Bu yıl tebrik mesajları gelecek ve bununla birlikte artık birçok genç için bir çift hedefsiniz. Bununla birlikte, burada birbirinize veya 35 yıllık evliliğini kutlayan birine hediye etmeyi düşünebileceğiniz bazı 35. evlilik yıldönümü hediyesi fikirleri var. Seçiminizi takdir edeceklerinden eminiz.

Ortak Geleneksel ve Modern 35. Yıldönümü Hediyesi Nedir??

35. evlilik yıldönümünde geleneksel hediye seçeneği mercan olmuştur. Mercan genellikle deniz yataklarında bulunur. Genellikle mercanın oluşması yıllar alır ve bu, zamanla geliştirdiğiniz ve birçok gelgitlere dayandığınız birliği ifade eder. Mercan cilalanmış ve mükemmel bir şekilde şekillendirilmiştir..

Modern hediye seçeneği yeşim olmuştur. Yeşim çok belirgin bir yeşil renge sahiptir. Zamanla geliştirdiğiniz bir şey olan servet ve bilgelik anlamına gelir..

Karı koca için 35. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri:

İşte kocanız ve karınız için 35. Evlilik Yıldönümü Hediyesi fikirleri için birkaç öneri.

1. Yeşim Kol Düğmeleri:

35. Evlilik Yıldönümü Hediye Fikirleri 1

Bu harika yeşil yeşim kol düğmeleri, 35. evlilik yıl dönümü için kocanız için iyi bir seçim. Yeşil renk, blazerler ve diğer koyu renkli gömlekler veya tişörtlerle iyi gitmesini sağlar..

2. Mercan Halkası:

35. Evlilik Yıldönümü Hediye Fikirleri 2

Bu muhteşem mercan ve pırlanta yüzük parmağınızda harika görünecek. 35 evlilik yıldönümü hediyesi olarak eşinize bir mercan yüzüğü hediye edin. Gerçekten mutlu ve unutulmaz bir yıldönümü olacak. Bu, şimdiye kadar alacağı eşsiz bir hediye.

3. Yıldönümü Çerezleri:

35. Evlilik Yıldönümü Hediye Fikirleri 3

Yıldönümü kurabiyeleri farklı bir mutluluk türüdür. Sevimli ve renklidirler. Çeşitli şekillerde gelirler ve üzerlerinde mutlu şeyler yazılıdır. Kocana 35. evlilik yıldönümü hediyesi olarak bundan bir kutu hediye et.

4. Mercan Küpeler:

35. Evlilik Yıldönümü Hediye Fikirleri 4

Mercan küpeler koleksiyonuna eklenen yeni bir set olacak. Onun ten rengine uygun havalı bir renk ve güzel bir küpe seti bulun.

5. Mercan Halkaları:

35. Evlilik Yıldönümü Hediye Fikirleri 5

Bu muhteşem bakır tel sarılı kırmızı taş yüzük bugün piyasada bir hit. Mevcut bir dizi taş var ve bunlar da süslü ambalajlarda geliyor. Bunu eşine 35. evlilik yıldönümü hediyesi olarak vermenin zamanı geldi.

6. Hindistan cevizi torbası:

35. Evlilik Yıldönümü Hediye Fikirleri 6

Çantaların her zaman deriyle ilgili olması gerekmez. Bu sefer ona hem hafif hem de kullanışlı şık görünümlü bir çanta alın. Hindistan cevizi torbası da çevre dostudur.

7. Jüt Torbalar:

35. Evlilik Yıldönümü Hediye Fikirleri 7

Hindistan cevizi veya deri çantalardan memnun değilseniz, onun için jüt çantalara göz atmanızı öneririz. Jüt çantalar, herkesin ona aşık olabileceği akıllı ve şıktır. Süper rahattır ve çeşitli boyut ve renklerde gelir.

8. Ağaç Baş Harfleri Duvar Resmi:

35. Evlilik Yıldönümü Hediye Fikirleri 8

Bu, karınıza hediye edebileceğiniz çok romantik bir duvar sanatı. Ağacı duvara yapıştırabilir ve verilen alana baş harflerini yapıştırabilirsiniz. Bu baş harfler, çocuklarınızın ve torunlarınızın baş harflerini de içerebilir. Bu şekilde evde tam bir soy ağacınız olur..

9. O Zaman ve Şimdi Fotoğraf Çerçevesi:

35. Evlilik Yıldönümü Hediye Fikirleri 9

Eşinize genç halinin bir resmi ve şimdi onun bir fotoğrafının olduğu güzel bir fotoğraf çerçevesi hediye edebilirsiniz..

10. Momento Kutusu:

35. Evlilik Yıldönümü Hediye Fikirleri 10

Bu ona sizin ve geçmiş hakkında şimdiye kadar topladığı her şeyi saklamasını söylemenin klasik bir yolu. Onları bu kutuya koysun ve geçmiş günlere geri dönsün..

11. Uçucu Yağlar:

35. Evlilik Yıldönümü Hediye Fikirleri 11

Bazen tek ihtiyacınız olan biraz rahatlatıcı bir banyo ve biraz rahatlatıcı müziktir. Eşinize ruh halinize uyması için bazı harika esansiyel yağlar hediye edebilirsiniz..

12. Deri Duvar Sanatı:

35. Evlilik Yıldönümü Hediye Fikirleri 12

İşte koca için güzel bir 35. evlilik yıldönümü hediyesi. Bu deri duvar sanatı, aile üyelerinizin resmine/baş harflerine sahip olacak ve aynı zamanda zamana karşı koyacaktır..

13. Yıldönümü Fotoğraf Tuvali:

35. Evlilik Yıldönümü Hediye Fikirleri 13

Bu, kocanız için romantik olanı. Siz ‘yapıyorum’ dediğiniz andan itibaren hayatta olan tüm olayları içeren kişiselleştirilmiş bir fotoğraf çerçevesi verebilirsiniz..

14. Tuval Sanatı:

35. Evlilik Yıldönümü Hediye Fikirleri 14

Bu, kocanıza vermek için klasik bir romantik olacak. Ona üzerinde romantik bir tablo olan güzel bir tuval sanatı hediye edin..

15. Seyahat Hedef Haritası:

35. Evlilik Yıldönümü Hediye Fikirleri 15

Aklınızda bir seyahat hedefi var mı? İşte ona bunu sürekli hatırlatacak bir tane. Tüm bunların bir kontrol listesini hazırlamanın ve onlara gerçekten ulaşmanın zamanı geldi..

16. Bira Kupaları:

Bunların modası asla geçmez. Bira bardağı hediye etmek için güzel bir şeydir. Çeşitli boyutlarda süslü şekillerde gelirler.

17. İşlemeli Parçalar:

Kocanız için tamamen kişiselleştirilmiş bir nakış işi yapabilirsiniz. Ona bir kanepe çarşafı ve hatta bir mendil verebilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin kişisel bir dokunuşu olacak.

18. Bükülmüş Mum Çubukları:

Bu, kocanız için romantik bir hediye. Bu mumluk ve kokulu mum, daha birçok romantik akşamın başlangıcını aydınlatacak..

19. Kalp Bahçe Taşı:

Bu, başlamak için başka bir romantik. Bu, taşa kazınmış isimlere veya baş harflere sahip olacaktır. Daha kişisel bir dokunuş vermek için onları ev bahçenize yerleştirebilirsiniz..

20. Deri Ceket:

Deri ceket her zaman klasik bir hediyedir! Klasik deri ceket koleksiyonundan bazılarına göz atın.

Kendisi ve Onun için 35. Yıldönümü Hediye Fikirleri:

İşte özel biri için satın alabileceğiniz şeylerin bir listesi.

1. Hasır Çantalar:

Her zaman deri çantaları düşünmenize gerek yok. Hasır çantalar eşit derecede şık ve klas. Çevre dostudurlar. Bu onun için harika bir 35. yıl dönümü hediyesi olabilir.

2. Kartlar:

Kişiliğine göre kendi kartınızı oluşturmanıza izin veren bir dizi çevrimiçi mağaza var. Size tüm temaları veriyorlar ve tek yapmanız gereken seçenekleri seçip karşıya koymak.!

3. Çok Amaçlı Kese:

Bu çok amaçlı kese çoğu zaman çok kullanışlı olacaktır. Tüm gerekli şeyleri tutabilir ve bazıları o kadar büyüktür ki bir iPad’i de barındırırlar..

4. Kokulu Mumlar:

Bu kokulu mumlar bir zorunluluktur ve muhtemelen çok basit ve şık bir hediyedir. Kokulu mumlar uzun süredir kullanılmaktadır..

5. Şampanya:

Muhtemelen kutlamanın ve kadeh kaldırmanın en iyi yolu! Şampanyalar çeşitli fiyatlara sahiptir ve bu olayı kutlamak için kendi şampanyanızı seçebilirsiniz..

6. Hafta Sonu Çantası:

Bu irade; büyük bir amaca hizmet eder. Tüm bu hızlı küçük geziler için bu deri çanta kurtarıcı olarak gelecek..

7. Taşınabilir Kahve Makinesi:

Özel kişiniz kahveyi seviyor ancak bir tane almak için çok meşgulse, işte size çok faydalı bulacağı portatif bir kahve makinesi. Bu 35. evlilik yıldönümü hediyesi fikirlerine bayılacak.

8. Sanal Asistan:

Sanal asistan artık herkesin favorisi. Önündeki tüm hayatı boyunca besleyebileceği iyi bir VA hediye edin.

9. Gölgeler:

Havalı görünen bir gölge, ister yolcu ister klasik olsun, iyi bir seçim olacaktır. Onu denemek için al.

10. Parfüm:

Egzotik koleksiyondan denenecek çok sayıda parfüm var. Onun beğenisine göre hafif veya güçlü bir tane seçebilirsiniz..

Ebeveynler için 35. Evlilik Yıldönümü Hediye Fikirleri:

1. Mercan Kalpli Çerçeve:

35. evlilik yıldönümü

Bu sevimli mercan kalpli çerçeveyi ailenize 35. yıldönümleri için hediye edin. Bu çarpıcı çerçeve, küçük mercanları bir kalp şeklinde birbirine yapıştırarak yapılabilir. Kalbin altına çift için dileklerini yazabilirsin. Hayatta birlikte geçirdiğiniz geçmiş mutlu anlarınızı hatırlatır..

2. Mercan Kek:

Bunu duydun mu? Bir mercan keki birçok renk ve şekilde gelir. Ayrıca pastanın özel bir tasarımını da isteyebilirsiniz. Yenilebilir bir mercan resifi ile tepesinde. Pastanızı göstermek için kocanıza harika bir mercan keki hediye edebilirsiniz..

3. Mercan Taşlı Saat:

Bu güzel merkez parçası, parçalara ayrılmış mercan taşlarından yapılmıştır. Kıvrımlı üst kısım, parlak kenarıyla birlikte harika görünüyor. Ortadaki saat, pil kullanan bir kuvars saattir. Bu 35 yıl dönümü hediyesi olarak iyi görünecek. Hayatının aşkını temsil ediyor.

4. Mercan Duvar Sanatı:

Üzerine mercan yapıştırılmış 4 seramik kareden oluşan bu koleksiyon, 35. evlilik yıldönümü hediyesi olarak göz alıcı bir hale geliyor. Duvar sanatı arka arkaya veya sanatsal olarak yerleştirilebilir. Mercanın güzel beyaz görünümü odayı aydınlatıyor. Evlilik yıl dönümünde yatak odanızı güzelleştirmesi için ona bu hediyeyi verin..

5. Rahat Sandalye:

Rahat bir ahşap veya deri sandalye, ailenizin her zaman seveceği bir şeydir. Onları rahat ettirecek bir şey hediye edin!

6. Favoriler:

Bu muhtemelen onlara uzun zamandır istediklerini hediye etmek için en iyi zamandır. Sürprizi planlayın ve onları daha da şaşırtın. Onları önemsediğinizi bilmelerini sağlayın. Bu, ebeveynleriniz ve en sevdiğiniz insanlar için iyi bir hediye olacaktır..

7. Resim Albümü:

Anne babanız ve çiftiniz onların romantik bir resmini çok sevecek. En sevdiğiniz boyut ve tasarıma göre boyutu özelleştirin.

8. Bluetooth Hoparlör:

Bir başka güzel hediye de onun müzik zevkine ayak uydurmasına izin vermektir. Bir Bluetooth hoparlör, gadget koleksiyonuna klasik bir ek olacak.

9. Tencere:

Yemek yapmayı seviyorlarsa, onlara veya anne babanıza en iyi pişirme kaplarının en iyisini hediye etmenin zamanı geldi. Seçtiğiniz rengi seçin.

Geleneksel ve Modern Yeşim Hediyeleri:

İşte yıldönümü temasına uyan bazı şeyler.

1. Mercan Fotoğraf Çerçevesi:

Bu, herkese vermek için iyi bir mercan temelli hediye olacaktır. Birçok boyutta, tasarımda ve şekilde gelirler.

2. Kolye:

Yeşim kolye, sevdikleriniz için klasik bir hediyedir. Altın yüzüğün ortasında oturan mavi renk güzel bir kombinasyon olacak.

3. Mercan Kasesi:

Mercan kaseler çeşitli şekillerde gelir. Onları birçok renkte satın alabilir veya olduğu gibi parlamasını sağlayabilirsiniz..

4. Yeşim Sürahi:

Yeşim sürahi vermek için çok düşünceli bir hediye. Sürahi, mükemmellik için güzel bir heykeltıraşlıkla ham görünüyor. Bu güzel bir 35. evlilik yıldönümü hediyesi.

5. Yeşim Saksılar:

Yeşim saksılar serin ve nadirdir. Bu, güzel bahçe eşyaları koleksiyonunuza eklenecek.

Otuz Beşinci Yıl Evlilik Yıldönümü Nasıl Kutlanır ve Nasıl Sunulur?

35. evlilik yıldönümünüzü kutlamanın en iyi yolu bir oditoryumda olacaktır. Tanıdığınız veya bir süredir iletişim halinde olduğunuz tüm kişileri davet edin. Deneyimlerinizi paylaşın ve partneriniz hakkında konuşun. Onları sahnede hediye edin ve yüzlerinde hediye vermenin sevincini izleyin.

35. Evlilik Yıldönümünde ne yapmalı?

  • Bir yetimi evlat edin ve onun çalışmaları ve geleceği için sorumluluk alın.
  • Yetimhaneyi ziyaret etmeye yemin et ve onları besle.
  • Bir huzurevini ziyaret edin ve oradaki insanlarla vakit geçirin.

35. yıl dönümü hediyeleri, çifte sevgi ve refah getiren değerli eşyalardır. Yeşim ve Mercan eşyaları bunun için mükemmel görünüyor. Hediye vermekten çok, bu yıl deneyimleri paylaşmak ve yolculuğun şimdiye kadar ne ve nasıl geçtiğini anlatmakla ilgili. Dinlemeye değer olacağına eminiz.