Jūs žinote, kad visiškai normalu, kad merginos prieš šitą vakarėlį atlieka įvairias šukuosenas, tačiau kalbant apie vyrus, mes žinome jūsų kovą. Moterys visada turėjo privilegiją formuoti savo karčius taip, kaip joms patinka, suteikdamos savo ilgį, ir dabar mes išdidžiai sakome, kad vyrai prilygsta moterims plaukų srityje. Dabar jie pradėjo auginti savo šukuosenas ir su ilgiu ateina stilius. Todėl čia yra sąrašas visų kartų, kai vaikinas nusprendė išbandyti naują išvaizdą. Paimkite pavyzdį iš šių vyrų ir pagyvinkite savo išvaizdą, kai kitą kartą išeisite į vaikino vakarą.

Virtualios šukuosenos vyrams 3

1. Šaunus vaikinas:

Virtualios šukuosenos vyrams - „Cool Dude“

Nešioti save elegantiškai niekada nebuvo skirta tik mergaitėms, todėl čia yra šis karštas kūnas, pozuojantis elegantiškai. Geriausia šio žvilgsnio dalis yra aštrumas, kuris seka ažiotažą ir tuo pačiu metu, kai plaukai yra tinkami oficialiai išvaizdai. Turėdami šiek tiek krašto, plaukai čia yra padalinti iš vidurio ir šlifuoti su tinkamu kraštu šonuose. Tai galite susieti su kostiumu ar marškinėliais, kad ir kur jus nuteiktų nuotaika.

2. „Hype“ pasekėjas:

Virtualios šukuosenos vyrams - „Hype Follower“

Jei jūs turite sekti labai sukeltą tendenciją ir norite tai padaryti formaliai bei šauniai, paimkite pavyzdį iš šio vaikino, kuris nusprendė pasipuošti plaukais ir tuo pačiu išlaikė vėsią išvaizdą. Plaukai dar kartą padalijami iš viršaus ir tinkamai atremiami į viršų ir atgal. Visas šnipas baigiasi galvos centre, o po to seka trumpesnės spynos, dabar prijaukintos. Šonuose jis buvo aiškiai apipjaustytas, kad liktų tik šeriai.

3. „Hipster“ išvaizda:

Virtualios šukuosenos vyrams3

Jei jūsų stilius nerūpestingas, padarykite šį teiginį savo kasdieniu įvaizdžiu. tai tas pats kaip ir anksčiau minėti plaukai, bet šį kartą su šiek tiek daugiau papildymo laukine puse. Ši šukuosena nerūpestingai rėkia, bet tuo pačiu turi rimtą aurą, kurią galite dirbti. Tiesą sakant, tai puiki šukuosena vyrams, kurie siekia sunkaus muzikos žanro. Išlaikyti priekį šiek tiek ilgiau ir tada nušluostyti į šoną tikrai puiki idėja.

4. Oficiali išvaizda:

Virtualios šukuosenos vyrams - oficiali išvaizda

Jau praėjo jūsų interviu laikai, kai turėjote nusiteikti švelniai, kad sužavėtumėte savo viršininką, kad jis užtikrintų, jog į jūsų interviu ir susitikimus žiūrite rimtai. Dabar, naudodami įvairius šukuosenos būdus, galite suprasti savo mintis ir vis tiek atrodyti ugningai karštai. Tai yra viena iš tų oficialių plaukų priemonių, tinkamai padalinta ir nušveista geliu.

5. Nerūpestingas žvilgsnis:

Virtualios šukuosenos vyrams5

Kolegijos studentui ar naujam vaikinui, turintiems kuo mažiau, ir tuo pačiu įsitikinkite, kad atrodote karštai. Kadangi mes pirmaujame su minimaliomis pastangomis, gera išvaizda iš lovos turėtų padėti. Vidurinė dalis turi būti trumpa ir puri, o galinis šepetys – iki menkiausio.

6. Tinkamas trumpas:

Virtualios šukuosenos vyrams - tinkamos trumpos

Jei jūsų amžius yra riba, rinkitės tinkamą amžių ir vis tiek patraukite savo A žaidimą naudodami šį plaukų stilių. Jei norite platesnio veido ir nedidelių ražienų, plaukai priekyje turi būti trumpi ir trapūs, kad galėtumėte juos palaikyti geliu. Tai taip pat yra geras būdas paslėpti mažėjančios plaukų linijos iliuziją. Trumpas ir aštrus žvilgsnis tikrai atrodys gerai.

7. Šokolado berniuko išvaizda:

Virtualios šukuosenos vyrams - šokoladas

Dabar pamažu pereiname prie ilgesnių šukuosenų. Tai tobula miela kaimyno šukuosena. Jei jau užauginote tas priekines spynas, jas taip pat galite apipjauti ir pastatyti ant šono, kad galėtumėte lengvai nunešti tą tvirtą išvaizdą.

8. Garbanotos bangos:

Virtualios šukuosenos vyrams - garbanotos bangos

Kaip ir moterys, vyrai taip pat mėgsta išauginti priekines raukšles, todėl visiems, kurie vis dar kenčia nuo neprijaukinamų spynų ir nežino, ką su jomis daryti, padarykite, kad spynos atrodytų patraukliai, atrodytų tvirtai ir išliptų iš lovos galvos.

9. Tinkamos spynos:

Virtualios šukuosenos vyrams - tinkamos spynos

Čia yra didžiausia spyna tiems, kurie svajoja ilgai. Tiesiog laikykite spynos natūraliomis savybėmis ir leiskite jai išaugti. Kai jis bus tinkamai užaugintas, tiesiog nuvalykite jį atgal.