Prancūziškos šukuosenos pačios yra stebuklų ir žavesio pluoštas. Jie niekada nesilinksmina mūsų malonės ir stiliaus pareiškimu. Naujos dienos prancūziškų kirpimų kirpimas pastarosiomis dienomis visiškai patraukė mūsų dėmesį. Jie visi yra mieli ir stilingi dalykai, tačiau taip pat yra modernūs ir šiuolaikiški. Nors jie atneša klasę ir eleganciją, jie taip pat žandikaulio ir nuostabūs.

Peržiūrėkite šį sąrašą patys ir sutiksite su mumis!

Geriausi prancūziško kirpimo kirpimai vyrams su vaizdais:

Čia surasime 9 geriausių nuostabių prancūziškų kirpimų vyrų šukuosenų sąrašą.

1. Atjungtas prancūziškas pasėlis:

Klasikinis prancūziškas derlius

Jei ieškote prancūziško kirpimo šukuosenos, šis kirpimas jums tiks labiausiai. Šonuose yra atjungtas išblukęs kirpimas, o galvos viršuje yra vidutiniškai ilgi garbanoti plaukai, nulenkti į priekį. Šis kirpimas taip pat puikiai atrodo, kai taip pat dažote.

2. Apkarpyti naudojant pjūvį:

Prancūziško kirpimo šukuosena

Šio tipo prancūziško derliaus vyrų šukuosena taip pat atrodo labai įdomi ir stilinga. Šis kirpimas yra su kirpimu, kuris eina nuo ausų viršaus iki viršaus. Galvos viršuje yra daugiausia trumpi plaukai. Šį kirpimą taip pat gali naudoti tie žmonės, kurie turi garbanotus plaukus. Viršutinė išvaizda gali atrodyti šiek tiek netvarkinga, bet vis tiek labai kieta.

3. Apkarpymas su odos išblukimu:

Prancūziškas derlius išnyks

Jei norite prancūziško kirpimo vyrų tipo šukuosenos, tada nežiūrėkite toliau. Galvos šonai yra išblukę, tačiau jie turi odos išblukimą. Galvos viršuje yra labai gerai suformuoti ilgi plaukai, šiek tiek netvarkingai atrodantys. Tai neabejotinai yra kirpimas daugumai paauglių.

4. Blondinės tekstūros pasėlis:

Prancūziškas kirpimas

Tai tikrai gražiai atrodantis vyriškas prancūziško kirpimo kirpimas. Šis kirpimas puikiai atrodo žmonėms, turintiems šviesius plaukus. Šio kirpimo viršutiniai plaukai yra visiškai tekstūruoti, su garbanomis ir vidutinio dydžio plaukais. Šonai turi labai didelį išblukimą, siaurėjantį galvos viršuje. Šis kirpimas puikiai atrodo tiems, kurie turi garbanotus plaukus.

5. Tekstūruotas pasėlis su barzda:

Prancūziškas derlius Vyrai

Tai tikrai labai unikaliai atrodanti prancūziško kirpimo vyrų šukuosena. Galvos šonuose yra plaukai, einantys žemyn, o viršuje – plaukai, nukreipti į priekį. Plaukai yra normalaus dydžio. Vienas dalykas, kuris tikrai padidina jo išvaizdą, yra tada, kai turite barzdą. Barzda su tokiu kirpimu tikrai atrodo trapiai.

6. Pasėlis ir karvės laižymas:

„Crop“ ir „Cowlick“

Jei jums patinka prancūziškas kirpimas, tai tikrai jus pradžiugins. Šiam kirpimui būdingas mažas išblukimas šonuose, tačiau galvos viršuje yra garbanoti plaukai, padengti kaktos dalimi. Šis stilius geriausiai atrodo su gražios formos barzda.

7. Trumpas pasėlių tekstūra:

Tekstūruotas trumpas pasėlis

Peržiūrėję prancūziško kirpimo kirpimo nuotraukas, jūs visada norėjote apkarpyto kirpimo, tiesa? Na, dabar galite. Šis kirpimas apima trumpus ar žemus išblukimus šonuose ir trumpus plaukus viršuje. Viršutiniai plaukai gali būti šiek tiek netvarkingi. Šis kirpimas atrodo labai kietas ir stilingas, tačiau labai paprastas.

8. Tekstūruoti pasėliai Ilgesni plaukai:

Vidutiniškai išblukęs prancūziškas derlius

Jei galvojate apie tai, kaip padaryti prancūzišką kirpimą, tuomet nieko nėra geriau, kaip išmokti padaryti šiuos paprastus, ilgesnius plaukus. Šonai yra mažai išblukę, o viršutiniai plaukai yra ilgi, tekstūruoti ir į priekį nukreipti skirtingai. Priekis taip pat atrodo labai švarus ir traukiantis akį.

9. Tekstūruotas pasėlis mažai išblukęs:

Prancūziškas derlius nupliko

Tai neabejotinai yra viena iš populiariausių prancūziškų pasėlių berniukų šukuosenų. Šis kirpimas apima mažai išblukusias šonus, o viršuje yra normalios tekstūros plaukai, kurie yra nukirpti ir braukiami priekio link. Išvaizda labai maloni paaugliui ir puikiai tinka berniukams.

Todėl iki šiol mums turėtų būti aišku, kad dauguma sutrumpintų šukuosenų atrodo beveik vienodai su labai nedideliais skirtumais. Ir šie skirtumai yra tokie maži, kad jums reikia žmogaus, kuris jums vadovautų. Priešingu atveju pasirinksite netinkamą.