėgstamų šukuosenų. Ir nepamirškite, jis taip pat lengvai juos nešė.

Plaukų kirpimas ilgais kraštais:

„Allu Arjun“ vidutinio plauko kirpimas

Spygliai:

Smagus Allu Arjun kirpimas

Ilgi šlapi plaukai:

Allu Arjun ilgas kirpimas

20. Akshay Kumar:

Akshay Kumar daugeliui šukuosenų teikia pirmenybę atsitiktiniam ir švariam vaizdui. Kaip matome, jam labiau patinka trumpi plaukai ir jis stengiasi atlikti mažus pakeitimus šiuose kirpimuose. Štai keletas pastebimų netolimos praeities žvilgsnių – nuo trumpų spyglių iki šlifavimo Akshay juos išbandė savo komforto zonoje ir vis dėlto prikalė!

Pompadour:

Pompadour Akshay Kumar

Quiff:

Akshay Kumar Quiff šukuosena

Trumpi plaukai:

Akshay Kumar trumpi plaukų spygliai

21. Matthew McConaughey:

Holivudo žvaigždė Matthew McConaughey yra širdies smūgis. Niekas to nepaneigtų. Įsivaizduokite jo šukuosenas ir stiliaus pareiškimą šiuo atveju ?! Visi jie yra stilingi, modernūs, šiuolaikiški ir itin išmanūs. Čia yra mėgstamiausių jo kolekcijos kirpimų sąrašas, kurį mes sudarėme.

Atgręžta atgal:

Sugrįžo atgal Matthew Mcconaughey

Išblukęs įgulos pjūvis:

Matthew McConaughey trumpas kirpimas

Ilgas banguotas kirpimas:

vyriškos šukuosenos

22. Hrithik Roshan:

Hrithik Roshan visiškai prikausto savo išvaizdą ir pastaruoju metu atrodo labai protingas ir karštas. Vienas labiausiai apkalbamų Hrithiko stiliaus yra jo kirpimas. Yra žinoma, kad jis tvirtai priglunda prie tvirtų ir protingų stilių su nesenstančiu, tačiau šiuolaikišku mados deriniu. Nuo garbanų iki arklio uodegos Hrithik atrodo labai gražiai.

Netvarkingos garbanos:

Hrithik Roshan kirpimas

Šoninė šukuota šukuosena:

garsenybių šukuosenos vyrams

Žmogus ponis:

Žmogus ponis Hrithik Roshan

23. Jeremy Renneris:

Jeremy Renner šukuosenos yra apie drąsią ir šiuolaikišką išvaizdą. Jis visada buvo tarp įžymybių, kurios gana dažnai bando populiariausias ir unikalias išvaizdas, ir jose jis atrodo gerai. Nuo pat mažinimo iki stipraus išblukimo Jeremy yra fantastiškas vienodai.

„Pompadour“ ir „Fade“ kirpimas:

Jeremy Renner kirpimas

Didelis išblukimas paspaudus:

įžymybės su išblukusiu kirpimu

Spygliai:

Įžymybių aktorius trumpi plaukai

24. Grantas Gustinas:

Grant Gustin mados pareiškimas pasikeitė laikui bėgant, prieš keletą metų. Bėgant metams jis pasikeitė ir šiuo metu atrodo labiau nei bet kada. Karščiausia ir protingiausia jo išvaizda yra čia, ir mes negalime atsiriboti nuo to, koks jis nuostabus. Pažvelk!

Kūginis pjūvis:

vyriškos šukuosenos

Spygliai ir išblukimas:

Spygliai ir išblukimas

Pompadour:

įžymybių vaikino kirpimas

25. Leonardo DiCaprio:

Nuo vaikiško aktoriaus iki „Oskarą“ laimėjusios superžvaigždės Leonardo DiCaprio vaidyba, talentas ir stilius taip pat laikui bėgant išaugo. Jis turi daugybę šukuosenų ir atrodo taip ilgai eksponuojamas, ir mums pavyko padaryti tris nuostabiausius pasirodymus. „DiCaprio“ nepriekaištingai ir sklandžiai prikalė juos visus – nuo bandelės iki plyšių ir šukuosenos. Mes mylime visus jo geriausius įžymybių vyrų kirpimus.

Vyriška bandelė:

geriausi garsenybių vyrų kirpimai

Aptakus šonas:

Leonardo DiCaprio kirpimas

Apvalus šukuotas šepetys:

plaukų kirpimas herojus

Tikimės, kad jums patiko ir ištyrė šie visame pasaulyje žinomi „Celebrity Mens“ kirpimai. Šios įkvėptos išvaizdos ir šukuosenos iš tiesų yra unikalios ir jas reikia išbandyti. Praneškite mums, kuri jūsų mėgstamiausia, o kuri žvaigždė, anot jūsų, visų pirma yra susijusi su jo plaukų transformacijomis. Mums patinka išgirsti jus.