Silver, cildinizin yeni en iyi arkadaşı olabilir! Antimikrobiyal, arındırıcı ve iyileştirici özellikleri gibi sayısız cilt faydası ile birçok cilt ürününde kullanılır ve neden olmasın. Bir dizi cilt problemini çözme yeteneği ile yüz bakımı, gümüş parçacıkları ve özleri yoğun bir şekilde kullanır. Bu nedenle, sağlıklı ve güzel bir cilt elde etmek için göz önünde bulundurabileceğiniz en iyi gümüş Yüz seti markalarını sizin için bir araya getirdik..

Gümüş Yüz Kiti Nasıl Kullanılır:

  • Gümüş yüzünüzü ürüne ve kullanım talimatlarına göre uygulayabilirsiniz. 4-5 haftada bir ideal. Gümüş setiniz öncelikle temizleyici, temizleyici, yüz paketi, eksfoliyan ve nemlendiriciden oluşabilir..
  • Yararları hızlı harekete geçebilir veya zaman alabilir.
  • Kiti uygulamadan önce kullanım kılavuzunu inceleyin.
  • Kitin uygulanmasından 48 saat önce bir yama testi yapılması tavsiye edilir..
  • Verilen talimatlara göre uygulayınız. Yüzün tamamını tamamlamak 30-45 dakika sürer..
  • Kit işlemi bittikten sonra yüzünüze gereken özeni gösterin..

2021 İçin Hindistan’daki En İyi Gümüş Yüz Kiti Ürünleri:

Şimdi sizler için derlediğimiz en iyi 9 yüz bakım seti markasına bir göz atalım..

1. VLCC Gümüş Yüz Kiti:

VLCC Gümüş Yüz Kiti

BURADAN SATIN ALIN

Yağlı cildinizi VLCC tekli gümüş yüz seti ile pul pul dökün ve her zaman istediğiniz ışıltıyı elde edin. Cildinizi aydınlatır, yumuşak ve parlak hale getirir. Gümüş külün iyiliği ile kit, ilk kullanımdan sonra cilt tonunuzu aydınlatır..

Kullanmak: Kit, 6 parçadan oluşur – Karakafes Temizleyici cum Toner, Silver Glow Scrub – Silver Glow Jel, Silver Glow Cream, Silver Glow Pack ve Yağsız Nemlendirici Jel. Bu, özellikle evde hızlı sabitleme için uygulanması kolaydır. Bu kit 1-2 kullanım için idealdir.

Fiyat:Rs. 250

2. Aroma Magic Gümüş Yüz Kiti:

Aroma Magic Gümüş Yüz Kiti

BURADAN SATIN ALIN

Aroma gümüş yüz seti, sağlıklı ve iyi nemlendirilmiş bir cilt için 7 adımdan oluşur. Tüm cilt tipleri için uygundur, kuru ciltler için en uygunudur. Cildinizi daha az kuru hale getirir ve nemi korur, kışlar için mükemmeldir..

Kullanmak:

Aroma Magic Silver Kit şunları içerir: Yüz Temizleyici, Enzim Jeli, Protein Ağartıcı, Cilt Serumu, Gümüş Parlak Jel, Nemlendirici Jel ve Yüz Paketi. Temizleyici cildinizin gözeneklerini sıkılaştırırken, özel enzim jeli fazla yağı giderir. Cilt serumu ve jeli cildinizin nemini korumaya yardımcı olur.

Fiyat: Rs. 1100

3. Kulsum Kaya Kalp Gümüş Yüz Kiti:

Kulsum Kaya Kalp Gümüş Yüz Seti

BURADAN SATIN ALIN

Kaya gümüş yüz seti ile yüzünüzü gümüş gibi parlatın ve her zaman istediğiniz ışıltıya kavuşun. Kit, yaşlanma belirtilerine ve sürecine karşı savaşmaya yardımcı olan gümüş yapraklar ve badem yağı içerir..

Kullanmak: Veda Beautiful, Silver Gel, Silver Marrow ve Silver Cream’den oluşan set, cildinizin ışıldamasına ve yaşlanma belirtileriyle savaşmasına yardımcı olur. Uygulama zaman alabilir, ancak çabaya değer.

Fiyat: Rs. 680

4. Nature’s Essence Gümüş Yüz Kiti:

Nature's Essence Gümüş Yüz Kiti

BURADAN SATIN ALIN

Gümüşün iyiliği ile Nature’ın gümüş yüz seti ile sivilce ve lekelerle savaşın. Tüm cilt tipleri için uygun olan bileşenler cildinizi sıkılaştırır ve sonuç olarak size istediğiniz görünümü verir. Bu, karanlık noktaları ve yamaları azaltmak için idealdir..

Kullanmak: Kit, Silver Cleansing Gel, Silver Scrub, Silver Masaj Kremi ve Silver Pack içerir. Kitin içindeki tüm ürünlerin özellikle evde ve bir saatten kısa sürede uygulanması kolaydır..

Fiyat:Rs. 500

5. Sara Gümüş Yüz Kiti:

Sara Gümüş Yüz Kiti

Sara gümüş yüz seti, o parlak ve sağlıklı cilt için ihtiyacınız olan şey. Ayrıca, eklenen faydalar arasında hücre yenilenmesi ve fazla yağın giderilmesi yer alır. Normalden yağlıya dönük ciltler için uygundur.

Kullanmak: Kit, Silver Cleansing Gel, Silver Tan Scrub, Silver Serum, Silver Mask, Silver Cream ve Silver Mold Mask’ten oluşur. Özel bileşenler cildinizi mükemmel şekilde nemlendirir ve besler..

Fiyat: Rs. 545

6. Naturence Bitkisel Gümüş Yüz Kiti:

Naturence Bitkisel Gümüş Yüz Kiti

BURADAN SATIN ALIN

Limonun, üzüm çekirdeği yağının ve aloe veranın iyiliği ile bu gümüş set cildinizi canlandırabilir ve ona daha fazla hayat katabilir. Tüm cilt tipleri için uygundur, cildinizi beyazlatır ve özel günler için mükemmeldir..

Kullanmak: Bir temizleyici, ovma, jel, yüz kremi ve yüz paketinden oluşur, kit iyi bir ambalaja sahiptir ve bileşenler herhangi bir güçlük çekmeden cilt üzerinde düzgün bir şekilde karışır. Bu hassas ciltler için en uygunudur.

Fiyat: Rs. 600

7. Astaberry Gümüş Yüz Kiti:

Astaberry Gümüş Yüz Kiti

BURADAN SATIN ALIN

Astaberry’nin gümüş yüz kitinde bulunan Silver’ın muhteşem özellikleriyle yüzünüzü sert hava koşullarından koruyun. Cildinizi besleyerek pürüzsüz ve yumuşak hale getirir..

Kullanmak:

Kit, cilt üzerinde pürüzsüz, stres giderici bir etki için Astaberry Silver Cleanser, Astaberry Silver Scrub, Astaberry Silver Cream, Astaberry Silver Gel, Astaberry Silver Mask ve Astaberry Silver Cream içerir. Hepsi bir arada, paranızın karşılığını veren bir üründür.

Fiyat: Rs. 600

8. Aryanveda Gümüş Yüz Kiti:

Aryanveda Gümüş Yüz Kiti

BURADAN SATIN ALIN

Mevcut en iyi gümüş yüz seti ile cildinize bir bakım yapın. Gümüş özleri, jojoba, aloe vera ve birçok uçucu yağ içeren Aryanveda gümüş kiti, cildinizin nefes almasını sağlar ve güzel kalmasını sağlar. Cilde zarar veren serbest radikallerle savaşır

Kullanmak:

Kit, Gümüş temizleyici, Gümüş kese, Gümüş Masaj Jeli, Gümüş Masaj kremi ve Gümüş paket içerir. Ürünlerin sonuçları ve rengi değişebilir, ancak yine de cildinizi inanılmaz derecede yumuşak ve esnek yapar..

Fiyat: Rs. 677

9. Jolen Gerçek Gümüş Yüz Kiti:

Jolen Gerçek Gümüş Yüz Kiti

BURADAN SATIN ALIN

Jolen’in gümüş yüz kiti, cildinizden günlük cilt kirlerini çıkardığı için cildiniz için idealdir. Aloe, gül ve bambu özleri ile kit, cildiniz için her zaman istediğiniz görünümü size verebilir..

Kullanmak: Gümüş Eksfoliye Edici Temizleyici, Gümüş Masaj Kremi, Gümüş Jel Aktivatör, Gümüş Yüz Paketi ve Gümüş Serum seti oluşturmaktadır. Güzelce paketlenmiş, kirletici bir kittir. Seyahat dostu ve kolay uygulanabilir, bahse girerim ürünü seveceksiniz.

Fiyat: Rs. 225

Gümüşün birçok kullanımının dışında, bu kullanımlardan biri de cilt faydaları içindir. Gümüşün cilt yüzeyini arındırdığı ve soğuttuğu bilinmektedir, bu da güzel ve adil bir cilt tonu sağlar. Bu nedenle, burada listelediğimiz Yüz kitleri de dahil olmak üzere cilt bakım ürünlerinde gümüş özleri kullanılmaktadır. Cilt bakım rejiminize gümüşü dahil etmek kesinlikle cildinize fayda sağlayacaktır..