Yıldönümü, evliliğinizi ve birbirinize olan sevginizi kutlamak için mükemmel bir zamandır. Birbirinize verebileceğiniz yıl dönümü hediyeleri çoktur. Üzerine biraz düşünmeli ve onu değerli kılmalısınız. Her yıl veya modern tema için hediye edilebilecek standart geleneksel eşyalara gidebilirsiniz. Temaların her biri size her yıl için farklı bir seçenek sunuyor ve bu da hediyelerinizi seçmeyi heyecanlı kılıyor. Satın alınan hediyeleri saklamak için üzerlerine kazıma, damgalama veya baskı yoluyla kişisel bir dokunuş verilebilir..

yıldönümü hediyeleri

Kendisi ve Onun İçin Son Yıldönümü Hediyeleri:

Herkes için en iyi hediyeyi almak için burada listelediğimiz bu harika seçeneklerden birini seçin..

1. Baskılı Tişörtler:

Kullanışlı ve havalı harika bir hediye fikri baskılı tişört. Bu tişörtler yıldönümü dilekleriyle basılabilir. Çiftin adını da üstüne yazdırabilirsiniz. Bunlar harika yıldönümü hediyeleri yapar.

2. Dokuma Bornoz Seti:

Bir çifte verilebilecek havalı bir hediye, dokuma bornoz takımıdır. Takımda iki adet bornoz bulunmaktadır; biri erkeğe diğeri kadına. Her biri ‘Bay’ ve ‘Bayan’ harfleriyle monogramlanmıştır. Bu harika seti çifte pamuk yıldönümü için de hediye edebilirsiniz. Bu gerçekten harika bir evlilik yıldönümü hediyesi fikri.

3. Yumuşak Oyuncaklar:

Bu muhteşem yumuşak oyuncakları hediye ederek eşinizi mutlu edin ve heyecanlandırın. Yumuşak oyuncaklar oyuncak ayılar, koala ayıları vb. olabilir. Mükemmel bir yıl dönümü hediyesi için yumuşak oyuncakla birlikte bazı çiçekler veya çikolatalar ekleyin..

4. Eşleşen Anahtar Zincirleri:

Evlilik yıldönümü hediyesi olarak vermek için eşleşen anahtar zincirleri yapın. Bu anahtar zincirleri, o zaman yıldönümü ayı veya çiftin adı olacak şekilde oyulmuştur. Bunları birbirine iyi uyan bir yapboz parçası olarak alabilirsiniz..

5. Dekore Edilmiş Yatak:

Yatağınızı süsleyen bu güzel hediye ile yıldönümünüzü güzel ve eğlenceli hale getirin. Dekorasyon teması olarak kırmızı gül yaprakları kullanabilirsiniz. Yapraklar yatağın ortasına bir kalp şeklinde yerleştirilebilir. Bu en iyi yıldönümü hediyesi her zaman hatırlanacak.

6. Müzik Çerçevesi:

Bu, evlilik yıldönümü hediyesi olarak vermek için harika bir fikir. Bu, en sevdiğiniz şarkının müzik sayfasının bir çerçevesidir. Müzik sayfası daha sonra çiftin adıyla üstüne yazdırılır. Evlilik yılını da ekleyebilirsiniz.

7. Cüzdan Ekleme:

Eşinizin cüzdanında tutması için bu güzel metal cüzdan ekini alın. Bu tıpkı bir kart gibi görünür ve standart bir cüzdanın kart bölmesinde kolayca saklanabilir. Aşk notları veya yıl dönümü dilekleri ile kişiselleştirebilirsiniz. Böylece bu eşsiz bir yıldönümü hediyesi olur.

8. Kişiselleştirilmiş Önlük:

Yemek yapmayı seven her erkek, kendisine özel hazırlanan bu havalı önlüğü takdir edecek. Önlüğün üzerinde yıl dönümü dilekleri olabilir. En güzel evlilik yıldönümü hediyesi için onun beğenisine ve zevkine uygun erkeksi bir önlük yapabilirsiniz..

9. Aşk Haritası:

Her zaman karşılaştığınız yeri gösteren basit bir harita alabilir ve ardından kırmızı işaretle vurgulayabilirsiniz. Yer bir kalp şeklinde gösterilebilir. Bu harita daha sonra çerçevelenebilir ve karınız için evlilik yıldönümü için en iyi hediye olarak verilebilir..

10. Kişiselleştirilmiş Alkol:

Bu, evlilik yıldönümü için kocanıza yıldönümü vesilesiyle vermek için harika bir hediye öğesidir. Seçtiği bu viski veya likör kişiselleştirilebilir. Şişenin kapağına bir etiket ekleyebilirsiniz. Etiket ona yıldönümü dilekleri olabilir.

11. Kişiselleştirilmiş Plaka:

Bu sevimli metal plaka bir yıldönümü hediyesi olarak harika. Plaka, yıldönümü dilekleri ve ayrıca çiftin adı ile oyulmuştur. Bunu 25. yıl dönümü kutlamaları için de alabilirsiniz..

12. Bulmaca Çerçevesi:

Bir bulmaca çerçevesi, bir çift için yıldönümü için hediye fikri için çok güzel bir öğedir. Bir bulmaca şeklinde çiftin adını içerir. Aile üyelerinin adlarını da ekleyebilirsiniz. Çerçeve, içerdiği bazı romantik çizgilerle çarpıcı görünüyor.

13. Soğuk Yastık:

İşte çiftin yıldönümü tarihini yazdırmak için özelleştirebileceğiniz havalı bir yastık. Gün sayısı da hesaplanabilir ve yastığa eklenebilir. Bu çok rahat bir hediye yapar.

14. Basılı Tuvalet Kağıdı:

Bu ilginç baskılı tuvalet kağıdı hediyesini hediye ederek eşinizle eğlenin. Yıldönümü dilekleriyle tuvalet kağıdı basıldı. Tuvalet kağıdını koymak için bir stand ile hediye edilebilir. Bunu eşinizle eğlenceli bir aktivite haline getirin..

15. Yıldönümü Saati:

Bir arkadaşınıza kişiselleştirilmiş harika bir yıldönümü saati hediye edin. Saat, çiftin adıyla birlikte kalın harflerle basılmış kutlama yıllarının sayısına sahip olabilir. Saati metal jantlarla birlikte camdan alın. Saat, saklamak istediğiniz yere bağlı olarak büyük veya küçük olabilir. Alarm işlevi de olabilir.

16. Yıldönümü Kartı:

Eşiniz için bir yıldönümü kartı yapmak, verebileceğiniz en iyi kendin yap hediyesi. Bu harika hediye kartı basit ve aynı zamanda zarif olmalıdır. Bir gülün eklenmesi kartı gerçekten güzel yapar. Yaptığınız yıldönümü kartı sevimli ve basit olabilir ya da patlayan bir kutu olabilir. Bunlar yıl dönümü kartları açısından son gelişmeler. Bu patlayan kartlar, birkaç katman gösterecek şekilde açılır. Katmanlara resim ve not ekleyebilirsiniz..

17. Gümüş Hediye Kutusu:

Yıldönümü vesilesiyle eşinize verebileceğiniz süslü gümüş bir hediye kutusu. Gümüş kutu oyma ve damgalı çalışmalarla süslenmiştir. Mücevher eşyalarını veya diğer süs eşyalarını saklamak için kullanılabilir. Gümüş kutu çok geleneksel ve vintage görünen bir şeydir. Kutudaki bu kıvrımlar ve çiçek süslemeleri çok sanatsal. Kutu, zengin bir his vermek için içi keçeli kağıt veya saten malzeme ile kaplanmıştır. İçindeki eşyalar bu şekilde zarar görmez.

18. El Damgalı Anahtarlık:

Bu el damgalı anahtarlık, birine vermek için harika bir hediye. İki kat yuvarlak metal parçalardan oluşan anahtarlık çarpıcı görünüyor. Çiftin adını veya yıl dönümü tarihini ekleyerek kişiselleştirebilirsiniz. Elle damgalanmış anahtar zincirleri yuvarlak veya kare şeklinde olabilir. Ayrıca deri bir parça içeren anahtarlığa da sahip olabilirsiniz. Kare metal parçalar da düğün ayında eklenecek bir yere sahip..

19. Yıldönümü Çerçevesi:

2. yıl dönümü için yapabileceğiniz bu harika çerçeveyi alın. Bu çerçeve beyaz üzerine siyah baskılı olabilir ve üzerine birlikte geçirdiğiniz yılların sayısı yazdırılabilir. Bu harika çerçeveyi eşiniz için bir hediye olarak yapın.

20. Kaşık Çerçevesi:

Bu kaşık çerçevesi, eşinize verebileceğiniz harika bir yıldönümü hediyesi. Çerçeve, tahtaya yapıştırılan iki kaşıkla yapılır. Çerçevenin üzerine ‘kaşık o zamandan beri’ kelimeleri basılmıştır. Evliliğinizin yılını sonuna ekleyin.

21. Kişiselleştirilmiş Şampanya Şişesi:

İşte etkinlik için kişiselleştirebileceğiniz harika ve göz alıcı bir şampanya şişesi. Kişiselleştirilmiş şampanya şişesine bağlı hoş bir fiyonk var. Boncuklarla süsleyebilir ve harika görünmesini sağlayabilirsiniz..

22. İki Resim Çerçevesi:

Bu güzel ikili resim çerçevesini eşinize veya arkadaşınıza hediye edebilirsiniz. Resim çerçevesi, düğün günü ve yıl dönümü resimleri için iki yuvaya sahiptir. Bunlar, yanlarda yıldönümü dilekleriyle süslenmiştir. Bu çerçeveler çok popülerdir ve çarpıcı bir orta sehpa öğesi oluşturur. Çiftin yaşlanma sürecini ve giderek güçlenen sevgiyi göstermeye yardımcı olur..

23. Kişiselleştirilmiş Çoraplar:

Kişiselleştirilmiş bir çift çorap almak en iyi yoldur. Çoraplara sevimli aşk sözleri basılabilir. Bu baskılı çoraplar tatilde giymek için mükemmeldir..

24. Kahve Kupa Seti:

Bu harika gümüş evlilik yıldönümü kahve kupa seti mükemmel bir çift. Bu kupa seti kalp şeklinde kulplara ve ortasında gümüş bir simgeye sahiptir. Kahve kupası seti üzerinde çiftin ismi yazılıdır. Kupa setleri birçok durumda ortak bir hediye öğesidir ancak bir çift olduğu için bir yıl dönümü için önem taşırlar. Kupalar renkli ve parlak olabilir veya daha sofistike bir dokunuş için siyah beyaz olabilir. Ekleyebileceğiniz ilginç, komik, alaycı ve duygusal gibi çeşitli kelime türlerini deneyin..

25. Kızartma Bardakları:

Mükemmel bir yıldönümü partisi hediyesi, bir dizi kadeh kızartmadır. Bu gözlüklere ’25. yıl dönümü’ yazısı kazınmıştır. Bu gözlükleri çarpıcı hale getirin ve hediye etmek için süslü kutulara koyun. Gözlükler, ince çerçeveli uzun gözlükler olabilir..

26. İmza Çerçevesi:

Bu kendin yap çerçevesi, ebeveynlere verilebilecek en iyi duygusal hediyedir. Düğün gününün bir resmini eklemeniz ve ardından tüm aile üyelerinin resmin kenarlarını imzalamasını sağlamanız gerekir. Ebeveynlerinizin bu güzel hediyeyi sonsuza kadar beslemesini sağlayın. Çerçeve de en iyi evlilik yıldönümü hediyesi olarak kabul edilir..

27. Çekici İç Çamaşırı:

Bu cezbedici iç çamaşırı hediyesi ile karınızın dizlerinin üzerinde zayıf düşmesini sağlayın. Seçtiğiniz iç çamaşırı da özelleştirilebilir. Kendi adınızı veya eşinizin adını iç çamaşırınıza hediye olarak ekleyebilirsiniz. Vereceğiniz iç çamaşırı sadece dantelli bir külot veya külot ve sutyen takımı olabilir. Dantel ve saten iç çamaşırı çekici ve narin dantel işi vücutta çarpıcı görünüyor. Bu iç giyim ürünleri markalı mağazalardan alabileceğiniz lüks ürünlerdir..

28. Aile Ağacı:

İçinde aile üyelerinizin güzel isimlerinin bulunduğu bu metal aile ağacı hatırasını hediye edin. Çelik veya herhangi bir metalden yapılan ağaç dallarla şekillendirilir. Şubelerin üzerinde aile üyelerinin isimleri vardır. Soy ağacı, metal dışında başka öğelerden de yapılabilir. Ağaç bağımsız bir hatıra olabilir veya bir çerçeveye konabilir.

29. Sevimli Rüzgar Çanı:

İşte bir çifte hediye edebileceğiniz harika bir kişiselleştirilmiş rüzgar çanı. Rüzgar çanı, çiftin adını ve düğünlerinin tarihini üzerlerine yazdırabilir. Rüzgar çanı metal veya camdan yapılabilir. Bunlar bir pencerede mükemmeldir ve rüzgar estiğinde güzel bir çınlama sesi çıkarır..

30. Cam Plak:

Bir cam plaket, çift için harika bir hatıra. Plakayı kişiselleştirmenin birkaç yolu vardır. Çiftin resmine ekleyebilirsiniz. Camın üzerine bazı aşk notları bile kazıyabilirsiniz. Bu görüntüler ahşap taban üzerine yerleştirildiğinde çarpıcı görünüyor. Cam plakayı küçük bir ampulle bile aydınlatabilirsiniz..

Her Yıla Özel Yıldönümü Hediyeleri (01-09):

En iyi arkadaşın ve sevgilisinin evlilik yıldönümlerini kutladıkları yılın o zamanı bir kez daha geldi. Hepinizin etrafta koşuşturup düğün kutlamalarını mükemmelden daha iyi hale getirdiği o gün değil miydi? Parti o akşam sona erdi, ama bekleyin, çift mutlu bir şekilde evli ve şimdi onları harika yıldönümü hediyeleriyle şaşırtmanız gerekiyor..

Düğünün ilk dokuz yılını varsayalım ve buna göre verebileceğiniz en iyi hediyeleri kontrol edelim. Bu şimdiye kadarki en iyi evlilik yıldönümlerinden biri olabilir ve umarız aynı şekilde buradan ilham alırsınız..

1. Yıldönümü Hediyeleri:

Baloncukları aç, şimdilik parti zamanı. Geleneksel olarak, ilk yıl dönümü hediyesi “kağıt” olmalıdır, ancak bugünlerde saat ve plastik eşya hediye eden çok kişi var. Paranız varsa, fotoğraf çerçeveleri, tezgah üstü eşyalar, konser biletleri, uçak milleri ve daha fazlasını hediye ederek çifti eğlendirmeyi seçin, hepsi kağıdı temsil eder..

2. Yıldönümü Hediyeleri:

Geleneksel olarak, ikinci yıl dönümü hediyeleri “pamuk”tan veya bunun bir temsilinden yapılmalıdır. Pamukla ilgili eşyaların hediye edilmesinin önemi, düğünün uzun ömürlülüğünden ve dayanıklılığından bahseder. Aynı zamanda, bir evliliğin başarılı olması için iki önemli sütun olan uyum ve rahatlığı aynı anda temsil eder. Belki arkadaşlarınıza yeni bir yatak, süslü baskılardan yapılmış pamuklu peçeteler veya saf pamuklu giysiler ve keten hediye edebilirsiniz..

3. Yıldönümü Hediyeleri:

“Deri” geleneğin üçüncü yıl dönümlerinde çifte verilmesi gerektiğini söylediği şeydir, çünkü gücü, macerayı ve vahşi bir yanı da temsil eder. Onun ve onun için cüzdanlar, ayakkabılar, çantalar, kemerler, aksesuarlar, bardaklıklar ve liste uzayabilir. Deri de gücü temsil eder, bu yüzden en iyisini seçtiğinizden emin olun..

4. Yıldönümü Hediyeleri:

Evli çiftin alması için geleneğe göre meyveleri ve çiçekleri. Şimdi bugün yarım saatinizi ayırıp bir meyve ve çiçek sepeti yapabilirsiniz. Bir hasır sepet alın, taban olarak saman veya pamuk koyun, rengarenk çiçek yaprakları atın ve bunun üzerine taze ve temiz renkli meyve çeşitlerini koyun. Tüm sepeti selofan renkli kağıda sarın; üstüne saten kurdeleden yapılmış bir fiyonk dikin, işte hediyeniz hazır.

5. Yıldönümü Hediyeleri:

Geleneksel olarak konuşursak, beşinci yıl dönümü hediyelerinin yapılması gereken şey ahşaptır. Bu nedenle, onun için bir dart tahtası veya takdir edeceği ev için bir orta masa gibi tahtadan yapılmış eşyalar için alışveriş yapın. Belki yatak odası için yan sehpalar ya da onun için bir çalışma masası ve onun için ahşaptan yapılmış bir dizi korkak mücevher. Liste sonsuz

6. Yıldönümü Hediyeleri:

Altıncı yıl tüm eğlencenin başladığı zamandır, çünkü artık çiftler birbirlerine hala delice aşık olsalar da birbirlerinden sıkılmıştır. Öyleyse yapmanız gereken, şekerden yapılmış hediyeler almanızı isteyen geleneğe uymak. Yine hasır fikir sepetini kullanabilir ve meyve ve çiçekler yerine çeşitli şekerler atabilirsiniz. Ayrıca ona bir kutu şekerli dudak parlatıcısı alabilir ve şekerle ilgili dergilere abone olmasını sağlayabilirsiniz..

7. Yıldönümü Hediyeleri:

Kişisel olarak, kendi ellerinizle yapılmış bir hediyeye sahip olmaktan daha iyi bir şey olmadığını düşünüyoruz. Yıldönümü hediyesinin yapımında kullanılan sevgi ve enerji türünün tek örneğidir. Ancak, bunun ne kadar zor olabileceğini anlıyoruz, özellikle de bizi zaman sıkıntısı çeken, fare yarışında yaşadığımız hayatlarla. Bu nedenle gelenek bakır diyor, belki bakır kaseler, bakırdan yapılmış bir yemek takımı veya bakır korkak takılar da olabilir..

8. Yıldönümü Hediyeleri:

Her şey bronz, bu yüzden para klipsleri, evi süslemek için heykeller ve hatta kitap ayraçları gerektiren geleneklere göre öğelere göz atın ve son olarak,

9. Yıldönümü Hediyeleri:

Geleneklere göre çömlek ve söğüt, hediye edilecek öğedir, bu yüzden o zaman vermeniz gerekenler, toprak kaplar gibi çivit mavisi öğeler, hediyelerle dolu bir söğüt sepeti ve daha fazlasıdır..

Yıldönümü hediyeleri, ‘Seni seviyorum’ demenin harika bir yoludur. Bu hediyeler, onları kişiselleştirir ve daha duygusal hale getirirseniz daha anlamlı olacaktır. Eşinize saatler, cüzdanlar, cüzdan ekleri, saatler, kırtasiye malzemeleri vb. Hediye edin. Eşinize takı, çanta, plaket, süslü kutu vb. Hediye edebilirsiniz. Bu öğelerin her biri onlar için bir anlam ifade edecek ve sonsuza kadar ellerinde kalacaklardır. Yıldönümü hediyeleri, romantik bir güne mükemmel bir son veya başlangıçtır..