Laikui bėgant vikingų šukuosenos pamažu tampa vis populiaresnės, ir atėjo laikas, kai tikrai vienas žmogus norėtų išbandyti šiuos nuostabius stilius. Jie daro jus daug geresniais visais atžvilgiais. Taigi, jei norite savo gyvenime unikalumo, nedvejodami išbandykite vieną iš šių kirpimų.

Geriausios vikingų šukuosenos moterims ir vyrams:

Pažvelkime į šias 9 populiariausias šiuolaikines ir tradicines vikingų šukuosenas, kad gautume nepakartojamą išvaizdą.

1. Šventyklos skutimasis:

Šventyklos skutimasis

Jei vikingų kirpimas yra jūsų didžiausias prioritetas, tada nežiūrėkite toliau. Šis kirpimas pasižymi šventykliniu skutimu išilgai galvos šonų, o ant galvos yra ilgi ir stori plaukai. Šis kirpimas suteikia visišką nervingą ir vyrišką išvaizdą. Šis stilius tikrai traukia akį ir yra vienas geriausių vikingų šukuosenų vyriško tipo kirpimas.

2. Nuskusta galva ir barzda:

Nuskusta galva ir barzda

Tai viena unikaliausių vyrų vikingų šukuosenų, kokias tik galite rasti. Šis stilius reikalauja, kad jūs būtumėte visiškai nuplikęs ir nusiskustumėte visus plaukus, išlaikydami barzdą. Barzda turi būti didelė ir krūmingesnė nei bet kada, taip suteikdama bendrą vikingų išvaizdą. Barzda turi užaugti daug didesnė ir ilgesnė nei įprasta.

3. Pintinė vikingų šukuosena:

Pinta dalis vikingų šukuosena

Jei ieškote vikingų vyrų šukuosenos variantų, būtinai išbandykite šią. Galvos šonai yra labai šiek tiek išblukę ir laikomi ilgai, kartu su atsiskyrimu, padarytu viršugalvyje, kur yra supinta plaukų sruoga, o likusieji plaukai suformuoti į šiuolaikišką pompadūrą. Šis kirpimas atrodo labai švarus ir tvarkingas.

4. „Loose Braid“ vikingų šukuosena:

„Loose Braid“ vikingų šukuosena

Tai yra vienas iš patraukliausių vikingų kirpimo stilių, kokį galite rasti šiandien. Šiam kirpimui jūsų plaukai turi būti labai ilgi, kad juos būtų galima šukuoti ir nušluostyti iki pakaušio, o tada laisvai pinti, kad jie primintų gražiai atrodantį kirpimą. Kirpimas atrodys šiek tiek netvarkingas ir gali būti sunku prižiūrėti, tačiau tai visiškai verta.

5. Viršutinis mazgas su išpjova:

Top mazgas su Undercut

Jei mėgstate tradicines vikingų šukuosenas, jums patiks šis kirpimas. Šio kirpimo galvos šonai puikiai nusiskuto ir turi odos išblukimą, o viršutinė plaukų dalis yra šluojama ir formuojama link pakaušio, išlaikant gražią bandelę ar mazgą pakaušio viršuje galva. Šis kirpimas puikiai atrodo su didele ir gražios formos barzda.

6. Ilgi plaukai ir barzda:

Ilgi plaukai ir barzda

Jei vikingų stiliaus kirpimas yra vienintelis jūsų gyvenime norimas kirpimas, būtinai patikrinkite šį. Šis stilius pasižymi palaidomis plaukų sruogomis, kabančiomis kiekvienoje galvos pusėje. Plaukai taip pat yra tekstūruoti ir netvarkingi, todėl šiam kirpimui reikia gražios ilgos barzdos. Šis kirpimas tikrai leis jums atrodyti labai vyriškai ir tvirtai tuo pačiu metu.

7. Mohawk vikingų šukuosena:

„Mohawk“ vikingų šukuosena

Tai vienas nuostabiausių tradicinių vikingų kirpimų, kokius tik galite gauti. Šis kirpimas leidžia visiškai nusiskusti šonus iki viršutinės galvos dalies, o tik vidurinės galvos dalies juostelė yra padengta plaukais, kurie yra suformuoti į mohawk. Plaukų linija tęsiasi nuo priekio iki nugaros su gražiais vidutinio dydžio plaukais. Šis kirpimas geriausiai tinka su ilgomis barzdomis.

8. Nupjauta atgal:

Sugręžta atgal Undercut

Jei jūsų aistra yra kirpimas atgal, tai jums patiks kaip viena mėgstamiausių vyrų vikingų šukuosenų. Šis kirpimas pasižymi glaudžiai nuskustomis šoninėmis dalimis, primenančiomis apatinį kirpimą, o likusi viršutinė plaukų dalis yra nukerpama ir šukuojama atgal, suteikiant gražų smūgį plaukų priekiui. Vėlgi, šis kirpimas su barzda atrodo nuostabiai.

9. „Shield Maiden“ pynė:

Skydo mergelės pynė

Jei tikrai norite vikingų šukuosenų moteriško kirpimo, tada gaukite šį gražiai atrodantį stilių. Šio stiliaus priekiniai plaukai yra pakelti virš kaktos, suteikiant skydo tipo išvaizdą, o kita plaukų dalis yra labai sandariai ir glaudžiai supinta, kad suteiktų jums gražią arklio uodegos išvaizdą. Visiškai nuostabiai atrodanti vikingų moterų šukuosena.

Kartais užaugame daug plaukų ar barzdos, bet nežinome, kaip juos protingai naudoti. Šios šukuosenos padės mums efektyviai panaudoti savo turtą pagal mūsų turimas žinias ir pasirinkimus. Kas yra geresnis būdas nei vikingų kirpimas su ta didele barzda? Štai kodėl šis geriausių vikingų šukuosenų sąrašas padės jums pasirinkti vieną.