Šukuosena visada buvo svarbus aspektas apibrėžiant bet kokią asmenybę, taip yra dėl to, kad šukuosena gali priversti jus atrodyti bet kokia tendencija, o šukuosena paprastai vaizduoja jūsų stiliaus pareiškimą.

Paprastai berniukams atrodo, kad jie neturi daug ką daryti formuojant plaukus, tačiau tai netiesa, nes iš tikrųjų berniukams yra dar sudėtingiau pasirinkti gerą plaukų kirpimą ar šukuoseną. Taip, berniukams tikrai būtina išlaikyti plaukų pusiausvyrą. Prieš pasirenkant gerą plaukų stilių berniukams, reikia prisiminti įvairius dalykus ar patarimus, paprastai berniukai yra sakomi vyrams, kurie nukrenta maždaug 10–25 metų amžiaus, ir per šį amžių jie stengiasi geriausiai atrodyti. Priežastis gali būti bet kokia, kad sužavėtų merginas ar sutvarkytų savo asmenybę, tačiau gera šukuosena yra kiekvieno berniuko poreikis.

Įvairios šukuosenos berniukams:

Norint pasirinkti gerą šukuoseną, rekomenduojami šie patarimai ir gudrybės.

Kaip pasirinkti šukuosenas berniukams

Stebėkite savo veidą:

Paprastai berniukai turi kvadratinį veidą, tačiau nėra svarbu, kad visi taip atrodytų; jūs turite gerai stebėti savo veidą. Pagal savo veido plotą ir formą galėsite nustatyti savo plaukų stilių ir ilgį. Be to, forma taip pat svarbi norint nustatyti, ką paslėpti ir ką patobulinti, kai kurie berniukai turi gerus antakius, kiti – gerą kaktą ir pan..

Plaukų tipas:

Žinokite, kokio tipo plaukus turite. Ar jie garbanoti? Ar jie tiesūs? Ar jie šiurkštūs? Ar jie lygūs? Tai yra keletas klausimų, į kuriuos turite atsakyti, kad atsirastų bet kokia šukuosena. Nors nesvarbu, ar galite mokėti bet ką, kad gautumėte pasirinktą šukuoseną, nes šiais laikais su plaukų chemikalais ir gaminiais galima formuoti bet kokios formos ir dydžio, bet ilgą laiką arba jei neturite didelio biudžeto turite atsižvelgti į šiuos dalykus.

Laikas ruoštis:

Ar merginoms reikia daugiau laiko pasiruošti? Ne. Tai mitas! Beveik 65% berniukų užima daugiau laiko! Daugiau reiškia daugiau nei 2 valandas, o iš jų 90% laiko užima plaukų formavimas! Tačiau vėl kyla klausimas, ar pasirinkdami šukuoseną galėsite skirti pakankamai laiko kasdien formuojant plaukus? Jei ne, tada rinkitės paprastą, bet madingą stilių.

Produktai:

Berniukų šukuosenos yra labai sudėtingos, ir tik robotai gali suprasti, kaip jas formuoti, tam jums reikės įvairių tipų gelio, plaukų kremų, plaukų kaukių ir pan., Nors tokių turi kiekvienas berniukas, tačiau nepatartina jų naudoti kasdien! Bet jei neturite jokių problemų naudodami šiuos kasdien, pasirinkite bet kokį plaukų stilių, bet jei turite, tada rinkitės protingai.

Pirmenybė ir asmenybė:

Ką tu nori atrodyti šiandien? Kokios nuotaikos esate? Tai yra tai, ko turite savęs paklausti prieš formuojant. Tai gali nustatyti tik herojaus išvaizdą ar retro stilių. Jūsų dienos asmenybė ateis tik formuojant plaukus. Be to, tai visiškai priklauso nuo jūsų pageidavimų; ar norite mažo ponio, ar labai trumpo ilgio?

Stilistė:

Pasirinkite kirpėją, o ne kirpėją! Taip, tai tikrai labai svarbus sprendimas. Skirtumas tarp abiejų yra tas, kad kirpėjas žino, kaip kirpti plaukus, tačiau stilistas žino, kaip per plaukus suteikti jums stiliaus pareiškimą. Norėdami tai padaryti, naršykite internete, patikrinkite žinomo stilisto apžvalgas, apsilankykite vietose, paklauskite jų nuomonės, stebėkite, ką sako vienas, o kitas ne! Tačiau atminkite, kad tegul jis nepriima jūsų kaip savo eksperimento; turėtumėte pasirinkti tai, kas jums patinka ir ko norite, o ne tai, kaip jis nori, kad atrodytumėte.