Turtingiausios moterys! Taip, ar žinote, kas yra 25 turtingiausių pasaulio moterų sąraše? Visi žinote, kad be moterų neįsivaizduojate pasaulio. Kaip moterys, mes apimame įgaliojimus taikyti sankcijas sau, taip pat ir kitoms moteriškoms moterims. Tiksliau, moteris priverčia visuomenę suklestėti ir toliau augti.

Šiame straipsnyje galite pamatyti 25 turtingiausių pasaulio moterų sąrašą, be to, kaip jos atneša savo turtus. Todėl atidžiai perskaitykite tai ir išmokite jų sunkaus darbo, kad surinktumėte savo karalystę, kuri greičiausiai netrukus bus verta milijardų.

Turtingiausia moteris pasaulyje:

1. Christy Walton:

turtingiausia moteris pasaulyje

Christy Walton yra turtingiausių pasaulio moterų, taip pat turtingiausių JAV milijardierių, katalogo pirmoje vietoje. Jos grynoji vertė yra apie 7,2 mlrd. Ji yra John Walton našlė, paveldėjusi savo turtą po to, kai jis mirė 2005 m. Įvykus lėktuvo katastrofai. Dar kartą parodykite savo 2010 m. Turtingiausios pasaulio damos etiketę, ji gavo papildomą smūgį į savo likimą dėl ankstyvo savo vėlyvo vyro projekto „First Solar“. beveik 500%, o 2006 m. Jos pagrindinę grynosios vertės dalį sudaro „Wal-mart plus“ akcijos „First Solar Company“.

2. Iris Fontbona:

Turtingiausios moterys pasaulyje2

Iris fontbona taip pat yra turtingiausia Čilės moteris. Perimti turtus iš jos sutuoktinio; ji užima pirmąją vietą Čilės valstijoje pagal grynąją vertę, kuri yra apie 15,9 mlrd. Ji, kartu su artimaisiais, valdo „Antofagasta“, vieną iš pagrindinių vario kasyklų Žemės planetoje, ir turto bendrovę „Quinenco“, kuri yra antras pagal dydį šalies bankas (Banco de Chile), didžiausia laivybos korporacija Lotynų Amerikoje (CSAV) ir pirmaujanti aludaris (CCU).

3. Anne Cox kambariai:

Turtingiausios moterys pasaulyje3

Anne Cox yra seniausia turtingiausia pasaulio ponia šiame sąraše, nes gimė 1919 m. Gruodžio 1 d., Būdama 97 metų. Ji yra pagrindinė „Cox Enterprises“ savininkė. Jos grynoji vertė yra 16,1 mlrd. „Cox Enterprises“ įsteigė jos tėvas Jamesas Middletonas Coxas, vėliau nei iš eilės, laikraščio pavardė „Dayton Evening News“. Ji taip pat buvo JAV atstovė Belgijoje nuo Jimmy Carterio administracijos nuo 1977 iki 1981 m.

4. Laurene Powell darbai:

Turtingiausios moterys pasaulyje4

Laurene yra velionio išradėjo Steve’o Jobso sutuoktinė. Ji perima visą tikimybę įsidarbinti „Apple“, „Pixar“, „Disney“ ir daugelyje kitų mažų firmų. Ji susitinka su garsiu „Apple“ įkūrėju institucijoje, o vėliau eina su ja vakarieniauti. Nustatyta, kad jos grynoji vertė yra 14,1 milijardo dolerių.

5. Alice Walton:

Turtingiausios moterys pasaulyje5

Alice Walton yra viena iš „Wal-Mart“ legato; individualiai turi 410 milijonų akcijų didžiojoje pasaulio organizacijoje. Buvusi akcijų rinkos analitikė ir opcionų prekiautoja, ji toliau asocijuojasi ir vadovauja investiciniam bankui „Llama Co.“ 1988 m., Kuris baigiasi po dešimties metų. Dabar ji dirba Valtono šeimos valdomo banko pirmininko pavaduotoja ir lėšų vadovė, o grynoji vertė yra 31,1 mlrd. 2011 metais ji padovanojo šimtus milijonų paveikslų vertę neseniai atidarytam Amerikos meno muziejui „Crystal Bridges“.

Ji yra Christy Walton svainė kartu su vieniša „Wal-Mart“ kūrėjo Samo Waltono dukra, jos grynoji vertė siekia 44,9 milijardo JAV dolerių. Ji klesti kaip savo tėvo velionio Samo Waltono. Pagrindinis jos pelno šaltinis yra „Wal-Mart“. Žurnalas „Times“ pripažino ją viena iš pirmaujančių žmonių pasaulyje.

6. Georgina „Gina“ Rinehart:

Turtingiausios moterys pasaulyje6

Grynoji vertė yra 16,8 milijardo JAV dolerių, o jos turtų pagrindas yra kasyba Australijoje. Ji yra viena turtingiausių moterų Australijoje ir Azijoje. Ji yra velionio Lang Hancock, kasybos pramonininko, palikuonys. Bendrovę ji pasiekė iš savo tėvo ir pasiekė naujoviškų aukštumų. Gina taip pat visada yra įtakingiausių pasaulio moterų sąraše ir taip pat pripažinta „kasybos milijardieriumi“.

7. „Miuccia Prada“:

Turtingiausios pasaulio moterys7

Miuccia Prada yra trečia turtingiausia Italijos moteris, kurios grynoji vertė yra 2,7 USD B. Ji gimė antrame pagal dydį Milano mieste, Italijoje; ji kaip motina perima stiliaus kompanijos „Prada“ vadžias. Ji taip pat yra įtakingiausių moterų sąraše. Jos išsilavinimas ir išsilavinimas yra neprilygstami tarp kitų šio katalogo ponių. Ji turi Milano universiteto pedagoginių mokslų daktaro laipsnį.

8. Charlene de Carvalho-Heineken:

Turtingiausios moterys pasaulyje8

Ji yra prekės ženklo „Heineken“ alaus paveldėtoja. Vėliau, nei daugiau nei prieš dešimtmetį mirė jos tėvas Freddy Heinekenas, ji užima 25 % Nyderlandų alaus daryklos akcijų ir, kaip prognozuojama, grynoji vertė yra 15,4 mlrd. Šis verslas turi daugiau nei 170 kokybiškų prekės ženklų, taip pat veikia 65 pasaulio šalyse.

9. Johanna Quandt:

Turtingiausios moterys pasaulyje9

Ji yra Susanne Klatten motina ir vokiečių verslininko Herberto Quandto našlė. Ji taip pat yra buvusi sekretore su velionio Herberto Quandto sutuoktine, jos partnerė laikė automobilių gamintoją BMW nuo bankroto 1960 -ųjų pradžioje. Ji vis dar valdo 17% BMW automobilių gamintojo. Jos vaikai, Stefanas Quandtas ir Susanne Klatten, be milijardierių, taip pat turi didelę veiklą.

10. Antonia Johnson:

Turtingiausios moterys pasaulyje 10

Ji yra viena turtingiausių Švedijos moterų, kurios grynoji vertė siekia 6,2 mlrd. Ji vadovauja įvairiai prekiaujančiai Švedijos įmonei „Axel Johnson Group“, kuri užsiima maistu, telekomunikacijomis, energetika, sauga, pramonės produktais ir nekilnojamuoju turtu. Jos tėvas dirba šios įmonės pirmininku 1982 m., Kurią senelis įsteigė 1873 m.

11. Laurene Powell Jobs ir šeima:

Turtingiausios moterys pasaulyje11

Ji yra vieno iš įkūrėjų našlė ir ankstesnis „Apple Inc.“ generalinis direktorius Steve’as Jobsas; ji gauna savo turtą 20 milijardų dolerių vėliau nei jis mirė 2011 m. spalio mėn. Dabar ji yra viena iš įkūrėjų kartu su „College Track“ valdybos pirmininke. Laimė, kuri daugiausia buvo skirta gyviems trestams arti paskutinės jos vyro gyvenimo dalies.

12. Jacqueline Mars:

Turtingiausios moterys pasaulyje12

Jacqueline Mars, Forrest Edwards Mars Sr. palikuonys, ji yra iš Marso šeimos, kuri yra viena iš turtingiausių pasaulio šeimų ir kurios grynoji vertė yra 26,4 USD. Jos įmonė gamina ir parduoda saldainius. Ši bendrovė yra pirmaujanti saldainių gamintoja. Taip pat vertinamas kaip vienas iš žinomų investuotojų planetoje, labai garsus Warrenas Buffetas savo korporacijoje apėmė nenustatytą turtą.

13. Birgit Rausing:

Turtingiausios moterys pasaulyje13

Ji turi 13 milijardų JAV dolerių grynąją vertę ir yra antra turtingiausia Švedijos moteris. Jos gimtasis miestas yra pietų Švedijos kaimas ir po to, kai jis mirė, ji iš savo sutuoktinio atima turtus. Ji yra ne tik dinamiška filantropė, bet ir privačios korporacijos „Tetra Laval“ savininkė..

14. Sara Mota de Larrea:

Turtingiausios moterys pasaulyje14

Sara Mota de Larrea grynoji vertė yra 12,0 mlrd. JAV dolerių, nes ji perima 36% įmonės Meksikos grupėje, o jos vyras Jorge Larrea mirė. „Grupo Mexico“ yra septintas pagal dydį pasaulyje vario gamintojas, naftos gręžimo verslas ir didžiausias Meksikos geležinkelių verslas. Tarp jos vaiko Germano ir Sara jie valdo 51% verslo. Kalnakasybos korporacija iki 2010-ųjų ketverius metus buvo vienintelė jų kasykla.

15. Elaine Marshall:

Turtingiausios moterys pasaulyje15

Ji turi 9,1 mlrd. USD grynojo turto, nes yra „Koch Industries“ direktorė, turinti 14,6 % akcijų. „Koch Industries“ yra išplėstas tarptautinis chemijos, gamybos, naftos perdirbimo ir paskirstymo, finansų ir prekių prekybos bei žemės ūkio įmonių rinkinys. „Bloomberg“ paaiškina, kad jų kasmetinis sandoris yra 115 mlrd. Ji yra E. Pierce Marshall Elaine našlė.

16. Dirce Camargo:

Turtingiausios moterys pasaulyje16

Ji yra trečia turtingiausia brazilė, kurios grynoji vertė siekia 14,0 mlrd. Dirce Camargo vadovauja Camargo Correa, vienišai svarbiausių Brazilijos bendrovių, nes jos sutuoktinis Sebastiao Camarago baigia galioti 1994 m. ir dujos, oro uostai ir nekilnojamasis turtas. Nors „Carmgo“ valdo didžiąją korporacijos dalį, verslui vadovauja specializuoti vadovai.

17. Abigail Johnson:

Turtingiausios moterys pasaulyje17

Abigail Johnson yra amerikiečių verslininkė, „Fidelity Investments“ prezidentė ir „FMR LLC“ pirmininko pavaduotoja, kurios grynoji vertė yra 17,2 USD. Ji turi 24,5% „Fidelity Management plus Research LLC“, turinčios antrą pagal dydį Amerikos investicinių fondų bendrovę „Fidelity Investments“. „Fidelity Financial Services“ įkūrė jos senelis. Ji turi meno istorijos laipsnį Kembridže ir MBA iš Harvardo. Johnsonas taip pat trumpą laiką dirbo vadybos konsultante, prieš pradėdamas savo šeimos verslą 1988 m. Be to, ji yra dominuojanti moteris pasauliniame fondų valdymo versle.

18. Savitri Jindal:

Turtingiausios moterys pasaulyje18

Ji yra kilusi iš Indijos, kurios grynoji vertė yra 7,7 milijardo JAV dolerių, o jos turtų šaltinis yra plieno gamyba. Ji yra plieno ir galios korporacijos „O.P. Jindal Group“ pirmininkė. Ji tai perima po to, kai jos vyras Om Prakash Jindal mirė 2005 m. Sugriuvus sraigtasparniui. Om Prakash Jindal įkūrė verslą 1952 m..

19. Liliane Bettencourt:

Turtingiausios pasaulio moterys19

Ji yra iš Prancūzijos, jos grynoji vertė yra 44,9 USD. B. Bettencourt yra turtingiausia Europos moteris ir jai priklauso 31% kosmetikos „L’Oreal“. Šią įmonę įkūrė jos tėvas, vienas iš pirmaujančių kosmetikos gaminių pasaulyje ir grožio korporacija. „L’Oreal“ yra tokie prekių ženklai kaip „Garnier“, „Kiehls“ ir „Maybelline“. Ji prisijungė prie verslo būdama 15 metų, kurdama gaminius su etiketiniais buteliais. Kai ji perima verslą 1957 m., Ji lieka užimta kaip pagrindinė suinteresuotoji šalis, o ne prezidentė.

20. Susanne Klatten:

Turtingiausios moterys pasaulyje20

Susanne Klatten, kurios grynoji vertė yra 24,4 mlrd. JAV dolerių, yra turtingiausia moteris Vokietijoje. Kletten įgyja savo tėvo klestėjimą kartu su broliu Stefanu Quandtu. Ji valdo 12,6% automobilių gamintojų BMW ir 50,1% farmacijos grupės „Altana“ akcijų. Bekingemo universitete įgijo verslo administravimo bakalauro laipsnį ir įgijo verslo magistro laipsnį IMD verslo mokykloje Šveicarijoje.

21. Eva Gonda Rivera:

Turtingiausios moterys pasaulyje21

Eva Gonda Rivera turi 6,4 mlrd. JAV dolerių ir ji kartu su dukterimis valdo pusę FEMSA, pagrindinės Lotynų Amerikos rajono „Coca-Cola“ platintojos, B akcijų. Akcijas jie gauna vėliau, kai jos vyras mirė 2008 m.

22. Yang Huiyan:

Turtingiausios moterys pasaulyje22

Jos turto šaltinis yra nekilnojamasis turtas, kurio grynoji vertė yra 21,3 mlrd. Jos kuklus tėtis Yeungas kwokas Keungas perleido savo šeimos turto turtą, šeimos kontroliuojamo nekilnojamojo turto vystytojo „Country Garden Holdings“ akcijas, priešais ją Honkongo bendrovės IPO 2007 m..

23. Margarita Louis-Dreyfus:

Turtingiausios moterys pasaulyje23

Margarita Louis-Dreyfus, yra rusė ir pagrindinė akcininkė, paveldėjusi savo vyro verslą po to, kai jis 2009 m. Mirė. vis dar pakelia 350 milijonų JAV dolerių už nuolatinę obligacijų emisiją Singapūre. Jos grynoji vertė yra 5 milijardai dolerių.

24. Rosalia Mera:

Turtingiausios pasaulio moterys24

Rosalia Mera, kurios grynoji vertė siekia 6,1 mlrd. JAV dolerių, tampa turtingiausia Ispanijos moterimi. Ji kartu su buvusiu vyru Amanacio Ortega įkūrė „Inditex“, kuri yra „Zara“ mažmeninės prekybos parduotuvių patronuojanti bendrovė. Po išsiskyrimo su vyru ji vis dar turi 5,8 proc.

25. Wu Yajun:

Turtingiausios moterys pasaulyje25

Jos grynoji vertė yra apie 6,9 ​​milijardo JAV dolerių, o turtų šaltinis yra nekilnojamasis turtas Kinijoje, kurį gamina patys. Ji yra Honkongo nekilnojamojo turto vystytojo „Longfor land“ savininkė. Pati turtingiausia pasaulio moteris yra žurnalistė ir dirba Kinijos Shirong naujienų agentūros žurnaliste bei redaktorė. Wu padalija savo turtus su vyru, kuris taip pat turi verslą.