25 yıllık evli olmak bir dönüm noktasıdır ve her zaman kutlanacak bir şeydir. Bu anıtsal vesileyle arkadaşlara hediye vermek çok iyi. Özel öğeler, özel duruma dikkat çekmek için kişiselleştirilebilir. Sadece eşinize veya kocanıza hediye edebileceğiniz gibi, çift olarak gelen ürünleri de tercih edebilirsiniz. Burada satın alabileceğiniz ve ardından 25. yıl dönümü hediyesi olarak kişiselleştirebileceğiniz birkaç ürün ve ürün listeledik. Bunlar duygu ve sevgiyle dolu unutulmaz parçalar haline gelir..

Ebeveynler için 25. yıl dönümü hediyeleri

Ebeveynlerinizin 25. yılını kutlamayı planlıyor musunuz? Ama onları ne sunacağını şaşırdın mı? Kim benzersiz olmak istemez ki? Birçok çift küçük bir parti düzenlemeye karar verir ve bu anı paylaşmak için birkaç yakın arkadaşı ve aile üyelerini arar. Ziyaretçiler için tasarlanan bu tür bir parti, özellikle bu fırsat için bir hediye ararken zorlayıcı olabilir. Hepiniz, ebeveynler için evlilik yıldönümü hediyelerinin karmaşık bir seçim olabileceğini biliyorsunuz..

Çiftler İçin En İyi 25. Yıldönümü Hediyeleri Gümüş Jübile Kutlaması 2021:

Herkes kendi yolunda tarih yaratmayı ve isimlerini sonsuza dek kazımayı sever. Bu hediye fikirleriyle, ebeveyninizin Hindistan’daki gümüş jübilesinin tadını çıkarın.

1. Kişiselleştirilmiş Düğün Tabağı:

Bu sevimli çelik kişiselleştirilmiş evlilik yıldönümü tabağı, 25. evlilik yıldönümü için harika bir hediye. Metal plaka üzerine kazınmış çiftin adını alabilirsiniz. Ahşap bir taban üzerinde de muhteşem görünüyor.

2. Gümüş Yıldönümü Saati:

Camdan yapabileceğiniz kişiselleştirilmiş gümüş bir evlilik yıldönümü saati yapın. Saat, koyu renkle basılmış 25 sayısına sahip olabilir. Çiftin adı da saat çerçevesine eklenebilecek bir şey. Ebeveynler için bu 25. evlilik yıldönümü hediyesi de düşünmek için harika bir seçenek..

3. Bulmaca:

Bulmaca, bir çifte bir şeyler hediye etmenin şirin bir yoludur. Bulmaca, çiftlerin isimlerinin bir bulmaca şeklinde eklenmesiyle oluşturulur. Daha romantik bir etki için şiirin bazı satırlarını da ekleyebilirsiniz. 25. evlilik yıl dönümü bu hediye ile sonsuza kadar kutlanacak. Bulmaca harika görünüyor ve özellikle bulmaca çözmeyi seven insanlar için hoş bir hediye olacak.

4. Gümüş Hediye Kutusu:

Gümüş bir hediye kutusu, eşinize vermek için mükemmel bir 25. evlilik yıldönümü hediyesi. Bu gümüş kutu süslü ve bir hediye olarak çarpıcı görünüyor. Mücevherlerini veya diğer eşyalarını saklamak için kullanabilir. Kutu geleneksel ve klasik görünüyor. Süslü kutu keçeli kağıt veya hatta saten malzeme ile kaplanmıştır. Bu, içindeki şeyleri hasarsız tutar ve kutuya çok asil bir görünüm verir..

5. Gümüş Aile Ağacı:

Gümüş soy ağacı, eşinize verebileceğiniz mutlak bir klasik hediyedir. Ailenizin üyelerini içerir. Gümüş metal parça, dalları olan bir ağaç şeklindedir. Şubelerin her birinin aile üyesinin adıyla küçük bir kalbi vardır. İşte çok kişisel olduğu için çift tarafından sevilecek harika bir 25. yıl dönümü hediyesi.

6. El Damgalı Anahtarlık:

Eşinize hediye edebileceğiniz harika bir el yapımı anahtarlık. Anahtarlık, üzerinde çiftin adı veya düğün yılının damgalı olduğu iki katmanlı bir çelik zincirdir. Bazı küçük aşk notları da ekleyin. Anahtarlık, harika bir 25. evlilik yıldönümü hediyesi fikridir. Bu muhtemelen çifte verebileceğiniz en iyi hediyedir..

7. Kaşık Çerçevesi:

Çift için havalı bir vintage tarzı hediye bu kaşık çerçevesidir. Süslü iki kaşık eklemeniz gerekir. ‘O zamandan beri kaşıkla’ kelimelerini ve düğün yılını kalın harflerle yazdırın. Bu, hoş bir duygusal hediye ve 25. yıl dönümü hediyesi fikri yapar..

8. İki Resim Çerçevesi:

Bu iki resim çerçevesi bir çift için doğru hediyedir. 25. yıl dönümü fikri, çerçevenin üstüne kalın harflerle yazdırmaktır. Düğün resmi, çerçeveye eklemek için harika bir resim. Diğer resim ekleyebileceğiniz en son resim olabilir. Bu çerçeveyi unutulmaz kılın ve çifte bu harika çerçeveyi hediye edin.

9. Kişiselleştirilmiş Şampanya Şişesi:

Bu çarpıcı şampanya şişesi yıldönümünün kadehi olacak. Şişe, muhteşem görünmesi için fiyonklar ve boncuklarla süslenmiştir. 25. evlilik yıldönümü, vermek için doğru hediyedir. Çiftler için 25. evlilik yıldönümü hediyesi fikri, göz kamaştırıcı görünecek şekilde paketlenmiş kabarcıklı bir hediyedir. Kabarcıklı hediye, yıldönümü kutlaması için parti için harika olan şeydir..

10. Kahve Kupa Seti:

İşte eşinize verebileceğiniz güzel bir kişiselleştirilmiş evlilik yıldönümü hediyesi. Birbirine bağlanan bir kupa setidir. Kulplar kalp şeklindedir. Kupadaki gümüş kalp bu durum için doğru şey. Kupalar çift oldukları için duygusaldır ve çift tarafından kullanılabilir. Seramik kupalar renkli baskılarla boyanmıştır..

11. İmza Çerçevesi:

Bu, ailenizi mutlu edecek hoş bir duygusal parça. Çerçeve, ortada çiftin bir resmi ile yapılır. Tüm aile bireylerinin resmin yan taraflarına imza atmasını sağlayabilirsiniz. Bu çifti mutlu edecek.

12. Cam Plak:

İşte eşinize hediye edebileceğiniz bir cam plaket. Üzerine çiftin resmi kazınmış olabilir. Oyulmuş aşk notları da olabilir. Ahşap bir taban üzerine yerleştirin ve daha fazla etki için bir ampulle aydınlatın. Bu sonsuza kadar seveceğiniz harika bir hatıra olur.

13. Kızartma Bardakları:

Bunlar, yıldönümü partisi için hediye edebileceğiniz seksi kadehler. Bu gözlüklerin üzerinde 25 sayısı yazılıdır. Partiler ve partinin kızartması için harikalar. Muhteşem bir kutuya yerleştirerek bu hediyeyi çarpıcı hale getirin.

14. Metal Rüzgar Çanı:

İşte 25. evlilik yıldönümü hediyesi olarak verebileceğiniz hoş bir metal rüzgar çanı. Rüzgar çanının üzerinde çiftin adı yazılıdır. Yıldönümü tarihini de ekleyebilirsiniz. Metalden yapılan bu rüzgar çanları, geleneksel gümüş metal yıldönümü için mükemmeldir..

15. Gümüş Bilezik:

25. evlilik yıldönümü münasebetiyle eşiniz için bu güzel gümüş bilekliği seçin. Gümüşten yapılmış bileziğin uçlarında sevimli boncuklar var. Gümüş çok kaliteli olabilir ve bu onu eşinize vermek için birinci sınıf bir hediye yapar. Yıldönümü hediyesi harika ve süslü bir kutuda verilebilir. Kutuya küçük bir aşk notu da ekleyebilirsiniz..

16. Gümüş Gül:

Bu sonsuzluk gülü gümüş metalden yapılmıştır. Keçe kaplı bir kutudaki gümüş gül güzel ve hatıra olarak harika. Bu, eşinize olan sevginizi gösterir ve sonsuz gül bunun için mükemmel bir semboldür. Gümüş gül karmaşık bir şekilde yapılmıştır ve kutusu da lükstür..

17. Bira Kupaları:

Bunlar, 25. evlilik yıldönümü fikri için arkadaşlarınıza hediye edebileceğiniz kişiselleştirilmiş bira kupalarıdır. Bira kupaları, kulplu büyük boy kupalardır. Çiftin adı ve yıl dönümü yılı kazınarak kişiselleştirilebilirler. Kupalarda güzel bir çiçek bordür de tercih edebileceğiniz bir şey..

18. Kancalı Anahtarlık:

Kancalı bu havalı anahtarlık, mükemmel bir 25. yıl dönümü hediyesi fikri. Kancalar sevginizi ve eşinize sonsuza kadar bağlı olduğunuzu gösterir. Anahtarlığı bir aşk notu veya evlilik yılınız ile kazıyın. Bu çengelli anahtarlık, eşinize olan sevginizin ve hayranlığınızın hoş bir jesti olabilir..

19. Çiftin Kişiselleştirilmiş Karikatürü:

Çiftin karikatürünü yapması için bir uzman bulun. Bu karikatürü çerçeveleyin ve ardından çifte hediye edebilirsiniz. Karikatürde yıldönümü dilekleri de olabilir. Çiftin çocuklarının veya yapmaktan hoşlandıkları şeylerin resmini koyabilirsiniz. Bu çerçeveler benzersizdir ve bu nedenle çok duygusal bir hediyedir..

20. Gümüş Çay Seti:

İşte görkemli ve asil olan harika bir gümüş çay seti. Çay seti, süt ve şeker kabı ile birlikte bir çaydanlık içerir. Set, süslü bir şekilde dekore edilmiş gümüş bir tepsiye yerleştirilir. Çaydanlığın kendisi de süslü bir şekilde dekore edilmiştir. Bu, öğeyi takdir edecek özel çiftlere verebileceğiniz çok büyük bir hediye..

21. Kağıt Kesim Çerçevesi:

Bu, silüet tipi bir resim olacak şekilde kağıdı keserek yapılmış harika bir çerçeve. Kesik, aşk notlarını, yıldönümü dileklerini, çiftin adını vb. içerebilir. Çerçeve ayrıca süslemeler ve kalplerle birlikte kiraz kuşu ile tamamlanmıştır..

22. Oyulmuş Fotoğraf Plaketi:

İşte anne babanıza verebileceğiniz harika bir hediye daha. Bu, ahşap üzerine yapılan oyulmuş bir fotoğraf plakasıdır. Çiftin oyulmuş resmi çarpıcı görünüyor. Evlilik yıl dönümü dileklerini plaketin altına da kazıtabilirsiniz. Kahverengi ahşap üzerine yapılan gravür de çok çekici ve göz alıcı görünüyor..

23. Cam Vazo:

İşte size de faydalı olacak bir hatıra. Çiçekler için bu cam vazo, 25. evlilik yıldönümü dilekleriyle oyulmuştur. Cam vazoya farklı şekil ve boyutlarda sahip olabilirsiniz. Uzun vazolar uzun çiçekler için mükemmeldir ve kısa vazolar küçük bir buket için kullanılabilir. Cam gravür klasiktir ve hediye için mükemmeldir.

24. Kişiselleştirilmiş Minderler:

25. yıl dönümü hediyesi olarak bir çift için unutulmaz bir hediye yapın. Bu kişiselleştirilmiş minder, çiftin adıyla kalın harflerle basılmıştır. 25. evlilik yıl dönümü dileği de minderin üzerine basılmıştır. Yastık, onu sevimli ve lüks yapan yumuşak dolgu ile doldurulur..

25. Mumluk:

Bu süslü mumluk, bir çifte verebileceğiniz en iyi şeydir. Mumun etrafındaki çarpıcı boncuklar ve süslemeler gümüş yıldönümünü çok özel kılıyor. Mum, gümüş metal ile birleştirilmiş 6 mumdan oluşan bir settir..

26. 25. Yıl Dönümü Heykelciği:

25. evlilik yıldönümünü kutlamak için bu harika değerli figürler, bir çift için mükemmel hediyeler. Figürler seramikten yapılmış ve çok romantik görünüyorlar. Karı koca figürleri, temiz bir görünüm vermek için pastel tonlarda boyanmıştır..

27. Hediye Şiiri:

Romantik bir şiir yazın veya bir kitaptan yazdırın. Bu şiir daha sonra çerçevelenecek el yapımı bir kağıda basılabilir. Kağıdı kalpler ve romantik temalı resimlerle süsleyin. Şiir, 25. evlilik yıldönümü vesilesiyle eşinize veya kocanıza hediye edilebilir..

28. Gümüş Kolye:

Bu, kalbin ortasında gümüş boncuklarla gümüşten yapılmış, kalp şeklinde harika, lüks bir kolyedir. Bu, eşinize gümüş bir zincirle hediye edilebilecek çarpıcı bir kolye yapar. Bu gümüş temalı yıldönümü hediyesi ile onu mutlu edin.

29. Baskılı Tişört:

Bu baskılı tişört, aklınıza gelebilecek başka bir harika seçenek. Tişörte çiftin adı basılmıştır. Çiftin bir karikatür karikatürünü de ekleyebilirsiniz. Çiftlerin birlikte giymesi için yapılmış bu tişörtlerden bir çift alabilirsiniz. Tişörtler çok modern ve şık.

30. Gümüş Yüzük:

Gümüş yüzük, eşinize olan sevginizin bir hatırlatıcısıdır. Bu pırlantalı yüzük, güzel bir şekilde işlendiği için mükemmeldir. Gümüş yüzük harika, çünkü onu alyansla birlikte takabiliyor. Parmağındaki yüzüklere ekleniyor ve onun için mükemmel bir 25. yıl dönümü hediyesi..

31. Gümüş Resim Çerçevesi:

Ebeveynleriniz için en popüler, geleneksel ve en iyi hediyedir çünkü toplu olarak 25 yıl geçirmek bir kutlama nedenidir. Berrak kristaller ve seçmeli tasarıma sahip “25” rakamına sahip bu muhteşem gümüş çerçeve ile çiftin dönüm noktası yıldönümlerini kutlayın. Bu, adları artı dikdörtgen bir şekle ve basit tasarımlara sahip tarih ile sabitlenebilir..

32. Tablet:

Bildiğiniz gibi, bu bir teknoloji dönemidir ve bir sekme hediye etmek, ebeveynleriniz için en iyi ve önemli hediyelerden biridir. Özellikle yaşlılar için uygun olan hafif bir tablet, ihtiyaç duydukları coşkuyu geri alabilir..

33. Günlük Tarzı Kitap:

Bir başka yıldönümü hediyesi, gümüş süslemeli birçok günlük tarzı kitap. Bunlar, özellikle sayfaları boş değilse, 25. yıl dönümü için büyük bir hediye olacaktır. Düğün törenlerinin üzerinde yer alan küçük hikayelerin yanı sıra resimler ekleyerek kişiselleştirebilirsiniz..

34. Hafta Sonu Kaçamağı:

Verebilecek olanlar, ebeveynlerine birkaç gün izin vermeyi Hediye olarak düşünmek isteyebilirler. Çeşitli turistik yerlere şehir turları için çok sayıda teklif var. Birkaç ebeveyn, bu tür bir hediye için her şeyden çok minnettar olabilir, çünkü sadece birkaç gün dinlenme bir mutluluk artı sonunda olabilir, kim az sayıda gün toplam huzur artı eğlenceye hayır diyebilir..

35. Bir Fotoğraf Albümü:

Bu, ailenize değer verecek bir hediye seçmek için çok önemlidir, ayrıca bir fotoğraf albümü en sık ancak popüler olanlardan biridir. Daha iyi bir his yaratmak için, kronolojik olarak önceden düzenlenmiş fotoğraflarla dolu olmalıdır. Ebeveynleriniz, birlikte geçirdikleri 25 yıl öncesinde kendilerini nasıl değiştiklerini görmeye adaacaklar..

36. Bir Parti Düzenleyin:

Yıldönümlerini kutlamak istiyorsanız, bir buluşma düzenleyin. Bu hoş bir sürpriz artı harika bir hediye, ayrıca sürpriz bir ödül olacak. Durumda, sadece arkadaşlar ve aile arasında zaman geçirmek için toplantıları severler, bu vesileyle onları bir arada almak olası en mükemmel hediyedir..

37. Gümüş Takı:

Süsler, hemen hemen her vesileyle çalışan bir hediye türüdür. Bu vesileyle gümüş, 25. yıldönümlerini karakterize edecekti. Hediyenin iki parça içermesi gerektiğini unutmayın. Annenize bir kolye ile birlikte babanıza gümüş bir kol saati hediye edebilirsiniz..

38. Şampanya Bardakları:

Champaign’den yoksun bir evlilik yıldönümü doğru bir kutlama değil. Bir toplantı artı bir bardağı havaya kaldırmak için bir neden olması durumunda, bir dizi yüksek kaliteli Champaign bardağı almak sadece yararlı bir hediye değil, aynı zamanda şık ve rahat bir şenlik simgesi olarak görünecektir. 50. evlilik yıldönümlerinde benzer gözlükleri kullanacakları beklentisiyle.

39. Modifiye CD’ler:

Tabii ki, onların en sevdiği şarkıları biliyorsun. 25 yıl önceki evliliklerinde dans ettikleri şarkılardan hala keyif alabilirler. Mevcut ve eski favori şarkılarıyla özel bir CD yapabilirsiniz, daha iyidir. Kutunun kendisi, aksi takdirde kapak, 25. yıl dönümüne daha uygun hale getirmek için gümüş temelleri çevrelemelidir..

40. Elma İzle:

25. evlilik yıldönümü, çiftin hayatında bir dönüm noktası olayıdır. Onlara yararlı veya sadece hatıra eşyaları hediye edebilirsiniz. Yukarıda listelenen bu eşyalar, evlilik yıldönümlerinde çifte hediye edebileceğiniz en güzel eşyalardır. Kişiselleştirilebilir ve özelleştirilebilirler.