60. yıl dönümlerini eşinize anlatmanın ya da arkadaşınıza ifade etmenin en iyi yollarından biri, yararlı olabilecek ya da her zaman sahip olmak istedikleri şeyleri almaktır. Burada size biraz yardımcı olmak için, sizin için sahip olduğumuz en iyi fikirlerden bazılarına göz atın. 60. evlilik yıldönümü hediyeleri koleksiyonumuz herkes için her şeyi kapsıyor.

60. evlilik yıldönümü hediyesi fikirleri

Ortak Geleneksel ve Modern 60. Yıl Dönümü Hediyesi Nedir??

En yaygın geleneksel ve modern 60. yıl dönümü hediyesi şüphesiz bir elmastır. Taş genellikle birçok mücevherde kullanılır ve istediğiniz her türlü süs eşyasında kullanılabilir..

Resimlerle En İyi 60. Evlilik Yıldönümü Kutlama Hediyeleri ve Fikirleri:

60. evlilik yıldönümü için fikirlerimizin bir listesi.

Koca için 60. Evlilik Yıldönümü Hediye Fikirleri:

1. Bar Taburesi:

60. Evlilik Yıldönümü Hediye Fikirleri 1

Kendi bar taburenizi kişiselleştirmeye ne dersiniz? En sevdiği resme bir monogram dokunuşu ekleyin ve bu olayı kutlamak için bir bira almayı unutmayın..

2. Cam Çerçeve:

60. Evlilik Yıldönümü Hediye Fikirleri 2

Hiçbir şey sizi resimler gibi zamanda geri götürmez. Ailenizin ve ikinizin tüm seçilmiş resimlerini ortaya çıkarın. Bir kolaj yapın ve onu çekici bir cam çerçeve ile çerçeveleyin. Daha sonra partide, yakınlarınız ve sevdiklerinizle fotoğrafın ardındaki anıları hatırlayın..

3. Pırlanta Yüzük:

60. Evlilik Yıldönümü Hediye Fikirleri 3

Elinde de pırlantaya sahip olmayı kim sevmez ki? Pırlanta yüzük, kocanız için mükemmel bir hediyedir. Onun beğenisine uygun bir tasarımla doğru boyutu seçin.

4. Hediye Sepeti:

60. Evlilik Yıldönümü Hediye Fikirleri 4

60. evlilik yıldönümünün arifesinde, çikolatasından şampanyaya kadar en sevdiği hediyelerden oluşan bir sepet eklediğinizden emin olun. Etrafına güzel bir fiyonk bağlayarak onu şaşırtın ve kapınıza bırakın..

5. Aşk Kavanozu:

60. Evlilik Yıldönümü Hediye Fikirleri 5

İçinde bazı anların geçtiği bir kavanoz dolusu fısıltıya ne dersiniz? Bu sayede sizi geçmişe götürecek özel anlar ve şeyler yaşayabilirsiniz..

6. Dizüstü Bilgisayar Cildi:

60. Evlilik Yıldönümü Hediye Fikirleri 7

Kocanız için başka bir düşünceli ve kullanışlı hediye bir dizüstü bilgisayar cildi olabilir. Onun beğenisine ve zevkine uygun en iyi dış görünüm ve tasarımlardan bazılarına göz atın. Soyut tasarımlardan istediğinizi seçerek hatta özelleştirebilirsiniz..

7. Altlıklar:

60. Evlilik Yıldönümü Hediye Fikirleri 7

Bu Bardak Altlıkları, hepsinden daha az değer verilenlerdir. Bardak altlıkları çeşitli renk ve tasarımlarda gelir. Çok kullanışlıdırlar ve lekeyi yemek masalarınızdan uzak tutmaya yardımcı olurlar..

8. Gün Dışı:

60. Evlilik Yıldönümü Hediye Fikirleri 8

Eşiniz buna bayılacak! Ona şehri gezmesi için bir bilet hediye edin. Bu sadece onu rahatlatmakla kalmayacak, aynı zamanda kendisine endişelerinden kurtulması için zaman tanıyacaktır. Bir çoğumuz için de dışarıda bir gün bir zorunluluktur!

9. Eşarp:

60. Evlilik Yıldönümü Hediye Fikirleri 9

Bir eşarp, kumaş koleksiyonuna mükemmel bir ektir. Kıyafetleri konusunda çok titizse, gömleklerinin, paltolarının ve kravatlarının çoğuna uyacak bir eşarp seçin..

10. Kravat Seti:

60. Evlilik Yıldönümü Hediye Fikirleri 10

Klas kravat koleksiyonu gibisi yoktur! Kıyafetlerine uyacak şık ve geleneksel kravatlardan bazılarını seçin. Doğru lifi de seçin!

Karısına Altmışıncı Evlilik Yıldönümü Hediyeleri:

İşte eşinize hediye edebileceğiniz birkaç fikir

1. Elmas:

60. Evlilik Yıldönümü Hediye Fikirleri 11

Bu listemizin başında! Elmas bir kadının en iyi arkadaşıdır. Ona en sevdiği mücevherden içinde pırlanta olan her şeyi hediye edin. Küpeden kolyeye kadar her şeyi sevecek. Altın veya platin ile kombinleyebilirsiniz..

2. Elmas Düğün Pastası:

60. Evlilik Yıldönümü Hediye Fikirleri 12

İşte kutudan çıkan bir şey. Beyaz süslemeli bu çarpıcı pasta çökmekte. Renkler zıttır, bu nedenle iyi bir seçimdir. Bu, en iyi benzersiz 60. evlilik yıldönümü hediyelerini yapar.

3. Dantel Rüya Yakalayıcı:

60. Evlilik Yıldönümü Hediye Fikirleri 13

Pek kullanışlı olmayabilir ama 60. evlilik yıl dönümü için bu hediye önerisi onu yeniden genç gibi hissettirmeyi amaçlıyor. Dantelden yapılmış bir rüya yakalayıcı, eviniz için de çok güzel bir dekorasyon olacak..

4. Yastık atın:

60. Evlilik Yıldönümü Hediye Fikirleri 14

Kırlentler günün her anında konfora katkıda bulunur. İşte ona hediye etmek için harika bir tane. Bunu yapmak için bir seçeneğiniz varsa, atma yastıklarını özelleştirin.

5. Elmas Taç:

60. Evlilik Yıldönümü Hediye Fikirleri 15

Elmas taç klasik bir hediye parçasıdır. Bu 60. elmas yıldönümü hediyesi sadece onu mutlu etmek için değil, ona her zaman kraliçeniz olacağını söylemek içindir. Bunu dene! Buna bahse gireriz.

6. El Yapımı Hediyeler:

Basit olan ve sevdiği evde yapılabilecek bir şey biliyor musunuz? O halde onu bununla şaşırtmanın tam zamanı. Ellerinizi kokulu mumlar, sabun veya basit çizimler üzerinde deneyin. Hepsinden önemlisi, yemek pişirme konusundaki ellerinizi de takdir edecek. Yani seçim gerçekten sizin, denemek istediğiniz şey. Çabanızı hediyeden daha çok takdir edecek.

7. Bitki:

Bahçe işlerini seviyorsa, işte koleksiyonuna eklemenin iyi bir yolu. Egzotik bir şeye bak ve ona bunu hediye et. Onu seveceğinden emin.

8. Evcil Hayvan:

Kulağa çok şaşırtıcı gelebilir, ancak evcil hayvanlar gerçekten sevimli bir hediyedir. Karınız etrafında evcil hayvan beslemeyi seviyorsa, evcil hayvanlar onun favorisi olduğundan emin olabilirsiniz..

9. Müzik Parçası:

Hayatınızın bir noktasına geldiğinizde, arkanıza yaslanıp en sevdiğiniz parçayı dinlemek istersiniz, özellikle de zaten ayarlanmış ve ona verilmişse. Şimdiye kadar, onun seçimini biliyor olurdun. Bu bilgiyi eyleme geçirme zamanı.

10. Taşlar:

Ona değerli taşlardan oluşan bir koleksiyon hediye etmeye ne dersiniz? Bu sadece koleksiyonuna eklemekle kalmayacak, aynı zamanda onu kullanabilecek..

Ebeveynler için 60. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri:

İşte anne babanız için almak isteyebileceğiniz geleneksel 60. evlilik yıldönümü hediyeleri..

1. Yıldönümü Çifti Kupa:

Bu, çiftler ve ebeveynler için güzel bir 60. yıl dönümü hediyesi. Yıldönümü beyaz renkli kupa çifti, koyu renkle basılmış 60 numaraya sahiptir. Çiçek süslemeleri renkle uyumludur veya bunları özelleştirebilirsiniz..

2. 60. Yıldönümü Kartı:

El yazısı notlar her zaman özeldir. Onları güzel bir çerçeveye yerleştirin ve sanatsalsanız, sanat ve boyalarla kendi yolunuzu gösterin. Bu özel notlarla ailenize sevildiğini hissettirin.

3. Aile Ağacı:

60. evlilik yıldönümü

Bu, ebeveynlerinize yıldönümlerinde verebileceğiniz harika bir hediye. Hayatınızda önemli olan tüm insanları mükemmel bir şekilde yakalar ve her zaman yanınızda olacaklarını sürekli olarak hatırlatır..

4. Çift Fotoğraf Çerçevesi:

Yıldönümünde verilebilecek bir başka harika fikir de bu çift ahşap fotoğraf çerçevesi. Biri geçmişinizden, biri de günümüzden olmak üzere iki fotoğraf yerleştirin. Bu düşünmek için çok iyi bir hediye olacak.

5. Fotoğraflı Duvar Saati:

Fotoğraflı duvar saati, hediyeye paha biçilemez bir ektir. Bunu mümkün olan en iyi şekilde özelleştirin ve çifte zaman gibi sonsuza kadar devam etmelerini söyleyin..

Arkadaşlar için 60. Yıldönümü Hediyeleri:

1. Pırlanta Yüzük:

60. evlilik yıl dönümünü kutlayan çok yakın bir arkadaşınız mı var? 60. evlilik yıl dönümü için hediye önerilerimiz şık bir pırlanta yüzük olacaktır..

2. Kişiselleştirilmiş Mum:

Kişiselleştirilmiş bu elmas evlilik yıldönümü hediyesini deneyin. Mumun ortasında küçük kalpler ve yanlarında dilekler yazılıdır. Üzerinde paylaştığınız şeyleri ekleyin. Bu bir kişiselleştirme dokunuşu katacak.

3. Yıldönümü Vazosu:

Bu mermi şeklindeki vazo, eşiniz için mükemmel bir yıldönümü hediyesi. Vazoya çift için dilekler işleyerek kişiselleştirebilirsiniz. Cam vazo olduğu gibi harika görünüyor ve hoş bir kutuya sarılabilir.

4. Koltuk Takımı:

Arkanıza yaslanıp rahatlamanın zamanı geldi. Stresten uzak hissedin. Bunu başarmak için arkadaşınıza evin iç dekorasyonuna uygun iyi bir koltuk takımı alın. Bunu kesinlikle sevecekler.

5. Şampanya:

Bir olayı kutlamanın başka en iyi yolu nedir? Şehirde bulabileceğiniz en iyi şampanyadan bir set alın. Bir tost yetiştirmenin zamanı geldi.

Kendisi ve Onun için 60. Yıldönümü Hediyeleri:

Onun ve onun için bazı harika önerilere bir göz atın.

1. Yorgan:

Sevdikleriniz için rahat bir yün yorgana ne dersiniz? Bütün o soğuk kış geceleri için, bu gerçek bir kurtarıcı olacak ve bunun için seni sevecek..

2. Etkileyici Kavanoz:

Üzerinde sadece ‘Seni seviyorum’ yazan bir kavanoza ne dersiniz? Onu ne kadar çok sevdiğinizi her gün hatırlatmanın muhtemelen başka bir yolu yoktur. Kavanozu her gördüğünde seni ve aşkı hatırlayacak.

3. Kolaj:

İşte geçmişini ve geçmiş yıllarını hatırlamasına yardımcı olmanın iyi bir yolu. Hafıza şeridinde yürümesini sağlamak için özenle seçilmiş fotoğraflarla dolu bir oda planlayın..

4. Kil Küpeler:

İşte ona hediye etmek için mükemmel bir şey. Kil küpeler yaygın değildir ve ayrıca çok güzeldir. O sadece fikrin kendisine aşık olacak.

5. Cam Vazo:

Özel kılmak için, kişiselleştirilmiş bir mesaj veya alıntı içeren bir cam vazo uzun bir yol kat edecektir. Kişiselleştirilmiş bir cam vazo fikrini sevmesi için şık bir tane seçin.

6. Küçük Bitkiler:

Ev dekoru olarak, güzel şeyler koleksiyonuna eklemek için küçük bitkiler de hediye edebilirsiniz. Küçük bitkiler de düşünmek için iyi bir fikirdir.

7. El Dokuma Duvar Askıları:

Bunlar mutlak güzelliktir. Kendiniz için bir tane yapabilir ve üzerlerinde elmas şekillerle, yılın temasına uygun olması için satın almaya karar verebilirsiniz..

Altmış Yıl Evlilik Yıldönümü Nasıl Kutlanır ve Hediye Nasıl Sunulur?

Dindar bazı çiftler bu olayı kutlamak için küçük bir ritüel yaptırmak isteyebilirken, diğerleri için iyi bir öğle yemeği düzenleyebilir, böylece geçmişi okumak ve onlara sevimli küçük hikayelerinizi anlatmak için zaman ayırabilirsiniz..

Bir hediye sunmanın en iyi yolu, onları elden vermektir. Kişiselleştirilmiş bir şeyiniz varsa, onları ifade etmelerine ve en iyi anılarını anlatmalarına izin verin. Bu ruh hali ile iyi gidecek.

60. evlilik yıldönümü dekorasyon fikirleri, hikayelerin herkesle paylaşılması için evin her yerine resimler asmayı içerir. Gün paylaşmak ve konuşmakla ilgili. Bu nedenle, ruh halinize uygun hafif bazı iyi mixtape’ler öneriyoruz..

Bir dönüm noktasını kutlamak özel bir anılmayı ve günü hak ediyor. Bu gün, düşünebildiğiniz her şeyi konuşun ve paylaşın. 60 yıllık evlilik hediyesi, ilginizi ve endişenizi ifade etmenin bir yoludur. Bugün başlayın ve günü muhteşem hale getirin.