8. evlilik yıldönümü, bir çiftin hayatında bir başka harika yılı işaret ediyor. Bu günü işaretlemek ve hatırlamak için tatlı ve seksi bir şey vermeye çalışın. Geleneksel olarak, 8. evlilik yıldönümü hediyelerini sembolize etmek için çömlek veya bronz kullanılmıştır. Bununla birlikte, modern zamanlarda insanlar çarşafları veya dantelleri 8. yıl dönümü ile ilişkilendirir. Turmalin veya Tanzanit taşları da bu Oktan dönüm noktasını simgeliyor. 8. Yıldönümünde ne hediye alacağınız konusunda kafanız mı karıştı? Burada harika ve unutulmaz bir 8. yıl dönümü hediyesi yapacak 40 parlak hediye fikriyle birlikteyiz..

Görüntülerle Kendisi ve Onun İçin En İyi 8. Evlilik Yıldönümü Hediyeleri ve Fikirleri:

Onu ve onu şaşırtmak için bahsedilen 40 en iyi 8. evlilik yıldönümü hediyesini burada bulalım..

A) Onun için 8. Yıldönümü hediyeleri:

1. Bronz Kol Düğmeleri:

Bu güzel bronz kol düğmeleri, takım elbise giymeyi seven biri için mükemmel bir 8. Yıldönümü hediyesi olacak. Kocanıza, birlikte geçirdiğiniz unutulmaz yılları hatırlatacak bu güzel bronz kol düğmelerini hediye edin..

2. Bronz Yüzük:

8 yıllık birlikteliğin güzel anısına yarım bronz bir yüzük ver. Bu bronz yüzük basit ama önemlidir ve 8 yıllık birlikteliği vurgulayacaktır..

3. Bronz Anahtarlık:

Bu sade ama zarif bronz anahtarlık, 8. Yıldönümü için mükemmel bir bronz hediye olacak. Evet, birlikte 2922 gün geçirdiniz ve bu anahtarlık o unutulmaz yolculuğa en basit ama anlamlı şekilde damga vuracak..

4. Bronz kemer tokası:

Bronz kemer tokası ona her zaman 8 yıllık evlilik mutluluğunu tamamlamasını hatırlatacaktır. Sıradan bir kemer gibi görünebilir ama içindeki bronz toka örnek teşkil ediyor..

5. Bronz Kitap Ayracı:

Kocanız kitap okumayı sever mi? O halde ona bu güzel bronz kitap ayraçlarından daha güzel bir hediye ne olabilir??

B) Onun için 8. Yıldönümü hediyesi fikirleri:

6. Bronz Tibet şarkı söyleyen kase:

Eşiniz müziğe düşkün mü? O zaman bronzdan yapılmış bu Tibet şarkı kasesi onun için mükemmel bir hediye..

7. Bronz telefon kılıfı:

Günümüz dünyasında cep telefonu insanın en yakın arkadaşıdır ve her zaman yanındadır. Cep telefonuna göre ona 8 yıllık aşkınızı hatırlatacak yarım bronz bir telefon kılıfı hediye edin..

8. Bronz tuşlar:

Dolabı için özel olarak yapılmış bronz anahtarları hediye etmek, 8. evlilik Yıldönümü için ilginç ve benzersiz bir hediye olabilir..

9. Bronz ayak masajı:

Ayak, günlük işlerini tamamladıktan sonra bir kadına çok acı veren şeydir. Bronz bir ayak masajı hediye etmek, önemsediğinizi göstermenin benzersiz bir yoludur..

10. Bronz İskandinav Kolye:

Bu güzel bronz İskandinav kolye, evlilik yıl dönümünüzün 8. yılında sevdikleriniz için mükemmel bir hediye olacaktır..

C) Onlar için 8. Evlilik Yıldönümü hediyesi fikirleri:

11. Bronz tuzluk ve biberlik:

Bronzdan yapılmış bu güzel tuzluk ve biberlik, evini dikkat çekici bir şeyle dekore etmeyi sevenler için mükemmel bir evlilik yıldönümü hediyesi olacak..

12. Bronz güneş gözlüğü:

8. evlilik yıldönümlerini unutulmaz kılmak için onlara bu güzel bronz güneş gözlüklerini hediye edin. Bronz çerçeve gerçekten benzersizdir ve kişiye her zaman özel durumu hatırlatmasını sağlar..

13. Bronz çaydanlık:

Güzel çifte bu bronz çaydanlığı 8 yıllık evliliklerinin yıl dönümü hediyesi olarak hediye edin. Bu çaydanlığı her gördüklerinde, onunla ilişkilendirdikleri güzel anıları hatırlayacaklar..

14. Bronz Duvar saati:

8. Yıldönümü hediyesi fikirleri mi arıyorsunuz? Bu bronz duvar saati, 8 yıllık evlilik mutluluğunu kutlayan kişi için unutulmaz bir hediye olabilir..

15. Bronz lamba:

Bu güzel bronz lamba, 8. evlilik yıldönümlerini kutlayan biri için mükemmel bir hediye olabilir. Bu zarif lambalar odayı aydınlatmanın yanı sıra insanlara birlikte geçirdikleri zamanı ve önemini hatırlatacak..

D) 8. Yıldönümü için Karı koca Hediye Fikirleri:

16. Bronz aile heykeli:

Bronzdan yapılmış bu güzel aile heykeli, 8. Evlilik Yıldönümünü kutlamak için güzel bir hediyedir. Bu eser, evinizdeki bir alanı güzelleştirebilir ve ilişkinizde elde ettiğiniz güzel ayakların hoş bir hatırasını verebilir..

17. Bronz rüzgar çanları:

Bu bronz rüzgar çanı, 8. Yıldönümlerini kutlayan çifte iyi şanslar getirecek..

18. Bronz Posta Kutusu:

Güzel tasarlanmış bronz posta kutusu benzersiz bir 8. Evlilik Yıldönümü hediyesi olacak.

19. Bronz Masa Düzenleyici:

Bronz masa düzenleyici çok kullanışlı ve eşsiz bir yıldönümü hediyesi.

20. Bronz cep saati:

Bu antika bronz cep saati, antika toplamayı seven biri için mükemmel bir 8. evlilik yıldönümü hediyesi olacak..

21. Bronz Para klibi:

Bu bronz para klipsi, 8. Yıldönümü için çok kullanışlı ve eşsiz bir hediyedir..

8. evlilik yıldönümü, bir çiftin hayatında bir başka harika yılı işaret ediyor. Bu günü işaretlemek ve hatırlamak için tatlı ve seksi bir şeyler vermeye çalışın..

22. Katı Bronz Anahtarlık:

Katı Bronz Anahtarlık

Bu sağlam bronz 8. evlilik yıldönümü anahtarlığı, eşinize vermek için hoş bir hediye. Bronz anahtarlık, üzerine kazınmış yıldönümünüzün ayına sahiptir. Evlilik tarihini göstermek için tarih daire içine alınacaktır. Seçiminize göre özelleştirmeniz gereken bu.

23. Kalp Tılsımı:

Kalp Tılsımı

Burada bronzdan yapılmış kişiselleştirilmiş bir kalp tılsımına sahipsiniz. Küçük kalp, seçtiğiniz kelimelerle basılabilir. Bu hediye sevgilinize olan sevginizi temsil eder, bu 8. evlilik yıl dönümünde duygusal ve şefkatli bir dokunuş yapmanıza yardımcı olur. Bu, eşinizin saklaması için harika bir 8. yıl dönümü hediyesi yapar..

24. Onun için Bronz Saat:

Onun için bronz saat

Göz alıcı görünen bronz saat ile onu özel hissettirin. 8. yıl dönümü hediyesi kullanışlıdır ve özel günlerde de giyilebilir. Saatin arkasına küçük kelimeler bile kazıyabilirsiniz. Bu hediye uygun olacak ve kocanızın yıldönümü gününde giyeceği herhangi bir kıyafet için çok güzel görünüyor..

25. Düğün Ağacı Hediyesi:

Düğün Ağacı Hediyesi

İşte bronzdan yapılmış kişiselleştirilmiş bir düğün ağacı hediyesi. Ağacın altında iki küçük aşk kuşu ve güzel çizgiler basılmıştır. Bu eşinize vermek için iyi bir 8. evlilik yıldönümü hediyesi. Harika bir hatıra olur. Alıntıları duygularınıza göre kişiselleştirebilirsiniz.

26. Bronz Bilezik:

Bronz Bilezik

Bu şaşırtıcı derecede güzel bronz bileklik, özellikle 8. yıl dönümü hediyesi fikri için yapılmıştır. Bilezik geniştir ve bir şiirden satırlarla işlenmiştir. Evliliğinizin yeminlerinden bazı satırları kazıyarak bunu özel yapın. Bu güzel görünüyor ve 8. evlilik yıldönümü akşamı arkadaşlarınızın veya akrabalarınızın dikkatini çekiyor..

27. Cüzdan Kartları:

Cüzdan Kartları

Eşinize, cüzdanında tutması için bu harika bronz cüzdan kartını yapın. Onun için bu 8. evlilik yıldönümü hediyeleri çok özel çünkü istediğiniz kelimeleri kazıyabilirsiniz. Ona sevildiğini ve hayran olduğunu hissettirecek romantik çizgiler eklemeye çalışın. Bu sevgilin için iyi ve basit bir hediye.

28. Özel Kupalar:

Özel Kupalar

Bu özel kupalar, mutlu yıldönümleri demenin harika bir yoludur. Özel bir kupa yaptırarak onun için 8. yıl dönümü hediyesi fikirlerini özel hale getirin. Alt kısma da bazı ifadeler ve isimlerinizi ekleyin. Kupayı da basit desenlerle süsleyin. Bu beyaz renkli kupa her zaman güzel bir seçim olacaktır..

29. 8 Yüzük Kolye:

8 Yüzük Kolye

Bu eşinize vermek için havalı ve zarif bir hediye. 8 yüzüklü kolye, 8 yıllık evliliği simgeliyor ve bu nedenle güzel bir 8. yıl dönümü hediyesi. Yüzükler, seksi bir görünüm vermek için birbiriyle iç içe geçmiştir. Daha çekici görünüyor ve daha çok parlıyor, bu hediyeyi sevdiklerinize alın.

30. Tuzlu Karameller:

tuzlu karamel

Yıldönümünüz için kötü bir hediye, zanaatkar çikolatalarından yapılmış tatlı tuzlu karamel olacaktır. Bu çikolatalı karameller sofistike bir kutuya yerleştirilir ve sarılır. Bunlar onun için ideal 8. yıl dönümü hediyeleri.

Onun ve onun için 8. yıl dönümü hediyesi fikirleri bronz, çömlek ve hatta ketene dayanabilir. Yukarıda listelenen bu harika hediyeler arasından seçim yapabilirsiniz..

8. evlilik yıldönümü için geleneksel, bronz, çömlek ve kart hediye fikirleri:

8. Evlilik Yıldönümü hediyeleri için diğer geleneksel ve modern fikirler şunlardır:

 1. Çiftin fotoğrafının yer aldığı bronz bir fotoğraf çerçevesi.
 2. Güzel karınız için dantel eldiven veya dantel iç çamaşırı
 3. Yumuşak ve sevimli keten battaniye
 4. turmalin yüzük
 5. Tanzanit takı
 6. bronz eserler
 7. Dantel masa koşucu
 8. 8. evlilik yıldönümünü simgeleyen bir kart
 9. Vazo gibi çömlekler (mümkünse kendiniz yapın çünkü farklı bir etkisi olacaktır)
 10. bronz heykeller

8. Evlilik Yıldönümü nasıl kutlanır:

 • 8. evlilik yıldönümü, evlilik hayatında parlak bir dönüm noktasıdır. Birlikte çalışarak veya birlikte bir şeyler yaparak kutlayabilirsiniz. Örneğin, çanak çömlek 8. Evlilik Yıldönümünü simgelemektedir. İkiniz birlikte bir çömlek kursuna gidebilir ve yaratıcı bir şeyler yapmayı öğrenebilirsiniz..
 • 8. evlilik yıl dönümünüz olduğu için 8 top bilardo oynayabilirsiniz..
 • 8. Yıldönümünü kutlamak için 8 çeşit eşsiz bir menü ile mum ışığında güzel bir akşam yemeğine çıkın.
 • Hediyeyi (muhtemelen bronz, dantel, turmalin veya 8. Yıldönümünü simgeleyen bir çömlek olabilir) bronz renkli bir kağıda sarın veya bronz bir kutuya koyun..

8. Evlilik Yıldönümü için yapılması gerekenler:

8. Evlilik Yıldönümünüzü çok özel kılmak için yapabilecekleriniz aşağıdadır..

 • Güne erken başlayın. Hamur işleri ve meyveler de dahil olmak üzere lezzetli bir kahvaltı hazırlamadan önceki gece ve güzel gün doğumunun tadını çıkararak birlikte tadını çıkarın..
 • Alternatif olarak, sabahı birlikte yatakta, dinlenerek ve birbirinizle sohbet ederek geçirmeyi seçebilirsiniz..
 • Evinizi birbirinize güzel bir masaj yapan ve birlikte romantik bir banyo keyfi yapan bir masaj salonuna dönüştürün. Odanız bunu yapmak için ideal bir yerdir. Biraz mum yak ve havayı yükseltmek için hafif müzik çal.
 • Çıkarmak. Aptalca gelebilir ama romantizmin ilk günlerini yeniden yaşayarak partnerinizi şımartın..
 • En sevdiğiniz restoranda mum ışığında bir akşam yemeğinin tadını çıkarın.

8. evlilik yıldönümü gerçekten özeldir ve benzersiz bir şey yapıp hediye ederek daha unutulmaz kılmaktadır. Sekiz yıl içinde, birbirinizi yakından tanıdığınıza ve birbirinizin hoşlandığı ve hoşlanmadığı şeylerin çok iyi farkında olduğunuza eminim. Eşinizin tüm beğenilerini yaparak ve hoşlanmadıklarını uzak tutarak en iyi şekilde yararlanın. Değersiz tartışmalara girerek güzel günü mahvetmemeye çalışın..