İster birinci, ister ikinci ister ellinci yıl dönümünüz olsun, hediye her zaman karı koca için önemlidir. Karınıza yıl dönümü hediyesi düşünürken, aklınıza bir sürü fikir gelebilir. Giyinmelerinden hobilerine kadar, onun için büyük bir hediye pazarından seçim yapma şansınız var. İlk buluşmanızın temasına göre eşiniz için en iyi yıldönümü hediyesini seçebiliriz, kırmızı güllerden ev dekoruna ve duvar saatinden kişiselleştirilmiş hediyelere kadar uzanan geniş bir yelpaze, yıldönümü gününü özel kılmak için en iyi fikirlerdir. Karısı, bizi hayatta mutlu etmek için her zaman elinden gelenin en iyisini yapan kişidir, yıldönümünde en iyi hediyeyi hak ediyor..

Yıldönümünüzde eşinize hediye edebileceğiniz bazı muhteşem fikirler,

1. Gümüş Kalpler Arası Kolye:

Aşk ilişkinizi göstermenin en iyi yolu budur. Kolye ucu, biri elmas diğeri üzerlerinde işlenmiş kelimeler bulunan iki kalple birlikte gelir. Karısı için mükemmel bir evlilik yıldönümü hediyesi yapar. Bu, eşinizle aranızda özel bir bağ kurar, bedeli ne olursa olsun, ancak evlilik yıldönümlerinde ona özel muamele göstermeniz gerekir..

2. Aşk Hikayesi Çerçevesi:

Eş için en iyi yıl dönümü hediyesi olarak kabul edilen bir diğer fikir de ahşap duvar çerçevesidir. Üzerinde tarihler bulunan özel anlarınızın yolculuğu ile birlikte gelir. Aşk hikayesi çerçevesi mükemmel hikayenizi anlatır. Yaratıcı fikriniz doğrultusunda kişiselleştirebileceğiniz bu hediyeler, cep telefonunuzdan bir kaç resim alıp her iki resminizi de tarihe göre çerçeveye iliştiriyor; bu fikir egzersizini fotoğrafçınızla yapın.

3. Onun İçin Sıcak Kremalı Kupa:

Üzerinde kişiselleştirilmiş bir mesaj bulunan sıcak kremalı seramik kupalar, daha iyi olan yarınız için güzel hediyelerdir. Beyaz kupaya, ondan dünyanın en büyük karısı olarak bahseden parlak sözler verildi. Yıldönümü gününde sabah erkenden eşinize yapacağınız kahve ile bu kupayı hediye edin..

4. Spa Seti Sepeti:

Karınıza muhteşem spa setini hediye ederek rahatlaması için biraz zaman verin. Kit sepeti, markalı kalitede gerekli tüm kremleri, jelleri, fırçaları, fırçaları, gerekli olanları içerir. Bu onun kesinlikle seveceği bir şey çünkü kadınlar güzellik veya spa ürünlerini daha fazla kullanmayı seviyor ve tüm bunları tek sepette veriyorsunuz, o zaman bu hediyeyi takdir edecek..

5. Değerli Taş Takı:

Mücevherler, eşler için en çok benimsenen evlilik yıldönümü hediyeleri olmuştur. Safir taş, zincir tasarım kolye ile platin kolye tasarımına kalıplanmıştır. Kolye ayrıca üzerinde çivili elmaslar içerir. Bu mavi renkli değerli taş olağanüstü bir görünüm sağlar, bunu satın alın ve onu bir sonraki yıl dönümünüzde sunun..

6. Onun İçin Abiye:

Ona düz mavi bir gece elbisesi hediye ederek altın günlerinizi hatırlatın. Uzun elbise, şehvetli ve güzel görünmesini sağlamak için omuzları açık bir tasarıma sahiptir. Yıldönüm gününüzde akşam partisi için bu elbiseyi giyecek ve tadını çıkaracak..

7. Şerit Kitabı:

Bu eşine eşsiz bir yıldönümü hediyesi olduğunu kanıtladı. Hediye, açıldığında ortasında kalp olan karı kocanın baş harflerini yapan açık sayfaları olan bir kitap şeklinde yapılır. Bu hediyeyi, herhangi bir gündelik hediye saatinde karınız için özelleştirebilirsiniz..

8. Resim Kolajı:

Karısına yıldönümü hediyesi hazırlamanın en kolay yolu, tüm unutulmaz görüntüleri içeren bir resim kolajı yapmaktır. Ahşap çerçeveli, resim sayısı kolajın boyutuna göre değişir. İçine kişiselleştirilmiş bir mesaj da ekleyebilirsiniz. Bu kesinlikle evinizin duvarına iyi bir görünüm verecektir..

9. Kristal Oyulmuş Gösteri Parçası:

Bu, eş yıldönümü için şehvetli bir hediye oldu. Parça kalp şeklinde kristalden yapılmıştır ve işlemeli gül ve kelime tasarımları da verilmiştir. Gösteri parçasına ayrıca kristalin içinde renk değiştiren elektrik bağlantısı da verilmiştir..

10. Sahil Tarafı Akşam Yemeği Davetiyesi:

Aşkınıza kumsalda mum ışığında bir akşam yemeği için bir davetiye hediye ederek yıldönümünü daha unutulmaz kılın. Bunun için mükemmel içecekler ve masada servis edilen mumlar ve çiçeklerle dolu bir yol tasarlayabilirsiniz..

11. Oyuncak Ayılı Çiçekler:

Çiçekler ve oyuncak ayılar, eşler için en sevilen evlilik yıldönümü hediyeleri olmuştur. Paket, çekiciliğini arttırmak için küçük bir pembe oyuncak ayı, bir demet gül ve çikolatadan yapılmıştır..

12. Söz Çerçevesi:

Söz çerçeveleri, yıldönümleri için güzel bir hediye oldu. Ahşap zemin üzerine yapılmış olan çerçeve, ona verdiğiniz sözleri ortaya çıkaran özlemle yazılmış alıntılar taşıyor. Ayrıca isim ve tarihlerle kişiselleştirilmiş bir dokunuş verilir..

13. Müzikli Mücevher Kutusu:

Müzik kutuları, karısı için büyüleyici bir yıldönümü hediyesi olarak hizmet etti. Pembe kutu, normal mücevherlerinizi saklamak için çeşitli kutularla birlikte gelir, bu da açıldığında müzik ve dans eden bebek verir.

14. Boncuklu Yüzük Halhal:

Halhal kadınların en sevdiği takılar olmuştur. Halhal kelimesinde ortaya çıkan yeni bir tasarım, öne takılı bir halka ile birlikte gelir. Kristal boncuklar ve incilerden yapılmış, kaprilerin üzerine büyüleyici bir görünüm verir..

15. Mum Süslemeleri:

Mum süslemeler, evlerini ışıltılı süslemelerle süslemeyi seven kadınların en büyük ilgi odağı olmuştur. Mum kutusuna karanlıkta benzer şekil tonları veren kalp şekilleri verilir..

Kadınlar daha duygusaldır ve kocasının her zaman onunla ilgilenmesi gerektiğini düşünmekten hoşlanırlar. Bunun dışında erkeklerin davranışları sonuç odaklıdır ve erkekler de eşlerine bakmaktan hoşlanırlar. Yıldönümü hediyeleri aralarında bir bağ kurar. Ev dekorasyonu için minik eşyalardan büyük markalı eşyalara kadar geniş bir evlilik yıldönümü hediyesi koleksiyonu var. İlişkinizi daha uzun ömürlü kılmak için yeni bir aşk, şehvet ve şefkat duygusu ekleyebilirler..

Eşiniz yine o çok özel günle ilgili ipuçları vermeye başladı. Yıldönümleri onlar için çok şey ifade ediyor ve her yıl beklentileri daha da artıyor. Bu günü onun ve sizin için çok özel kılmak istiyorsunuz. Aşağıda, günü ikiniz için özel kılabilecek birkaç hediyeden bazıları listelenmiştir..

Anma ile başlamak, her evli çift için istisnai bir zamandır. Sendikalarını anmalarını övmeleri için başlıca şans budur. Herkesin birbirine olan sevgisini göstermek için bu fırsatı kullanması gerekir. İlişkinize ne kadar değer verdiğinizi ifade etmenin en ideal yollarından biri, suç ortağınıza en iyi hediyeyi vermektir. Birinci yıl dönümü hediyesi fikirlerine bakmakla ilgili olarak, benzersiz, nostaljik, yaratıcı, geleneksel yıl dönümü hediyesi fikirleri olabilecek sayısız hediye sınıfını gözden geçireceksiniz..

Karısına Yıldönümü Hediyeleri

Gerçekten de, bugün bile, geleneksel kutsama düşünceleri, ilk kutsama anma düşüncelerinin özetinde göze çarpan bir yere sahiptir. Çikolatalar, çiçekler, yumuşacık oyuncaklar, fotoğraflar ve mücevher satıcısı içeren geleneksel bağışlar, sevginizi göstermek için dikkate değer nimetlerdir. Sevdiğiniz kişi, duygular, anılar veya paylaşılan deneyimler açısından bağış alma şansına atlarsa, o zaman nostaljik kutsama düşüncelerine konsantre olun..

Karısı İçin Güzel Evlilik Yıldönümü Hediyeleri:

Bu gönderi, karısı için onu büyüleyecek en iyi evlilik yıldönümü hediyelerinin çeşitli koleksiyonlarından bazılarını seçmeniz için size ilham veriyor..

16. Mücevherat:

mücevher-düğün-yıldönümü-eş-hediyeleri

Her kadının takı takmayı sevdiğini biliyoruz. Mücevherat, güzel bir akşam dışarıdayken bir kadını kendine güvenen şeylerden biridir. Kadın söz konusu olduğunda seçenekler çoktur. Küpeler, kolyeler, zincirler, kolyeler, neye karar vereceğiniz konusunda kafanız karışır. Birini seçerken haber vermeden yardımını aldığınızdan emin olun..

17. Bir Gezi:

yıldönümlerinde karı ile gezi

İş, ikiniz için yoğun olabilir ve bir mola ideal görünebilir. Yıldönümünü, ikinizin de her zaman gitmeyi özlediği yere gitmek için bir sebep olarak kabul edin. Seyahatin en iyisini yapın.

18. Kol Saati:

kol saati-düğün-yıldönümü-karısı-hediyeleri

Bir saat her zaman eş için herhangi bir vesileyle en iyi evlilik yıldönümü hediyelerinden biri olarak kabul edilir. Saatler, mücevherler gibi birçok çeşit ve seçenekte gelir. Taş ve kristal işlemeli ve basit metal kayışlı saatler; seçim yapabileceğiniz sonsuz sayıda seçeneğiniz olurdu. Tarzına uygun ama aynı zamanda onu öne çıkaracak birini seçin.

19. Giyim:

Giyim

Kadınlar giyinmeyi sever. Dışarı çıktıklarında onlar için giyim daha hayatidir. Yine giyim söz konusu olduğunda, çok fazla seçeneğiniz var. Bir elbise, bir kokteyl elbisesi veya herhangi bir gece veya gündüz kıyafeti olabilir. Saree ve özel elbiseler, çoğunlukla Hindistan’da eş için en iyi yıldönümü hediyeleridir..

20. Bir Portre:

portre-düğün-yıldönümü-karısı-hediyeleri

Her zaman bir portre için çok iyi olabileceğini düşündüğünüz bu resmine sahip oldunuz. Aynı resimden onun güzel bir portresini çizebilecek bir sanatçıya götürün. Aynı çerçeve. Portre, onu ne kadar çok sevdiğinizi anlatabilirdi..

21. Romantik Akşam Yemeği:

romantik-akşam yemeği-düğün-yıldönümü-eş-hediyeleri

Bu genellikle yaygın olan bir şeydir. Ama özel yap. Bir su kütlesine bakan bir yerde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Bugün birçok tematik restoran var. Orada iki kişilik bir masa ayırtabilirsin. Daha da iyi hale getirebilecek olan şey, sizin tarafınızdan yapılan güzel bir akşam yemeği, kesin olarak evde mum ışığında bir akşam yemeği yemektir. Ona kesinlikle değer vereceği bir hediye olacak güzel bir yemek yapın..

22. Elektronik Aletler:

kamera-düğün-yıldönümü-hediyeleri-eşi

Kadınların gadget’lara girmediği konusunda yaygın bir yanılgı var. Normu kırın. Bu, eş için en iyi yıldönümü hediyelerinden biridir. Ona nasıl kullanılacağını öğret. Birkaç gün içinde sizi şaşırtabilir. Aslında bu konuda ustalaşabilir. Bir kamera, iPad veya tablet veya herhangi bir şey olabilir..

23. Kokular:

kokular-düğün-yıldönümü-hediyeleri-eş için

Parfümlerin hediye olarak sihirli bir şekilde etkili olduğu söylenir. Ama kokuları seçerken, söz konusu olduğunda onun seçimlerine bakmalısın. Bazı kadınlar güçlü kokulu kokulardan hoşlanırken, bazıları hafif kokulardan hoşlanır. Ona doğru türde hediye verdiğinizden emin olun. Bu yıldönümünde eşi için başka bir harika hediye.

24. Hediye Kuponları:

hediye-kuponları-düğün-yıldönümü-eş-hediyeleri

Kadınlar alışveriş yapmayı sever. Hediye kuponları, daha düşük fiyatlı ürünler için alışveriş yapmalarını daha da heyecanlı hale getirir. Alışveriş, kadınların yapmayı sevdiği bir şeydir. En sevdikleri alışveriş yerlerinden bir hediye kuponu kesinlikle yüzlerini gülümsetecektir..

25. Hediye Sepeti:

hediye-sepeti-düğün-yıldönümü-eş-hediyeleri