Evlilik yıldönümleri evli bir çiftin hayatındaki en önemli günlerden biridir. Çoğunuz zaman zaman sevdikleri kişi için ne alabilecekleri konusunda hiçbir fikriniz olmayabilir. Erkeklere ne alacaklarını bilmek isteyen kadınlar için, onu kesinlikle şaşırtacak birkaç yıl dönümü hediyesi listesi burada..

Yıldönümü Hediyeleri

Onun İçin Eşsiz Yıldönümü Hediyeleri:

Onun için derlenmiş en iyi 15 yıldönümü hediyesi fikrini burada bulalım.

1. Özelleştirilmiş Kart Yıldönümü Hediyesi:

Özelleştirilmiş Kart Yıldönümü Hediyesi

Hediyeler sadece pazardan bir şey alıp vermekle ilgili değil, kendi başınıza nasıl bir şeyler yapabileceğinizle ilgili. Kişiselleştirilmiş kartlar onun için harika bir yıldönümü hediyesi fikridir, bir oyun kartı destesi satın alabilir ve üzerlerine alışkanlıklarınız, en sevdiği şeyler ve bildiğiniz daha pek çok şey gibi farklı şeyler yazabilirsiniz..

2. Yıldönümü Kupa Hediyesi:

Yıldönümü Kupa Hediyesi

Hanımlar, erkeğinizle kahve kupalarını eşleştirmek istiyorsanız, o zaman bunu gerçekleştirmek için harika bir gün, erkeğinize, üzerinde adınızın veya resminizin basıldığı eşleşen bir kahve kupası hediye edin ve bahse girerim bu olabilir. onun için en iyi evlilik yıldönümü hediyesi.

3. Kalp Atışı Çerçeve Yıldönümü Hediyesi:

Kalp Atışı Çerçeve Yıldönümü Hediyesi

İşte, onun kalbinin daha hızlı atmasını sağlayacak piyasadaki en havalı baskılardan biri, bu, hediye ettiğiniz kişinin kalp atışlarını ölçtüğünüz özelleştirilmiş bir çerçevedir ve ardından çerçeveye basılmıştır. üzerinde güzel bir alıntı yazılı. Bu harika yeni baskı onun için en iyi yıldönümü hediyesi olacak.

4. Altı Paket Yıldönümü Hediyesi:

Altı Paket Yıldönümü Hediyesi

Her yerde bira bulsanız da, bu altılı yıl dönümü hediyesi böyle bir şey değil, yani görünüşe göre içinde 6 şişe bira olan bir karton kutu var ve en sevdiğiniz birayı doldurabilirsiniz, ayrıca bazı mesajlar yapıştırılacak çevirebildiğiniz ve görebileceğiniz o şişe, bu onun için eşsiz bir yıl dönümü hediyesi..

5. Tuvalet Kağıdı Yıldönümü Hediyesi:

Tuvalet Kağıdı Yıldönümü Hediyesi

Ona tuvalet kağıdı hediye etmek aynı zamanda biraz tuhaf ve komik geliyor ama merhaba, bu harika bir şey, üzerinde “Seni seviyorum” yazan bir tuvalet kağıdı hem komik hem de tatlı görünmesini sağlayacaktır. Bu onun için eşsiz bir yıldönümü hediyesi, ayrıca bu tuvalet kağıdına bir aşk alıntısı yazabilirsiniz..

6. Deri Günlüğü:

deri günlüğü

Hanımlar, her erkeğin derisini sever ve bu erkekler için en iyi yıl dönümü hediyesi olabilir, bu deri günlük, kahve kahvesi, koyu kahverengi ve siyah gibi farklı renklerde gelir. Erkeğinizin önemli şeylerini not alması için kalın sayfaları olan bir dergidir, ayrıca sayfaları kalındır ve deri kokusu vardır..

7. Dergi Fotoğraf Çerçevesi:

Dergi Fotoğraf Çerçevesi

Bu geri dönüştürülmüş bir dergi fotoğraf çerçevesidir, sahip olduğunuz dergi ile bir fotoğraf çerçevesi yapabilir ve odanızın dekorunu bozmadan oturma odanızda tutabilirsiniz, çünkü çok fazla renk olduğu için karışacaktır. onun için evlilik yıldönümü hediyesi.

8. Bıçak Yıldönümü Hediyesi:

Bıçak Yıldönümü Hediyesi

Her erkek bir bıçak koleksiyonuna sahip olmayı sever ve bu normal olandan farklı bir şeydir. Bu bıçağın üzerinde bir aşk sözü ya da yıldönümü tarihi yazılı olacak ve bu da onu mükemmel gösterecek. Keskin kenarı siyah olan seksi bir bıçak ve üzerine yazılmasını istediğiniz şeyle kahverengi tutuşu, bu onun için en iyi yıldönümü hediyesi..

9. Deri Bilezik Yıldönümü Hediyesi:

Deri Bileklik Yıldönümü Hediyesi

Her ikinizin de sonsuza kadar birlikte olacağınızı bilmek istiyorsanız, üzerinde Roma rakamlarıyla yıl dönümünüzün tarihi yazılı olan eşleşen bir deri bileklik alın ve bir tane takarsanız o başka bir tane takar, bu onun için iyi bir yıl dönümü hediyesi fikri olabilir..

10. Hafif Kavanoz Yıldönümü Hediyesi:

Hafif Kavanoz Yıldönümü Hediyesi

Bu kişiselleştirilmiş bir yıl dönümü hediyesi, içinde biraz ışık olan bir kavanoz ve içinde ikinizin de olduğu bir resim onu ​​parlatacak. Onun için eşsiz yıl dönümü hediyelerinden biri, oturma odanızda saklayabileceğiniz ve istediğiniz zaman açabileceğiniz, tatlı ve her zaman gözlerin önünde görünmesini sağlayacak..

11. Çorap Yıldönümü Hediyesi:

Çorap Yıldönümü Hediyesi

Kulağa biraz komik geliyor ama bunlar, üzerinde adınızın ve isminin yazılı olduğu, mükemmel bir çifte eşit olan bir çift özel çorap. Ona bu çorabı hediye edebilirsiniz çünkü bunları her giydiğinde onu gülümsetecektir, ayrıca yaratıcılığın iyi bir işaretidir bu onun için yıl dönümü hediyesi.

12. El Damgalı Yıldönümü Hediyesi:

El Damgalı Yıldönümü Hediyesi

Bu tek elle damgalanmış kişiselleştirilmiş hediye benzersiz bir yıldönümü hediyesidir, üzerinde yıl dönümü tarihi ve başka bir aşk teklifi veya bazı önemli tarihler yazılı çelik bir el damgası ve üzerine kazınmış sevimli bir yıldönümü dileğidir ve daha da çekici görünmesini sağlar..

13. Anahtarlık Yıldönümü Hediyesi:

Anahtarlık Yıldönümü Hediyesi

Anahtarlık, insanı gülümseten küçük hediyelerdir, küçük olsalar da, bunlar kişiyi her zaman iyi bir ruh haline sokar, bu anahtarlığın üzerinde küçük bir mesaj veya yıl dönümü tarihiniz yazılıdır, bu onun için en iyi yıl dönümü hediyesi fikri olacaktır..

14. Kol düğmesi Yıldönümü Hediyesi:

Kol düğmesi Yıldönümü Hediyesi

Neyin asil ve kalabalıktan farklı göründüğünü biliyorsun, evet kol düğmesi onlar onun için evlilik yıldönümü hediyesi bunlar ayrıca daha da çekici görünen yıldönümü tarihinizle özelleştirilebilir.

15. Duş Jeli Yıldönümü Kutusu:

Duş Jeli Yıldönümü Kutusu

Bu onun için eşsiz bir yıl dönümü hediyesi, kutunun içine yazılmış küçük bir mesajla ona en sevdiği kokuyu hediye edebileceğiniz bir duş jeli seti ve her şeyin başladığı o tarihe kadar olan eşsiz bir tarih, bu da onu güzel bir hatıra kılıyor..

16. Deri Aksesuarlar:

Deri Aksesuarlar

Ayakkabılar, kemerler, cüzdanlar, dizüstü bilgisayar çantaları – aralarından seçim yapabileceğiniz bir sürü şey var. Erkeğiniz iş yerinde şık görünmeyi seven biriyse mutlaka deri ürünleri bol olacaktır. Koleksiyonuna ekleyebileceği bir tane daha al. Satın aldığınız şeye gerçekten ihtiyacı olduğundan emin olun..

17. Mücevherat:

Mücevher

Erkeklerin mücevherleri sevmediğini düşünüyorsanız, tekrar düşünmek isteyebilirsiniz. Erkekler de basit mücevherleri sever, örneğin zincirler, bilezikler. Çoğunun mutlaka giyecek takım elbiseleri vardır. Kol düğmeleri ve kravat tokaları da mücevherlerin bir parçasıdır. Artık seçim yapabileceğiniz daha fazla mücevher seçeneğiniz var. Bileklik alacaksanız, içinde yazılı bir mesaj olduğundan emin olun..

18. Ev Yapımı Hediyeler:

Ev Yapımı Hediyeler

Sevdiğin kişi için bir şeyler yapmaya ne dersin? Bu hediyeyi daha da özel kılacaktır. Kendi kendine yapılan bir ürün. Basit bir kazak, diktiğiniz bir papyon veya kravat veya kendi yaptığınız bir jartiyer olabilir..

19. Ayakkabı:

Ayakkabı

Ayakkabı alırken zevkini ve tercih ettiği malzemeyi, ayakkabının stilini, renklerini vb. gibi tercihlerini göz önünde bulundurduğunuzdan emin olun. Doğru numarayı seçtiğinizden emin olmak için yanınızda eski bir ayakkabıyı taşıdığınızdan emin olun..

20. İzle:

izlemek

Saat bir erkek için olmazsa olmaz bir aksesuardır. Yine, buna ilişkin seçenekler değişebilir. Metal kayışlı basit ama zarif bir saat almak ideal olacaktır. Erkekler için saatler söz konusu olduğunda seçenekler çok fazladır. Siyah renkte sade yuvarlak kadranlı bir model klasik olarak kabul edilse de.

21. Bir Spa Günü:

Bir Spa Günü

Bu ikinizin birlikte zevk alabileceği bir şey. Yoğun programı ve yorucu işi ona ara vermek istiyor olabilir. Birlikte bir spa günü, hem gününüzü keyifli kılmakla kalmaz, hem de onu işten gelen tüm stresten uzaklaştırır..

22. Bir Müzik Koleksiyonu:

Bir Müzik Koleksiyonu

Kocanız müziği seven biriyse, bunu sevebilir. En sevdiği sanatçı ve müzisyenlerden bir koleksiyon yapın ve ona hediye edin. Arkanıza yaslanıp arka planda çalan müzik eşliğinde romantik bir akşamın tadını çıkararak her şeyi daha da özel hale getirebilirsiniz..

23. Köln:

Köln

Kolonya söz konusu olduğunda her erkeğin kendi seçimi vardır. Kolonyalar çoğunlukla nötrdür ancak çok hafif bir kokuya sahip olabilirler. Kullanmayı sevdiği veya kullandıklarına çok benzeyen kolonya satın alın. Deneysel ise, onun için çalışan herhangi bir şey satın almayı deneyebilirsiniz..

24. Gadget’lar:

gadget'lar

Erkekler gadget’ları sever – MP3 çalarlar, tabletler, mumlar ve daha fazlası. Eşinizin en çok neyi sevdiğine bakın. Müziği seviyorsa ve MP3 ideal olabilir. Kitap okumayı seviyorsa, bir kindle işe yarayabilir. Resim aşkı için bir kamera isteyebilir. Ona amacına hizmet edebilecek bir hediye al.

Hediyelerin yanı sıra, bir erkeği daha mutlu hissettirebilecek şey, karısının varlığıdır. Güzel bir akşam yemeği, bir kutu çikolataya batırılmış çilek ve sıcacık bir akşam onu ​​daha da özel hissettirebilir. Ona verdiğiniz veya ayırdığınız zaman, onun için bir dünya anlamına gelebilir..