Günlük hayatımızdaki en önemli şeylerden biri muhtemelen yastıktır. Gece boyunca tüm günün yorgunluğunu atmak için rahatlık, bulanıklık ve sıcaklık katar. Yastıklar vücudumuzla yumuşak ve rahat olmalıdır. Aslında uyku duruşlarından kaynaklanan vücut ağrılarını önlemek için tasarlanmıştır. Piyasada bulunan farklı yastık türleri arasında bir vücut yastığı vardır. Büyük beden olup tüm vücuda uyum sağlar, özellikle hamile bayanların hassas vücutlarını desteklemesine yardımcı olur..

Hindistan’da Son Vücut Yastık Tasarımları:

İşte resimlerle 9 basit ve modern vücut yastığı tasarımımız. Onlara bir göz atalım.

1. Tam Boy Gebelik Vücut Yastıkları:

Tam Boy Gebelik Yastıkları

Bu hamilelik vücut yastıkları, kadınları desteklemek ve hamilelikleri sırasında sarılmalarına dikkatle yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmıştır. Bir kadın için hassas bir dönemdir ve bu nedenle hassasiyeti çok yoğun bir özenle tasarlanmıştır. Baş yastığına ihtiyaç duymaz ve tüm vücudu destekler..

2. U-Şekilli Tam Vücut Yastığı:

U-şekilli Tam Vücut Yastığı

Bu rahat ve kabarık u şeklindeki vücut yastığı, yastığın yumuşak kollarına sarılmanıza izin verecek. Bu yastık geceyi hiç olmadığı kadar sıcak yapıyor. Yan yatmalarına yardımcı olduğu için hamile kadınlar için çok uygundur. Bunun dışında genellikle ağrıları yok etmek için uyku pozisyonunun korunmasına yardımcı olur..

3. Tasarımcı Snoogle Vücut Yastığı:

Tasarımcı Snoogle Vücut Yastığı

Bu tasarımlı snoogle vücut yastığı sizi büyüleyecek ve görünümünden dolayı asil bir izlenim bırakacak. Bu yastıklar boyun, sırt, bacak yastıkları gibi birden fazla vücut yastığının yerini alacak şekilde tasarlanmıştır. Yoğun destekleyici yapısı artrit, sırt ağrısı ve boyun ağrılarından sizi korur..

4. Tasarımcı J-Şekilli Vücut Yastığı:

Tasarımcı J Şeklinde Yastık

Muhtemelen türünün en iyisi olan ilk şekillendirilmiş hamile yastığı. Bu aynı zamanda Mavi, gri ve beyaz fildişi farklı renklerde mevcuttur. Fazla yer kaplamaz ve gerektiğinde makinede kolayca yıkanmasını sağlayan özel bir kılıfı vardır. Fiziksel desteğin yanı sıra büyüleyici rengi, iç mekanın dekorasyonuna da yardımcı olur..

5. Tasarımcı Vücut Bel Yastığı:

Tasarımcı Vücut Bel Yastığı

Özel yapım ve elle basılmış en iyi vücut yastığıdır. Bu büyük vücut yastığının içinde mükemmel tüy yumuşak çekirdek bulunur. Bu, evinizin iç mekanı için güzellik düzeyine katkıda bulunur. Yatak veya kanepe üzerindeki varlığı, şimdiye kadarki en rahatını yapar. Fermuarlı yapısı sayesinde kolayca yıkanabilir.

6. Renkli Çizgili Vücut Yastığı:

Renkli Çizgili Vücut Yastığı

Evinize biraz güzellik katmak ister misiniz? Yüksek fiyatlı dekoratif ürünler satın almaktan bıktınız mı? Bu renkli tam vücut yastığını deneyin. Sağlığa olan etkisinin yanı sıra, farklı renk yastık çeşitlerinin yaygın olarak bulunması odanızın ihtişamını artırır..

7. Özel Vücut Fit Yastığı:

Özel Vücut Fit Yastık

Bu toplam vücut yastığı, öncekilerden biraz farklıdır. Belirgin bir şekilde çıkarılabilir bir yastıktır ve o kadar esnektir ki neredeyse her boyuta veya konuma kolayca sığabilir. Polyester elyaftan üretilen bu tip yastıklar, rahat bir şekilde bağlanmıştır ve geceleri ona sımsıkı sarılmanıza yardımcı olur..

8. En İyi Renkli Yuvarlak Vücut Yastıkları:

En İyi Renkli Yuvarlak Yastıklar

Hafif ve ultra yumuşak tasarımlı yuvarlak gövde yastığı, her tarafı pürüzsüz kaplaması sayesinde yastığın herhangi bir tarafını yuvarlayarak istediğiniz şekilde sarabilmenizi sağlar. Kolayca yıkanabilir ve dayanıklıdır, birçok renkte gelir, evinizi güzelleştirmek için en iyisidir.

9. Tasarımcı Uzun Vücut Yastığı:

Tasarımcı Uzun Vücut Yastığı

Bu uzun vücut yastıkları, kral yatağınızı bile kaplayabilir ve boyun yastığı ihtiyacını ortadan kaldırabilir. Bu, iç mekan tasarımına fiziksel yardımlardan daha fazla yardımcı olur. Bu sağlam vücut yastıkları, baskılarla çekici görünüyor ve tamamen sarılmanıza yardımcı oluyor.

Yastıklar yaş ve cinsiyetten bağımsız olarak hepimiz için önemlidir. Farklı vücut yastıklarının sağlığımız üzerindeki etkisinin yanı sıra, çoğu durumda iç tasarımın ana nesneleridir. Yastık kılıf tasarımları, yastık yapılarının mühendisliği ve odanızı lüks bir mekana dönüştürebilecek özellikleri düzenli bir şekilde düzenlenmiştir..