Kai kalbate apie grožį, tai prasideda gundančiu akių žvilgsniu. Pora gražių akių gali patraukti akimirksniu dėmesį ir pasukti galvas į visas puses. Teisingai sakoma, kad akys daug ką atskleidžia apie žmogaus asmenybę. Tai langas į tavo sielą. Leiskitės į kelionę su mumis ir atraskite gražiausias visų laikų moterų akis iš visų pasaulio kampelių:

Akys yra vienas iš svarbiausių žmogaus veido bruožų. Nenuostabu, kad aplinkinės merginos nori išbandyti įvairias akių makiažo formas, kad tik pagerintų savo akių išvaizdą. Pirmas dalykas, kurį žmogus dažniausiai pastebi kalbėdamas su tuo žmogumi, yra jo akys. Štai kodėl visada svarbu tinkamai prižiūrėti savo antakius ir dėvėti gražų akių makiažą. Įvairūs fotografai ir žurnalai dažnai sakydavo, kaip myli kai kurias aktores ar modelius vien dėl akių. Akys gali būti įvairių spalvų. Jie gali būti juodi, tamsiai rudi, šviesiai rudi, lazdyno, žali, mėlyni arba pilki. Nesvarbu, kokios spalvos jūsų akys, bet jei tinkamai dėvite makiažą arba jūsų akys turi gražią formą, galite turėti tik labai gražią akių porą.

30 gražiausių aktorės akių formų ir spalvų:

Dauguma moterų įžymybių turi geriausias akis, todėl jos yra labai spalvingos ir pasakiškos. Šiandien šis straipsnis paaiškins apie 30 gražių akių vaizdų pasaulyje.

1. Mila Kunis:

Gražios akys pasaulyje

Manoma, kad aktorė turi porą tikrai gražių akių. Kai kurie manė, kad jos akys žalios arba pilkos. Tačiau tiesa yra ta, kad ji sirgo akių liga, vadinama lėtiniu iritu, dėl kurios ji beveik akla viena akimi. Ji su tuo kovojo, tačiau turi ir kitą akių ligą. Jis vadinamas Heterochromia iridium. Dėl šios priežasties dvi akys yra skirtingų spalvų. Ar žinojai tai anksčiau? Taip, sunku pastebėti spalvų skirtumą abiejose jos akyse, tačiau tai iš tikrųjų yra tikra tiesa. Jos kairė akis yra ruda, o dešinė – žalia. Taigi, matote, akių grožis iš tikrųjų nesiskiria nuo to, kokia jų spalva. Net ir turint keistą akių būklę, manoma, kad Mila Kunis turi vieną gražią akių porą.

2. Megan Fox:

Gražiausios akys pasaulyje

Ji turi gražią mėlynų akių porą. Megan Fox dėvi akių makiažą tokia forma, kad jų išvaizda atrodo labiau kontūruota ir patobulinta. Ji užėmė sąrašą, kurį sudaro gražiausios pasaulio akys.

3. Shilpa Shetty Kundra:

Geriausios akys pasaulyje

Manoma, kad ji turi vadinamąsias dideles patrauklias Indijos akis. Ji gali neturėti lazdyno ar pilkų akių, tačiau ji tikrai turi vieną gražiausių akių, kokias iki šiol matė Bolivudas. Kartu su tais puikiai išlenktais antakiais jos akys atrodo dar labiau patobulintos.

4. Angelina Jolie:

Mėlyniausios akys pasaulyje

Mis Lara Croft turi mėlynas akis, o jos akių makiažas yra vienas iš labiausiai mėgstamų merginų. Išlenkti Angelinos Jolie antakiai taip pat yra daugumos trokštamas dalykas. Ji turi tuos puikiai išlenktus antakius, kurie tinka toms gražioms mėlynoms akims.

5. Kim Kardashian:

gražios akys amžinai

Kim Kardashian atsidūrė dėmesio centre su realybės šou ir beveik patraukė tiesioginį dėmesį dėl dūminių akių makiažo. Nuo to laiko tai buvo karšta daugelio makiažo meistrų mėgstamiausia. Ji turi rudas akis ir dažniausiai būna pagauta dėvėdama tik dūminių akių makiažą, skirtą apdovanojimų šou ar „Raudonojo kilimo“. Vienas iš jos mėgstamų mėgstamiausių – blakstienas padengti baltu pamušalu. Šioje nuotraukoje galite pastebėti, kad ji turi gražias ir patrauklias akis, pasižyminčias puikia malone.

6. Lily Collins:

Lily Collins akys

„Beautiful Creatures“ aktorė turi gražią šviesiai rudų akių porą, kuri jai patinka kuo natūraliau atrodyti neutraliais ir smėlio atspalviais. Šioje nuotraukoje ji turi makiažą savo akims, kurios taip pat yra labai patrauklios ir mielos.

7. Keira Knightley:

nuostabiausios akys

Ji turi gražią rudų akių porą, kuri tinka kontūriniam veidui. Jos akių makiažas dažniausiai yra neutralus ir natūralus, tuo tarpu ji taip pat sportiškai rūkanti akis ieško savo modeliavimo kadrų. Jos akys užims vietą gražių akių pasaulyje sąraše.

8. Adriana Lima:

Adriana Lima akys

Ši tvanki sirena dažnai žinoma dėl savo skvarbių akių žvilgsnių. Ji turi porą gražių mėlynų akių, kad galėtų eiti savo daug kontūruoto veido. Jos gerbėjai visada įsimylėjo jos užburiančias akis.

9. Penelope Cruz:

Penelopės Cruz akys

Manoma, kad Penelope Cruz yra viena natūraliausių visų laikų aktorių. Jei neprisimenate jos iš kitų filmų, tikrai prisiminsite ją iš garsaus filmų ciklo „Karibų piratai“. Ji atrodo labai seksualiai tose nuostabiose rudose akyse. Jos makiažas yra minimalus, be to, žinoma, kad ji yra sportiškai švelni makiažo išvaizda ir tamsios dūminės akys.

10. Sarah Jessica Parker:

garsenybės gražios akys

Ji geriausiai žinoma dėl savo vaidmens seriale „Seksas ir miestas“, taip pat labai žinoma kaip tendencijų kūrėja, mėgstanti išlaikyti madą. Ji turi porą mėlynų akių ir mėgsta tai išlaikyti neutralią arba dūminę.

11. Cameron Diaz:

Aktorės patrauklios akys

Cameron Diaz yra daugelio mylima ir labai mėgstama aktorė. Ji turi daug kontūruotą ovalią veido formą, taip pat žinoma dėl savo šukuosenų. Diaz beveik visada buvo mados fotografų mėgstamiausia, daugiausia dėl savo auskarų mėlynų akių. Cameron beveik niekada nebuvo matoma šviesiai dūminio makiažo ar neutralių akių šešėlių atspalvių, nes jai patinka, kad jos akys atrodytų kuo natūralesnės. Štai šiame paveikslėlyje gražuolė aktorė mane traukia taip pat spindinčiomis akimis.

12. Barbara Mori:

Gražiausios akys atrodo moterys

Jei iš tikrųjų jos gerai nepažįstate, tikrai galite ją atsekti iš filmo „Aitvarai“, kuris yra Indijos Bolivudo filmas, nes prieš keletą metų ji vaidino kartu su Hrithik Roshan. Ji turi nuostabią žalių akių porą, kurią mėgsta daugelis fotografų.

13. Eva Longoria:

Eva Longoria akys

Ji turi gražią pailgų tamsiai rudų akių porą. Ji linijuoja dėvėti uodeginius ar sparnuotus pamušalus kartu su daugybe tušų, kurie pagerina bendrą jos akių išvaizdą. Taip pat galite išbandyti tas pačias technikas, kad paryškintumėte akis. Ji turi vieną gražiausių akių pasaulyje.

14. Emma Stone:

Emma Stone akys

Ji yra auganti daugelio mėgstamiausia. Mados fotografai dažniausiai myli ją dėl kontūruoto ovalo formos veido ir žalių akių. Ji turi gražią žalių akių porą, kurią paryškina tinkamu makiažu. Graži antakių forma dar labiau išryškina akis.

15. Salma Hayek:

Salmos Hayek akys

Ji yra labai gerai žinoma aktorė. Ir ji yra žinoma dėl savo pagrindinių vaidmenų daugelyje filmų. Ji turi rudų akių porą, kuri puikiai tinka, kai ji sportuoja su karštu makiažu ir dūminėmis akimis. Jos akys gali pritraukti visus jo gerbėjus

16. Rachel Mcadams:

Ryškiausios akys pasaulyje

Rachel Mc Adams turi gražias žalias akis. Jei pastebėjote ją filmuose, ji visada išlaiko juos natūralius. Mes beveik nepastebėjome Rachelės, dėvinčios sunkų ir drąsų akių makiažą.

17. Lucy Liu:

graziausios juodos akys

Ji turi porą tobulų Azijos juodų akių. Ji yra gerai žinoma dėl įvairių filmų. Lucy Liu nešioja akių pieštuką į viršutinį voką taip, kaip dėvi dauguma Azijos merginų, ypač kinų ir japonų. Jų akys yra mažesnės nei kitų rasių, pavyzdžiui, Indijos rasės. Taigi kartais jie netgi bando padirbtus lęšius, kurie suteikia didesnės rainelės iliuziją. Tačiau mes beveik nematėme, kad Lucy Liu nešioja tokius padirbtus lęšius. Ji sumažina akių šešėlius iki minimumo, tačiau puikiai nubrėžia akis. Mes taip pat pastebėjome, kad ji dėvi tamsesnį dūminį akių makiažą. Sunkus tušas gali pabrėžti žmonių, kurie turi tokias akis kaip jos, išvaizdą.

18. Scarlett Johansson:

Scarlett Johansson akys

Jos žalios akys yra karšta daugelio mėgstamiausia. Juodoji našlė tikrai žino, kaip tomis žaliomis akimis sportuoti drąsiomis lūpomis. Ji išlaiko savo akių makiažą, kaip ir daugelis kitų mūsų 20 -mečių sąrašo aktorių, labai paprastas. Tamsesnės ir drąsesnės spalvos nėra jos mėgstamiausias akims. Tačiau ji buvo matoma auksiniais ir šviesiai žaliais akių šešėliais. Jai patinka sportuojančios tamsiai ryškios raudonos lūpos. Tai vienas iš jos karštų mėgstamiausių. Bendra jos išvaizda, net ir kalbant apie skaistalus, yra labai natūrali, atitinkanti jos odos atspalvį.

19. Eva Mendez:

Eva Mendez akys

Ji yra žinoma dėl savo karštų viksvų kaip tamsiai rudos akys. Ji tikrai žino, kaip sportuoti sparnuotus lainerius. Tai vienas stiliaus teiginys, kurį galime labai susieti su jos pasirodymu „Raudonas kilimas“. Ji myli tas aukštas uodegas ir sparnuotus žvilgsnius. Ji taip pat mėgsta kartais sportuoti su tais grafiniais vaizdais. Jei turite rudas akis, galite išbandyti panašias sparnuotas akių makiažo versijas. Tai suteikia vintažinę išvaizdą ir pabrėžia jūsų bendrą akių makiažą. Jos akys nėra labai didelės. Jie nukreipti į mažesnę pusę, todėl sparnuota išvaizda atrodo pailga. Ji taip pat mėgsta, kad jos lūpos dažniausiai būtų paprastos ir neutralios. Tai suteikia jai daugiau dėmesio ir suteikia jaunatvišką išvaizdą.

20. Aishwarya Rai Bachchan:

Gražiausios rudos akys

Ji dažnai buvo žinoma dėl savo nuostabių akių poros. Tačiau buvo daug ginčų dėl tikslios jos akių spalvos. Jos vaikystės fotografijose daugelis sako, kad ji buvo matyta šviesiai rudomis akimis. Daugelis net manė, kad jos natūrali akių spalva iš tikrųjų yra žalia arba pilka. Kai kurie sako, kad ji sportuoja pagal užsakymą pagamintus mėlynus kontaktus. Tačiau, kad ir kokia būtų tiksli jos akių spalva, ji turi gražią akių porą, kurią mėgsta sportuoti su drąsiu makiažu ir sunkiu tušu. Ji yra viena iš nuostabių aktorių, turinčių nuostabias akis.

21. Leona Lewis:

Leona Lewis Akys

Leona Lewis yra britų dainų autorė ir dainininkė, apie kurią labiausiai kalbama dėl savo gražių didelių žalių akių poros. Taip, dėmesį patraukia neįprasta jos akių spalva. Žmones iš viso pasaulio traukia ne tik jos išskirtinė muzika, siekianti sielą, bet ir kontrastinga spalva tarp akių ir odos tekstūros daro ją dar patrauklesnę. Leona Lewis siekė tarptautinės šlovės išleisdama savo pirmąjį muzikos albumą 2008 m. Nuo to laiko į ją nebuvo žiūrima atgal.

22. Kristin Kreuk:

gražiausios žalios akys

Kristin Kreuk – garsios Kanados aktorės, turinčios jausmingas žalias akis, dėl kurių vyrai gali nusilpti ant kelių. Jos viliojančios akys netgi sužavėjo supermeną. Kristin Kreuk taip pat yra vykdomoji prodiuserė, pripažinta už Lana Lang vaidmenį populiariame televizijos seriale „Smallville“. Ji taip pat buvo įtraukta pagal akis į gražiausių pasaulio akių sąrašą.

23. Charlize Theron:

Charlize Theron akys

Gražiausių akių sąrašas yra neišsamus, neįtraukus Charlize Theron. Sėkminga aktorė ir garsus Pietų Afrikos modelis, Charlize Theron akys prideda kibirkšties jos asmenybei. Jos akys daug atskleidžia apie jos asmenybę ir yra labai išraiškingos. Neabejotinai jos akys labai padėjo jos profesijoje, nes emocijos buvo perteiktos dar stipriau, nei net žodžiai galėtų pasakyti. Dešimtojo dešimtmečio pabaigoje Charlize Theron išgarsėjo ir taip pat pelnė „Oskarą“ už geriausią aktorę už vaidmenį filme „Monstras“.

24. Giada De Laurentiis:

šauniausios akys pasaulyje

Giada Pamela De Laurentiis yra žinoma televizijos asmenybė, taip pat žinoma italų virėja ir rašytoja. Daug daugiau nei jos darbai, ponia buvo dėmesio centre dėl savo gražių ir intriguojančių akių porų. Giada De Laurentiis dalijasi savo maisto gaminimo receptais per savo programą „Kasdienis italų kalba“ ir šiuo metu yra maisto tinklo programos vedėja.

25. Celina Jaitley:

Celina Jaitley Eyes

Celina Jaitley yra buvusi grožio karalienė, modelis ir kovojanti Bolivudo aktorė. Nors jos karjeros grafikas niekada nebuvo per aukštas, aktorė teisingai randa vietą gražių moterų akių vaizdų sąraše. Celina Jaitley 2001 metais taip pat laimėjo „Femina Miss India Universe“ titulą. Aktorė pasižymi ryškiais azijietiškais veido bruožais, o jos akys yra unikaliai lazdyno formos, kažkaip susijusios su jos kilme iš Kašmyro. Celina Jaitley turi gražiausias akis tarp kitų Indijos aktorių.

26. Milla Jovovich:

Milla Jovovich akys

Milla Jovovich yra viena iš labiausiai pripažintų amerikiečių aktorių, modelių, mados dizainerių ir muzikantų. Nors ji demonstruoja daug talentų, ponia labiausiai kalba apie savo jausmingas ir siurrealistines akis. Savo karjeroje Milla Jovovich dirbo keliuose veiksmo ir mokslinės fantastikos filmuose, o muzikos kanale VH1 ji taip pat buvo vadinama „karaliaujančia spardymo karaliene“..

27. Elizabeth Taylor:

Elizabeth Taylor akys

Elizabeth Taylor buvo ekrano piktograma iš Holivudo aukso amžiaus, kuri negali būti nepaminėta, kai aptariame gražiausias akis. Ji buvo britų-amerikiečių aktorė, turinti pasaulinę reputaciją, taip pat pelnė keletą „Oskarų“ apdovanojimų geriausios aktorės kategorijoje už vaidmenį filmuose „Kas bijo Virdžinijos Woolf“ ir „Sviesto laukas 8“. Elizabeth Taylor nėra pripažinta už sėkmingą aktorės karjerą, bet ir neįprasčiausia viliojančių mėlynų akių pora. Jos akių spalva nuostabiai pagerino jos odos tekstūrą ir privertė vyrus ją amžinai drėkinti. Ji taip pat gyveno spalvingiausiai.

28. „Sharbat Gula“:

„Sharbat Gula“ akys

„Sharbat Gula“ yra „National Geographic Channel“ veidas. Jos nuostabios ir žėrinčios akys pavertė ją priedanga ir atvedė ją į dėmesio centrą. Jos akys pasakoja savo unikalią istoriją taip ryškiai, kad negalite susilaikyti ir daugiau sužinoti apie šią merginą. Garsus fotografas Steve’as Curry pirmiausia nufotografavo Sharbat Gula ir nuo to laiko žmonės turi diskutuoti apie neprilygstamą jos akių grožį. Jos akys visada spindi.

29. Sophia Loren:

Sophia Loren akių išvaizda

Sophia Loren yra žinoma aktorė ir italų mados modelis, turinti viliojančiausią akių porą, kokią kada nors turėjo moteris. Net būdama 81 metų, jos gražių žalių lapių akių pora daro ją traukos centru. Sophia Loren pirmą kartą siekė šlovės po to, kai 1962 metais laimėjo prestižinį Akademijos apdovanojimą kaip geriausia aktorė už filmą „Dvi moterys“. Ji taip pat buvo pirmoji moteris, laimėjusi „Oskarą“ už pasirodymą užsienio kalba.

30. Audrey Hepburn:

Audrey Hepburn akys

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – gražių akių vaizdų sąrašas yra neišsamus, paminėjus Audrey Hepburn, nors jos šiandien ir nėra. Audrey Hepburn buvo viena iš puikių britų aktorių, kuri taip pat buvo pirmoji moteris, laimėjusi Akademijos apdovanojimus. Ji taip pat buvo gera humanitarė, kurios gilios medaus akys iki šiol prisimenamos vienodai maloniai. Audrey Hepburn buvo ekrano legenda ir mados ikona, kuri visada liks mūsų širdyje.

Taigi čia yra visas gražiausių moterų asmenybių akių sąrašas iš visų gyvenimo sričių ir už sienų. Kiekvienos moters akys yra brangiausias turtas, ir ši moteris tikrai žino, kaip tai padaryti savo naudai. Mes labai stengėmės pateikti jums filtruotą gražių akių vaizdų sąrašą ir tikimės, kad jums tikrai patiko, panašiai kaip mes jums.