Užsienio kilmės Katrina Kaif, išpopuliarėjusi per Bolivudo filmą. Ji žinoma kaip pati seksistiškiausia ir talentingiausia aktorė, įžengusi į hindi kino industriją 2003 metais. Dėl savo grožio žinoma Katrina Kaif savo apsirengimo stilių vaizdavo ne tik per vakarietiškus drabužius, bet ir per gražius bei modernius saree tipus. Viso pasaulio gerbėjai įgijo įkvėpimo išrinkti keletą geriausių jos dėvėtų sarees. Bet tiems, kurie nori geriausios Katrinos gražioje saree ir pasirinkti vieną iš geriausių, toliau skaitykite šį straipsnį, kad sužinotumėte 10 geriausių saree tipų Katrina Kaif!

Įspūdingos Katrinos nuotraukos Saree:

Peržiūrėkite naujausius „Sarees of Katrina Kaif“ su vaizdais ir pasirinkite tinkamą saree puikia proga.

1. Katrina Kaif Black Saree:

Katrina Kaif in saree

Juoda yra tikrai karšta ir seksuali spalva, kai kalbama apie saree spalvų pasirinkimą. Katrina juoda saree yra viena karščiausių jos dėvėtų saree. Šis paprastas paprastas tinklelis saree su blizgančiu, žvilgančiu kraštu daro „e saree“ lengvą. Kadangi saree aš šiek tiek sveriu, ją lengva dėvėti ir nešioti ilgiau. Geriausia proga dėvėti mažiau darbo ir nešioti saree tikrai gali būti vakaro vakarėlis draugų vietoje ir atsitiktinis biuro vakarėlis.

2. Katrina Kaif Red Saree:

Katrina Kaif Red Saree

Atėjo vasara ir galvojau sudėti jums spintelę su medvilninėmis sarees. Tada patikrinkite šį Katrina Kaif raudonos saree dizainą. Tai paprasta, tačiau moderni medvilninė saree su auksine linija. Kad ji prieštarautų saree, pasirinkite tamsiai žalią su rankovėmis arba palaidinę be rankovių. Dažniausiai Indijos moterų medvilninė saree ketina vykti į religinius susitikimus ar renginius, taip pat teatre dėvėti saree. Paprastas sarees lengva atlikti ilgiau.

3. Katrina Kaif Pink Saree:

Katrina Kaif Pink Saree

Dar viena nuostabi rožinės saree Katrina, ši saree yra rožinės spalvos medvilnės saldainiai. Saree yra vieno rašto saree su gėlių kratiniu, matomu kartu su saree. „Saree“ geriausiai tinka kaip subtili baltos spalvos palaidinė su aukštu kaklu su ¾ rankovėmis. Tinkama proga nešioti rožinį saree atspaudą tinka bet kuriai religinei funkcijai, pavyzdžiui, Durga Puja ir šventiniams sezonams. Saree lengva nešiotis, todėl susidaro mažiau prakaito.

4. Katrina Kaif Blue Saree:

Katrina Kaif Blue Saree

Mėlyna spalva yra ta spalva, kuri buvo laikoma ir simbolizavo meilę ir aistrą. Merginos ir ponios neabejotinai mėgsta dažniau dėvėti mėlyną saree dėl spalvos panašumo ir atrodo po dėvėjimo. Katrina Kaif mėlyna saree atrodo stulbinančiai su palaidine be rankovių ir sunkiais brangenybėmis. Rekomenduojama proga nešioti stilingą sintetinę mėlyną saree su blizgučiais būtų tikrai parduotuvės atidarymo ceremonija ar bet koks dalyvavimas šeimos vakarėlyje, kuriame vyksta susitikimas su didele minia.

5. Katrina Kaif „White Saree“:

Katrina Kaif „White Saree“

Balta yra taikos ir ramybės simbolis. Dabartinės kartos moterys pradėjo dėvėti baltos spalvos saree kaip modernizuotos mados aprangos koncepciją su tradiciniu indišku prisilietimu. Katrina Kaif balta saree su auksiniais akmenimis, matoma palei sieną, yra elegantiškas saree dizainas. Pabandykite dėvėti šią saree moderniau, pirmą dieną pirmą kartą parodydami Katrinos Kaif filmą, vilkėdami siaurus marškinius, pavyzdžiui, palaidinės modelį, ir pajuskite nostalgiją.

6. Katrina Kaif dizainerė Saree:

Katrina Kaif dizainerė Saree

Dizainerių drabužiai saree visada buvo išryškintas saree tipas tarp visų amžiaus grupių moterų. Šio tipo saree išpopuliarėjo patrauklia saree, užpildyta nuostabiu darbu. Tai yra viena iš „Katrina Kaif“ dizainerių sarees lengvos šifono medžiagos su aukso spalvos gėlių ir lapų darbais. Geriausia proga susieti šią grandiozinę saree gali būti nuvykimas į draugo priėmimo vakarėlį ar draugo gimtadienį su geru kaklo gabalu. „Saree“, turinti mažiau darbo, taip pat gali būti dėvima iškilmingai atidaromuose kino teatruose.

7. Katrina Kaif Yellow Saree:

Katrina Kaif Yellow Saree

Ponios, kurios mėgsta dėvėti paprastą ir paprastą saree, tada tai yra tinkamas saree tipo pasirinkimas. Katrina Kaif geltona saree yra viena iš paprastų saree, geltona spalva yra tamsesnė iki tamsesnio atspalvio, kuri dėvėdama suteikia subtilios išvaizdos Suderinkite saree su panašios spalvos ir medžiagos palaidine. Paprastas šifono saree yra idealus lengvai dėvimas saree tipas, kurį galima naudoti einant į kino teatrą su šeima.

8. Katrina Kaif Green Saree:

Katrina Kaif „Green Saree“

Žalia spalva laikoma viena iš dieviškųjų spalvų, kad atitiktų tą mintį, moterys gali pasiimti žalios spalvos tradicinius drabužius, įskaitant saree. Kino žvaigždžių įkvėpta saree yra viena iš populiariausių saree kolekcijų parduotuvėje. Viena iš tokių kolekcijų yra Katrina Kaif žalia saree. Paprastą sintetinę saree su nuoseklia riba lengva dėvėti ir lengva nešiotis. Siūloma proga dėvėti tokio tipo saree gali būti santuokos ceremonijos, tokios kaip Mehndi, lankymas, taip pat eiti į filmą su savo brangiu žmogumi. Dėvėkite karštą saree ir padarykite savo gyvenimo žmogų glotnesnį.

9. Katrina Kaif filme „Half Saree“:

Katrina Kaif filme „Half Saree“

Gaukite nuostabų jausmą dėvėdami didžiąją pusę saree, kuri visiškai skiriasi nuo įprasto saree tipo. Katrina Kaif pusiau saree, vienas iš įkvėptų saree tipų, kuriame palaidinė ir sijonas yra dėvimi atskirai, kuriuos galima sujungti su ilga dupata. Dupatą galima susieti klostais, tokiais kaip saree, arba prisegti palei palaidinės pusę. Pusė saree dažniausiai dėvima santuokų metu, taip pat priėmimo vakarėlio metu. Atsižvelgiant į medžiagos tipą, pusę saree galima dėvėti vestuvių ar vakarėlio metu.

10. Katrina Kaif Net Saree:

Katrina Kaif Net Saree

„Netted saree“ neabejotinai išpopuliarėjo per kino žvaigždes. Ypač aktorė, tokia kaip Katrina Kaif, kuri savo filmuose dėvėjo „may net saree“, pavadino „Katrina Kaif“ pavadinimu „net saree“. Viena iš tokių saree yra „Pink net“ medžiaga su kaštoniniais blizgučiais, padaryta pasienio saree. Suporuokite saree su aksominės spalvos kaštonine palaidine be rankovių, kuri suteikia kontrastą rožinės spalvos saree korpusui. Kad draugo vakarėlyje atrodytumėte karščiau ir stulbinančiau, tinklelis „saree“ būtų idealus pasirinkimas.

Aktorės įkvėpti drabužiai neabejotinai sulaukė moterų dėmesio ir daugelį metų laikė ledkalnio viršūnę. Pasikeičia tik tai, kad dabartinis aktorės apsirengimo stilius skiriasi nuo ankstesnio, todėl skiriasi apsirengimas. Dabar tradiciškai atrodančią saree galima padaryti karštesnę ir seksualesnę, pasirinkus audinį ir saree rišimo stilių. Katrina Kaif saree įkvėptų saree tipų yra viena iš variantų, pastebėtų, kaip dėvėti saree moderniai, atsižvelgiant į dabartinę madą. Pasisemkite įkvėpimo ir išsirinkite geriausią saree tipą, atitinkantį jūsų kūno tipą, ir pasipuikuokite!