Yazlar yolda! Sıcak günlerin en serinletici etkisi ile tadını çıkarmak için pamuklu yelek için alışveriş yaptınız mı??

Evet, pamuk yanan yazlar için en iyi malzeme olarak kabul edilir. Vücudunuzdaki teri emer ve sıcaktan kurtulmanızı sağlar. Yelek tasarımlarından ilham alan, gençlerin bir moda standı için bile yaygın olarak gerçekleştirilen özel bir tasarımdır..

Trendde Bay ve Bayan Pamuk Yeleklerin En Yeni ve Şık Tasarımları:

İşte kıyafetlerinizi şık bir görünüme kavuşturmak için bazı pamuklu yelek tasarımları.

1. Erkekler için Klas Güç Pamuklu Yelek:

Pamuk Yelekler

Hem günlük hem de kıvırcık olan pamuklu yelek erkek tasarımı fermuarlı şık bir tasarımdır. Yeleğin kollarına tene oturan bir görünümle hafif orta genişlikte verilmiştir. Tasarım spor salonları, sabah yürüyüşleri, gece yürüyüşleri vb. için oldukça popülerdir..

2. Kadınlar için Açık Ön Pamuklu Yelek:

Kadın Önü Açık Pamuklu Yelek

Kolejlerin ve çalışan kadınların gençleri, pamuklu yelek kadın tasarımına oldukça ilgi duyuyor. Yeleğe geniş ve uzun yan yaka tasarımları ile bir ön açıklık verilmiştir. Kolsuz tasarım yeleğin çekiciliğine katkıda bulunur.

3. Erkekler için Çift Renkli Pamuklu Yelek:

Erkekler için çift renkli Pamuklu Yelek

Hafif gevşek oturan erkek pamuklu yelek tasarımı, iç kısım olarak oldukça yaygın bir şekilde giyilir. Yelek tasarımına, yeleği siyah ve beyaz olarak iki farklı bölüme ayıran çift renk verilmiştir. Yeleğin yüksek yakası, vücuda oturan kaslarınıza mükemmel bir görünüm kazandırır..

4. Kadınlar için Funky Pamuklu Yelek:

Kadınlar için Funky Pamuklu Yelek

Yumuşak kot malzemesiyle yapılan kadın pamuklu yelekler, gömlek veya ceket tasarımlarından oldukça ilham alıyor. Yelek, eğimli tasarımda yakalı ve dört cepli olarak yapılmıştır. Kolsuz tasarım ve elastik içeren bel tasarımı, kullanıcıya daha ince bir görünüm kazandırır..

5. Erkekler için Şerit Tank Pamuklu Yelek:

Erkekler için Strip Tank Pamuklu Yelek

Yelek tasarımındaki tank tasarımı, çoğunlukla gençler olmak üzere erkekler arasında oldukça popülerdir. Pamuklu yeleğe, erkekler için sevimli bir tasarım olan siyah beyaz çizgili tasarım verilmiştir. Siyah kenarlı hafif geniş kol, spor salonları, geziler, piknikler vb..

6. Kadınlar için Fantezi Pamuk Yelek:

Kadınlar için Fantezi Pamuk Yelek

Pamuklu kadın yeleğine uzunluk ve kusursuz katmanlar kazandırılarak modaya uygun bir dokunuş kazandırılmıştır. Üst kısım geometrik desenler ve açık renkli çizgilerle yapılmıştır. Katmanlar, yeleklerin açık ön tasarımından esinlenerek kıvrımlı yapılmıştır. Tek parça ve kot pantolon veya şort üzerinde yaygın olarak taşınır..

7. Erkekler İçin Kapşonlu Pamuklu Yelek:

Erkek Kapşonlu Pamuklu Yelek

Hem erkeklerin hem de kadınların taşıyabileceği bir pamuklu yelek tasarımı, kapüşonlu yelek tasarımıdır. Pamuklu siyah yeleğe, ceketlere benzer bir şekilde oturan bir kapak tasarımı verilir. Yeleğin açılması fermuar ile verilirken, yeleğe farklı bir görünüm kazandırmak için ipler asılıdır..

8. Kadınlar için Şifon Pamuklu Yelek:

Kadınlar için Şifon Pamuk Yelek

Pamuklu yeleklerde yeni bir tasarım bayan tasarımı daha çekici hale getirmek için hem pamuk hem de şifon ile yapılmıştır. Beyaz renkteki pamuklu yeleğe, üzerinde kabartma çiçek desenleri bulunan şifon malzeme kullanılarak daha da dekore edilmiş bir cilt parçası verilmiştir. Kadınların bakış açısına şehvetli bir dokunuş verir..

9. Erkekler için Denim Pamuklu Yelek:

Erkekler için Denim Pamuklu Yelek

Denim ve yelek pamuk, erkeklerin kişiliğine yeni ve akılda kalıcı bir görünüm kazandırmak için birleşiyor. Yelek, resmi yelek tasarımlarına benzer şekilde yapılmıştır. Yeleğin bordürü üzerinde iki küçük cep bulunan kabarık bir tasarım verilmiştir..

Hem erkekler hem de kadınlar arasında, bayan pamuklu yelek tasarımları, sizi kesinlikle çıldırtacak çok çeşitli seçenekler sunuyor. Pamuklu yelekler, vücudunuza kıvrımlarınızı veya yüksek yapılı vücudunuzu gösteren görünür bir görünüm vermek için şu anda giyilenlerdir..