45 yıllık düğün gerçekten de kutlama zamanıdır. Geçmiş yıllar, ikinizin ilişkiye koyduğunuz sevgi, özen ve endişenizin bir belgesidir. Bununla birlikte, bu zarif olayı kutlamak istiyorsanız, satın almayı düşünmek isteyebileceğiniz çok düşünceli 45. evlilik yıldönümü hediyesi fikirleri burada..

Ortak Geleneksel ve Modern 45. Yıldönümü Hediyesi Nedir??

Her yıl dönümünün kendi teması vardır. Bu yıl geleneksel hediye safirdir. Bu yıl modern hediye teması bile safir. Bunlar özellikle kullanışlıdır çünkü taşı birçok mücevher ve moda parçasına dahil etmenize izin verir..

45. Evlilik Yıldönümü Eşi İçin Hediye Fikirleri:

Karınız için 45. evlilik yıldönümü için bu en iyi hediyelere yatırım yapın.

1. Safir Düğmeli Kalp:

45. Evlilik Yıldönümü Hediye Fikirleri 1

Bu safir düğmeli kalp çok güzel ve klas bir kalptir. Düğmeler kalp şeklindedir. Safirin mavi rengi parlak rengi yayar. Çiftin isimleri kalbin altına yazılabilir ve klasik cam çerçeve içinde çerçevelenebilir..

2. Kağıt Yelken Kartı:

45. Evlilik Yıldönümü Hediye Fikirleri 2

Bu güzel değil mi? Bu kağıt yelkenli teknenin içinde safir var ve birbiriniz için hissettiklerinizi tam olarak ifade edecek kelimelerle de özelleştirilebilir. Eşiniz için bu 45. evlilik yıldönümü hediyesi fikirleri kesinlikle ilginç.

3. Safir Yıldönümü Yastığı:

45. Evlilik Yıldönümü Hediye Fikirleri 3

Sadece herhangi bir yumuşak çarşaf değil, aynı zamanda rahat bir çarşaf! Beyaz minderin üzerindeki işlemeli çalışma göze çarpmaktadır. 45. yıl dönümü hediyesi yapmak için minder üzerinde basit telkari işleri yaptırabilirsiniz. Rahatlamanın zamanı geldi, sonra bu hediyeyi sevdiklerinizle biraz zaman geçirmek için alın..

4. Safir Kolye:

45. Evlilik Yıldönümü Hediye Fikirleri 4

Bunu kim sevmez ki? Karınız için bu muhteşem kolye, onun uzun süre değer vereceği bir şeydir. Kutuyu özelleştirebilir ve ayrıca üzerine güzel bir mesaj gönderebilirsiniz. Bunu kesinlikle sevecek!

5. El İşi Safir Bileklik:

45. Evlilik Yıldönümü Hediye Fikirleri 5

İşte sevgili eşiniz için başka bir ilginç 45. evlilik yıldönümü hediyesi. El işi bileklik zamansız bir yatırımdır ve uzun süre dayanacaktır..

6. Fotoğraf Koleksiyonu:

45. Evlilik Yıldönümü Hediye Fikirleri 6

İkinizin özel fotoğraflarından oluşan bir galeride onu şaşırtmaya ne dersiniz? Bu galeri, geçirdiğiniz en güzel yılların özel bir hatırası olacak. Duvarın rengiyle uyumlu bir dizi muhteşem çerçeve seçin.

7. Küpeler:

45. Evlilik Yıldönümü Hediye Fikirleri 7

Aşk, küpelerin artık bir moda olduğunu biliyor. Bunun için safir almanıza gerek yok. klas görünecek güzel gümüş aşk düğümü küpeler seçebilirsiniz.

8. Parfüm:

45. Evlilik Yıldönümü Hediye Fikirleri 8

İyi bir koku herkesin sevdiği bir şeydir. Leydinize mükemmel bir parfüm markası hediye edin. Hafif, aynı zamanda çok güzel kokulu, iz bırakacak bir tane seçin.!

9. Kozmetik Seti:

45. Evlilik Yıldönümü Hediye Fikirleri 9

Bir dizi kozmetik çok iyi bir seçimdir. Bir kutu klasik kozmetik seçin. Kozmetikte marka seçimini biliyorsanız, işler gerçekten kolaylaşacaktır.!

10. El Yapımı Sabun:

45. Evlilik Yıldönümü Hediye Fikirleri 10

Onun için bir şeyler yapmak için biraz zaman ayırmaya ne dersiniz? El yapımı sabunlar çok düşüncelidir ve aynı zamanda çeşitli koku ve şekillerde gelir..

Koca için 45. Evlilik Yıldönümü Hediye Fikirleri:

İşte kocanız için seçebileceğiniz bazı şeyler.

1. Küçük Şeyler Kutusu:

45. Evlilik Yıldönümü Hediye Fikirleri 11

Şimdiye kadar, erkeğinin organize olup olmadığını biliyorsun. Eğer öyleyse ve kol düğmelerinden başlayarak diğer küçük aksesuarlara kadar eşyalarını düzenli tutuyorsa, bu kutu kocanız için çok faydalı olacaktır, bunu takdir edecektir..

2. Geçmiş Koleksiyonu:

45. Evlilik Yıldönümü Hediye Fikirleri 12

Düğününüzden beri olan olaylarla ve görüntülerle dolu bir gazete gibi bir gazete yapmaya ne dersiniz? Bunları tarihe göre not edin ve onunla birlikte bir fotoğraf verin. Gerçek bir gazete gibi görünmesini sağlayın.

3. Likör Dekantör:

45. Evlilik Yıldönümü Hediye Fikirleri 13

Bu sürahinin tadını çıkaracak. Bir bardak kaliteli viski içmek için dünyayı dolaşmak zorunda değil. Sadece sipariş verin ve arkanıza yaslanıp bir küre sürahisinden keyfini çıkarmasına izin verin.

4. Gümüş Yüzük:

45. Evlilik Yıldönümü Hediye Fikirleri 14

Kim demiş sadece kadınlar takı sever. Kocanıza aşık olacağı ince bir gümüş yüzük hediye edin..

5. Safir Yüzük:

45. Evlilik Yıldönümü Hediye Fikirleri 15

İşte koca için güzel bir 45. evlilik yıldönümü hediyesi fikirleri. Bu güzel yüzük, içinde parlaklığa ve güzelliğe katkıda bulunacak güzel safir taşa sahip olacak..

6. Hediye Sepeti:

Bir hediye sepeti, sevdiği her şeye sahip olacak çok düşünceli bir sepet olacaktır. Sepetin güzelliğine katkıda bulunmak için en sevdiği çikolataları, parfümleri ve likörleri seçin.

7. İzle:

Adamınız saatleri seviyorsa, işte saat koleksiyonuna bir ek daha. Günün parlaklığına katkıda bulunabilecek klasik bir marka seçin. Bu koca için en iyi 45. evlilik yıldönümü hediyesi fikirleri olacak.

8. Tuvalet Kutusu:

Rahatlatıcı ve uçucu yağların yanı sıra bir kutu keten ve el yapımı sabunlara ne dersiniz? Ruh halinize uygun bazı iyi banyo tuzları da seçin. Tuvalet kutusu kocanıza hediye etmek için şık olacak.

9. Düzeltici ve Tıraş Seti:

Düzeltici ve tıraş seti, her erkek için vazgeçilmez bir üründür. Ona ihtiyaç duyabileceği stilize edilmiş bir kutu hediye edin..

10. Deri Ceket:

Bir deri ceket, hayatın herhangi bir noktasında klasik bir hediyedir. Onun için klasik bir ceket ve eldiven seti seçin. Bu, özellikle soğuk bir ülkede yaşıyorsanız faydalı olacaktır..

Ebeveynler için 45. Evlilik Yıldönümü Hediye Fikirleri:

Anne babanız için bazı kullanışlı ve şirin hediye fikirlerine bir göz atın..

1. Cüce Figürler:

Onlar iyi bir gösteri değil mi? Bay ve Bayan Gnome figürleri maviden yapılmıştır ve çok sevimli görünmektedir. Bu 45. evlilik yıldönümü hediyelerini ebeveynler için de alabilirsiniz. Bu, yumuşak bir hediye olarak sunulur, ancak ebeveynlerinize olan sevgi bağlarını belirtmek için anlam verir..

2. Safir Akrilik Süsleme:

İşte başka bir hatıra parçası. Mavi temalı akrilik plakanın dışına karmaşık çiçek işlemeleri basılmıştır. Merkez, çiftin isimleriyle basılmıştır. Bu kesinlikle ebeveynler için harika bir 45. evlilik yıldönümü hediyesi fikirleri..

3. Safir Vazo:

Safir bir vazoya bakmak gerçekten çok etkileyici! Güzel vazo camdan yapılmıştır ve ailenize taze bir dizi kokulu veya hoş çiçek koyarak hediye edebilirsiniz. Bunu seveceklerinden eminiz.

4. Kristal Bilezik:

Kristal bileklik hem erkekler hem de kadınlar tarafından sevilen bir mücevherdir. Ebeveynleriniz için bu safir evlilik yıldönümü hediyesi fikirleri oldukça havalı ve şık!

5. Safir Takı:

Burada biraz oynayın! Erkekler ve kadınlar için en havalı safir takılardan bazılarına göz atın. Tüm gerekli setlerin bir koleksiyonunu bulabilirsiniz. Anne baban çok daha fazla sevildiğini hissedecek.

Kendisi ve Onun İçin 45. Yıldönümü Hediye Fikirleri:

Kendisi ve onun için mevcut olan en havalı hediye seçeneklerinden bazılarına göz atın..

1. Fotoğraf Kitabı:

fotoğraf kitabı, çoğu zaman bir kişinin hayatının en güzel anlarına karşılık gelen en iyi fotoğraflardan bazılarının bir koleksiyonudur. Birkaç sevgili fotoğraf seçin ve onu zamanda geriye götürecek güzel bir albüm ortaya çıkarın..

2. Şarap Seti:

Asırlık şarabını seven adam için, işte ona hediye edilecek bir muamele! Bir şarap seti, iyi bir ruh hali ile gitmek için her şeye sahiptir. En iyisini seçmek için biraz zaman ayırın.

3. Değerli Taş:

Sevginizi ifade etmenin bir başka harika yolu, kişinin tercih ettiği bir değerli taşı almaktır. Sadece renkli değiller, aynı zamanda genellikle şanslı taşlar olarak kabul edilirler..

4. Kamera:

Fotoğraf meraklıları için bir fotoğraf makinesi şüphesiz en iyi seçim olacaktır. Biraz yardım alarak doğru kamerayı seçin ve bu fikre bayılacağından emin olun.

5. Karıştırma Bandı:

Eski bir okul fikri, ama yine de en klas olanı bir mixtape. Bu, seçtiği tüm şarkılara sahip olacak ve onu her zamankinden daha mutlu edecek. Favorilerinden bazılarını çıkarmak için biraz zaman ayırın ve bunu bir mixtape halinde düzenleyin. Burada da sana yardımcı olacak insanlar var.

6. Özel Bileklik:

Özel bir bileklik, kolye ucunda fotoğraf şeklinde küçük askılarla birlikte gelir. Sevimlidirler ve genellikle çok sevimlidirler. Alternatif olarak, bunu bulmak zor görünüyorsa, onları bilekliğin gövdesine basabilirsiniz..

7. Küçük Notlar:

Buna bayılacak! Geçmişinizden, hatta hayatınızın unutulmaz anlarından bazılarının sevimli hikayelerini yazmayı deneyin. El yazısıyla yazıldığından emin olun ve üzerinde hızlı karalamalar yapabilirseniz, bunun gibisi yoktur.!

8. Cam Küpeler:

Bunlar sadece güzel değil, aynı zamanda şımarık. Küpe için havalı ve yumuşak bir renk seçin ve yaratıcı düşüncenizle onu şaşırtın.!

9. Yastık:

Bir yastığın ne kadar özel olduğunu mu merak ediyorsunuz? Peki, ikinizin resimleriyle özelleştirerek özel hale getirebilirsiniz. Rahat ve şık bir kumaş ve kanepe ve yatak ile uyumlu bir renk seçin..

10. Kişiselleştirilmiş Sehpa:

Bu gülünç derecede yaratıcı! Sevdiğiniz tüm anları fotoğraf şeklinde getirin. Bu gerçekten fotoğraflarla ilgili değil, her gördüğünde onun hissini iletmekle ilgili..

Onlar için 45. Yıldönümü Hediye Fikirleri:

45. yıl dönümünde onlara, arkadaşlarınıza veya en sevdiğiniz çifte verebileceğiniz bazı hediye fikirleri var..

1. Koltuk Takımı:

Hiçbir şey iyi bir koltuk takımından daha rahat olamaz. En sevdiğiniz çift için en rahat koltuk takımını seçin ve onun sıcaklığının tadını çıkarmasını izleyin..

2. Mutfak Çatal Bıçakları:

Mutfak çatal bıçak takımlarını ve tabak takımlarını yenilemenin zamanının geldiğini düşünmüyor musunuz? O zaman bu düşünmek için ideal bir hediye olabilir.

3. Bir Tatil Hediye Edin:

Çoğumuz ülke içinde, hatta sadece şehirde bir geziye çıkmayı unuturuz. Günlük rutinleriyle her zaman meşgul olan, dışarıda güzel bir gün geçirmeleri için çiftiniz için bir tatil hediye çeki burada..

4. Randevu Gecesi:

Anıları yeniden yaşamak ve yeniden genç hissetmek için işte onları özel hissettirecek bir fikir. Günü en iyi şekilde geçirmeleri için onlara spa ile birlikte iyi bir akşam yemeği hediye edin. Bunu sevecekler.

5. Ev Bayramı:

Onları ev yapımı yemek için aramaya ne dersiniz? Onlara sevebilecekleri her şeyi yapın. Masaya bir kadeh şarap ekleyin ve bardaklarınızı alkışlayın, tüm yıllar ve gelecek yıllar için.

Kırk Beşinci Yıl Evlilik Yıldönümü Nasıl Kutlanır ve Hediyeler Nasıl Sunulur?

Bunu yapmanın en iyi ve en havalı yolu, bunu büyük ölçekli bir etkinlik olarak yapmaktır. Daha büyük bir bütçeniz varsa, bir otel veya hatta bir varış partisi rezervasyonu yapın. Yakınlarınızı ve sevdiklerinizi davet edin. Biraz dudak şapırdatan yiyecek ve alkol tüketin.

Hediyelerinizi anne babanıza veya en sevdiğiniz çifte sürpriz olarak planlayarak sunun. Bu sürpriz etkinliği sizin için parti planlayıcılarına yaptırın. Onları sersemlettiğinizden ve gerçekten şaşırttığınızdan emin olun..

Hediye vermek, özellikle bu gibi önemli günlerde her zaman kişisel bir şeydir. Ancak bazı safir 45. evlilik yıl dönümü hediyelerimiz en düşünceli olanlardır. Bunlara göz atın ve onlar için bazı kişiselleştirilmiş veya özelleştirilmiş notlar eklemeyi unutmayın..