Priyanka Chopra yra viena įtakingiausių asmenybių pasaulyje! Ji yra žinoma dėl savo eklektiško grožio ir smegenų derinio. Savo drąsiomis mados pasirinkimais ant raudono kilimo ir net ne ekrane ji sukėlė nemenką šurmulį internete. Daugelio jos gerbėjų svajonė pamatyti Priyanka Chopra saree. Ši ponia tikrai žino, kaip užkariauti jų širdis, pasirinkdama jausmingiausią ir elegantiškiausią saree išvaizdą įvairioms progoms. Patikrinkite, kaip ši „Desi Girl“ pateisino mūsų lūkesčius savo nusistatymu.

Graži Priyanka Chopra išvaizda Saree su vaizdais:

Pažvelkime į geriausias priyanka chopra nuotraukas saree.

1. Priyanka Chopra raudonoje Saree:

Priyanka Chopra Raudonojoje Saree

Ponios! Sulaikykite kvėpavimą, kai pristatome jums šį nuostabų Priyanka Chopra naujausią ryškiai raudonos spalvos saree atvaizdą! Ponia buvo pastebėta su savo vyru Nicku Jonu „Ambanis“ sužadėtuvių vakarėlyje. Priyanka sugebėjo pavogti šou savo nuostabiu spalvų pasirinkimu ir gausybe bling.

2. Priyanka Chopra Dostana Saree:

Priyanka Chopra Dostana Saree

Iš daugelio saree, kuriuos dėvi Priyanka Chopra, ši išvaizda yra sąrašo viršuje! Priyanka Chopra amžinai prisimenama už vaidmenį filme „Dostana“. Tai, kaip ji švilpė ekrane „Desi Girl“ dainų, gali suteikti mums adrenalino. Šis subtilus grožis spindėjo kreminėje, metalinėje šifono saree su krūtinine palaidine. Jos sluoksniuotas kirpimas ir ta milijono dolerių šypsena sukėlė jai nakties pojūtį.

3. Priyanka „Cotton Saree“:

Priyanka „Cotton Saree“

Nenuostabu pastebėti Priyanką tokioje blaivioje aprangoje, pažvelgusi į jos stiliaus pasirinkimus, Priyanka pažvelgė į kuklią merginą, esančią šalia, šioje tamsiai mėlynos medvilnės saree. Ji pasirinko paprastą, tačiau elegantišką, su kaklo papuošalu ir dideliu, blizgančiu pasjanso žiedu. Ar ji neatrodo nuostabiai?

4. Priyanka Chopra Pink Saree:

Priyanka Chopra Pink Saree

Neseniai vykusioje apdovanojimų ceremonijoje Priyanka Chopra atrodo kaip diva šioje ryškiai rožinėje rankomis austa saree. Saree, nors ir paprasta, atrodė gana drąsiai su savo prašmatnia spalva. Jis paryškintas veidrodžiais ir mėlyna kraštine, kad stilingai atrodytų. Juk jo P.C! Tikrai galima tikėtis kažko įdomaus!

5. Priyanka Chopra filme „Silk Saree“:

Priyanka Chopra filme „Silk Saree“

Iš daugelio įžymybių, spindėjusių Viruškos priėmime, Priyanka tikrai buvo nugalėtoja! Ji sumaniai pasirinko auksinę „Uppada“ audinio šilko saree su žalia šilko palaidine. Saree atspindėjo jos tikrąjį stilių ir prabangą. Ji pasirinko nuostabų šventyklos karolį su savo raudonomis lūpomis!

6. Priyanka Chopra Saree Bajirao Mastani:

Priyanka Chopra Saree Bajirao Mastani mieste

Priyankos vaidmuo „Kashibai“ filme „Bajirao Mastani“ pelnė ne tik apdovanojimą už aktorinį meistriškumą, bet ir už stilių. Ji aktorė pakėlė kartas savo nepriekaištingu mados pojūčiu, kuris buvo ištikimas šiai temai. Ši balta saree su raudona Banarasi palaidine ir kad Nath daro ją nepamirštamą!

7. Šifono tinklas:

Šifono tinklas

Priyanka Chopra visada buvo spalvingoji bičių motinėlė, kai reikėjo apsirengti tinkamais gabalėliais. Čia Priyanka šiame nuostabiame šifone ir tinklelyje atrodė pasakiškai, kaip ir jos saree spalva. Drabužiai buvo nudažyti rožine spalva ir buvo pusiau saree, o palu prie saree demonstravo baltų nėrinių raštus.

8. Nuoga spalva:

Nuoga spalva

Vienas iš dažniausiai pasitaikančių atspalvių aktorės drabužių spintoje yra jos nuoga smėlio spalva, o iš to paties teiginio mes jau matėme, kaip Priyanka nuplėšia ekraną savo smulkiais nuogiomis suknelėmis, ir vėl matome ją daug tradiciškiau. Kartu su minkšta smėlio spalva aplink kraštus yra rausvai rausvos spalvos purslai.

9. Sparkles:

Sparkles

Priyanka yra akinantys karšti dalykai, kaip mes visi žinome, ir mes esame tikri, kad ji nesiruošė nuleisti visų akinių taip. Štai kodėl per vieną iš savo apdovanojimų šou renginių Priyanka nusprendė leisti blizgučiams švytėti, kol ant jos buvo uždengta sidabriškai balta saree. Juostelėmis visoje saree yra periodiškas blizgantis audinys, papildytas raudona riba.

10. Pusėje Saree:

Pusėje Saree

Priyanka visada buvo tas, kuris į savo drabužių spintą gali įtraukti naujesnių stilių, o tada apakinti, kai prisistato renginio susitikime. Čia vėl puošta pusiau saree, Priyanka turi karališkos mėlynos spalvos apatinėje saree pusėje, o viršutinė saree pusė šifono kremo spalva kontrastuoja su puošta saree.

11. Juodasis grožis:

Juodasis grožis

Žinoma, vienas ryškiausių drabužių kontrastų yra juoda, viena iš ryškiausių ir gražiausių spalvų, derančių beveik prie visko. Kai šį juodą atspalvį sujungiame su dar vienu gražiu atspalviu, matiniu auksu, viskas tiesiog patenka į savo vietas. Čia, šioje saree, Priyanka apima auksines sienas išilgai.

12. Neonas Saree:

Neonas Saree

Išryškindama savo linksmą linksmą pusę, Priyanka nusprendė atsisakyti kai kurių sunkių pareigų, nes ji lengvai apsirengė šia neonine saree ir su žalios spalvos kalkėmis. Saree visai tinka jos burbuliuotai, nes oranžinė koralų riba eina išilgai deimantais užpildytos zari išorinės linijos. Suporuodama tai su nuobodu tamsiai pilka palaidine, ji atrodė pasakiškai.

13. Angelas baltoje:

Angelas baltai

Priyanka atrodo angeliška šioje gryno balto šifono tinklo saree. Ji naudojo kitokią spalvą kaip pagrindą, o gėlėtas meno kūrinys, padengtas palu, prideda šifoną. P.C gana gerai ją stilizavo su kūdikio rožine apatine suknele ir priderinta palaidine su grynai balta apranga. Tai vienas iš geriausių Priyanka Chopra saree dizaino!

14. Mėlynos juostelės:

Mėlynos juostelės

Čia yra dar vienas puikus Priyanka saree gabalas, kuriame ant švelniai mėlynų tinklelio raštų juostelių yra nupiešta, todėl ši saree sukuria vieną iš labiausiai madingų kūrinių. Aplink kraštus taip pat yra raudonų koralų raštų piešiniai. Ji išlaikė savo aksesuarus minimalius, norėdama tiesiog gražaus kokteilių žiedo.

15. Elegantiškasis aš:

Elegantiškas Aš

Kaip tik tada, kai manėte, kad Priyanka negalėjo padaryti geresnio darbo su savimi, ji atrodo gražiai su savo dizainerio saree kūriniu, supakuotu auksinėmis karoliukais ir nuostabiais baltai smėlio ir juodos spalvos raštais. Su palaidine rankovėmis su alkūnėmis Priyanka visiškai nužudė šią išvaizdą.

Taigi žmonės! Mes žinome, kad norite pamatyti daugiau Priyanka Chopra. Bet geri dalykai visada turi baigtis! Nesijaudinkite, mes reguliariai jus informuosime apie kai kuriuos sensacingus Priyanka įvaizdžius sarees. Taigi, kuris jums labiausiai patiko? Švelnus kokteilis ar prijaukinta apranga? Praneškite mums savo mėgstamą išvaizdą komentarų skiltyje!