Ebeveynleriniz sizi büyüttü ve hayattaki tüm iniş çıkışlar boyunca sizinle ilgilendi. Sadece onlara olan sevginizi görkemli bir şekilde göstermek uygundur. Yıldönümleri ve doğum günleri, anne babanızın hayatındaki özel günlerdir. Onlara sevgi hediyeleri vererek bu günleri özel kılın.

Her ikisi için de tekli hediyeler seçebilir veya sevgili çiftin alacağı tek bir hediye yapabilirsiniz, seçim sizin. Hediye, hoş anıları ve duyguları geri getirecek, ikisi arasındaki sevişmeyi daha da artıracak bir hediye olmalıdır. Unutmayın, geçmişin mutluluğunun nüanslarını geri getirmek, geleceğin mutlu bir şekilde güvence altına alınmasını ve kutsanmasını sağlarken, hayatlarının tam da bu zaman dilimindedir..

evlilik-yıldönümü-hediyeleri-ebeveynler için

Anma törenleri, iki kişinin bir tür evlilik mutluluğu içinde paylaştığı tüm sevgiyi ve yakınlığı hatırlamalarına yardımcı olmak için harika bir şans verir. Çifte ve yakınlarına birlikte geçirdikleri o yılların her birine tekrar bakma fırsatı verir ve bu onların bağlarını daha çok hoş karşılamalarını sağlar. Öyle olsa bile, ebeveynlerinin anma törenlerinde ailelerine sunması için en iyi evlilik yıldönümü hediyesi ne olabilir? Ruhlarında eşsiz bir yer tutarken onlar için harika bir kullanım olabilecek bir şey. Sonra tekrar, sırasıyla yaşadıkları ve bir ömür boyu saklayacakları büyük ya da korkunç hatıraların her birini hatırlamalarına yardımcı olabilecek bir şey..

ebeveynler için-yıldönümü-hediyeleri

Hindistan’daki Ebeveynler İçin En İyi 44 Evlilik Yıldönümü Hediyesi:

İşte, anne babaların anma törenlerinde alabileceğin, anne babalar için alabileceğiniz özel hediyelerden bazıları, onları vay canına yapacak ve senin gibi otostop yapıp çocukları olduğu için onur duyacak..

1. İlk Sertifika:

Bu, anne babanıza yıl dönümü hediyesi olarak hediye edebileceğiniz güzel bir duygusal hediyedir. Burada evlilik cüzdanının bir kopyasını çıkarmanız ve ardından çiftin adının baş harfine yapıştırmanız gerekir. Fiyonk veya kurdelelerle süsleyin ve onlara hediye edin. Bu hediyeye kesinlikle şaşıracaklar.

2. Yıldönümü Albümü:

Ebeveynleriniz için oyulmuş bir yıldönümü albümü alabilirsiniz. Çiftin fotoğrafını öne koyabileceğiniz için bu fotoğraf albümleri dönüm noktası yıldönümleri için harikadır. Albüm, resimde sevgilerini gösterdiği için ebeveynler için harika bir evlilik yıldönümü hediyesi..

3. Bulmaca Resim Çerçeveleri:

Resim ve notlardan oluşan bu harika yapbozu onlara hediye ederek anne ve babanızın ilişkilerini sevgi dolu bir anı haline getirin. Ahşap yapboz parçaları, aile üyesi hakkında notlar ile basılmıştır. Kişinin sevimli bir resmini ekleyebilirsiniz. Burada, torunları da dahil olmak üzere geniş ailenin fotoğraflarına sahip olacağından, ebeveynlerin yıldönümü için harika bir hediyeniz var..

4. Kişiselleştirilmiş Tabela:

İşte anne babanız için yapabileceğiniz harika bir tabela. Tabelada isimlerinin yanı sıra çocuklarının ve torunlarının sevgi dolu detayları var. Ebeveynler için bu evlilik yıldönümü hediyesi, sevgi ve bakımın hoş bir dokunuşudur. Renkleri de cesur ve parlak yapın.

5. Aşk yastığı:

Bu sevimli gül baskılı yastık, anne babanıza rahat ve sevimli bir şey hediye etmenin güzel bir yoludur. Yastık, lüks ve hoş pastel renklerle basılmış yumuşak malzemeden yapılmıştır. Hediyeyi verirken güzel bir not da ekleyebilirsiniz. Ebeveynler için bu yıldönümü hediyesi fikri de çok faydalı.

6. Aşk Şiiri Çerçevesi:

Anne babanızın bayıldığı aşk şiirinin güzel bir kopyasını yapın. Bu şiir lekelenerek eskitilmiş bir görünüm kazandırılabilir. Bunun merkezi, yaşadıkları yerin haritası olabilir. Adlarını haritaya ekleyin. Bütün bunlar daha sonra bir hediye olarak vermek için çerçevelenebilir. Ebeveynler için bu en iyi yıldönümü hediyesini sevecekler.

7. Bulmaca Ailesi:

İşte evde kolayca yapabileceğiniz duygusal bir ebeveyn yıldönümü hediyesi fikri. Ailenin geniş üyelerinin isimlerini oluşturan bulmaca parçalarına sahip olmanız gerekir. İsimlerin her birinin bir bulmaca olarak konması ve ardından çerçevelenmesi gerekecektir. Bu kendin yap hediyesini anne babanız için yapın, onlar da onu besleyecekler..

8. Hayat Ağacı:

Bu altın hayat ağacı, anne babanızın altın yıl dönümü için geleneksel bir hediyedir. Hayat ağacı, birkaç dalı olan narin bir ağaç yapısıdır. Ebeveynlerinizin bekar insanlardan bir çifte ve ebeveynlere ve büyükanne ve büyükbabalara büyümesini gösterir. Ebeveynin yıldönümü için harika bir hediye fikri.

9. El Yapımı Yıldönümü Kartı:

Anne babanız için romantik ve bir o kadar da zarif bir yıldönümü kartı yapmayı her zaman deneyebilirsiniz. Kartın üzerinde kalpler ve güller olabilir. Evlilik kutlama yıllarının sayısı da karta dahil edebileceğiniz bir şeydir. Kartlar, ebeveynler için her zaman harika evlilik yıldönümü hediyesi fikirleridir.

10. Yıldönümü Pastası:

Anne babanıza o güzel çökmekte olan pastayı hediye etmek daha iyi ne olabilir? Bu harika iki katlı pasta, kelebek kek kabanları ile süslenmiştir. Basit kurdele dekorasyonu, pastanın çarpıcı ve zarif görünmesini sağlar. Pasta için çeşitli tatlar ve buzlanma fikirleri seçebilirsiniz. Bu kesinlikle ebeveynler için yıldönümü için iyi bir hediye.

11. Hediye Sepeti:

Yıldönümü için anne babanız için çarpıcı bir hediye sepeti yapın. Bu hediye sepetinde aileniz tarafından sevilen birçok eşya olabilir. Bu güzel olayı kutlamak için bir şişe şampanya ekleyebilirsiniz. Sepette çikolatalar, kurabiyeler veya fındık ve şekerler olabilir. Bunu ebeveynlerin yıl dönümü için en iyi hediye yapın.

12. Kişiselleştirilmiş Saat:

Ebeveynleriniz için oturma odalarına veya yatak odalarına yerleştirebilecekleri bu harika kişiselleştirilmiş saati satın alma şansını yakalayın. Bu kişiselleştirilmiş saatin üzerine çiftin adı yazdırılabilir. Yıldönümü yılını veya evlilik yılını da ekleyebilirsiniz. Ebeveynler için bu kişiselleştirilmiş yıldönümü hediyesi her zaman kullanışlı bir öğedir.

13. Not Kavanozu:

Anne babanız için onları neden sevdiğinize dair düşüncelerle dolu bir kavanoz not alın. Kavanoz dekore edilebilir ve ardından bazı kurdeleler de ekleyebilirsiniz. Notlar, anne babanızın sizin için neden bu kadar önemli olduğunun sözleri olabilir. Ebeveynlerin evlilik yıldönümü için bu hediye kişisel ve duygusaldır..

14. Çökmekte olan Çikolatalar:

Ailenize güzel bitter çikolata şeklinde tatlı bir şey hediye edin. Bu çikolatalar bir kutuda sunulabilir. Çikolatalar, yıl dönümü dileklerinin üzerlerine basılması için dekore edilebilir. Ebeveynlerin fikirleri için yıl dönümü hediyeleri her zaman sevecekleri bir şeydir..

15. Tarihler Ahşap Tabela:

Ebeveynlerinizin hayatındaki önemli tarihler için bu duygusal hediye, kesinlikle ebeveynler için evlilik yıldönümleri için mükemmel bir hediyedir. Hediye, hepsi birbirine dizilmiş bir dizi ağaçlık tahta içerir. Önemli olayın tarihini ve adını hayatlarına dahil edebilirsiniz. Bu, tanıştıkları, evlendikleri, çocuklarının doğumları vb. olabilir..

16. Büyük çocuklar Resimleri:

Çocuklarınızın anne babanız için verilen hediyeye katılmasını sağlayın. Resimler, çocuklarınızın yıl dönümü dilekleri için pankartları tuttuğunu içeriyor. Bu kesinlikle anne babanızın kalbini eritecek. Ebeveynlerin evlilik yıldönümleri için en iyi hediye olduğunu görecekler..

17. Ayı Heykelcik:

Aileniz için bu sevimli heykelcik, ailenizin yıl dönümü hediyesi için mükemmeldir. Heykelcik, aile kanepesinin etrafında oturan ebeveyn ayıları ve çocukları içerir. Güller ve diğer çiçeklerle süslenirler..

18. Yıldönümü Süsleme:

İşte ailenizin yıldönümlerini kutlamaları için harika bir süs. Anne ve baba kelimeleri ile kalp şeklindeki süsleme mükemmel. Süslemeyi minik kalpler ile de süsleyebilirsiniz. Süs ip veya kurdele yardımıyla asılabilir..

19. Oyulmuş Fotoğraf Plaketi:

İşte ailenize verebileceğiniz harika bir yıldönümü hediyesi. Bu ahşap oymalı plaket, güzel koyu kahverengi gölgede ailenizin resmine sahiptir. Çiftin isimleri de alt kısma eklenebilir..

20. Çerçeveli İnci Yapıt:

Ebeveynler için bu kişiselleştirilmiş inci yıldönümü hediyesi çok güzel. Kalp şeklinde yerleştirilmiş inci boncuklardan oluşmaktadır. Daha sonra bu güzel öğeyi çerçeveleyebilir ve ailenize hediye edebilirsiniz. İnciler güzel beyaz renkle çok güzel görünüyor.

21. Yıldönümü Yer Kartı:

İşte aileniz için iyi bir yıldönümü hediyesi. Yer kartı, yıl dönümü dileklerini gösteren oval bir merkeze sahiptir. Yer kartının yanına sevgi dolu bir çift figürü yerleştirilmiştir. Yıldönümü hatırası olarak masa üstünde çok hoş duruyor.

22. Yıldönümü Fotoğraf Kolajı:

Ailenizin hayatından resimlerden oluşan bu harika kolajı yapın. Resimler düğün fotoğrafları, evli yaşam fotoğrafları, çocuklar ve torunları içerebilir. Çocukların doğumu, vaftiz, çocukların evlenmesi, torunların doğumu vb. gibi özel günlerin hepsi yakalanıp kolaja konabilir. Bu eksiksiz kolaj, ailenizin yıl dönümü için mükemmel bir hediye. Onlara yaşadıkları hayatı ve geçirdikleri mutlu zamanları yansıtma şansı verir..

23. Çocukluk Fotoğrafını Yeniden Oluşturun:

İşte anne babanıza biraz sevgi göstermenin harika bir yolu. Bu, yıllar önce çekilmiş bir çocukluk fotoğrafının yeniden yaratılmış hali. Ailen bu fikre bayılacak ve yıllar içinde ne kadar değiştiğine çok gülecek. Bu, anne babanıza verebileceğiniz en iyi yıldönümü hediyesi olabilir..

24. Saat Seti:

Bu, anne babanıza yıldönümlerinde verebileceğiniz geleneksel bir hediyedir. Saat seti, ebeveynleriniz için bir saat içerir. Stil benzer ve keçeli kağıtla kaplı bir hediye kutusuna koyabilirsiniz. Bu güzel hediye kutusu, bir şeyler sunmanın güzel bir yoludur. Saatler veya kutu da kazınabilir.

25. Yıldönümü Anahtarlık:

Bu yıldönümü anahtarlığı, üstünde bir madeni para bulunan iki katmanlı bir settir. Madeni para, bir kalp ve kutlanan yıl sayısı ile kazınmıştır. Alt katmana da güzel bir not ekleyebilirsiniz. Anahtarlık metalden yapılmıştır. Deriden veya başka bir malzemeden bile yapabilirsiniz..

26. Şeker Çubuğu Posteri:

Ebeveynleriniz için bu tatlı ve çökmekte olan şeker çubuğu posterini yapın. Ailenize güzel bir mektup ekleyebilirsiniz. Harflerin bazı kelimeleri aynı kelime ile değiştirilebilir. Bu, ailenizin aynı anda hem okuyup hem de yemeyi seveceği güzel bir poster olur..

27. Yıldönümü Plakaları:

Anne babanıza kutladıkları her yıl dönümü için yıldönümü plaketleri hediye edin. Bu bir gelenek haline gelebilir ve daha sonra her yıl her tabağı duvara asabilirsiniz. Plakalar çiçek desenleri ve yıl dönümü ile dekore edilmiştir. Yıldönümü plakaları seramiktir, dolayısıyla narin görünürler.

28. Kaşık Hediyesi:

Kaşık hediyesi, çifti temsil eden iki kaşığın bulunduğu bir çerçevedir. Kaşıklar çerçeveye yapıştırılabilir ve yıl dönümü çerçeveye basılabilir. Bu güzel kare, çiftin aşkta birlikte kaç yıl geçirdiğini göstermek içindir..

29. Kart Destesi:

İşte anne babanıza yıldönümleri için verebileceğiniz harika bir hediye. Kart destesi, anne babanızı neden sevdiğinize dair notlarla kişiselleştirilebilir. 52 kartın her birine farklı bir not yapıştırılabilir. Bunu bir sevgi demeti haline getirebilir ve anne babanıza hediye edebilirsiniz..

30. Harfli Resim Çerçevesi:

Ailenize yürekten bir mektup yazın ve düğün günlerinin bir resmiyle yazdırın. Bu harfli resim çerçevesi, onlara olan sevginizi gösterdiği için onlar için mükemmel bir hediyedir. Çerçeve, ahşapta vintage bir tarz ve sıkıntılı bir görünüm haline getirilebilir..

31. Balayı Gezisi:

balayı-gezi-düğün-yıldönümü-ebeveynler için-hediyeler

Ödeyebileceğinizden onları ikinci bir balayına gönderin. Hiçbir şey onlara balayı tutkusunu yeniden yaşatmanın verdiği heyecanı yenemez. Zaman geçmiş olabilir ama baba ve anne hala içlerinde derinlerde yanan sevgi gücüne sahiptir. Birbirlerini daha iyi keşfetmelerine izin verin; birbirleriyle vakit geçirmelerine izin verin, sürdürdükleri günlük yaşamların karmaşasını ortadan kaldırır. Bu, ebeveynler için en iyi yıldönümü hediyesini sunmak için harika bir fikir.

32. En İyi Geziler:

en iyi geziler-evlilik-yıldönümü-ebeveynler için-hediyeler

Aileyi hafta sonu dışarı çıkarın ve anne ve babayı benzersiz bir spa deneyimiyle şaşırtın. Aromatik terapiler, masajlar, saç kesimleri, manikür ve pedikür, altın oyunu, yüzme, jakuzi seansları ve daha fazlasını yapın. Pahalı olması gerekmeyen birçok hediye çeki ve özelleştirilmiş plan veya paket arasından seçim yapabilirsiniz. Çevrimiçi bir göz atın ve en iyisini seçin.

33. İnci Çerçeveli Ayna:

inci çerçeveli-ayna-düğün-yıldönümü-hediyeleri-ebeveynler için

Bunun 30. evlilik yıldönümleri olduğunu varsayalım, bu nedenle geleneklere uygun olarak onlara inci çerçeveli bir ayna hediye edebilirsiniz. Çerçeveyi düğün tarihiyle özelleştirin ve orijinal düğün resmini içine koyun.

34. Şarap Kadehi Üzerindeki Etch İsimleri:

şampanya-bardakları-evlilik-yıldönümü-hediyeleri-ebeveynler için

Ayrıca iki kişilik şampanya kadehlerini süsleyen minik incilere sahip olabilir, çiftlerin isimlerini bardağa kazıyabilir ve her ikisi için de birer şişe kırmızı şarapla iki kişiye özel bir hediye yapabilirsiniz. Bu, ebeveynler için ilginç evlilik yıldönümü hediyesi fikirlerinden biridir..

35. Beğendikleri Hediyeler:

onların-beğendikleri-hediyeler-evlilik-yıldönümü-hediyeleri-ebeveynler için

Anneme bir kutu şekerleme yap, ona klas yaşam tarzını tanımlayan bir inci kolye al ve baban için kol düğmelerin olabilir. Pırlanta ve inciler, 30. evlilik yıldönümleri için dikkat çeken hediye malzemeleridir, bu yüzden savurganlık yapın, son nefeslerine ve ötesine kadar ellerinden gelenin en iyisini yapacakları bir yatırımdır..

36. En İyi Anlara Sahip Albüm:

albüm-evlilik-yıldönümü-hediyeleri-ebeveynler için

Çocukluklarından çocuk oldukları zamana kadar, büyüme zamanları ve hatta dün gece çekilmiş resimlerle çerçevelenmiş bir kolej yapın. İnciler ve yarı değerli taşlarla çerçevelenmiş güncel bir kolaj, güçlü bir bağ olduğunu gösteriyor. Bu, Hindistan’daki ebeveynler için aşk sevgisi ile en iyi ve mükemmel evlilik yıldönümü hediyelerinden biridir..

37. Bireysel Hediyeler:

bireysel-hediyeler-düğün-yıldönümü-ebeveynler için-hediyeler

Annem evi yapmayı ve düzenli tutmayı sevdiği için özel günlerde kullanabileceği pırıltılı inci beyazı hasırları ve masa örtüsü parçalarını satın alın. Evi zambaklar ve beyaz karanfillerle süsleyin ve babanız için beyaz incili bir gömlek veya kravat seçin.

38. Hediyeli İnci Sepeti:

inci-sepet-düğün-yıldönümü-ebeveynler için hediyeler

İnci beyazı şekerler, inci şekilli kekler, elmas şekilli çikolatalar içeren bir DIY hediye sepeti yapın ve hasır sepeti hepsiyle doldurun. Sepetin tamamını beyaz selofan ve beyaz kurdelelerle sararken biraz sevgi atmayı ve selefonun etrafına minik plastik inciler yapıştırmayı unutmayın..

39. Sağlık Hediyeleri:

sağlık-hediyeler-düğün-yıldönümü-ebeveynler için-hediyeler

Ayrıca tam bir vücut kontrolü için anne ve baba sağlık kuponları da satın alabilirsiniz. Ya da sağlık ihtiyaçları için yaşlarını göz önünde bulundurarak uygun fiyatlı bir sigorta planı. Bu, Hindistan’daki ve diğer ülkelerdeki ebeveynlerin en değerli ve faydalı evlilik yıldönümü hediyelerinden biridir..

40. Sürpriz Parti:

sürpriz-parti-düğün-yıldönümü-ebeveynler için-hediyeler

Doğum günlerinizin her birini değerli kılmak için tam bir özveri verdiler. Şimdi onlar için bir şeyler yapma sırası sizde, sürpriz bir parti şüphesiz kalplerini eritecek. Akrabaların ve refakatçilerin her biriyle tekrar iletişime geçin ve zamanında orada olmalarını isteyin. evde düzenleyebilirsin.

Buluşma için bir konuya ev sahipliği yapın ve yeri duygusal tonlar ve şeylerle süsleyin. Odayı aydınlatmak için yeterli zamanınız olması amacıyla, gardiyanların bir süre dışarıda olduğundan emin olun. Her türlü etkinlikte parlak helyum şişmeleri ortaya çıkar, bu nedenle odayı onlarla süslediğinizden emin olun. Arkadaşlarınızın ve akrabalarınızın yanlarında birkaç resim vermelerini isteyin ve onları bir geri dönüş şoku için ayarlamak için mesaj oluşturma görünümleri ekleyin. Bu gerçekten ebeveynler yıldönümü için harika bir hediye.

41. Romantik Akşam Yemeği:

Bu, ne pahasına olursa olsun asla geri tepmeyecek keskin ve duygusal bir düşüncedir ve bunun yerine her zaman ebeveynlerin yıldönümü için en iyi hediyelerden biri olduğu kanıtlanmıştır. Anma törenleri için zarif bir restoran seçin. Önceden bir yer ayırtın ve masayı geliştirmelerini isteyin. Menüyü düzenlerken dikkatli bir şekilde düşünün, ayrıntılı bir beş çeşit akşam yemeği iyi olur. Ailenizin en sevdiği beslenme şeylerini de unutmayın; restorandaki eşsiz marka yemeklerine gidebilirsiniz..

Romantik akşam yemeği

Onlar için olağanüstü bir şekilde hazırlanmış bir düğün pastası ayırtın. Düğün resimleri de dahil olmak üzere fotoğraflarını, onlar için eğlenceli bir ruh hali yaratacak süslemeye dahil edin, onları bir flashback girişimine götürün. Ayrıca onlar için tutkulu melodiler çalan gitarist ve müzisyen de isteyebilirsiniz. Onlara gerçekten gerekli alanı ve güvenliği sağlamak, günün sonunda birbirleriyle tutkulu duygular yaşamalarını sağlayacaktır..

42. Slayt Gösterisi:

slayt gösterisi-düğün-yıldönümü-ebeveynler için-hediyeler

Ebeveyninizin eski fotoğraflarını, düğün fotoğraflarını ve benzersiz aile fotoğraflarını kullanarak bir slayt gösterisi yapın. Onları hoş bir gölgeleme ile özetleyin ve benzersiz ve keyifli bir fotoğraf kitabı yapın. Eskiyi al. Bu ve onlara, ebeveynlerin evlilik yıldönümü için kalbe dokunan hediyeler olan başka bir görünüm verin..

43. Fotoğraf Lambası:

fotoğraf lambası

Güncel bir hediye tarzı için gidin! Fotoğraf ışıkları günümüzde önemli bir moda nimetidir ve ailenizin hayati fotoğraflarının bir kısmı ile ince ayar yapabilmeniz durumunda, aileniz için düğün anma töreninde en iyi bağışlardan birini olumlu bir şekilde yapabilir. Yatağının yanına veya koridora koymayı sevecekler. Bu aynı zamanda ebeveynler için başka bir basit evlilik yıldönümü hediyesi.

44. Çift Saatler:

çift-saatler-düğün-yıldönümü-ebeveynler için-hediyeler

Çiftler için özel olarak tasarlanmış hediyelik saatler, birlikte geçirilen anıların bir simgesidir. Ailenizin etkili bir şekilde birkaç kol saatine sahip olduğu kesindir. Bununla birlikte, yüksek işaretli bir kol saati, kimsenin deposunda asla fazla bol olamaz. Bu şekilde, eğer finansal plan üzerinde ıstırap çekmezseniz, her şeyi bırakın ve ebeveynler için en iyi evlilik yıldönümü hediyelerini sunarak ebeveynlerinize bir gülümseme koyun..

Unutma, bu, senin, halkına olan hayranlığını ifade etmen için muhteşem bir açık kapıdır. Tatlı sinyalinizle onu onlar için inanılmaz ve gerekli hale getirin. Bu inanılmaz düşünceler onlara dünlerini hatırlatacak, yarın için plan yapacak ve her dakikayı birlikte övecek..