Altın bir yüz seti, cildinizin ışıldaması için ihtiyacınız olan her şeydir ve cildinizin parlamasına ve pürüzsüz ve kusursuz olmasına yardımcı olacak yaşlanma karşıtı özelliklere sahiptir. Cildinizi canlandırır, sağlıklı ve güçlü hale getirir ve aynı zamanda nemlendirir. Yüz, masaj, krem, peeling ve maske dahil olmak üzere yüz için bir cilt bakımı tedavisi ailesidir. Kan dolaşımına yardımcı olduğu için kişinin yüzü için çok faydalıdır. Yüzdeki kırışıklıkların başlangıcını yavaşlatabilir.

nasıl başvurulur

Yüze başvurmanın farklı yolları vardır, önce yıkar, sonra yüzüne takman gereken bir maske vardır. Maske bittikten sonra temizleyici, toner, ovma gibi uygulamanız gereken farklı şeyler vardır. Bütün bunlar biraz daha fazla şeyle uygulanır ancak tüm bunları uygularken yüzünüze masaj yapmanız ve ardından ılık suyla yıkamanız gerekir..

Kullanmak

Bu yüz kitini kullanmak için önce yüzünüzü yıkamanız, ardından maskeyi yaklaşık 10-15 dakika uygulamanız ve ardından yıkamanız gerekir. Bundan sonra yüzünüze temizleyici ile yaklaşık 5 dakika masaj yapmanız gerekir. sonra yüzü temiz bir havluyla silin. Bundan sonra, yüzünüze uygulamanız ve en az 5 ila 8 dakika masaj yapmanız ve ılık suyla yıkamanız gereken ovma ve toner vardır..

Hindistan’da Mevcut En İyi Altın Yüz Kiti Markaları:

Piyasadan altın yüz seti arıyorsanız, işte fiyat listesi ile ilk 9 altın yüz seti markaları,

1. VLCC Altın Yüz Kiti:

VLCC Altın Yüz Kiti

BURADAN SATIN ALIN

VLCC altın yüz kiti, cildinizin ışıldamasına ve parlamasına yardımcı olan benzersiz bir yüz formülüdür, cilde nem sağlar ve vurgulayarak bırakır. Cilde doğal bir parlaklık verir ve daha parlak olmasını sağlar. Yaşlanma karşıtı özellikleri, eskisine göre cildin pürüzsüz ve yumuşak olmasına yardımcı olur..

Kullanmak: Bunu kullanmak için takip edilmesi gereken altı adım vardır, tek yapmanız gereken o yüz paketini almak, ardından her bir poşeti açmak ve belirtilen şekilde yüzünüze uygulamak. Farklı bir altın temizleyici ve kese ve maske olacak. Sadece paketin üzerinde belirtildiği şekilde uygulayın; bu yüz kitini ayda bir veya iki kez kullanabilirsiniz..

Fiyat: 60 gm için 200 INR

2. Doğanın Altın Yüz Kiti:

Doğanın Altın Yüz Kiti

BURADAN SATIN ALIN

Doğanın altın yüz kiti, kuru cildi soymaya ve parlak ve sağlıklı hale getirmeye yardımcı olan bir miktar portakal yağı özü ile altın tozu ve nane yağı özelliklerine sahip özel temizleyici ovma formülleridir. Cildin yumuşak ve pürüzsüz olmasını sağlayan PH şeyini dengeler. Metalik bir görünüm ve kalıcı bir görünüm kazandırmak için yapılmıştır..

Kullanmak: Bu özel kiti kullanmak için sadece içindeki poşeti kullanabilirsiniz, tek yapmanız gereken ovalamak, ardından temizleyici ve ardından toner ile en az 10’ar dakika masaj yapmaktır. Ardından ılık suyla yıkayın ve temiz ve kuru bir havluyla silin..

Fiyat: Bir paket için 800 INR

3. Shahnaz Husain Altın Yüz Kiti:

Shahnaz Husain Altın Yüz Kiti

BURADAN SATIN ALIN

Shahnaz altın yüz kiti, Shahnaz Husain tarafından özel bir tedavidir ve 24 karat yaşlanma karşıtı peeling peelinginden oluşur. Bir cilt parlaklık jeli ve nemlendirici bir kreme sahiptir. Tüm bu kit, eve tedavi gibi eksiksiz bir salon getiriyor. Yaşlanmayan bir görünüm verir ve cildi gençleştirir. Yaşlanma belirtilerini azaltır, cilt eskisinden daha pürüzsüz ve sağlıklı hale gelir..

Kullanmak: Bir miktar poşet içeren yüz seti gibi kullanabilirsiniz, yapmanız gereken tek şey maskeyi ve başka bir ovmayı talimatlara göre uygulamak ve masaj yapmak ve ılık suyla yıkamak. Uzun etki sağladığı için 2 ayda bir kullanabilirsiniz..

Fiyat: Bir paket için 850 INR

4. Oxyglow Altın Yüz Kiti:

Oxyglow Altın Yüz Kiti

BURADAN SATIN ALIN

Doğal bir formül olan Oxyglow altın yüz kiti, şifalı bitkiler içerir ve yaşlanmayı önleyici bir tedavi gibi davranır, cildi yumuşak ve kırışıksız hale getirir. İçeriğindeki %99 saf altın sertifikasıyla daha sağlıklı hale getirir ve cildin elastikiyetini geri kazandırır. Cildi gençleştirir, daha sıkı, genç ve parlak hale getirir, ayrıca cildinizdeki kirleri ve kirleri temizlemesine yardımcı olur..

Kullanmak: normalde altın bir yüz seti gibi kullanabilirsiniz, kiri temizlemek ve cildinizi pürüzsüz ve elastik hale getirmek için ayda bir kez kullanılabilir..

Fiyat: 170g için 800 INR

5. Lotus Altın Yüz Kiti:

Lotus Altın Yüz Kiti

BURADAN SATIN ALIN

Bu lotus altın yüz kiti, at kestanesi, papaya, peeling temizleyici, aktive edici masaj kremi ve onu daha da eşsiz ve nemlendirici yapan diğer bazı altın bileşenler gibi doğal bir şeye sahiptir. Cildi nemlendirmek ve daha parlak ve kusursuz görünmesini sağlamak için tasarlanmıştır. Cildin beslenmesini sağlayarak hücre döngüsünü teşvik eder..

Kullanmak: Kullanmak için sadece 4 kolay adım vardır, peeling temizleyici ve ardından aktivatör uygulayın ve 6-7 dakika masaj yapın. sonra nemlendirici ve 10-15 dakika kadar masaj yapın, ardından maskeyi kullanın.

Fiyat: 4’lü poşet için 1000 INR.

6. Yağlı Ciltler için VLCC Altın Yüz Kiti:

Yağlı Ciltler için VLCC Altın Yüz Kiti

BURADAN SATIN ALIN

Yağlı ciltler için VLCC altın yüz kiti, cildi daha da parlak ve sağlıklı hale getirmek için içinde bir miktar zerdeçal bulunan ve altın soyma maskesini içeren doğal bir formüldür. Cildi nazikçe eksfoliye ederek parlak bir görünüm kazandırır. ve aynı zamanda cildin PH dengesini korumaya yardımcı olur ve onu eskisinden daha sağlıklı ve doğal hale getirir. Çalışır ve cilde harikalar verir.

Kullanmak: 4 poşeti vardır ve farklı maskeleri vardır ve diğer tüm yapmanız gereken bu maskeyi yüzünüze uygulamak ve ardından ılık suyla yıkamak..

Fiyat: 100g için 400 INR

7. Jovees Altın Yüz Kiti:

Jovees altın yüz kiti

BURADAN SATIN ALIN

Jovees altın yüz kiti, cildi gençleştirmeye yardımcı olan bir yüz kiti, kan dolaşımını iyileştirmeye yardımcı olur, yumuşaklığı geri kazandırır, pürüzsüz hale getirir, yeni hücrelerin yenilenmesini hızlandırmaya yardımcı olur; cilt elastikiyetini artırır ve görünümün azalmasına yardımcı olur. Cilde nüfuz ederek cildin hızlanmasına ve cilt kalitesinin artmasına yardımcı olur..

Kullanmak: Cildin parlamasına yardımcı olan poşetleri içeren yüz kitine sahiptir, ovma, temizleyici ve cildin altın tozu haline gelmesine yardımcı olan başka bir toner içerir.

8. Aroma Altın Yüz Kiti:

Aroma Altın Yüz Kiti

BURADAN SATIN ALIN

Aroma altın yüz seti, cildin pürüzsüz ve parlak olmasına yardımcı olan özel bir altın setidir, içinde altın tozu vardır, bu da cildin pürüzsüz ve yumuşak olmasına yardımcı olur, kiri temizler ve aynı zamanda yüzdeki siyah noktaları giderir. Tozu uzaklaştırmaya ve sağlıklı ve güçlü hale getirmeye yardımcı olur..

Kullanmak: normal bir yüz seti gibi kullanabilir, cildinizin parlamasını sağlayan bazı ovma ve temizleyicilere sahiptir. Poşeti tek tek uygulamanız, ardından masaj yapmanız ve yıkamanız yeterlidir..

Fiyat: Bir paket için 1530 INR

9. Banjaras Altın Yüz Kiti:

Banjaras Altın Yüz Kiti

BURADAN SATIN ALIN

Banjaras altın yüz kiti, herkes tarafından kullanılabilen güzel bir yüz kitidir, tüm cilt tipleri için normaldir, daha sağlıklı ve cilt üzerinde parıldamak için altın içerik karışımına sahiptir. Cildin nem kazanmasına ve aynı zamanda PH dengesinin korunmasına yardımcı olur..

Kullanmak: normal bir yüz kiti gibi kullanabilirsiniz. İçinde temizleyici, toneri ovalama yağı gibi bir poşet var. Yapmanız gereken tek şey bunları tek tek uygulayın ve en az 10 dakika gibi bir süre masaj yapın ve ardından ılık suyla yıkayın. Temiz ve kuru bir havlu ile sildikten sonra.

Fiyat: 60g için 225 INR

Piyasada farklı şirketler tarafından sunulan çok sayıda yüz kiti var, bu yüz kitleri kişinin cildi için çok güzel. Ayda bir kez kullanabilirsiniz veya bazı yüksek kaliteli altın yüz bakım seti, cildi nemlendirmeye yardımcı olan çok uzun süreli bir etki sağlar, aynı zamanda daha pürüzsüz hale getirir ve tazeler. Bu yüksek yüz kitleri iki ayda bir kullanılabilir. Yüz kitlerinin birçok faydası vardır, yüzdeki koyu lekeleri azaltır. Cildi besleyerek gençleşmesini sağlar ve kusursuz bir cilt bu altın yüz bakımı ayrıca yüzünüzdeki pigmentasyonu azaltır, cilde parlaklık verir. Bu altın yüz bakımı, cildi canlandıran ve eskisinden daha sağlıklı ve güzel görünmesini sağlayan yaşlanmayan formüllere sahiptir..