İlk yıl dönümü hediyesi teması kağıttır. Kişiye özel veya kişiye özel kağıt yıl dönümü hediyeleri, duygusal dokunuşu koruyor, fikir temamız gereği bu hediye serisinde çok sayıda koleksiyon alıyoruz. Kağıttan yapılmış yıldönümü hediyeleri için bu harika seçenekleri deneyin.

1. Evlilik Yıldönümü için Eşsiz ve İyi Kağıt Yıldönümü Hediye Fikirleri:

Kağıt yıldönümü hediyelerinde en iyi 9 fikre bakalım..

1. Harita Yıldönümü Hediyesi:

Bu eşinize vermek için gerçekten sevimli bir hediye. Bu kağıt yıldönümü hediyesi, haritaların kesiklerinden yapılmıştır. Tanıştığınız, nişanlandığınız ve sonunda evlendiğiniz yerleri gösteren haritalardan üç kesim yapmanız gerekiyor. Bu çerçeve evde tutmak çok güzel.

2. Tarih Çerçevesi:

İşte onun için, hayatınızdaki o önemli günleri hatırlamasına yardımcı olacak harika bir kendin yap kağıt yıldönümü hediyesi. Bu, birbirinizle tanıştığınız, nişanlandığınız, evlendiğiniz ve çocuk sahibi olduğunuz tarihleri ​​içeren bir tarih çerçevesidir. Çerçeveyi ve buna göre renk şemasını seçin.

3. Zaman Çerçevesi:

En iyi kağıt yıldönümü hediyesi fikrine sahip bir çerçeve alın. Bu çerçeve, bir çift olarak geçirdiğiniz toplam gün sayısını içerir. Yıldönümü hediyesi de birbirinizi ne kadar sevdiğinizi gösterir. Kalın harflerle çerçeveleyin ve eşinizin yüzündeki mutluluğu görün..

4. Kitap Katlama Resmi:

Bu, birine hediye edebileceğiniz ciddi bir kağıt evlilik yıldönümü hediyesi. Kitabın sayfaları çiftin baş harflerini okuyabileceğiniz şekilde katlanmıştır. Sayfaları dikkatlice katlayarak kalp şeklinde de yapılabilir..

5. Bir Yıllık Kağıt Hediyesi:

Bir yıl dönümü temasının hediyesi kağıttır. Böylece kağıttan evlilik yıl dönümü eşinize kupalara veya kutulara vb. koymak için kağıt bir etiket hediye ederek kutlanabilir. Etiketi renkli ve parlak yapın ve kişiselleştirmek için isimlerinizi ekleyin. Etiketler mumlara da eklenebilir.

6. Siluet Çerçevesi:

Bu kağıt yıldönümü fikri ile sevdikleriniz için harika bir hediye alın. Siluet, bir görüntü elde etmek için siyah kağıdın karmaşık bir şekilde kesilmesiyle oluşturulur. Bu görüntü, sevdiğiniz herhangi bir şey veya hatta sevdiğiniz birinin gölge görüntüsü olabilir..

7. Quilled Kolye:

Onun için bu çarpıcı kağıt yıldönümü hediyesini deneyin ve ona hayran kalacak. Bu tüylü kolye, kırmızı kağıdın küçük parçalara ayrılmasıyla yapılmıştır. Kombine çalışma, herhangi bir giysi üzerinde nefes kesici görünecek hoş bir kolye oluşturur..

8. Kağıt Kalp:

Karınıza neden kağıttan bir gül goncası kalp hediye etmiyorsunuz? Bu, onun için tüm kağıt yıldönümü hediyesi fikirleri arasında öne çıkıyor. Kalp şekli sicim, gül tomurcukları kağıttan yapılmıştır. Renk kombinasyonu çok güzel ve narin.

9. Kağıt Duvar Sanatı:

Birinin yıldönümü için aşk teması üzerine bu kağıt duvar resmini hediye edin. Güzel sözler, bir ağaç ve iki aşk kuşu görüntüsü ile basılmıştır. Bu bir kağıt evlilik yıldönümü hediyesi fikri olarak mükemmel.

Kağıt yıldönümü hediyeleri duygusaldır ve harika duvar dekoru parçaları oluşturur. Aralarından seçim yapabileceğiniz seçenekler çerçeveler ve takılardır. Farklı bir şey planlıyorsanız, sevgiliniz için bu tür kağıt yıl dönümü hediyelerine bir göz atın, bu tür hediyeler daha fazla duygusal bağlılık sağlar ve sevdiğiniz kişiyle aranızda yeniden güçlü bir bağ kurar..