Shahnaz Husain endişeleri grubu, Ayurveda’ya dayalı güzellik bakımlarıyla uluslararası üne sahiptir. Bu markada hem bitkisel hem de organik özler içeren binlerce ürün bulunmaktadır. Her türlü cilt tipi için güvenlidir ve her türlü cilt sorunu için ürünler mevcuttur..

Hindistan’da Kuru ve Yağlı Ciltler İçin Shahnaz Husain Yüz Kitinin En İyi Listesi:

İşte Hindistan’daki bazı Top 9 Shahnaz yüz kiti listesi

1. Shahnaz Husain Elmas Yüz Kiti:

Shahnaz Husain Diamond Cilt Canlandırma Yüz Kiti

Bu Shahnaz elmas yüz kiti, benzersiz bir şekilde cilt Canlandırma ve Cilt Gençleştirme içindir. Gerekli cilt besleyici tedaviyi verir ve aynı zamanda cilt yüzeyinde rehidrasyon sağlar. Kit, kusursuz güzellik için yaşlanma belirtilerini kontrol etmeye yardımcı olan bir elmas ovma, besleyici krem, yüz maskesi ve nemlendirici losyon içerir..

Kullanım:

Kit içerisinde verilen yüz temizleyici ile yüz temizlenir. Daha sonra Diamond plus Scrub cildi peeling için kullanılır. Diamond plus besleyici krem, cilde yaklaşık 20 dakika masaj yapmak için de mevcuttur. Yüzü temizledikten sonra Diamond plus maske tüm yüze sürülür ve 10 dakika kurumaya bırakılır. Daha sonra rehidrasyon losyonu tüm yüze uygulanır..

Fiyat: 40 gram için Rs.780.

2. Shahnaz Husain Altın Yüz Kiti:

Shahnaz Husain Altın Cilt Parlaklık Yüz Kiti

BURADAN SATIN ALIN

Bu Shahnaz altın yüz kiti, cildin parlaklığını ve güzelliğini elde etmek için sansasyonel bir yeniliktir. Bu kit, cildi canlandırmak ve arındırmak için değerli organik bileşenler ve 24 ayar altın tozu içerir. Pakete altın jel, temizleyici, altın maske ve nemlendirici krem ​​dahildir.

Kullanım:

Yüzü temizledikten sonra gold Scrub dairesel hareketlerle nazikçe ovulur. Nemli pamuk yünü ile silin. Daha sonra burada bulunan nemlendirici krem ​​ile yaklaşık 20 dakika masaj yapın. Son olarak altın maskeyi dudaklardan ve göz çevresinden kaçınarak uygulayabilirsiniz. 15 dakika sonra nemli pamukla silebilirsiniz..

Fiyat: Rs.599 (mini paket)

3. Shahnaz Husain Cilt Beyazlatma Yüz Kiti:

Shahnaz Husain Cilt Beyazlatma Yüz Kiti

BURADAN SATIN ALIN

Bu Shahnaj yüz kiti, özellikle bronzlaşmayı gidermek ve önlemek için güçlü ayurveda ürünlerine sahiptir. Kitin yedi ürünü cildi eksfoliye eder ve yeniden nemlendirir. Temizleyici, Ovucu, besleyici krem, cilt toniği, maske, serum ve son kapatıcı krem ​​içerir. Tüm bu ürünler, cilt renginin kademeli olarak açılmasını ve belirli bir süre boyunca daha fazla parlaklık kazandırmasını sağlar..

Kullanım:

Başlangıç ​​olarak bio-nemlendirici temizleyici yüze uygulanır ve iyice temizlenir. Daha sonra ölü deri hücrelerini uzaklaştırmak için peeling peelingi 10 dakika boyunca kullanılır. Güçlü besleyici krem, yaklaşık 10 ila 15 dakika boyunca hafif vuruşlarla masaj yapmak için kullanılır. Daha sonra nemi korumak için cildin her yerine uygulanan güçlü bir cilt toniği vardır. Ciltte 10 dakika dinlenmek için yapılan beyazlatıcı maske sağlanır. Ve yine cildin parlaklığını arttırmak için burada bulunan beyazlatıcı serumu uygulayabiliriz. Son olarak, son dokunuşu vermek için tüm yüze kapatıcı krem ​​uygulanır..

Fiyat: 63 gram için Rs.349.

4. Shahnaz Husain Pigmentasyon Kontrol Yüz Kiti:

Shahnaz Husain Pigmentasyon Kontrol Yüz Kiti

Bu Shahnaz Husain yüz pigmentasyon kiti, bitkisel kitleri kullanan bir profesyonelden tedavi almak için özel olarak oluşturulmuştur. shahnaz husain bitkisel yüz kiti, pigmentasyonu kontrol etme, koyu lekelerin azalması, lekelenme vb. gibi cilt faydaları ile birlikte gelir. Paket ayrıca cilde inanılmaz bir ışıltı ile adil bir ton vermek için de faydalıdır..

Kullanım:

Power bio nemlendirici temizleyici, başlangıçta yüzü temizlemek için kullanılır. Eksfoliye edici Ovma, yüzeydeki kirleri ciltten çıkarmak için burada kullanıma sunulmuştur. Burada verilen güç besleyici krem, yaklaşık 15 dakika masaj yapmak için kullanılır. Yüzü temizledikten sonra burada verilen güçlü bir cilt tonu cilde uygulanmalıdır. Yüze sürülmek ve yaklaşık 10 dakika dinlenmek için sebze kabuğu da bulunmaktadır. Yüzü tamamen temizledikten sonra, pigmentasyonu etkin bir şekilde kontrol eden anti-pigmentasyon jeli uygulanır. Son adım olarak, yüze nazikçe kapatıcı bir krem ​​sürülür..

Fiyat: 55 gram için Rs.349.

5. Shahnaz Husain Çikolata Yüz Kiti:

Shahnaz Husain Çikolata Yüz Kiti

Bu Shahnaz yüz paketi çikolata yüz kiti, cildin yaşlanma belirtilerini ve gençleşmesini önlemek için kullanılır. Ölü derinin yerini alan yeni hücrelerin büyümesini artırır. Ve cildin elastikiyetini arttırmak için en iyi şekilde çalışır ve pürüzsüz hale getirir. Çikolata besleyici krem, Çikolata Yenileyici Maske ve Kahve Çekirdeği Ovucunun her biri 10 gramlık üç küçük paket içerir..

Kullanım:

Kit içerisinde verilen yüz temizleyici ile yüz temizlenir. Kahve Çekirdeği Ovası yüze uygulanır ve yaklaşık 10 dakika nazikçe ovalanır ve ardından ıslak pamukla silinerek temizlenir. Yaklaşık 20 dakika masaj için kullanılan çikolata besleyici krem ​​bulunmaktadır. Uygulanan ve kurumaya bırakılan bir çikolata gençleştirici maske vardır. Son olarak, o parlak görünümü elde etmek için yüzü temizleyin.

Fiyat: Rs.295

6. Shahnaz Husain Shalife Plus Yüz Kiti:

Shahnaz Husain Shalife Plus Yüz Kiti

Bu kit, yüzdeki cildi derinlemesine temizlemek, pul pul dökmek ve yenilemek için organik bitki özlerinden oluşan güçlü bir formülasyona sahiptir. Bu yüz bakımı aynı zamanda cildi sıkılaştırır ve ölü hücreleri arındırır, arındırır, tonlandırır ve parlatır. Kese, besleyici krem ​​ve canlandırıcı maske her biri 10 Gm..

Kullanım:

Yüzü bir yüz temizleyici ile temizleyin ve cildi pul pul dökmek için verilen fırçayı kullanın. Ardından kit içerisinde verilen besleyici krem ​​ile yaklaşık 20 dakika masaj vuruşları yapmaya başlayın. Ardından yüzünüzü yıkadıktan sonra gençleştirici maskeyi uygulayın ve 10 dakika dinlendirin. O muhteşem görünümü elde etmek için yüzünüzü silin.

Fiyat: 45 gram için Rs.315.

7. Shahnaz Husain İnci Yüz Kiti:

Shahnaz Husain İnci Yüz Kiti

BURADAN SATIN ALIN

Bu Shahnaz Pearl yüz seti, doğal bir ışıltı ve beyazlatma vaat ediyor. Kit, güneşin UV ışınlarından sizin için bir koruma görevi görür ve ayrıca bronzlaşmayı azaltan bir melanin dönüşümü olasılığını azaltır. Ayrıca cildinize taze bir görünüm için harika bir nemlendirme sağlar..

Kullanım:

Bu paket, gerçek inci özleri ile yapılan tam tedavidir. Sadece İnci kremi ve inci maskesi içerir. Yani burada, yüz bakımı dışında, sadece yüzü temizleyin ve bu inci kremini gerekli süre boyunca masaj yapmak için kullanın. Ardından inci maskeyi yüzünüze uygulayın ve yaklaşık 15 dakika kurumasını bekleyin. Yüzü temizledikten sonra farkı hissedebilirsiniz..

Fiyat: 20 gram için Rs.473.

8. Yağlı Ciltler İçin Shahnaz Husain Yüz Kiti:

Yağlı Ciltler İçin Shahnaz Husain Yüz Kiti

Yağlı ve sivilceli bir cildiniz varsa, bu Shahnaz Hussain seti tam size göre. Çiçek ve bitki özlerinden yapılan shahnaz sivilce yüz seti sihirli bir şekilde çalışır. Tek görünümü engeller ve yumuşak, pürüzsüz mat bir bitiş dokusu sağlar. Shamoon Sandalwood temizleme losyonu, Shagrian Dermabrasive bakım kremi, Shabase Sandalwood kapatıcı krem ​​ve ShaSilk mat nemlendirici içerir..

Kullanım:

Hassas cildi nazikçe temizleyen burada verilen temizleme losyonunu kullanarak yüzü temizleyin. Ardından Shagrain dermabrazyon bakım kremini yüzünüze 20 dakika boyunca uygulayın. Ve sonra yıkayın. Sandal ağacı kapatıcı kremi, akneye meyilli cilt üzerine kuvvetlice ovalamadan uygulayın ve kurumaya bırakın. Silin. Son olarak hem sivilceler için hem de parlak yağsız görünüm için işe yarayan mat nemlendiriciyi kullanabilirsin..

Fiyat: 55 gram için 475 rupi.

9. Kuru Ciltler İçin Shahnaz Husain Yüz Kiti:

Kuru Ciltler İçin Shahnaz Husain Yüz Kiti

Bu Shahnaz Husain yüz seti kuru ciltler için cildi doğal yumuşatıcılar ve antioksidanlarla besler ve zenginleştirir. Cildi yumuşak, esnek, genç ve parlak bırakarak sıkılığını geri kazandırır. Shalife besleyici krem ​​içerir; Shamoist ile zenginleştirilmiş nemlendirici süt, Shacleanse nemlendirici temizleyici ve Shayouth buğday tohumu Tulsi balsamı.

Kullanım:

Yüzü iyice temizlemek için nemlendirici temizleyici uygulayın. Yaklaşık 15 dakika boyunca masaj için Shalife besleyici kremini kullanın. Ardından cildi nemlendirmek için nemlendirici Süt kullanın. Son olarak, cildinizi pürüzsüz ve esnek hissettirmek için Tulsi Balsam’ı kullanabilirsiniz..

  • Fiyat: Rs. 40 gram için 495.

Shahnaz Husain ürünleri ülkemizdeki kadınların çoğu için tüm zamanların favorisidir. Ve bu marka hem cilt hem de saç bakımı için her türlü krem ​​ve losyonu sağlar..