Alia Bhatt yra gana nauja aktorė, užvaldžiusi Bolivudą. Ji padarė ženklą kino industrijoje, todėl jos drabužių spinta yra tai, ką jaunuoliai norėtų kopijuoti ir mėgdžioti. „Sarees“ yra vienas drabužių spintos elementas, kurį mėgsta dauguma žmonių. Alia Bhatt nuotraukos saree ir čia mes galime pamatyti skirtingus stilius, kuriuos ji dėvi sarees. Čia pateikiame jums 15 rūšių sarees, kurias dėvėjo Alia Bhatt, ir tai, kaip ji atrodo stulbinančiai.

Naujausia „Alia Bhatt“ kolekcija „Saree“ su vaizdais:

Tai nuostabios „Alia Bhatt“ nuotraukos saree, kurias galite pasirinkti.

1. Alia Bhatt „Silk Saree“:

Alia Bhatt „Silk Saree“

Čia yra puikiai atrodanti persikų saree iš Chanderi šilko, kurią Alia Bhatt gražiai dėvi. „Chanderi“ šilko saree turi tradicinį pojūtį. Puikiai dera su palaidine be rankovių. „Alia Bhatt“ papildo saree tradiciniais jhumkais. Plona zari siena suteikia saree žavesio. Žalios ir persiko derinys yra tiesiog nuostabus. Ši saree puikiai tinka tradicinėms progoms, tokioms kaip festivaliai ir pujas, ir tt Atrodykite nuostabiai šiose rankomis austose grožybėse.

2. Alia Bhatt dviejose valstijose Saree:

Alia Bhatt dviejose valstijose Saree

Tai dar viena nuostabi kolekcija, kurią Alia Bhatt 2 valstijose sako. Tai tradicinė baltos spalvos Kerala saree su auksiniu kraštu. Tai medvilninis saree, kuris ypač dėvimas Keraloje. Jie gali būti dėvimi kasdien ar net progomis. Medvilniniai daugiausia skirti paprastoms progoms, tokioms kaip pujas ir pan. Šią „Kerala saree“ galima dėvėti su auksine palaidine arba net raudona ar žalia. Tai daro jį gana universalų.

3. Alia Bhatt rožinėje saree:

Alia Bhatt rožinėje saree

Tai nuostabi rožinė saree, kurią Alia Bhatt dėvi progoms. Saree turi tamsiai rožinę dalį ir šviesiai rausvą dalį. Saree siena yra nuostabi ir turi aukso intarpus. Ji dėvėjo ją prie derančios šviesiai rožinės spalvos palaidinės. Ši saree gali būti tavo ir tu gali atrodyti taip pat nuostabiai, kaip ji. Lengva saree puikiai tinka bet kokiai progai ir sezonui. Pridėkite prie auksinių auskarų, kurie yra ilgi.

4. Alia Bhatt Yellow Saree:

Alia Bhatt Yellow Saree

Čia yra geltona saree, kurią Alia Bhatt dėvi puikiam vaizdo įrašui. Saree išvaizda yra paprasta, tačiau ji gerai pabrėžia ją su švelnia palaidine. Saree yra georgetė ir tai labai jausmingai prilimpa prie kūno. Tai puikiai tinka vasaros sezonui. Prie saree galite priderinti nuostabių papuošalų ir įvairių stilių palaidinių. Saree geltona spalva yra gana ryški ir tai praskaidrins dieną.

5. Alia Bhatt Manish Malhotra Saree:

Alia Bhatt Manish Malhotra Saree

Jūs negalėsite atitraukti akių nuo šio nuostabaus ir stulbinančio Manish Malhotra kūrinio. „Alia Bhatt“ atrodo nuostabiai šioje akį traukiančioje saree su blizgučiais ant sienos. Tai vakarinė saree, kurią galite dėvėti bet kokiai iškilmingai progai ar vestuvėms. Čia saree spalva yra šiek tiek nuobodi, tačiau ji paryškėja pasitelkus blizgančius deimantus ant sienos.

6. Alia Bhatt siuvinėjime Saree:

Alia Bhatt siuvinėjime Saree

Štai nuostabi lehenga saree, kurią Alia Bhatt dėvi siuvinėdama pasienyje. Dėl subtilaus darbo, kuris atliekamas pasienyje, jis atrodo gana įspūdingas. Nuobodžiai žalia yra nuostabi spalva, dėl kurios Alia atrodo stulbinančiai. Ji suporuoja ją su palaidine aukštu kaklu. Palaidinės rankovės taip pat turi tą patį siuvinėjimo kraštą. Ši konkreti saree puikiai tinka paprastoms progoms ir festivaliams. Jūs taip pat galite pasirinkti norimą spalvą pagal savo odos toną, remdamiesi Alia Bhatt saree įvaizdžiu.

7. Alia Bhatt Half Saree:

Alia Bhatt Half Saree

Ši nuostabi „Alia Bhatt saree“ puikiai tinka vestuvėms. Dėl intensyvios raudonos spalvos su aukso ir sidabro kraštais nuotaka puikiai tinka dėvėti. Ji nusprendė dėvėti ją su oranžinės spalvos palaidine, kad kompensuotų raudoną. Ši pusė saree turi šilko ghagra, turinčią platų aukso kraštą. Auksinis diržas juosmenyje tai pabrėžia vestuvių drabužius. Padarykite savo vestuves nepaprastas naudodami šį kūrinį, kaip ir „Alia Bhatt saree pic“.

8. Alia Bhatt „Red Saree“:

Alia Bhatt Raudonojoje Saree

Alia Bhatt atrodo nuostabiai šioje raudonoje saree su oranžine palaidine. Radžastano sidabrinė siena puikiai tinka, kad ši saree puikiai tiktų progoms. Padarykite Diwali ir kitus festivalius ryškius ir šventinius, naudodami šią šaunią saree. Auksiniai atspalviai saree daro jį labai madingą ir patrauklų. Derinkite prie ilgos palaidinės ar net palaidinės be rankovių. Jūs tikrai sužavėsite šią kolekciją. Pasukite galvas ir jauskitės seksualiai šiuo numeriu.

9. Alia Bhatt Navy Blue Saree:

„Alia Bhatt Navy Blue Saree“

Šis tamsiai mėlynas numeris puikiai tinka bet kokiai progai. „Alia Bhatt“ atrodo nuostabiai šioje tamsiai mėlynos spalvos saree su rožine siena. Saree tam tikra prasme yra tradicinė. Saree kontrasto kraštas atrodo labai elegantiškas ir stilingas. Šį drabužį galite dėvėti bet kokiai progai, taip pat svarbioms funkcijoms atlikti. Suporuokite jį su papuošalais, atitinkančiais saree spalvą, arba rinkitės auksinius ar sidabrinius jhumkas ar auskarus.

10. Alia Bhatt „White Saree“:

Alia Bhatt „White Saree“

Čia yra dar viena miela Alia Bhatt išvaizda. Šioje baltoje saree su tradicine siena ji atrodo kukli ir jauna. Ji atrodė filme „Dvi būsenos“. Ji dėvėjo ją su atitinkančia palaidine su apvadu. Krašto spalvos leidžia saree pasirodyti ir atrodyti šventiškai. Tai taip pat galima dėvėti su tradiciniais šventyklos papuošalais, kad būtų labiau kaimiškas vaizdas. Šią saree galite nusipirkti savo pujams namuose ar paprastoms funkcijoms.

11. Alia Bhatt Saree Shaandaare:

Alia Bhatt Saree Shaandaare

Tai šauni saree, kurią Alia Bhatt nešioja Shaandaare. Saree yra šviesiai rudos spalvos ir išsiskiria nespalvotu darbu. Atrodykite nuostabiai tokio tipo saree, kuri apkabina figūrą ir suteikia jums liekną išvaizdą. Ji papildė saree dizainerio palaidine, kuri yra nuo peties ir ilgomis rankovėmis. Sulenkite saree, kad ji taptų šiuolaikiškesnė. Ši saree puikiai tinka jauniems žmonėms, norintiems padaryti saree modernesnę. Taip pat patikrinkite šaunią Alia Bhatt kolekciją juodos ir persikų saree

12. Alia Bhatt Plain Saree:

Alia Bhatt Plain Saree

Jei norite dėvėti saree paprastą progą ar kasdien, tai yra kelias. Čia matote Alia Bhatt paprastame saree su tamsiai oranžine raudona spalva ir armijos žalia siena. Saree yra visiškai paprasta ir ji suporavo ją su atspausdinta palaidine kontrastingai mėlynos ir baltos spalvos derinyje. Visas šio ansamblio atsikėlimas yra toks brangus, kad priverčia ją atrodyti pritrenkiančiai.

13. Alia Bhatt „Floral Saree“:

Alia Bhatt „Floral Saree“

Čia Alia Bhatt pavaizduota kaip paprasta mergina šalia ir jos saree filme „Raazi“ tai demonstruoja. Saree vėl yra paprasta su labai plona gėlių siena. Palla turi gėlių dizainą, kuris yra išsiuvinėtas. Taip pat galite išbandyti šią išvaizdą, kad gautumėte kaimišką ir senojo pasaulio žavesį. Taigi išbandykite šį unikalų paprastų sarees vaizdą ir pažiūrėkite, ar galite su juo eksperimentuoti.

14. Alia Bhatt kontrasto sienoje Saree:

Alia Bhatt kontrastinėje sienoje Saree

Kontrastinės sienos yra labai žinomos sarees, nes jos suteikia šiek tiek charakterio ir žavesio saree. Čia matote Alia Bhatt kontrastingame krašte. Saree yra geltonos spalvos, o aukso krašte – kontrastingos mėlynos ir raudonos spalvos. Ši paprasta saree išsiskiria šilku ir puikiai derina ją su mėlyna ir rožine dizainerio stiliaus palaidine. Tai sunki saree, kuri puikiai tinka progoms ir šventyklos funkcijoms.

15. Alia Bhatt „Brocade Saree“:

Alia Bhatt Brocade Saree

Šis nuostabus saree filme „Raazi“ yra dar vienas įspūdingas kūrinys, kurį nešioja Alia Bhatt. Paprasta saree turi lapų modelius. Ji suporuoja ją su šilko palaidine be rankovių. Tai suteikia saree nuostabią išvaizdą. Sunkūs jhumkai, kuriuos ji dėvi, išryškina šios saree stilių. Galite pasirinkti dėvėti šią saree bet kokia proga, nesvarbu, ar tai oficiali, ar atsitiktinė. Išbandykite jos išvaizdą, kad ji taptų deive, kai einate žemyn.

Alia Bhatt yra nuostabi aktorė, parodžiusi savo vertę kai kuriuose filmuose, kuriuose ji vaidino. Sarees, kurias ji dėvi, išryškina jos grožį. Šis straipsnis su „Alia“ vaizdais saree suteikia jums plačią idėją. Galite pasirinkti, kad jūsų drabužių spintoje būtų tokia pati kolekcija, kad ji atrodytų taip nuostabiai kaip ji. Pasirinkite šilką, medvilnę, georgetę ir tt, kad išryškintumėte savo grožį. Sarees gali būti spalvingos lygumose ar net atspausdintos. Jie gali turėti kontrastingos spalvos kraštinę arba aukso arba sidabro. Sunkūs sarees puikiai tinka progoms, o paprastesni sarees puikiai tinka atsitiktinėms funkcijoms.