Kokios yra patraukliausios moterys pasaulyje, kokias kada nors teko sutikti? Daugelis iš mūsų galvoja tik apie Holivudo garsenybes, kilusias iš Vakarų. Bet ar žinojote, kad Azijos moterys taip pat turi tokį patį grožio koeficientą kaip Vakarų moterys? Azijos merginos, ypač Indijos, Pietų Korėjos ir Irano moterys, yra įspūdingos gražuolės ir išsiskiria unikaliu mados pojūčiu. Jie yra elegantiški ir grakštūs, turi gražias akis, blyškią ir kūdikišką minkštą odą ir storus juodus tiesius ar banguotus plaukus. Jie turi spindinčių, jaunatviškų bruožų. Gražios Azijos moterys kuria skirtingas mados tendencijas, atstovaujančias įvairioms kultūroms. Dabar sulaužysime stereotipinius įsitikinimus ir būsite nustebinti, kai pažvelgsite į šį sąrašą į keletą populiariausių karštų Azijos merginų.

55 Gražiausia Azijos aktorė-

– Iš Indijos:

Indija yra turtinga kultūra ir paveldu, o moterys čia yra labai talentingos, kad galėtų tvarkytis kartu su naujausiomis mados tendencijomis. Moterys iš skirtingų Indijos valstijų turi savitą stiliaus jausmą. Turėdami skirtingas savybes, jie laimėjo keletą grožio apdovanojimų ir konkursų visame pasaulyje. Grožio standartai Indijoje yra pagrindinis laimikis. Aštrūs bruožai, drąsus stiliaus skonis ir malonės bei orumo pripildytas požiūris apibūdina Indijos moteris. Azijos gražuolių sąrašo viršuje yra Indijos moterys. Pažvelkite į kai kuriuos iš jų,

1. Aishwarya Rai (aktorė ir buvusi Mis Pasaulis):

Azijos grožio ponia Aishwarya rai

2. Priyanka Chopra (aktorė, indė ir Holivudas):

karščiausios visų laikų Azijos moterys Priyanka Chopra

3. Sushmita Sen (buvusi „Mis Visata“ ir aktorė):

gražus azijietės veidas Sushmita sen

4. Deepika Padukone (aktorė):

patraukliausios Azijos merginos Deepika Padukone

5. Shreya Ghoshal (dainininkė):

Shreya Ghoshal

– iš Pietų Korėjos:

Pietų Korėja yra pramogų, ypač filmų, šalis. Korėjiečių filmai yra plačiai vertinami dėl savo romanų, laikotarpio kūrinių ir veiksmo filmų, įkvepiančių jaunimą visame pasaulyje. Kai pramogų industrija šviečia ryškiai, spindės ir moterys, kurios yra pagrindinė pramonės dalis! Pietų Korėja yra nuostabių moterų, turinčių išskirtinį grožio jausmą, namai. Jų odos priežiūros ir gyvenimo būdo režimai yra tikrai nuostabūs. Jų švytinti oda ir gyvenimo būdo priežiūra nustato grožio standartus moterims visame pasaulyje. Paslaptis yra reguliarus subalansuotos mitybos ir sveikos mitybos bei odos priežiūros produktų su natūraliais ingredientais vartojimas. Na! Štai gražių Azijos merginų iš Pietų Korėjos sąrašas – šios nepriekaištingos gražuolės!

6. Han Ga In (aktorė):

Azijos gražuolės

7. Song Hye-Kyo (aktorė ir modelis):

Azijos aktorė

8. Kim So-Eun (televizijos aktorius ir modelis):

Gražios azijietės merginos

9. Moon Chae-won (aktorė):

Azijos įžymybės

10. Yoon Eun Hye (dainininkė, aktorė ir modelis):

gražios Azijos ponios Yoon EunHye

– iš Vietnamo:

Vietnamas, vieta, populiari dėl savo istorinių vietų ir egzotiškų paplūdimių, taip pat yra karštų Azijos merginų ir patrauklių moterų, turinčių aiškiai apibrėžtus veido bruožus. O taip! Vietnamo moterys taip pat yra jausmingos savo išvaizda! Nors jų akys yra palyginti mažos, jų širdies formos veidai yra tiesiog labai mieli. Moterys iš Vietnamo puikiai supranta grožį. Jie laikosi paprasto, tačiau sveiko gyvenimo būdo, o tai akivaizdu dėl jų natūralaus grožio. Peržiūrėkite nuostabias gražių moterų iš Vietnamo nuotraukas ir tikrai negalėsite nustoti žavėtis!

11. Kym Purling (dainininkas):

Kym Purling

12. Elizabeth Thuy Tien (modelis):

Graži Azijos ponia Elizabeth Thuy Tien

13. „Diem My“ (modelis ir aktorė):

Azijos įžymybės Moteris

14. Maggie Q (aktorė ir modelis):

Azijos modeliai

– Iš Japonijos:

Japonijos moterys yra malonės ir natūralaus grožio įsikūnijimas. Azijos moterys turi estetinį apsirengimo jausmą, kuris puikiai dera su asmeniniu stiliumi. Giliomis akimis jie yra gražūs ir tikrai gali atskirti save nuo likusio pasaulio. Nors jos gali netinkamai prisitaikyti prie karštos išvaizdos kategorijos, šios merginos tikrai yra išskirtinės!

15. Honda Tsubasa (aktorė):

Jauna Azijos aktorė

16. Nozomi Sasaki (modelis):

Karšta Azijos aktorė

17. Mikie Hara (aktorė):

graži Azijos ponia Mikie Hara

18. Kyoko Fukada (aktorė ir dainininkė):

gražios jaunos azijietės Kyoko Fukada

19. Ayumi Hamasaki (dainininkas):

Azijos herojės

– iš Malaizijos:

Malaizijos moterys tikrai išsirinko sau vietą mūsų karštų Azijos moterų sąraše. Nors dauguma mūsų šią šalį pažįsta kaip turistų lankomą vietą, galbūt nežinome jų įvairios tapatybės su mišriomis etninėmis rasėmis. Šios plokščio veido gražuolės siekia didžiuotis savo tradicijomis. Moterys rengdamosi demonstruoja savo tikrąjį etninio stiliaus jausmą. Turėdami įgimtą eleganciją ir tinkamą požiūrį, Malaizijos merginos tikrai atrodo žvaliai.

20. Juliana Evans (aktorė):

Juliana Evans

21. Carmen Soo (modelis):

Carmen Soo

22. Nur Fazura (TV įžymybė):

Azijos įžymybės Moteris

23. Julie Woon (aktorė):

Julie Woon

24. Lisa Surihani (modelis):

Azijos herojės išvaizda

– iš Filipinų:

Šalis, kurioje yra gražiausios Azijos moterys, pažymėjo savo teritoriją, atsidūrusi tarp kelių grožio konkursų laimėtojų visame pasaulyje. Filipinų moterys turi teisingą kūno ir aukščio proporcijos jausmą, pasižymi aštria išvaizda ir nuostabiomis savybėmis. Dėl jų grožio, malonės ir elegancijos jie išsiskiria iš kitų. Populiarios šios šalies moterys, pažymėjusios savo grožį ir talentą,

25. Liza Soberano (modelis):

Azijos kino žvaigždės

26. Marian Rivera (modelis ir aktorė):

Gražiausi azijiečiai

27. Anne Curtis (aktorė):

Anne Curtis

28. Maja Salvador (šokėja):

Maja Salvadoras

29. Kathryn Bernardo (modelis ir aktorė):

Pietų Azijos aktorė

– Iš Irano:

Eilėraščiuose Irano ir Persijos moterys dažnai apibūdinamos kaip malonės ir grožio įsikūnijimas. Skirtingai nuo kitų Azijos šalių, šios Azijos ponios iš Irano nėra karštos ar stilingos, tačiau jos žavi savo mados pojūčiu ir yra pripildytos malonės. Jų intensyvi išvaizda kalba tūkstantį žodžių! Tarp garsiausių persų ir iraniečių merginų yra,

30. Mahtab Keramati (aktorė ir dabar Irano ambasadorė):

31. Elahe Hesari (aktorė):

ElaheHesari

32. Elnaz Habibi (aktorė):

Graži Azijos aktorė

33. Nasanin Nuri („Miss Earth“ konkurso dalyvė ir modelis):

Karšta Azijos garsenybė

34. Bahareh Kian Afshar (aktorė):

Azijos seksuali aktorė

– Iš Kinijos:

Dėl savo išskirtinės išvaizdos kinų moterys yra mažiau žinomos grožio industrijoje. Moterys iš Kinijos neseniai pateko į dėmesio centrą ir įsitvirtina kaip gražiausios. Jų nepriekaištinga oda, jaunatviškas veidas ir ištvermingas grožis išskiria juos iš likusio Azijos merginos įvaizdžio.

35. Zhang Ziyi (aktorė):

Zhang Ziyi

36. Xu Jinglei (aktorė ir rašytoja):

Turtingiausia aktorė Azijoje

37. Zhao Wei (aktorė):

Azijos geriausia aktorė

38. Zhang Jingchu (aktorė):

Azijos kino aktorė

39. Chi Ling Lin (modelis):

Azijos grožio moterys Chi Ling Lin

– iš Singapūro:

Savo drąsiomis, savimi pasitikinčiomis ir pasitikinčiomis išvaizdomis moterys iš Singapūro įrodė, kad grožis yra daug daugiau nei atrodyti sąžiningai. Turėdami unikalų stiliaus pojūtį, jie atrodo jaunatviškai spindintys, nepaisant amžiaus. Nors jos negali prilygti karščiausioms Azijos moterims iš kitų regionų, jos moko mus būti stilingomis be fasado. Jų požiūris daro didžiulį skirtumą! Tarp mūsų mėgstamiausių moterų iš Singapūro yra,

40. Kym Ng (aktorė):

Karščiausios Azijos moterys Kym Ng

41. Fann Wong (modelis ir aktorė):

Azijos moterų kino žvaigždės

42. Stefanie Sun (dainininkė):

Gražiausios Azijos merginos

43. Joanna Dong (aktorė):

Joanna Dong

44. Tanya Chua (aktorė ir dainininkė):

Azijos herojės romantika

– Iš Butano:

Butanas aplenkė kitus ir pateko į pasaulinio laimės indekso viršūnę. Analogiją galima gana nupiešti; Butano moterys yra gražios su plačia šypsena ir spindinčiu veidu. Grožis jiems lydi laimę! Gražūs Azijos veidai be makiažo arba minimalus, nuostabios išvaizdos ir jų grožio paslaptis yra jų laimingas gyvenimas! Šios nuostabios gamtos grožybės gali gana konkuruoti su kitų šalių moterimis!

45. Tandin Bidha (aktorė):

Azijos televizijos aktorės

46. ​​Tsheeing Zam (aktorė):

Labiausiai apmokama aktorė Azijoje

47. Lhaki Dolma (modelis ir aktorė):

Lhaki Dolma

48. Sherab Lhamo (aktorė):

10 gražiausių Azijos aktorių

49. Kezang D Wangmo (aktorė):

Kezang D Wangmo

– Iš Taivano:

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – gražiausių Azijos moterų sąraše yra Taivanas. Šios nesenstančios gražuolės atrodo gana jaunatviškai ir yra populiarios dėl savo spindinčių veidų, amžinai spindinčių. Drąsios ir intensyvios akys, apibūdinantys veido bruožus ir lygūs, šilkiniai plaukai daro juos žavingais grožiais.

50. Lun Mei Kwei (aktorė):

Gražiausia Azijos aktorė

51. Brigitte Lin (aktorė):

Brigitte Lin

52. Annie Chen (aktorė):

Annie Chen

53. Hannah Quinlivan (modelis ir aktorė):

Azijos aktorių sąrašas

54. Camille Chen (aktorė):

Azijos grožio moterys Camille Chen

Tikimės, kad šis gražių Azijos moterų sąrašas įtikino jus tikėti, kad visos karštos moterys nėra iš Vakarų! Moterys iš Azijos yra ne tik gražios; jie yra saldūs, elegantiški ir intensyvūs. Įvairių kultūrų mišinys gali būti iliustruotas jų išskirtiniais bruožais ir įvairiais odos tonais.