Hanımlar kendilerini şımartmayı severler. Konu salonlara geldiğinde, kendilerini gençleştirip rahatlatabildikleri ve hatta ciltlerine güzel bir görünüm kazandırabildikleri için doyasıya eğlenirler..

Yağlı Ciltler İçin En İyi Ev Yapımı Yüz Bakımları

Yağlı cilde sahip bayanlar birkaç çeşit yüz bakımı yapabilir ve parlak ve sağlıklı bir cildi koruyabilir. Düzenli yüz bakımı cildinizi derinlemesine temizler ve kiri ve kirliliği giderir. Ayrıca genç ve çekici görünmenize yardımcı olurlar..

Yağlı Ciltler İçin Ev Yapımı Yüz Bakımları:

İşte yağlı ciltler için en iyi 10 ev yapımı yüz bakımımız.

1. Yağlı Ciltler İçin Günlük Yüz Bakımı:

Yağlı Ciltler İçin Günlük Yüz Bakımı

Düzenli yüz bakımı, uygun maliyetli yüz bakımıdır. Önce buharla temizleyin ve ardından ovma ile peeling yapın. Cilt tipini göz önünde bulundurarak, cildinizi nemlendirecek ve ekstra yağlı değil, mükemmel nemli görünmesini sağlayacak bir maske seçmelisiniz. Cildin donukluğunu giderir ve kendinizi enerjik hissetmenizi sağlar. Sivilceniz varsa kaçının. Bu, yağlı ciltler için evde en iyi yüz bakımıdır.

2. Akne Azaltmak İçin Yüz Bakımı:

Akne Azaltmak İçin Yüz Bakımı

Sivilce azaltma için yüz bakımı, yalnızca yağlı ciltleri nedeniyle sivilceleri olanlar içindir. Gençler ve tabii ki yetişkinler için sorun yok. Bu işlem, derinlemesine temizlik, buhar ve ardından tıkanmış gözeneklerin pul pul dökülmesini içerir. Akne oluşum miktarına göre çeşitli maskeler uygulanabilir, bunu en iyi bir dermatolog size söyleyebilir. Bu en iyi yağlı cilt yüz.

3. Yağlı Ciltler İçin Elektrikli Yüz Bakımı:

Yağlı Ciltler İçin Elektrikli Yüz Bakımları

Bu yüzler artık oldukça yaygın. Elektrikli yüz bakımı, pozitif ve negatif akımlar yayan iki değnek yardımıyla yapılır. Bunlar doku stimülasyonu ve dolaşımın artması nedeniyle en iyi şekilde kullanılır. Kaslar kaldırılır ve daha parlak görünür. Yağlı ciltler için iyi bir yüz.

4. Yağlı Ciltler İçin Meyve Yüz Bakımı:

Yağlı Ciltler İçin Meyve Yüz Bakımı

Meyve yüz bakımları, doğal özü ve maliyet etkinliği nedeniyle en çok aranandır. Meyvelerden alınan enzimler ve antioksidanlar herhangi bir yan etki vermeden koyu lekelerin ve ince çizgilerin azalmasına yardımcı olur. C vitamini faydalıdır ve cildin parlak görünmesini sağlar. Bu yağlı ciltler için en iyi ev yapımı yüz bakımıdır.

5.  Yağlı Ciltler İçin Antioksidan Yüz Bakımı:

Yağlı Ciltler İçin Antioksidan Yüz Bakımı

Antioksidanlar cildin sert UV ışınlarına karşı savaşmasına yardımcı olur. Cildi donuklaştırırlar, gitmek için çok inatçı lekeler verirler. Yüz bakımı, A, C ve E vitaminleri ile zenginleştirilmiş krem ​​ve maskelere ihtiyaç duyar. Gözenekler temizlenir ve kirden arındırılır. Bu, yağlı ciltler için en iyi ev yapımı yüz bakımlarından biridir..

6. Yağlı Ciltler İçin Altın Yüz:

Evde altın yüz

Altın yüz, kremin 24 ayar saf altın içerdiği takdirde benzersiz ve pahalı bir yüz bakımıdır. Bu krem ​​cilde kolayca nüfuz eder ve altının toksinlerin ve safsızlıkların giderilmesinde büyük etkisi vardır. Bu aynı zamanda yeni hücrelerin büyümesini sağlar ve bayanların yumuşak ve parlak bir cilt ile genç görünmesini sağlar. Bu yağlı ciltler için en iyi altın yüz

7. Yağlı Ciltler İçin Bitkisel Yüz Bakımı:

Yağlı Ciltler İçin Bitkisel Yüz Bakımı

Bitkisel yüz bakımları sivilceleri de iyileştirir, bu da doğal olarak. Yağı kontrol eder ve antiseptik özellikleri ile cildi yatıştırır. Bitkisel yüz bakımı ayrıca siyah noktaların ve beyaz noktaların giderilmesine de yardımcı olur. Ölü hücreleri uzaklaştırır ve yenilerinin büyümesini sağlar. Neem içeren bitkisel yüz bakımı, yağlı ciltler için en iyi yüz bakımıdır..

8. Yağlı Ciltler İçin İnci Yüz Bakımı:

Yağlı Ciltler İçin İnci Yüz Bakımı

İnci yüz bronzluğu giderir ve cildin parlamasına yardımcı olur. İlk olarak cildin arınmışlığını geri kazanması için derinlemesine temizlenmesi gerekir. Daha sonra inci kremi hafifçe masaj yapılır ve ardından inci maskesi uygulaması yapılır. Cildi canlandırır ve nemlenmesini sağlar. Bu, yağlı ciltler için evde en iyi yüz bakımıdır..

9. Yağlı Ciltler İçin Gümüş Yüz:

Yağlı Ciltler İçin Gümüş Yüz Bakımı

Gümüş yüz bakımları cildi kir ve kirlilikten arındırır ve arındırır. Ciltteki donukluğu anında gideren bir parlatıcı ovma, jel, krem ​​ve birkaç yüz paketi içerir. Cildin pH dengesini geri kazandırır ve gözenekleri temizleyerek çirkin siyah noktaların oluşmasını engeller. Sonunda cildiniz büyüleyici ve yumuşak olacaktır. Bu, yağlı ciltler için en iyi evde yüz bakımıdır.

9. Yağlı Ciltler İçin Peynir Yüz Bakımı:

Yağlı Ciltler İçin Peynir Yüz Bakımı

Süt ürünleri, doğal oldukları ve uzun süreli etkileri olduğu için yüz tarifleri için iyi malzemeler olabilir. Yağlı yüzünüzü sakinleştirici ve besleyici peynir maskesi ile temizleyin. Bir çorba kaşığı süzme peynir ve bal, çilek püresi ve az süt ile eklenebilir. Uygulayın ve 10 dakika içinde yıkayın. Bu yağlı ciltler için en iyi ev yapımı yüz bakımıdır.