Oturma odanızı özel tasarım bir yastıkla dekore etmeye hazır mısınız? Tasarımcı yastıklar çok popüler ve herkes kendi oturma odasını, yatak odasını vs. dekore ettiriyor. Üzerinde çok güzel çalışmalar olan yastıklar var. En popüler tasarımcı yastıklar, işlemeli, el yapımı, elle boyanmış ve diğer birçok türde mevcuttur. Aşağıda verilen yastıklardan en beğendiğiniz tasarımı seçebilirsiniz..

Hindistan’da Son Tasarımcı Yastık Tasarımları:

İşte kanepe ve yatak odası dekorasyonu için 9 basit ve en iyi tasarımcı yastık tasarımımız. Onlara bir göz atalım.

1. Beyaz Tasarımcı Yastık Tasarımı:

Beyaz Tasarımcı Yastık

Bu beyaz renkli el yapımı dekoratif kırlenttir. Kapak malzemesi kadife olup üzerinde leopar baskı bulunmaktadır. Yastık yumuşak ve lüks kumaştan yapılmıştır. Bunu salonunuzda deneyin ve parlak bir kanepe rengiyle iyi görünecek.

2. Fildişi Shibori Mavi Tasarımcı Yastık Tasarımı:

Fildişi Shibori Mavi Yastık

Bu, denemeniz gereken basit ama zarif bir tasarımcı dekoratif yastık. Pamuklu malzemeden üretilmiştir ve lacivert ve yumuşak mavi renk vurgulu kremsi fildişi kaplamalıdır. Bu, koyu renkli bir kanepe veya sandalye ile daha uygundur. Tasarımı sade olsa da oturma odanıza ekstra bir şıklık katacaktır..

3. Modern Aksan Tasarımcı Yastık Tasarımı:

Modern Vurgulu Yastıklar

Güzel tasarım vurgulu yastıkları yeni bir tarzda alabilirsiniz. Güzel tasarım çalışmaları ile yastık çok güzel görünüyor. Üzerinde payet işlemesi ve işlemesi vardır. Kanepenizde bu güzel yastığı kullanarak misafirinizi karşılayabilirsiniz. Beyaz ve gümüş kombinasyonu çok çekici görünüyor.

4. Baskılı Tasarımcı Yastık Tasarımları:

Baskılı Tasarım Yastıklar

Oturma odanızın kanepesini modern tasarımlı bir yastıkla süslemek için baskılı bir yastık deneyin. Bu sodada çok güzel baskılar alacaksınız. Pamuklu malzemeden üretilmiştir ve uzun ömürlüdür. Onları iyi düzenleyerek oturma odası kanepesini güzelleştirebilirsiniz..

5. Tribal Baskılı Tasarımcı Yastık Tasarımı:

Tribal Baskılı Yastık

Tasarımcı bir kanepe yastığı almak çok kolaydır. Ancak bir tanesini seçerken iyi bir tasarım bulmak çok önemlidir. Bu, üzerinde kabile baskılı tasarıma sahip bir tasarımcı yastığıdır. Malzeme pamuktur ve bu bel yastığı oturma odanızdaki kanepeniz için en iyisidir. Açık renk kanepe tonlarıyla iyi gider.

6. Keşmir Tasarımcı Yastık Tasarımı:

Keşmir Yastıklar

İyi bir tasarımcı atmak yastıklar arıyorsanız, işte bu. Aynalı ve nakışlı bu turuncu Keşmir tasarım yastığını deneyin. Yastık, yandan fermuarlı çok renklidir. Tüm bu tasarımlar el işidir ve açık renkli kanepeniz için harika bir görünüm elde edebilirsiniz..

7. Canlı Dekoratif Tasarımcı Yastık Tasarımı:

Canlı Dekoratif Yastık

Kanepelerinize lüks bir görünüm kazandırmak için bu iyi bir seçimdir. Bu lüks tasarım yastıkları kullanabilirseniz oturma odanız asil bir görünüme kavuşacak. Koltuk renginize göre yastığın rengini değiştirebilirsiniz. Bu yastık sanat ipek malzemeden yapılmıştır ve bu süper yumuşak yastığı istediğiniz her yerde deneyebilirsiniz. Bu, kanepenize canlı bir görünüm verecektir..

8. El Yapımı Tasarımcı Koltuk Yastık Tasarımı:

El Yapımı Tasarım Kanepe Yastıkları

Bu, oturma odanızın zarafetini geliştirmek için deneyebileceğiniz bir kanepe için açık renkli bir tasarım yastığıdır. Üzerinde güzel işlemeler bulunan el yapımı bir yastıktır. Nakış ve diğer işler var. Bu birçok renkte mevcuttur ve renginizi koltuk tipine göre seçebilirsiniz. Güzel ağaç tasarımı da çok iyi ve el yapımı.

9. Kanepe için Çeşit Tasarımcı Yastık:

Kanepe için Çeşit Yastık

Tasarımcı yastıklar söz konusu olduğunda, pamuk ve ipek malzeme çok popülerdir. Ama işte bu eğilimden bir değişiklik. Yastık kılıfları yün ve hepsi gibi çeşitli malzemelerden yapılabilir. Bunlar, eski sıkıcı tasarımdan uzaklaşmak istiyorsanız deneyebileceğiniz çeşitli yastık türleridir..

Tasarımcı yastıklar çeşitli tiplerdedir. Tek yapmanız gereken çekici bir tasarıma sahip iyi bir tane seçmek. Bunların fiyatı malzemeye ve üzerinde yapılan işe göre değişiklik gösterebilir. Bu aralıkta bir tane seçmek için aralığınıza karar verebilirsiniz.