Šukuotos šukuosenos nėra naujausias išradimas, tačiau jos tikrai kurį laiką buvo dėmesio centre. Tik iš tų laikų = pomados ir vaško gaminiai, kurie buvo pridėti prie vyrų stiliaus teiginių, šukuotos šukuosenos taip pat įgijo svarbą, nes buvo įvairiapusiškos ir daug išvaizdos, kurias galima sukurti dosniai.

Jei jus domina ir norite toliau tyrinėti, kaip juos patikrinti kartu? Štai ir einame!

9 geriausios trumpos ir ilgos nugaros šukuosenos vyrams:

Žemiau yra keletas populiariausių 9 šukuosenų šukuosenų, kurias turėtumėte patikrinti

1. Slick Back Fade:

Šukuosenos šukuosenos vyrams

Tai madinga šukuosenos šukuosena. Šis išblukimo tipas taip pat apima siaurėjančias šonus ir nugarą, suteikdamas XXI a. Klasikinės išvaizdos. Puikiai tinka ilgiems plaukams, o apranga taip pat bus svarbi, kai norite parodyti šią išvaizdą. Gaukite šį šukuosenos šukuosenos stilių šiandien.

2. Šiuolaikiniai slidūs plaukai:

Šukuotas nugaros blukimo kirpimas

Ši išvaizda visiškai tinka šukuosenos tipo plaukų tipui. Tai suteikia daug tekstūros ir daug tūrio, kad būtų suteikta ši elegantiška išvaizda. Be to, rekomenduojama naudoti daug mažiau produkto pagal poreikį, nes plaukai gali būti draugiškesni pirštui, kai juos glostote.

3. Šukuota nugara:

Šukuota nugaros šukuosena

Jei ieškote vyriškos šukuosenos, tada jums tai gali patikti. Tai yra paprastesnė ir veiksmingesnė šlifuoto ar supjaustyto atgal versija. Kad atrodytų gražiai ir švariai, reikia šiek tiek produkto. Prie jūsų plaukų taip pat gaunama labai lygi apdaila. Plaukai taip pat turėtų parodyti savo apimtį ir nenukristi, kad šis stilius veiktų.

4. Slidus atgal su mažu išblukimu:

nugaros šukavimo plaukų stilius vyrams

Tai unikalus vyrų šukuotų nugaros plaukų tipas, mažiau išblukęs. Šiek tiek virš ausų išblukusi ši išvaizda puikiai tinka žmonėms, norintiems pasipuikuoti per daug neperžengiant ribų. Ši išvaizda taip pat suteikia puikią pusiausvyrą ir neatrodo blogai – tiesiog tobula išvaizda.

5. Slick Back trumpi plaukai:

šukuosena trumpais kirpimais berniukai

Tai vienas gražiai atrodantis vyrų plaukų šukuotas nugaros tipo kirpimas. Norint pritraukti šį stilių, jums nereikia vidutinių ar ilgų plaukų. Tai galite padaryti ir trumpais plaukais. Šis stilius apims produktų naudojimą, kad jūsų šukuosena būtų tobula. Kadangi turėsite trumpus plaukus, jums reikės tik nedidelio kiekio.

6. Slick Back atsitraukianti plaukų linija:

šukuosenos kirpimas vyrams

Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško trumpų šukuotų šukuosenų, kad paslėptų atsitraukiančias linijas ant kaktos. Tai suteiks jums elegantišką ir stilingą išvaizdą, neuždengiant jos. Taip pat atrodysite pasitikintis savimi.

7. Spožtas atgal Bobas:

nušlifuota ilga šukuosena vyrai

Šis šukuosenos šukuosenos vyriškas tipas puikiai tinka vyrams, norintiems parodyti savo plaukus. Plaukai bus nukirpti šukomis, kad būtų blizgus ir lygus. Be to, gale bus bobos, kurios taip pat atrodys puikiai ir padidins grožio faktorių. Puikiai tinka atsitiktinėms ir oficialioms progoms.

8. Slick Back Disconnected Undercut:

Šukuosenos kirpimas vyrams

Jei norite, kad trumpi plaukai būtų šukuoti atgal, išbandykite šį kirpimą. Šis atjungtas kirpimo stilius atrodys labai aštriai ir nervingai. Tai taip pat puikus kirpimas, kurį galima parodyti, nes šonai nusiskuto, o viršutinė dalis nusiskuto – neabejotinai puikus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta daryti madą.

9. Slick Back with Drop Fade:

Trumpos šukuosenos su šukuosenomis

Tai viena iš geriausiai atrodančių šukuosenų, kurias kada nors rasite. Ši šukuota išvaizda atrodo labai aptaki ir stulbinanti. Kartu su tuo lašo išblukimo funkcija išlenkta aplink ausį ir iš tikrųjų yra šiuolaikinis blukimas. Tikrai atrodo fantastiškai.

Iš visų geriausiai atrodančių šukuosenų šukuosenų sąrašo galime pamatyti, kaip gerai atrodo kiekviena iš jų. Kiekvienas iš jų turi skirtingą tapatybę ir grožio lygį. Taigi, jei kada nors norėjote šukuosenos su šukuosena, nežiūrėkite toliau ir pasirinkite vieną iš visų šių devynių ir nutraukite nuobodų kirpimą.