Dekoratif yastıklar, yatağımızı, kanepelerimizi vb. süslemek için kullandığımız çok popüler bir aksesuardır. Renkli tasarımlarla misafirlerimizi ağırlamak için kullanabiliriz. Düz tip, desenli ve hatta tüylü tip yastıklar vardır. Dekoratif yastıklar kullanarak evinizin iç mekanlarını renkli ve çekici hale getirebilirsiniz. Yüksek fiyatlı büyük dekoratif yastıklar için düşük fiyatlı basit bir tane var. Bütçenize ve tercihinize göre türünüzü seçebilirsiniz..

Hindistan’da Son Dekoratif Yastık Tasarımları:

İşte resimli 9 sade ve modern dekoratif yastık tasarımımız. Onlara bir göz atalım.

1. Suzani Dekoratif Kırlent Tasarımları:

Suzani Dekoratif Kırlentler

Yeni evli bir çifte hediye edebileceğiniz çeşitli dekoratif kırlentlerdir. Yastık tasarımı çok renkli ve tüm iş çiçekli nakışlarla. Üzerindeki sanata iğne oyası denir ve aynı zamanda çok çekicidir. Çıkma odanızı renkli yapmak için kanepelerde kullanabilirsiniz ve biraz da pahalıdır..

2. Fildişi Dekoratif Yastık Tasarımı:

Fildişi Dekoratif Yastık

Oturma odanızın kanepesinde kullanabileceğiniz beyaz dekoratif bir yastık. Yastık kılıfı, gümüş payetler ve nakış tasarımı ile süslenmiş ipek malzemedendir. Şık bir görünüm sağlamak için yandan fermuarlıdır. Her iki minder kenarı da beyaz art ipek malzemeden yapılmıştır. Bu güzel beyaz yastıkla oturma odanızı dekore edin.

3. Dahlia Dekoratif Yastık Tasarımı:

Dahlia Dekoratif Yastıklar

Dekoratif bir bel yastığı arıyorsanız, bu tasarım iyi bir seçenektir. Bu çarpıcı kumaş desenleri ile canlı renkli bir yastık. Yastık, pamuk ve polyester malzemeden üretilmiştir ve bu parlak renkli yastık, yatağınızın görünümünü tamamen iyileştirecektir. Görünümünü aydınlatmak için beyaz veya düz renk bir yatak ile kullanabilirsiniz..

4. Altın Dekoratif Yastık Tasarımı:

Altın Yastık

Oturma odanızı özel bir yastık türüyle dekore etmek için bu tasarımı tercih edin. Bu, diğer tüm yastıklar arasında altın bir parıltı görebileceğiniz altın bir dekoratif yastık. Beyaz yastıklarla iyi gider. Yastık kılıfının tamamı payet tipi malzeme ile süslenmiştir ve yandan fermuarlıdır..

5. Çiçekli Dekoratif Yastık Tasarımı:

Büyük Dekoratif Yastık

Bu, kanepenizi süslemek için kullanabileceğiniz büyük bir dekoratif yastık tasarımıdır. Bu pamuklu malzemeden yapılmıştır ve rengi de açıktır. Üzerindeki çiçekli tasarım çok güzel görünüyor. Bu koyu renk kanepe ve sandalye ile çekici görünecek. Yastık kılıfı da yıkanabilir ve uzun süre dayanıklıdır.

6. Kırmızı İpek Dekoratif Yastık Tasarımı:

Kırmızı İpek Dekoratif Yastık

Bu, üzerinde Keşmir yazısı olan kırmızı dekoratif bir yastık. Bordo kırmızı ipek malzemeden olup üzeri işleme ve ayna işlemelidir. Bu kırlentler oturma odası kanepeniz için en iyisidir ve açık renkli koltuk kılıflarıyla iyi gider. Bu göz kamaştırıcı kanepe, kolayca işlemek için bir fermuarla birlikte gelir.

7. Mavi Sanat Dekoratif İpek Yastık Tasarımı:

Mavi Sanat İpek Yastıklar

Bu, oturma odanızı süslemek için alabileceğiniz mavi dekoratif bir yastık. Beyaz desenli mavi sanat ipek malzemeden yapılmıştır. Bu yastığı açık renk kanepe ile kullanabilirsiniz. Odanızı aydınlatacak güce sahiptir. Bu büyük kırlentler de çok çekici ve şık.

8. Büyüleyici Sarı Dekoratif Yastık Tasarımı:

Büyüleyici Sarı Dekoratif Yastıklar

Güzel işlemeli bu sarı dekoratif yastığı deneyin. Çok çekici görünüyor ve oturma odanızda kullanabilirsiniz. Bu kaliteli ipek malzemeden yapılmıştır ve ayrıca bir yan fermuar ile birlikte gelir. Sarı ve kırmızı kombinasyonu çok iyi çalışıyor ve bu çekici yastığı deniyor.

9. Küçük Dekoratif Yastık Tasarımı:

Küçük Dekoratif Yastıklar

Bu küçük dekoratif yastığı istediğiniz her yerden alabilirsiniz. Bu, sanat ipekten yapılmış kırmızı renkli bir yastıktır ve başka bir küçük üst malzeme vardır ve altın şeffaf dantel malzemeden yapılmıştır. Altın bir düğme ile kırmızı ve altın kombinasyonu çok güzel görünüyor.

İç güzelliğinizi geliştirmek istiyorsanız dekoratif yastıklar çok güzel bir seçimdir. İstediğiniz her aralıkta alacaksınız. Birkaç iyi yastık seçin ve yatağınızı ve kanepelerinizi onunla süsleyin. Yatak ve koltuk renklerine uygun yastıklar seçtiğinizden emin olun..