Populiarioji Pietų Indijos aktorė Kajal Aggarwal mėgsta daugiau eksperimentuoti su savo išvaizda ir stiliumi, todėl ją visada matysite įvairios spalvos. Kajal Agarwal saree ne tik atrodo užburiančiai dėvint sarees, bet ir išlaiko savo išvaizdą kitokią nei įprasta. Viena iš sarees rūšių, kurią ji visada mėgsta dėvėti, yra nuostabių ir akį traukiančių spalvų šilko sarees. Ji sluoksniuoja savo sarees daugiausia palaidine be rankovių arba pusiau rankovėmis kartu su labai minimaliais sidabro papuošalais. Kajal saree vaizduose atrodo žavingai dėl saulės spindulių ir jai patinka naudoti labai paprastų spalvų lūpų dažus.

Nuostabi Kajal Aggarwal išvaizda Saree su vaizdais:

Čia yra geriausios Kajal Agarwal nuotraukos saree, kurios jus įkvėps.

1. Kajal Aggarwal Silk Saree:

Kajal Aggarwal Šilko Saree

Ar ieškote stulbinančios išvaizdos dar paprastu būdu? Šis kajal Agarwal šilko saree yra idealus pasirinkimas, su kuriuo galite eiti. „Saree“ yra dvigubos spalvos – geltona ir pilka, todėl naujausioje kolekcijoje ji tampa žavesnė. Šilko saree yra švelni nėrinių juostelė su juosta palaidine, kad būtų žaviau dėvėti. Tai yra tarp Kajal Agarwal mielų saree vaizdų, kurie puikiai tinka tokioms progoms kaip specialūs pujas, tradiciniai renginiai ir kt..

2. Kajal Aggarwal dizaineryje Saree:

Kajal Aggarwal, dizaineris Saree

Norite nešioti elegantišką dizainerio kūrinį? Šis saree dizaino kajal yra skirtas suteikti jums geriausią išvaizdą, kurios ieškote. Sukurta iš meno šilko medžiagos, saree suteikia nėrinių kraštą su dvigubomis spalvomis, persikų ir violetine. Gėlėta stora siena papildo rafinuotą saree išvaizdą. Šio tipo kajal naujausios nuotraukos saree dažniausiai ieškomos, kai ieškote priėmimo, festivalio ar vakarėlio drabužių ar saree.

3. Kajal Agarwal Half Saree:

Kajal Agarwal Half Saree

Pusė sarees yra labai populiari šiais laikais. Jie ne tik suteikia dizaineriui išvaizdą, bet ir suteikia visapusišką išvaizdą įvairioms progoms. Šis pusiau saree dizaino kajal Agarwal yra pagamintas naudojant Georgette medžiagą ir taip pat yra siuvinėtas blizgučiais įvairiomis spalvomis. „Saree“ yra sukurta su geltona saree, o „pallu“ yra rožinės spalvos ir siuvinėta sidabro siūlais. „Saree“ yra geriausia nešiojama tokioms progoms kaip prieš vestuves rengiamos šventės ir kitos ypatingos progos bei festivaliai.

4. Kajal Agarwal Pattu Saree:

Kajal Agarwal Pattu Saree

Nesvarbu, ar tai būtų festivalio išvaizda, ar bet kokia proga, pattu sarees visada suteikė naudotojui geriausią išvaizdą. Ši kajal saree yra labai ieškoma saree vestuvėms. „Saree“ įgauna kraujo raudoną spalvą, o yra suprojektuota aukso spalvos kraštuose, o dėvėdama padidina šiuolaikinę išvaizdą. Puikiai tinka vestuvėms, tokios pattu sarees taip pat garsėja festivaliais ar religinėmis funkcijomis.

5. Kajal Agarwal Red Saree:

Kajal Agarwal Red Saree

Norite Bolivudo replikos išvaizdos? Kodėl nepabandžius „Kajal Aggarwal saree“ raudonai, kad būtų paprasta atrodyti? Pagaminta iš Georgette medžiagos, saree pateikiama seka arba daugialypis darbas su sidabro kibirkštimis. Su panašia saree, saree suteikiamas megztas gėlių dizainas, kuris daro jį žavingesnį. Garsioji saree yra labai populiari tarp tinklinių palaidinių, kad atrodytų seksualiai. Šią gražią saree galima dėvėti įvairiomis progomis, tokiomis kaip vakarėliai, vestuvės, festivaliai ir daug daugiau.

6. Kajal juoda Saree:

Kajal juodajame saree

Nesvarbu, ar tai būtų vakarėlis ar net festivalis, ši juoda saree tikrai suteiks jums viliojančią išvaizdą bet kur. Ši žavinga saree yra pagaminta iš meno šilko medžiagos. Saree dizaineriui suteiktas auksinis nėrinių kraštas, kad jis taptų etninis. „Saree“ sienai suteikiami austi gėlių dizainai, kurie daro ją patrauklesnę. Šis pritaikytas kajal Aggarwal saree įvaizdyje yra plačiai ieškomas ieškant, ką apsirengti priėmimuose, festivaliuose ir vakarėliuose.

7. Kajal Agarwal Pink Orange Saree:

Kajal Agarwal Pink Orange Saree

„Kajal Aggarwal“ rožinė oranžinė saree yra labai pritaikyta saree, kai kalbama apie skeptišką bet kokio įvykio ar progos išvaizdą. Sukurta iš Georgette ir tinklinės medžiagos, saree yra vakarėlių drabužiai. Saree yra suteiktas georgetto dugnas su gėlių raštais tinkle. Vėlgi, visa pallu taip pat sukurta iš tinklinės medžiagos. Puikiai tinka vakarėliams, ši saree taip pat idealiai tinka priėmimams ar vestuvėms su sunkiomis palaidinėmis.

8. Kajal Blue Saree:

Kajal Blue Saree

Ieškote tradicinės išvaizdos bet kokiam festivaliui? Peržiūrėkite šį nepaprastą Kajal Agarwal saree paveikslėlyje. „Saree“ yra dviejų tamsių ir šviesių atspalvių, kuriems taip pat suteikiama madinga riba atliekant nedidelį darbą. Saree yra pagamintas naudojant firozi popieriaus šilko medžiagą, o jis sukurtas siuvinėjimo piešiniais su mielais kutais palu gale. Puikus drabužis vakarėliams, ši saree taip pat geriausiai tinka bet kokiems privatiems ar profesionaliems renginiams, kad atrodytų pasaulietiškai.

9. Kajal Agarwal Yellow Saree:

Kajal Agarwal Yellow Saree

Norite dėvėti saree, kurią patogu nešioti reguliariai? Ar matėte šį Kajal Agarwal mielą saree vaizdą? Geriausia dėvėti geltoną saree, kad padidintumėte dienos komforto lygį. Pagaminta iš medvilninės medžiagos, saree suteikiama juodai atspausdinta dizaino siena su muzikos instrumentais. Geriausia reguliariai dėvėti, ši medvilninė saree gali būti geriausias pasirinkimas išvykoms, kačių vakarėliams ir daugeliui kitų panašių progų ar renginių.

10. Kajal Agarwal Orange Saree:

Kajal Agarwal Orange Saree

Norite eiti su vienos spalvos saree? Ar bandėte šį „Kajal Agarwal“ oranžinės saree dizainą? Saree yra pagaminta iš meninio šilko medžiagos ir dekoruota zari ir resham siuvinėjimais, kurie pagerina saree išvaizdą. Vėlgi, raištinės kraštinės ir taškuotas palu suteikia jai ikonišką išvaizdą. Geriausiai tinka bet kokiam vakarėliui, ši saree taip pat atliekama prieš vestuves. Dėl sunkios sienos taip pat galima dalyvauti festivaliuose ir tradicijose.

Be viso to, dar vienas šių dienų rinką valdantis dizainas yra vienintelis kajal Agarwal žalios spalvos saree iš įvairių išskirtinių medžiagų. Ne tik ryškiomis spalvomis, bet ir kelių ar tamsių spalvų Kajal saree atvaizdai taip pat turi savo vietą įvairių puošnių moterų drabužių spintose. Yra įvairių „Kanjivaram“ dizainų, kuriuos dėvėjo Kajal, nes ji taip pat priklauso Pietų šalims, kuriantys etninių ir papildomų dizainų derinį, kad būtų moderni išvaizda. Dizainerių sarees yra gana pritaikomos puošniai atrodyti funkcijoms. Taigi, kurią Kajal Agarwal saree ketinate išbandyti?