Nuo 2000 -ųjų tūkstantmečio pradžios vienintelė aktorė ir herojė, kurią mes žinome, kartu laikėsi hitų ir stiliaus, yra Kareena Kapoor. Dabar, kai ji yra Kareena Kapoor Khan, ji vis dar neprarado savo žavesio, kūno ir stiliaus. Ji gali visiškai prikalti visas savo išvaizdas, nesvarbu, ar tai būtų tradicinė, ar vakarietiška. Čia yra keletas naujausių Kareena nuotraukų saree. Leiskite mums visiems įkvėpti stiliaus ir įvaizdžio per jos nuotraukas. Tobulos apklotos galima išmokti dabar!

Nuostabi „Sarees“ „Kareena“ kolekcija su vaizdais:

Turime pažvelgti į geriausią Kareena Kapoor Saree.

1. Ryški tradicinė vestuvių apranga:

Ryški tradicinė vestuvinė apranga

Šis Kareena Kapoor vestuvių saree drabužis yra visžalis ir ryškus. Tai labiausiai seka daugelis, kol jie tampa saree dėl tinkamo priedų kiekio, ryškios spalvos saree, darbo ir elegancijos. Ar ji neatrodo nuostabiai?

2. Paprasta mėlyna išvaizda:

Paprasta mėlyna išvaizda

Ši paprasta Kareena Kapoor mėlyna saree išvaizda taip pat yra elegantiška. Tinkama apmušalas suteikia paprastą, bet žavingą išvaizdą ir atrodo nuostabiai. Sidabrinė ir auksinė siena dar labiau padidina paprastumą ir akinančią eleganciją.

3. Naujausia „Saree“ suknelės tendencija:

Naujausia „Saree“ suknelės tendencija

Kaip galime praleisti šią naujausią saree suknelės tendenciją? Kareena Kapoor saree suknelių tendencija buvo pradėta neseniai, o dabar daugelis įžymybių netgi seka išvaizdą. Ar ji neatrodo visiškai nepriekaištinga ir nuostabi? Šis supamasis stilius galimas su gerai tonizuotu korpusu.

4. Šilkas ir paprastas:

Išlaikyti šilką ir paprastą

Šilko sarees yra visžalis. Šilko saree Kareena Kapoor yra naujausia tendencija, nes tai tinka daugeliui atvejų vienu metu. Ši išvaizda yra be vargo ir nepriekaištinga kartu, todėl visa tai kartu yra nuostabi ir puikiai tinka

5. Dizaineris Saree:

Dizaineris Saree

Ši Kareena Kapoor Manish Malhotra saree yra geriausia dizainerio išvaizda, kurią ji gali dėvėti. Tai visiškai tinka jai, ir ji visiškai žudo išvaizdą kuo elegantiškiau. Šilko saree jai labiausiai tinka šiuo dizainerio būdu.

6. Skaidrumas ir karšta:

Skaidrumas ir karštis

Ši Kareena Kapoor permatomoje saree jai yra karšta ir madinga. Ji visiškai nužudo jį su prašmatnia išvaizda permatomoje juodoje saree. Drąsi išvaizda tinka tiems, kurie pasitiki savo kūno tonu.

7. Blizgūs blizgučiai:

Blizgūs blizgučiai

Čia patiekalas geriausiai patiekiamas su blizgučiais. Jūs visada galite pasikliauti Kareena, kad pagyvintumėte jos išvaizdą ir vis tiek būtumėte blaivūs. Puikus blizgučių šou nuoga smėlio spalvos saree yra tikrai nuostabus, nes pati Kareena atrodo akinanti. Kai blizgučiai puikiai tinka, ji atrodo stulbinančiai. Tai iš tikrųjų yra geras vakarėlio vaizdas ir vienas iš mūsų mėgstamiausių „Kareena Kapoor saree“ kolekcijoje.

8. Spalva ir tradicinė ryški išvaizda:

Spalva ir tradicinė ryški išvaizda

Čia yra nuostabus spalvų užpildytas „Kareena Kapoor saree“ dizainas, kuris atrodytų tiesiog prašmatniai ir tuo pačiu išryškintų jūsų linksmąją pusę. Įprastą dieną jūs būtumėte nuobodus, bet jei norite žaisti šauniai, paimkite čia Kareena užuominą, kuri įtraukė šią pop citrinos spalvą su gražios kūdikių rožinės spalvos garnyru. Balta palaidinėje papildo patrauklumą. Šis Kareena Kapoor įvaizdis saree tikrai įkvėps jus išbandyti!

9. Akinantis žvilgsnis:

Akinantis žvilgsnis

Dažnai pastebėjote, kad aktorė žaidžia saugiai ir kokia yra saugiausia spalva, išskyrus juodą? Juoda dažnai yra geriausia spalva eksperimentuoti, kai kalbama apie naują išvaizdą, o čia Kareena Kapoor Khan saree virš šios šifono georgette saree atrodo fantastiškai. Metalo sidabro atspalvio palaidinė suteikia išvaizdą, o dauguma saree puošia į deimantus panašiais ornamentais.

10. Ombre ryškumas:

Ombre ryškumas

Kai minime ombre, turime omenyje perėjimą iš vienos spalvos į kitą, kai kiekviena spalva gražiai išnyksta į kitą. Visa saree yra užpildyta deimantiniais papuošimais, o gryna balta lėtai virsta koralų rožine spalva. Be to, pasienyje yra sidabrinis zari kontūras, skirtas papildomiems efektams. Ar ši nauja „Kareena Kapoor“ saree nuotrauka nėra nuostabi?

11. Juoda ir ryškiai rožinė:

Juoda ir ryškiai rožinė

Šioje nuotraukoje Kareena Kapoor dėvi saree, kuri atrodo ugningai karšta, net jei ji yra apsivijusi gana rožinės ir juodos spalvos derinyje. Paprastai rožinė yra labai įtaigi spalva, kuri yra moteriška, ir tuo pačiu metu ir pareiškimas. Dabar, kai tai derinama su juoda ir sidabrine, kūrinys atrodo labai gražiai.

12. Angelas Baltas:

Angelas Balta

Balta visada atrodė nuostabiai Kareena Kapoor saree, todėl, kai ji taip gerai padirbėjo; likome be žado. Saree iš balto atlaso atrodo nuostabiai, o saree šviesa akina blizgančiais brangakmeniais.

13. Neoninis žvilgsnis:

Neoninis žvilgsnis

Atrodanti ryški ir graži, Kareena dar kartą pasirenka ryškias neonines spalvas. Kartą ji žybsi geltona palaidine, bet šį kartą saree yra ryškiai oranžinės spalvos su šifono tekstūra, o geltona ir mėlyna riba atrodė nuostabiai su akinančiomis deimantinėmis išorinėmis linijomis.

14. Bold Hot Red:

Drąsi karšta raudona

Raudona yra dar viena drąsi ir graži spalva. Kareena geriausiai atrodo šioje raudonoje saree, kuri turi gražią sieną. Taip pat ypatingai paminėta juoda zari siena su sunkiais ornamentais. Prie to puikiai tinka spagečių įkvėpta palaidinė.

15. Kareena natūraliai:

Kareena natūralios išvaizdos

Čia yra graži citrinos žalia saree Kareena. Tai paprasta su trumpomis rankovėmis palaidine ir švelniai blizgančiais kraštais. Ji prie jos priderino tinkamus auskarus su beveik bet kokiais papuošalais. Ji su šypsena valdo savo stilių. Citrinos geltona yra švelni akims ir puikiai tinka vakarėliams. Tai yra kažkas, ko reikia įkvėpti.

16. Vestuvių Saree išvaizda:

Vestuvių Saree išvaizda

Ar ką tik susigūžėte? Kareena išbando gryną vestuvių saree. Ji atrodo išskirtinai patraukliai ir užbaigia tradicinę išvaizdą su „bindi“ ir paprastu vėriniu. Jhumkai taip pat atlieka savo vaidmenį, kad gautų tinkamą išvaizdą. Jos raudoni lūpų dažai puikiai dera su Kareena Kapoor vestuvių saree ir yra tinkamas pasirinkimas.

17. Dizainerių kolekcija:

Dizainerių kolekcija

Dizainerių sarees yra populiarus pasirinkimas blizgučių mieste. Kareena tikrai turi savo kelią su sunkia palaidine, dizainerio rinkinys su stilingai apipinta saree. Saree turi auksinį zarį su juodomis sienomis. Ji prie išvaizdos priderino keletą kabančių auskarų.

18. Paprasta išvaizda:

Paprasta išvaizda

Šis yra paprastas ir yra mėlynos, baltos ir juodos spalvos derinys. „TheKareenaKapoor“ mėlyna saree su mėlynomis kraštinėmis ir juodais kraštais, einančiais per saree, idealiai tinka juodai plonai prisegamai palaidinei. Ji turi tik apyrankę ir nori minimalistinio apsirengimo.

19. Juodai balta išvaizda:

Juoda ir balta išvaizda

Štai dar vienas paprastas karštas žvilgsnis, kurį tikriausiai ji gali ištraukti. Su juodos ir baltos spalvos atspalviais ji atrodo rūkanti karšta, kartu su laivelio kaklo kirpimo palaidine, kuri yra visiškai juoda. Ant kaklo ji turi tik vieną storą karolį be jokių kitų papuošalų.

20. Tradicinė visžalė išvaizda:

Tradicinė visžalė išvaizda

Tai dar viena Kareena Kapoor saree nuotrauka, kurioje ji atrodo karštai rūkanti. Jos saree yra sandalų ir mėlynos spalvos derinys su palaidine be rankovių. Jos auskaras turi tik smeigtuką ir sugeba pakelti šį minimalistinį padažą į karščiausią lygį! Tikriausiai turime to išmokti iš jos.

Na, tai viskas! Štai tiek galite įkvėpti jos išvaizdos. Idėja paprasta. Pasirinkite ryškias kontrastingas spalvas ir atitinkamai priderinkite jas prie palaidinės. Tai, kas padaryta, tikrai nesvarbu, ar papuošiate kai kuriuos papuošalus. Jūsų požiūris ir pasitikėjimas padės jums kalbėti! Pradėkite ir išbandykite dabar!