5 yıllık evlilik yıldönümü, aşkınızın başarı yolculuğunu kutlamak için özel bir fırsattır ve benzersiz olması gerekir. Bu yolculuk, teşekkür edilmesi gereken pek çok iniş ve çıkışlar, sıkı çalışma ve fedakarlıklar içermiş olmalı. Bu gün, birbirimizin hoşlandığı ve hoşlanmadığı şeyleri akılda tutarak gelecek için hatıralar oluşturmak için bazı benzersiz hediyelere ihtiyaç duyar. Rahatlamaya ve birlikte geçirdiğiniz tüm anıları hatırlamaya ihtiyacınız var. Egzotik 5. evlilik yıldönümü hediyesi fikirleriyle veya hediyenizi benzersiz ve daha dokunaklı kılmak için bazı kişiselleştirilmiş hediyelik eşyalarla eşinizi şaşırtmak için bazı fikirler denemelisiniz..

Her evlilik yıldönümünün geleneksel bir özel ve modern hediye planı vardır. Beşinci evlilik yıldönümlerinde çiftler genellikle birbirlerine tahta hediye ederler. Evliliklerinin gücünü sembolize eder. Modern bir kültür olarak gümüş eşyalar da 5. yıl dönümü hediyesi olarak verilir. Bu zamana kadar, siz ve eşiniz birbirinizi iyi tanıyor olabilirsiniz. Böylece onlara anlamlı bir katkı sağlayabilirsiniz. Onlara kişiselleştirilmiş bir hediye de verebilirsiniz..

5. yıl dönümü hediyesi nedir  & Bir hediye nasıl sunulur?

5. yılınızı birlikte kutluyorsunuz. Sizler on yılın yarısındasınız. Sevdiklerinizi özel hissettirdiğiniz büyük bir kutlamayı gerektirmez mi? Ve birbirinize hatıra gibi değerli bir şey hediye etmeden ve kalbinizde ne kadar özel bir yere sahip olduklarını anlamalarını sağlamadan başka nasıl kutlarsınız?.

5. yıl dönümü her çifte özeldir. Beş yıllık bir arada olmanın, her gün birbirine daha çok aşık olmanın işaretidir. Üstüne bas! Geleneksel 5. yıl dönümü hediyesi ahşap olarak kabul edilir. Ancak, tek seçeneğiniz bu değil. En sevdiğiniz çifte 5. yıldönümlerinde hediye etmek için kaşık takımı veya tabak takımı gibi bazı gümüş eşyalara da başvurabilirsiniz. Uygun bir 5. yıl dönümü hediyesini belirtmek için tahta bir kutuya koymayı unutmayın..

5. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri ve Fikirleri:

Onun İçin 5. Yıldönümü Hediye Fikirleri:

1. Fotoğraflar:

beşinci yıl dönümü için fotoğraf hediyesi

Basılacak çok sayıda fotoğrafınız varsa, kocanız için mükemmel bir 5. evlilik yıldönümü hediyesi fikrimiz var. Düğün gününüzden en son tatilinize kadar tüm dijital fotoğraf ve video albümlerinizi tek bir yerde saklayabilirsiniz ve bulutta saklandıkları için sınırsız alan vardır..

2. Uygunluk:

fitness izle-5 yıl yıldönümü hediyesi

İkiniz de birlikte çalışmayı seviyorsanız, ikinize de yeni bir fitness takipçisi alabilirsiniz. Bu sayede hem ne kadar sıkı çalıştığınızı takip edebilir hem de antrenmanlarınızı karşılaştırabilirsiniz. Bu şekilde ikiniz de sağlıklı bir rekabet elde edebilirsiniz..

3. Sofra Takımı Seti:

Tabii ki, sizin gibi yeni bir sofra takımı setinden memnun olmayabilir, ancak bu, 5. yıl dönümü hediyesi geleneğini sürdüremeyeceğiniz anlamına gelmemelidir. Sonuçta, bizim de seçimimiz mi olmalı? Yeni bir bar araçları seti, misafirlerinizi şık bir şekilde organize etmenize ve eğlendirmenize kolayca yardımcı olabilir, öyle değil mi??

4. Hediye vermeyi izleyin:

5. evlilik yıl dönümü hediyesi izle

Ona her gün giyebileceği bir şey vermek istiyorsanız, onun için mükemmel bir 5. yıl dönümü hediyesi fikri bir saattir. Bu asla modası geçmeyecek! Klasik bir deri kayışlı saat, asla modası geçmeyen bir şeydir. Ayrıca, bazı gravürleri de ekleyebilirsiniz. Böylece yıllarca okuyabileceği yürekten bir mesaj ekleyebilirsiniz..

5. Hafta sonu kaçamağı:

Çift hafta sonu kaçamağı için 5. yıl dönümü hediyesi fikirleri

Bir hafta sonu kaçamağı, siz ve kocanız için de iyi bir plan. Birlikte daha uzun hafta sonları için kaçmayı da planlayabilir misiniz? Ona bir bagaj yükseltmesi verebilirsiniz..

Onun İçin 5. Yıl Dönümü Hediye Fikirleri:

6. Çiçekler:

5. yıl dönümü için çiçek buketi

Eşinize 5. yıl dönümü hediyesi fikirleri için çiçekler asla yanlış seçim olamaz! Ancak bu ekstra özel bir durum olduğu için standart bir vazo yerine bir buket tercih etmelisiniz. Bir yıla kadar dayanabilen, çarpıcı çiçek açan gülleri seçmelisiniz..

7. Çift yastık kılıfı:

beş yıl dönümü hediyesi-Çift yastık kılıfı

İkinizi de “Bay ve Bayan Yastık Kılıfları” ile rahatlatmak isteyebilirsiniz. İyi bir nakışla, bu hemen hemen her yatak odası renk düzenini tamamlayabilir. Ve dürüst olmak gerekirse, bu çok hoş bir hediye.

8. Sınırsız makyaj ihtiyacı:

Olduğu gibi muhteşem, ama kesinlikle bir aylık sınırsız makyaj hizmetlerine, takma kirpiklere, kaş bakımına ve ağdaya kesinlikle hayır demeyecek. Şimdi gussied almak için bir aylık nedenlere ihtiyacı var.

9. Safir:

Başka bir 5. yıl dönümü hediyesi geleneği mi? Mücevher – özellikle safir. Bir yüzükle kolayca prenses gibi hissetmesini sağlayabilirsiniz. Safir işlemeli bir yüzük seçerseniz, onu alyans ve nişan yüzüklerinin yanına üst üste takabilir..

10. Konaklama:

Somut bir şey yerine, neden deneyimle birlikte zaman hediye etmeyi düşünmüyorsunuz? En sevdiğiniz yerlerden birinde, belki de tanıştığınız şehirde veya tüm zamanların ideal tatilinde uzun bir hafta sonu planlayabilirsiniz. Ama gitmeden önce ona bir Polaroid kamera verin, böylece siz giderken anıları yakalayabilir..

Çiftler için 5. Yıl Dönümü Hediye Fikirleri:

11. Balayı fikri:

Çocuklarınıza bir yıl dönümü hediyesi vermeyi dört gözle bekliyorsanız, çocuğunuzu ve eşini 5. yıl dönümlerinde şımartabilirsiniz, ilk balayının uzun bir hafta sonu tatili iyi bir fikirdir. Yeni bir çift kişiselleştirilmiş pasaport sahibinin içinde birlikte geçirdikleri zaman için onlara bilet verin.

12. Kurabiyeler ve çikolatalar:

O tatlı diş için bir şey mi arıyorsunuz? Çocukken anne babanıza 5. yıl dönümlerini kutlamak için kalp şeklinde kurabiyeler gibi bir ziyafet verebilirsiniz. (Ev yapımı da harika bir seçenek!)

13. Çiftler için Spa:

Bu yarı yeni evliler için bir hediye arıyorsanız, onlara masajdan yüz bakımına kadar her şeyi yan yana yapabilecekleri bir çift spa günü verin..

14. Akşam yemeği tarihi:

beş yıllık evlilik yıldönümü fikirleri-akşam yemeği tarihi

Düğünden önce bir çift olarak zamanın tadını çıkarın ve çifti özel bir akşam yemeğini yeniden yaşamaya teşvik edebilirsiniz, neden ilk buluşma sahnesini yeniden düzenlemiyorsunuz? Yeri bilseniz de bilmeseniz de bir Açık Masa hediye sertifikası ayarlayabilirsiniz..

15. Şarap kutusu:

şarap kutusu-beş yıl dönümü hediyesi

Geleneğe bağlı kalarak mutlu ve sevimli çifti, oymalı ahşap bir kutuda en sevdikleri şarap şişelerini vererek kutlayın. Ahşap kutuyu söylemek istediğiniz herhangi bir şeyle kişiselleştirebilir veya klasik “Tebrikler!”

5. yıl dönümü beş geleneksel hediye fikri:

16. Albüm:

Dijital atmosferin hayatımızı nasıl ele geçirdiğini hepimiz biliyoruz, ama neden sevginin fiziksel baskısı olmasın? En sevdiğiniz resimlerin çıktısını alın ve romantik bir “Ever After” gravürünün yer aldığı bu ahşap fotoğraf albümüne yerleştirin..

17. Çiçekler:

Taze çiçekler mi yoksa sonsuza kadar sürecek çiçekler mi? En sevdiği güllerin buketini hediye edin ve bu güzel gerçekçi kağıt inceliğinde ahşap güllerden oluşan bir buketle ahşap yıldönümü hediyesi geleneğini onurlandırın.

18. Kol Düğmeleri:

Herhangi bir takım elbiseye mükemmel bir son vermek için de PPT yapabilir misiniz? Harika fikir, her birinin baş harfine ve evlendiğiniz yıla göre özelleştirilmiş ahşap kol düğmeleri hediye etmektir..

19. Ahşap tokalar:

Ahşap kemer tokası, mükemmel 5. yıl dönümü hediyesi için herhangi bir topluluğa rustik bir dokunuş katar. Ayrıca tokanın altın rengi vurgusuna istediğiniz her şeyi ekleyebilirsiniz: bir mesaj, adının baş harfleri ve hatta ilk tanıştığınız yerin koordinatları..

20. Yemek yapmayı sevenler için kesme tahtaları:

Yemek yapmayı seven çiftler her zaman kesme tahtalarını severler ve onlara sevdikleri şeyi hediye etmek gibisi yoktur. Bahse gireriz, isimleri tepeye kazınmış bir tane hayal edemezler! Bu aynı zamanda partiler için mükemmel olan nihai sunum panosu olarak da kullanılabilir.

Beş Yıllık Evlilik Yıldönümüne Özel Hediye Fikirleri:

21. Gümüş:

Gümüş, neredeyse her ayarı tamamlayacak klasik bir metaldir. Pürüzsüz, sade kulpları ile bu 5. yıl dönümü hediyesi gündelik ve resmi akşam yemeklerinde çifte görev oynayabilir.

22. Altın:

Altın cazibe içindir! Nihai partiye ev sahipliği yapan çift için bu ışıltılı 5. yıl dönümü hediyesini seçin.

23. Gül Altın:

beş yıllık evlilik yıldönümü fikirleri-gül altın

Bu trend belirleyiciler için, çünkü bu modaya uygun, allık renkli parçalar herhangi bir çini setine kozmopolit bir dokunuş katıyor.

24. Çiftler için ahşap su şişeleri:

Onlara ahşap kaplamalı su şişeleri de verebilirsiniz! Aktif çifte bir çift verin. Herhangi bir seyahate veya maceraya yanlarında götürebilirler. Sıcak içecekler 12 saat sıcak kalabilir, soğuk içecekler ise 24 saat soğuk kalır..

25. Jenga seti:

5 yıl dönümü hediyesi-jenga seti

Ahşap bir Jenga seti, 5. evlilik yıldönümü hediyelerinin en ilginçidir. Sonuçta, birlikte oynayan çift her zaman birlikte kalacak. Şerefe!

5. Yıldönümü Ahşap Hediyeleri:

Karı koca için bahsedilen 9 en iyi 5. evlilik yıldönümü ahşap hediyesini burada bulalım.

26. Ahşap Plaka:

5. yıl dönümü ahşap hediyeleri-Ahşap Plaket

5. evlilik yıl dönümü eşinize bu güzel oyma ahşap plaketi hediye ederek kutlanabilir. Eşinize olan sevginizi ve onunla geçirdiğiniz zamanı gösterir. İsimlerinizi de ekleyerek romantik hale getirin. Bu hediyeyi güzel bir parlak kağıt paketi ile kişiselleştirebilir, 5. yıl dönümünüzde sevdiklerinize bu hediyeyi alabilirsiniz..

27. Ahşap Viski Fıçı:

Ahşap Viski Fıçı

5. yıl dönümünüzde kocanıza bu harika viski fıçısını hediye edin. Namlu, masanın üzerinde tutulacak boyutta küçüktür. Evinizde ve arkadaşlarınızın kıskançlığında merkez sahne alacak. Daha kişisel bir dokunuş için namluyu kazıyın. Namlu boyutuna göre alacaksınız ve siz de özelleştirebilirsiniz..

28. Kişiselleştirilmiş Doğrama Tahtası:

Kişiselleştirilmiş Doğrama Tahtası

Eşinize, sahip olduğu tüm yemek pişirme sevgisi için bu kişiselleştirilmiş doğrama tahtasını hediye edebilirsiniz. Ahşaptan yapılmış tahta, 5. yıl dönümünüzün mükemmel bir hatırlatıcısıdır. Kelimeleri ve ayrıca eşinizin adını kazıyarak tahtayı özel yapın. Dekoratif stille güzel bitirme, yemek pişirirken harika bir görünüm sağlar.

29. Çay Işık Sahipleri:

Çay Işık Sahipleri

Bu değerli küçük çay ışık tutucuları, harika 5. yıl dönümü fikirleridir. Sevginizi göstermek için ahşap tutucuları işleyebilirsiniz. Sahipler, bir sahibi çiftin adını ve diğerinin yıl sayısını içeren bir çift de olabilir. Bu uygun şekilde geliyor ve bir seçenek olarak da dairesel olacaksınız..

30. Izgara Ana Kiti:

Izgara Master Kiti

Koca için harika ve kullanışlı bir 5. evlilik yıldönümü hediyesi bu ızgara seti. Kocanız her türlü şeyi ızgara yapıyorsa, o zaman bu farklı türde ahşap seti tam olarak doğru. Sigara içmek ve ızgara yapmak için harika olan 3 çeşit talaş vardır..

31. Çerçeveli Scrabble Ağacı:

Çerçeveli Scrabble Ağacı

Bir koca için bu güzel 5. yıl dönümü hediyesini, küçük bir bulmaca oluşturmak için scrabble parçalarını birbirine yapıştırarak yapabilirsiniz. Scrabble parçalarından oluşan kelimeler aile üyelerinizin isimleri olmalıdır. Bu çerçeve çarpıcı ve benzersiz görünüyor. Bu çerçeveye uygun bir görünüm verir; bu çerçeveli hediyeye güzel bir yorum alacaksınız.

32. Ahşap Kadran İzle:

Ahşap Kadran İzle

Bu benzersiz ve ısmarlama ahşap kadranlı saatle 5 yıl dönümü hediyenizi yapın. Bu saatin çarpıcı işçiliği nefes kesici. Saatin arka yüzüne de sevgi dolu sözler kazıyabilirsiniz. Çok güzel görünüyor, bu hediyeyi sevgiliniz için deneyin..

33. Oyulmuş Araçlar:

Oyulmuş Araçlar

Kocanız aletlere ve marangozluğa meraklıysa, bu kişiselleştirilmiş çekiç mükemmel bir hediyedir. 5. evlilik yıldönümü teması bu çekiçte güzel bir şekilde gösterilmiştir. Seçtiğiniz herhangi bir kelime ile kazıyabilirsiniz. Basit ama harika yapın.

34. Gent’in Mücevher ve Saat Kutusu:

Gent'in Mücevher ve Saat Kutusu

Bu çarpıcı parça, her kocanın isteyeceği şeydir. Saat, anahtar, yüzük, cüzdan vb. tutmak için kullanılan ahşap bir kutudur. Üstü şeffaf cam olan bu serin kutu günlük kullanım için mükemmeldir. Bu da onu harika bir 5. yıl dönümü hediyesi yapıyor.

5. yıl dönümü hediyeleri genellikle ahşaptan yapılır. İlhamınız olması için bu harika hediyelerden herhangi birini seçin. Kazın ve kişiselleştirin.

Beşinci Evlilik Yıldönümü Nasıl Kutlanır:

5. evlilik yıldönümü kutlamaya değer bir dönüm noktasıdır. Bu dönüm noktasını anmak için geleneksel sembolleri ilham kaynağı olarak kullanabilirsiniz. Bu yıl dönümünde bazı benzersiz fikirleri deneyin

1. Birlikte bir ağaç dikin – Bahçenizde veya bir parkta, okulda veya kilisede planta ağacı görebilirsiniz..

  • Oaktree – sağlamlığı temsil eder.
  • Çam ağacı – birbirinize olan sevginizin her daim yeşil karakterini temsil eder.
  • Alev alev yanan kırmızı akçaağaç – birbiriniz için sahip olduğunuz yanan tutkuyu temsil eder.
  • Çiçekli yengeç ağacı – sonsuz aşkı temsil eder.

2. Birbirinizi sevgiyle kızartın. Umarım aranızdaki aşk büyümeye ve gelişmeye devam eder.

3. Özel bir akşam yemeği planlayın. Bu, özel gümüş eşyalarınızı kullanmanıza izin verecektir. Tablo için tema olarak geleneksel renklerden bazılarını da kullanabilirsiniz. Masayı papatya ve ağaç dallarından oluşan aranjmanlarla bile süsleyebilirsiniz..

4. Birlikte bir gezintinin tadını çıkarın. Seçiminize göre ormanlık bir parka, arboretuma, ormana veya patikaya gidin. Birlikte yürüyün veya yürüyüş yapın ve yeşilliklerin tadını çıkarın.

5. Birlikte katılabilmeniz için bir gösteri, film, spor etkinliği, konser, tiyatro vb. için eğlence biletleri satın alın.

5. Evlilik Yıldönümü için yapılması gerekenler:

5. yıldönümü kutlamak için çok özel bir fırsattır. Hayatta birçok engel, iniş ve çıkış geçtikten sonra oraya varılır. Sürekli olmak ve birbirimiz için fedakarlık yapmak kolay bir iş değil. Özellikle de sizi ve ailenizi mutlu etmek için yüzlerce fedakarlık yapan eşleriniz söz konusu olduğunda. O zaman bu durumlar ikiniz için de rahatlatıcı ve unutulmaz hale getirilmelidir çünkü bu bir kutlama zamanıdır..

  • Havuz başında hafif müzik eşliğinde romantik bir randevu planlayabilir ve uzun bir yolculukla en sevdiğiniz yemeklerin bitmesini sipariş edebilirsiniz..
  • Bu özel günde ona favori bir elbise, saat ya da hediyelik takı satın alabilirsiniz..
  • Unutmayın, bugün sizin gününüz ve geçmiş yolculuğunuzu hatırlamak için biraz yalnız kalmalısınız. Bir film randevusuna ve pasta kesme kutlamalarına ne dersiniz? Dinlenmeniz ve tüm gerginliklerden uzaklaşmanız için tepe istasyonuna bir gezi daha iyi bir fikir olacaktır..

Beşinci evlilik yıldönümünüz; unutulmaz bir gün yapmaya değer. Beşinci evlilik yıldönümü hediyesi fikirleri için yukarıya bakabilirsiniz. Her ikisinin de yapabileceği bazı aktiviteleri listeledik. Unutmayın, kritik nokta birbirinizin arkadaşlığından keyif almanızdır..