Evlilik, kişinin hayatında çok önemli bir dönüm noktasıdır. Tüm farklılıklara rağmen birlikte dolu dolu bir yıl yaşamak, kutlanması ve yaşatılması gereken bir diğer önemli olaydır. İlk evlilik yıldönümleri, birbirlerine aşklarını ve sevgilerini bildirmek için mükemmel bir fırsattır. Duygularınızı sözlü olarak ifade edebilirken, mükemmel bir birinci yıl dönümü hediyesi ile de söyleyebilirsiniz. Hediyeler, partnerinizin kendisini özel ve önemsendiğini hissetmesini sağlayabilir! Doğru hediyeyi seçmek aşk hayatınızda çok şey değiştirebilir ve aranızdaki bağı güçlendirebilir. Birinci yıl dönümü için ideal olarak kağıt tabanlı bir hediye veya kişisel mesajlı bir saat önerilir. Partnerinizi etkilemek ve sizin için çıldırmak için bu harika 1. yıl dönümü hediyesi fikirlerine göz atın!

1. yıl dönümü hediyesi fikirleri

1 Yıl Yıldönümü Hediyeleri:

Yıldönümünü aileniz ve arkadaşlarınızla kutlayabilirsiniz ya da sadece ikinizle sessiz bir ilişki olabilir. Hangisini seçerseniz seçin, yıldönümünün en güzel yanı birbirinize verdiğiniz hediyedir. Normalde ilk hediyeye çok fazla düşünülür. İlk yıl dönümü hediyesi teması kağıt olduğu için birçok çift hediyelerini bu temaya dayandırmayı tercih ediyor. Kağıttan bir şey sunmak kolay olabilir, ancak hediyenin kalbi ve ruhu düşüncedir. Şimdiyi eşiniz için anlamlı ve sevgiyle dolu hale getirin. Bu harika hediyeler arasından mükemmel eşiniz için mükemmel bir şey seçin. Onları ne kadar sevdiğinizi ve hediyeyi başarılı kılmak için harcadığınız çabayı ne kadar önemsediğinizi gösterin..

1. yıl dönümü hediyesi fikirleri

İlk yıl dönümüne genellikle Kağıt yılı denir. Birinci yıl dönümünde verilecek ideal geleneksel hediye kağıttan yapılmış her şeydir. Kağıt hediye gücü, yani kağıdı yapmak için kullanılan ince iplikleri sembolize eder, geçmeli bağlantı evlilikteki güçlü bağı temsil eder. Modern bir hediye fikri, aşkın sonsuz olduğunu simgeleyen Saatler olacaktır. Saat, parfüm veya çanta gibi modern hediyelerin yanı sıra geleneksel bir hediye seçmenin ilişkinin ömrünü uzattığı bilinmektedir..

1. yıl dönümü hediyesi fikirleri

1. Yıl Evlilik Yıldönümü Hediye Fikirleri:

Bu yaratıcı ve benzersiz birinci yıl dönümü hediyelerine göz atın:

1. Güzel Bir Zincirli Kağıt Mesaj:

1. yıl dönümü hediyesi fikirleri

Bu kişiselleştirilmiş kağıt hediye, “Seviliyorsunuz!” yazan basit bir mesajla gelir. Bir kadının alabileceği en iyi hediyelerden biridir ve sevimli bir kolye ucu ile 14K altın zincir ile birlikte gelir. Hediyenin tamamı bir kutuda ve kişisel olarak imzalanmış bir mesajda gelir. Bu kesinlikle düşünceli bir hediye fikri.

[ Daha fazla gör:  2. Yıldönümü Hediyeleri ]

2. Altın Çiçekli İnci Kolye:

1. yıl dönümü hediyesi fikirleri

İnci geleneksel olarak birinci yıl dönümü için hediye edilir ve bu enfes çiçekli kolye, leydinizin aşkını etkileyeceğinden emin. Zarif zincir, bir zarafet ve güzellik hediyesi yaratmak için bir dizi altın çiçek ve tatlı su incisiyle el yapımıdır. Görünümünü tamamlamak için ona bir dizi uyumlu inci küpe bile hediye edebilirsiniz. Bu onun için en takdir edilen 1. yıl dönümü hediyelerinden biri..

3. Kişiselleştirilmiş Mesajlı Kokulu Mum:

1. yıl dönümü hediyesi fikirleri

Kokulu mumlar, bir olayı kutlamanın modern yoludur. Bu sevimli kavanoz mumu, eko soya mumundan yapılmıştır ve yatıştırıcı uçucu yağlarla kokulandırılmıştır. Kavanoz ayrıca etkinliğin tarihini gösteren kişiselleştirilmiş bir mesajla birlikte gelir. Mumu yak ve yepyeni bir dünyaya taşın!

4. Bir Tatil Yerine Biletler:

1. yıl dönümü hediyesi fikirleri

İnsanların tatil sırasında birbirlerine aşık oldukları defalarca kanıtlanmıştır. Uzak bir yere kaçmak, partnerinize verebileceğiniz mükemmel bir hediyedir. Onlarla sadece kaliteli zaman geçirmekle kalmayacak, aynı zamanda birbirinize hayatın monotonluğundan hak ettiği bir mola vereceksiniz. Partnerinizin ne tür bir tatili takdir ettiğini öğrenmenin zamanı geldi. Bu, çiftler için en çok aranan 1. yıl dönümü hediyesi fikirlerinden biridir..

5. Sonsuzluk Gülü:

1. yıl dönümü hediyesi fikirleri

Sonsuzluk gülü, 1. yıl dönümü hediyesi fikirleri listesinin başında gelir. Bu gerçek gül, sonsuza kadar sürmesi için gerçek altına batırılır. Sonsuzluk gülleri, eşiniz için en popüler birinci yıl dönümü hediyeleridir ve sonsuz ilişkinizi sembolize eder. Sonsuza kadar sizinle kalır ve ilk dönüm noktanızda yaşadığınız en güzel anları size hatırlatır.!

6. Altın Varak Baskı Çerçevesi:

1. yıl dönümü hediyesi fikirleri

Eşinize verebileceğiniz en iyi 1. evlilik yıldönümü hediyeleri arasında bu güzel çerçeve yer almaktadır. Özel bir görünüm kazandırmak için iç kısımdaki baskı altın varak baskı ile yapılmıştır. Burada bir çift olarak birlikte geçirdiğiniz günlerin, ayların, haftaların vb. sayısını yazdırabilirsiniz..

7. Yıldönümü Parşömeni:

1. yıl dönümü hediyesi fikirleri

Bu ilk evlilik yıl dönümü parşömeni veya şişedeki mesajı hediye olarak deneyin. Eşiniz için küçük bir not veya şiir yazmanız ve ardından bir demet halinde yuvarlamanız gerekir. Etrafına güzel bir kurdele bağla ve sonra bir şişeye koy. Bu onun için en duygusal 1. yıl dönümü hediyelerinden biri..

8. Bir Çerçevede Yeminler:

1. yıl dönümü hediyesi fikirleri

Kocanız için ilk yıl dönümü hediyesi, düğününüz için yazdığınız yeminler olabilir. Kağıda yazabilir ve sonra onun için çerçeveleyebilirsiniz. Merkeze kalp şeklinde kesilmiş güzel bir düğün resmi ekleyin. Bu jestinizi kesinlikle sevecektir..

9. Aşk Haritası:

1. yıl dönümü hediyesi fikirleri

Koca için bir başka çerçeveli 1. yıl dönümü hediyesi de harita hediyesidir. Burada bir çerçeveye üç harita ekleyeceksiniz. Haritaların her biri tanıştığınız, nişanlandığınız ve sonunda evlendiğiniz yerlerden olacak. Haritaları kalp şeklinde kesin ve ardından çerçeveye ekleyin. Anahtarlık olarak kullanmak için çerçeveye kanca da ekleyebilirsiniz.

10. Çift Resimler:

1. yıl dönümü hediyesi fikirleri

Bir arkadaş olarak, çiftin bu güzel karesini düğün günlerinde ilk evlilik yıldönümü hediyesi olarak birine hediye edebilirsiniz. Çerçevenin uçlarında çiftin iki fotoğrafı var. Merkez basılı komut dosyası ile doldurulur. Bunu hatırlamaları için güzel bir an yap.

11. Aşk Hatırlatma:

1. yıl dönümü hediyesi fikirleri

1. evlilik yıldönümü hediyesi olarak kağıt temalı bir hediye verebilirsiniz. Bu sevimli aşk hatırlatıcısı, İncil’den sözler içeren bir çerçevedir. Özel aşk pasajı çerçeveye güzel bir şekilde basılmıştır. Çiftin adını da alt kısma ekleyebilirsiniz..

12. Kağıt Kesim Aşk Çerçevesi:

1. yıl dönümü hediyesi fikirleri

Bu kişiselleştirilmiş 1. yıl dönümü hediyesi fikrine bakmak çok güzel. Resim şeklindeki kesme kağıttan yapılmıştır. Kesik siyah bir arka plan üzerinde muhteşem görünüyor. Çiftin adını ve evlilik yılını da ekleyebilirsiniz..

13. Evlilik Hatıra Defteri:

1. yıl dönümü hediyesi fikirleri

Eşinize özel bir şey vermek için bu birinci yıl dönümü hediyesi fikrini deneyin. Defter özellikle bir yıl dönümü için yapılmıştır. Defterin alt kısmında kalpten küçük bir kesik var. Bu defter, evlilik günlerinizin bir hatırlatıcısı olarak kullanılabilir..

14. Kitap Katlama Çerçevesi:

1. yıl dönümü hediyesi fikirleri

Bu özel çerçeveyi eşinize birinci yıl dönümü hediyesi olarak yapın. Çerçeve, çiftin baş harfleri şeklinde katlanan bir kitabın sayfalarından yapıldığı için özeldir. Bir kalp şekli de bu şekilde katlanabilir. Kitap, görüntülenen kelimeleri göstermek için ayakta ve açık tutulur. Bu, en yaratıcı ilk evlilik yıldönümü hediyesi fikirlerinden biridir..

15. Kağıt Kalpler:

1. yıl dönümü hediyesi fikirleri

Onun için bu harika 1. yıl dönümü hediyesini tek başınıza yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bir kitaptan birkaç kalp şekli kesmek. Şekiller daha sonra 3 boyutlu bir görünüme sahip büyük bir kalp şeklinde yapıştırılır. Tamamlandığında bu büyük kalbi bir çerçeveye yerleştirebilir ve süsleyebilirsiniz..

[ Daha fazla gör:  4. Yıldönümü Hediye Fikirleri ]

16. Yıldönümü Yastığı:

1. yıl dönümü hediyesi fikirleri

Bu güzel baskılı yastık, 1. yıl evlilik yıldönümü hediyesi olarak doğru. Bunu kişiselleştirebilir ve sevdiğiniz kelimelerle yazdırabilirsiniz. Yastığın üzerindeki büyük siyah baskı, uzaktan fark edilmek için mükemmeldir. Özelleştirdiğinizde eşinizin adını da ekleyebilirsiniz..

17. Anma Çerçevesi:

1. yıl dönümü hediyesi fikirleri

1. yıl dönümü kağıda dayandığından, bu güzel çerçeve tam da yapmanız gereken şey. Çerçeve, eşinizden gelen kağıt üzerindeki tüm küçük notların yanı sıra çerçeveye rastgele yerleştirilmiş fotoğraf baskılarına sahiptir. Bunu koca için 1. evlilik yıldönümü hediyesi olarak deneyin.

18. Aşk Ağacı:

1. yıl dönümü hediyesi fikirleri

Eşiniz için bu 1. yıl dönümü hediyesini ona mükemmel bir sürpriz olarak seçin. Sevdiği bir kitaptan veya duygusal olan basılı şeylerden bir ağaç şekli kesmeniz gerekir. Daha sonra kalp şeklinde kesikler yapın ve isimlerinizi ve evlilik tarihinizi yazın. Bunları ağacın dallarına asın.

19. Kapı Asma:

1. yıl dönümü hediyesi fikirleri

Koca için bu güzel vintage tarzı ilk evlilik yıldönümü hediyesi klasik. Kapı askısındaki baskı, yazı stilindedir ve zemine karşı çarpıcı görünmektedir. Öyleyse bunu kocanıza ve hatta arkadaşlarınıza yıldönümlerinde hediye edin..

20. Hediye Sepeti:

1. yıl dönümü hediyesi fikirleri

Eşinizin sevdiği tüm küçük şeyleri toplayın ve güzel bir sepete koyun. Kurdele ile sarın ve çift için birinci yıl dönümü hediyesi fikri vermeye hazırsınız. Bu sepette çikolata ve kurabiye ile birlikte kağıt temalı şeyler olabilir. Eşyaları çiftin hayallerindeki günü kutlaması için yeterince ilginç hale getirin.

21. Kağıt Saati:

1. yıl dönümü hediyesi fikirleri

Birinci yıl dönümünün teması kağıt, tamamen kağıttan yapılmış bu güzel saat mükemmel. Bu ev yapımı olabilir veya mağazadan satın alınabilir. Saat, karısı için ilk evlilik yıldönümü hediyesi olarak iyidir. Anlamlı ve duygusal bir şeyle basılmış kağıt ekleyerek saati öne çıkarın.

22. Yıldönümü için Hayatta Kalma Kiti:

1. yıl dönümü hediyesi fikirleri

İşte birinci yıldönümünde vermek için eğlenceli ve ilginç bir hediye. Hayatta kalma kiti, birinci yıl dönümü ile başa çıkmak için kırtasiye vb. gibi tüm öğelere sahiptir. Romantik olması için her öğeyle yapılacak eğlenceli şeyleri not edin. Bu harika bir ilk evlilik yıldönümü hediyesi.

23. Tuvalet Kağıdı Eğlencesi:

1. yıl dönümü hediyesi fikirleri

Eşinize bir tuvalet kağıdı rulosu hediye ederek birinci yıl dönümünüzü mizahi hale getirin. Bu rulo, eğlenceli bir bükülme ile sizden sevgi dolu sözler ile üstüne basılabilir. Bu kesinlikle ilk evlilik yıldönümünde koca için en iyi hediye olacak.

24. Yıldönümü Kartı:

1. yıl dönümü hediyesi fikirleri

Eşiniz için harika bir ilk evlilik yıldönümü kartı yapın. Bu, onlara ne kadar önem verdiğinizi ve kartı yapmak için harcadığınız çabayı gösterecektir. İyice süsleyin ve küçük biblolar da ekleyin. 1. evlilik yıldönümü hediyelerini özel ve romantik hale getirmeye çalışın.

25. Anahtarlık ve Mıknatıs:

1. yıl dönümü hediyesi fikirleri

Yıldönümünüz için bu özel yapım anahtarlığı ve buzdolabı mıknatısını hediye olarak alın. Yüzük ve mıknatıstaki kelimeler özelleştirilebilir. Parlak ve cesur renkler seçin ve çarpıcı görünün. Bu, bir kartla birlikte set olarak verilebilir ve en iyi 1 yıllık evlilik yıldönümü hediyesi olabilir..

26. Kutulu İzle:

1. yıl dönümü hediyesi fikirleri

Bu, ilk evlilik yıldönümünde vermek için hoş ve modern bir hediye. Eşiniz için markalı saatler satın alabilir ve ardından kutunun üzerine güzel sözler kazınmasını sağlayabilirsiniz. Koca için bu ilk evlilik yıldönümü hediyesi özenle seçilmiş ve şık bir şekilde hediye edilmiştir..

27. Kağıt Hediye Çantaları

1. yıl dönümü hediyesi fikirleri

Eşinize küçük hediyeler vermek için bu güzel kağıt hediye çantalarını yıldönümünüz için seçin. Kağıt çantalar ‘şimdiye kadarki en iyi yıl’ kelimeleri ile basılmıştır. Bunlar harika 1. evlilik yıldönümü kutlama fikirleri çünkü içlerinde de iade hediyesi verebilirsiniz.

28. Yıldönümü Pastası:

1. yıl dönümü hediyesi fikirleri

Kek, herhangi bir fırsat için vermek için tüm zamanların en sevilen hediyesidir. Bu yıldönümü pastası çiftin ilk yılını işaret ediyor. Çift tarafından sevilen bir pasta aroması seçin. Pasta üzerindeki süslemeler şık bir şekilde yapılabilir veya çizgiler ve eğrilerle basit tutulabilir..

29. Kağıt Çiçekler:

1. yıl dönümü hediyesi fikirleri

Çiçekler de her durum için harika bir hediye öğesi olduğundan, birinci yıl dönümü hediyesi de kağıt temalı olabilir. Bir buket içinde bir araya getirilen bu muhteşem görünümlü kağıt çiçekler harika. Karınız size bu güzel buketi hediye etmek için gösterdiğiniz çaba için sizi kesinlikle sevecektir..

30. Gittiğimiz Yerler:

1. yıl dönümü hediyesi fikirleri

İşte evlilik yıl dönümü hediyeniz için denemeniz gereken eşsiz bir fikir. Bu, birlikte bulunduğunuz favori yerlerin bir koleksiyonudur. En iyi baskıları seçin ve ardından bunları bir deste kart koleksiyonuna koyun. Bu yerlerin her birinin ayrıntılarını resimlerin altına yazın. Bu koleksiyonu sarın ve ona hediye edin.

31. Özel Tişörtler:

1. yıl dönümü hediyesi fikirleri

İlk evlilik yıldönümünüz için özel bir tişört yapın. Bu, kocanız veya karınız için mükemmel bir hediye yapar. Anlamlı kelimeleri yazdırın ve romantizmi gösteren bazı kalpler ve resimler ekleyin. Tişörtlerin renkleri eşinizin sevdiği renkler olmalıdır. Parlak görünmek için kelimelerin renklerini karşılaştırın.

32. Yatak Dekorasyonu:

1. yıl dönümü hediyesi fikirleri

Yatağı gül yapraklarıyla süsleyerek kocanıza en iyi birinci yıl dönümünü hediye edin. Yaprakları büyük bir kalp şeklinde yerleştirin ve ardından her yere biraz yerleştirin. Beyaz bir yatak örtüsü üzerindeki bu görünüm sadece çarpıcı. Odaya girdiğinde bir sürprizle karşılaşacak ve en iyi birinci yıl dönümü hediyelerinden biri..

33. Kitap Kurtları için Yer İmleri:

1. yıl dönümü hediyesi fikirleri

Tema kağıt olduğundan, kitapları seven ve sevenler için yer imlerinin yapılması doğaldır. Bu küçük yer imleri el yapımıdır ve bu nedenle daha da değerlidir. Yer imlerine romantik notlar yazabilir ve sevginizi göstermek için kalp şekilleri çizebilirsiniz..

34. Özel Kol Düğmeleri:

1. yıl dönümü hediyesi fikirleri

İlk evlilik yıl dönümü vesilesiyle kocanız için bu muhteşem kol düğmelerini deneyin. Bu özel yapım kol düğmeleri, evlilik tarihi ve eşin baş harfleri ile basıldığından, ilk evlilik yıldönümü hediyesi için mükemmeldir. Bunları herhangi bir metalden yapabilirsiniz ama beyaz da güzel görünüyor.

35. Ahşap Tabela Plaketi:

1. yıl dönümü hediyesi fikirleri

İşte eşinize birinci yıl dönümünde verebileceğiniz harika bir yıl dönümü hediyesi. Ahşap levha siyaha boyanır ve üzerine mükemmel hat tekniği ile baskı yapılır. Aşkı ve romantizmi gösteren kelimeler seçin. Yaratıcı bir beceriye sahipseniz veya bir uzmandan yaptırdıysanız, bunu kendiniz yapabilirsiniz. Duvara asmak için plaketin çarpıcı ve güzel görünmesini sağlayın.

36. Farklı Resimli Kartpostallar:

1. yıl dönümü hediyesi fikirleri

Modern zamanlarda kartpostallar biraz modası geçmiş gibi görünse de, güzel resimlere sahip kartpostallar, koleksiyona değer nesneler yapabilir. Kişinin ilgi alanı seçimine bağlı olarak birçok kartpostal mevcuttur, örneğin macera sporlarına ilgi duyan bir kişi kayak veya rafting resmi olan bir karttan hoşlanabilir..

37. Çiftin Resimli Takvimi:

1. yıl dönümü hediyesi fikirleri

Bu çok yaygın bir 1. yıl dönümü hediyesi fikridir. Bugün, her bir sayfa için çiftin resimlerinden oluşan özelleştirilmiş takvimler alabileceğiniz birçok şirket var. İhtiyaçlarınıza ve tercihlerinize göre özelleştirebilirsiniz. Örneğin, düğün tarihinizin göründüğü ay için düğününüzün bir resmini ekleyebilirsiniz..

38. Bir Sanat:

1. yıl dönümü hediyesi fikirleri

Bir sanat her zaman bir tuval (kağıt) üzerinde yapılır. Kişi sanatı seviyorsa ve çeşitli sanat eserleri toplarsa, bir sanat eseri hediye etmek ideal olacaktır. Bütçenize bağlı olarak, çok basit olanlardan çok pahalı olanlara gidebilirsiniz. Bu konuda seçenekler sınırsız.

39. Bir Günlük veya Karalama Defteri:

1. yıl dönümü hediyesi fikirleri

Bu fikir, eski olmasına rağmen, asla modası geçemez. Bir günlük veya karalama defteri çok sayıda anıyı geri getirir. İlginç olayların resimlerini ekleyebilir veya birinin veya diğerinin alıntıladığı, hala aklınızda kalan ve içine kaleme alınmış hatıra parçaları içeren satırlar ekleyebilirsiniz. Bu hediyede yaratıcılığınızın öne geçmesine izin verebilirsiniz..

40. Bir Kitap:

1. yıl dönümü hediyesi fikirleri

Zamanla asla solmayan klasik bir hediye olan kitap, her zaman bir erkeğin en iyi arkadaşıdır. Kişi doymak bilmez bir okuyucuysa ve her şeyi okumayı seviyorsa, o zaman kişiyi kendine bağlayabilecek güzel bir kitap satın almayı iki kez düşünmenize gerek yok..

41. Kağıt Mücevherat:

1. yıl dönümü hediyesi fikirleri

Bu gezegende mücevheri sevmeyen kadın yoktur. Kağıt takılar şu anda tamamen bir trend. Kolyeler, küpeler, kolyeler – süsü adlandırın ve hazır. Bunlar farklı renklerde mevcuttur ve kullanılan malzemenin esnekliği olağanüstü mücevher tasarımları yapmayı kolaylaştırır..

42. Kol Saati:

1. yıl dönümü hediyesi fikirleri

Kol saatleri her zaman her durum için harika bir hediye olmuştur. Birçok saat markası aynı zamanda çiftler için biri erkeğe diğeri eşine olmak üzere birbiriyle uyumlu iki saatten oluşan saat setleri sunmaya başladı..

43. Cep Saati:

1. yıl dönümü hediyesi fikirleri

Cep saatleri, genellikle saatin kadranını kaplayan bir kapağı olan ve cebin dışına sarkan uzatılmış bir zincire sahip antika saatlerdir. Nadir bulunan bir parça olan cep saatleri özel bir hediyedir. Saatin üzerindeki kanatçık genellikle resim tutma özelliğine sahiptir..

44. Güneş Saatleri:

1. yıl dönümü hediyesi fikirleri

Güneş saatleri zamanı gösteren bir diğer antika parçadır. Eski çağlarda güneşin oluşturduğu gölgeye göre zamanı bilmek için kullanılır. Onlar toplamaya değer nesnelerdir. Bu, yaratıcı 1 yıl dönümü hediyesi fikirlerinden biridir..

İlk Yıldönümünüzde Hediyeler Nasıl Sunulur?

Seçiminizi yaptıktan sonra, en önemli kısım resme gelir. Partnerinizi nasıl şaşırtmak istersiniz? Uzmanlarımızdan bu yaratıcı fikirlere göz atın:

 • Eşinizin başucuna hediyeler koyarak en büyük sürprizi yaratın ve ayağa kalkıp onları fark etmesini bekleyin..
 • Bütün bir odayı balon ve çiçeklerle doldurabilir ve hediyeyi ortasına yerleştirebilirsiniz. Sadece evde değillerken yapın ve onları şaşırtın.!
 • Partneriniz eğlenceyi seven biriyse, küçük bir hazine avı oyunu oluşturabilir ve ona bir doz macera verebilirsiniz..
 • Samimi ve romantik zaman geçirmek isteyenler için mum ışığında güzel bir akşam yemeği ısmarlayın..
 • Hediyeleri güzel hediye kağıtlarına tercihen kırmızı veya beyaz gibi renklerde sarabilirsiniz..
 • Karta kişisel bir mesaj yazdığınızdan ve sevimli bir kurdele bağladığınızdan emin olun..

[ Daha fazla gör:  3. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri ]

Partnerinizle İlk Yıldönümünüzü Nasıl Kutlarsınız??

Nasıl bir an aradığınıza bağlı. Bazı çiftler aileleri ve arkadaşlarıyla kutlamayı tercih ederken, diğerleri sessiz ve samimi anlardan hoşlanır. Bu harika fikirlerle her ikisinin bir karışımına sahip olabilirsiniz:

 • Sabah ilk iş kendinize sıcak bir şekilde sarılın ve yatakta birbirinizle konuşarak birkaç dakika geçirin..
 • Birlikte bir fincan kahve içip kahvaltı yapın.
 • Yakın çevrenizi dahil etmek istiyorsanız, onları eve davet edin ve güzel bir parti verin..
 • Partneriniz için özel bir pasta sipariş edin ve ona hak ettiği bir sürprizi yapın..
 • Saat on ikiyi vurmadan önce her biri ile kaliteli zaman geçirmek için partiyi biraz erken kapatın.!

Birinci yıl dönümü, gelecek birçok yıl dönümünün başlangıcıdır ve aynı zamanda evlilik yılını da gösterir. Tema kağıt olduğundan, kağıttan yapılan çeşitli hediyeleri hediye edebilirsiniz. Çerçeveler her zaman bir seçenektir ve içlerine kağıt kesikler veya haritalar ekleyebilirsiniz. Birçok kişi, kağıdın modası geçmiş olduğunu düşünür ve bu nedenle yukarıda listelenen modern hediyelerle değiştirilebilirler. Bu birinci yıl dönümü hediyesi fikirlerinin bir yıllık anılarınızı canlandırmanıza ve bağınızı daha da güçlendirmenize yardımcı olacağını umuyoruz.!