Kadınlar sadece güzel görünmeyi severler. Bir düğün, basit bir ev işlevi, akşam buluşması veya partiler olsun. En iyi görünmek isterler. Bunun en kötü yanı iyi bir kuaförden randevu almaktır; cebe ne kadara mal olduğunu unutun. İşte evde iyi bir yüz bakımı almanın harika bir yolu ve ayrıca bir salondan oldukça daha ucuz. Salonu ziyaret etmek için tembelseniz, markete gidin ve bir meyve yüz seti alın ve evde masaj yaptırın..

Nasıl Başvurulur

  • Yapacağınız ilk şey yüzünüzü iyice temizlemektir. Bunu yapmak için yumuşak bir sabun kullanabilirsiniz. Yüzünüzü temizlemek için en iyi malzeme süttür. Bir pamuğu soğuk, çiğ süte batırın ve yüzünüzdeki tüm kirleri silin..
  • Ardından yüz cildinizi iyi bir ovma ile pul pul dökün.
  • Gözenekleri buharla açın.
  • Meyveli yüz kremini uygulayın ve 10 – 15 dakika bekletin. Soğuk suyla durulayın ve kuruyana kadar yüzünüzü yumuşak bir şekilde silin.
  • Sonunda yüzünüze yaklaşık 10 dakika nemlendirici uygulayın. Salatalık ezmesini nemlendirici olarak kullanabilirsiniz. Soğuk suyla yıkayın.

Kullanmak

  • Kullanmaya başlamadan önce her zaman Fruit Facial Kit’in içeriğini okuyun..
  • Ve her zaman yüzünüze uygulamadan önce bir yama testi yaptığınızdan emin olun..

Kuru ve Yağlı Ciltler İçin En İyi Meyve Yüz Kiti Markaları:

Piyasadaki en iyi meyve yüz bakım setini arıyorsanız, işte size en iyi 9 meyve yüz bakım setini sunuyoruz.,

1. VLCC Meyve Yüz Kiti:

VLCC Meyve Yüz Kiti

BURADAN SATIN ALIN

VLCC Meyve Yüz Kiti, farklı kese, masaj kremi, cilt koruyucu losyon, jel ve bir yüz paketi ile birlikte gelir. Bütün bunlar meyve özleri içerir. Yüz bakımının sonunda cildinizin yumuşak, parlak, taze ve gençleşmiş olduğunu göreceksiniz. Tüm süreç için toplam süre yaklaşık bir saattir.

Nasıl başvurulur:

Temizleyici ile başlayın ve ardından Papaya Seed Scrub. Yıkayın ve ardından Salatalık Jeli ile masaj yapın. Bir pamuk top ile temizleyin ve ardından Şeftali Masaj Kremi ile nazikçe masaj yapın. Orange Anti Tan Pack ile bitirin. Son olarak, Yeşil Elma Cilt Koruyucu Losyonu uygulayın..

Kullanmak:

Tüm yüzünüze uygulayın ve 5-7 dakika bekletin. Parmak uçlarınızla yavaşça masaj yapın. Soğuk suya batırılmış sünger yardımıyla çıkarın. Tüm cilt tipleri için uygundur. Ancak, Normal ve Kuru Ciltlerde harikalar yaratır..

Fiyat: 530 INR/-

2. Jovees Meyve Yüz Kiti:

Jovees Meyve Yüz Kiti

Jovees Fruit Facial Kit’in bir takım faydaları vardır. Kitte yaklaşık 6 ürün var. Ürün çok dikkatli bir şekilde tasarlanmıştır ve cildi gençleştiren ve parlatan özelliklere sahip meyve özleri içerir. Papaya, elma, muz ve avokado, Jovees’de özleri kullanılan başlıca meyvelerdir. Bu kit cildi besler ve ayrıca yüze antioksidan koruma sağlar..

Nasıl başvurulur:

İlk olarak, yoğun beyaz bir krem ​​temizleyici olan Narenciye ve Böğürtlen kullanın. Ardından, Ballı Badem yüz fırçalayın. Fırçalamadan sonra Papaya ve Ananas masaj kremini kullanın. Ardından, Witch Hazel ve Basil Skin Toning Gel ile cildi tonlayın. Jelden sonra Elma ve Avokado Meyve Yüz Paketi uygulayın. Sonunda, Cadı Hazel Canlandırıcı Yüz Kremli Çay Ağacından az miktarda uygulayın. kremayı bırak.

Kullanmak:

Temizlemeden Yüz paketine kadar her bölüm, her biri yaklaşık 10 – 15 dakika sürer. Her bölümden sonra soğuk suyla yıkayın ve kurulayın. Tüm süreç cilt dokusunu yeniler ve adil ve pürüzsüz bir cilt ortaya çıkarır..

Fiyat: 685/ INR-

3. Lotus Meyve Yüz Kiti:

Lotus Meyve Yüz Kiti

Lotus Meyve Yüz Kiti beş paket ile gelir – bir Temizleyici, bir Ovma, bir Krem, bir Jel, bir Paket. Ucuz bir üründür ancak harika etkiler verir..

Nasıl Başvurulur:

Papaya Temizleyici ile başlayın, ardından Muz Eksfoliye Edici Ovma uygulayın. Limonlu Masaj Kremi ve ardından yapışkan olmayan Çilek Yüz Jeli ile masaj yapın. Elma Tedavi Paketini Uygulayın

Kullanmak:

Her poşet meyve özleri ile doldurulur. Anında Adalet, beslenmeyle dolu Parlayan ve Taze bir cilt verir. Hem Erkekler hem de Kadınlar tarafından kullanılabilir. Miktarı en az 2 kez kullanım için yeterlidir ve tüm cilt tipleri için uygundur..

Fiyat: 627 INR/-

4. Oriflame Meyve Yüz Kiti:

Oriflamme Meyve Yüz Kiti

Hoş bir meyveli çiçek kokusuna sahip muhteşem bir Meyve Yüz Kitidir..

Nasıl başvurulur:

Ürünleri sırasıyla Yüz Temizleyici, Yüz Ovucu, Yüz Masaj Kremi ve Yüz Maskesi olarak kullanın. Tek tek dairesel hareketlerle uygulayın ve her birini soğuk suyla yıkayın..

Kullanmak: Bu kit tüm cilt tipleri için uygundur ancak kuru ciltler için harikalar yaratır ve parlak bir görünüm verir. Cildi yumuşatır ve parlatır. Birkaç hafta kullanın ve cilt yumuşak ve esnek olmaya başlar. Ovma ve kremi haftada iki kez kullanabilirsiniz..

Fiyat: 850 INR/-

5. Aroma Meyve Yüz Kiti:

Aroma Meyve Yüz Kiti

Aroma Meyve Yüz seti vitaminlerle zenginleştirilmiştir. Yaşlanmaya meydan okuyan özelliği de vardır. Cildi gençleştirir ve genç bir görünüm sağlar..

Nasıl Başvurulur:

Cildi nemlendirin ve temizleme sütünü yukarı doğru dairesel hareketlerle uygulayın. Nemli pamukla silin. 2. Adımda, Real Aroma Mix Fruit Spa Yüz Kiti Eksfoliye Edici Ovma’yı, ardından Masaj Kremini kullanın. Soğuk suyla temizleyin ve ardından Yüz Jeli uygulayın ve Pack uygulayarak bitirin.

Kullanmak:

Tüm ürünleri hafif dairesel hareketlerle boynunuza ve yüzünüze uygulayın. Çıkarırken nemli pamuk ile yıkayınız. Su veya çiğ soğuk süt ile nemlendirin.

Fiyat: 245 INR-

6. Doğa Özü Meyve Yüz Kiti:

Nature Essence Meyve Yüz Kiti

BURADAN SATIN ALIN

Nature özü sihirli meyve yüz kitinin tüm cilt tipleri için uygun olduğu bulunmuştur. Badem, portakal, safran, elma ve hindistancevizi ile harmanlanmıştır – tüm vitamin bakımından zengin meyveler. Ciltte doğal bir ışıltı ve açık ten rengi bıraktığı için sonucun nefes kesici olduğu bulunmuştur..

Nasıl Başvurulur:

Badem bakım temizleyici, portakal ovma, safran bakım masaj kremi, elma paketi ve son olarak hindistancevizi bakım kremi içeren yağlı ciltler için bu doğal meyve yüz kiti. Aynı sırayla takip edilmelidirler.

Kullanmak:

Bu, cilt üzerinde harikalar yaratan ekonomik bir natures meyve yüz kitidir. Tüplerin her birini kullanın ve her biri yaklaşık 10 dakika boyunca boyundan yüze yukarı doğru hareketle masaj yapın. Her üründen sonra soğuk su ile yıkayınız..

Fiyat: 225 INR-

7. Papaya Meyve Yüz Kiti:

Papaya Meyve Yüz Kiti

BURADAN SATIN ALIN

Vedic Line’dan gelen bu Papaya ve Kireç Yüz kiti, adaleti ve ışıltıyı artıran papaya ve limon özlerine sahiptir. Papaya cildi iyileştirmeye yardımcı olurken, kireç cildi detoksifiye eder ve uyarır ve ayrıca büzücü ve dezenfektan olarak çalışır..

Nasıl Başvurulur:

Bu ürün Lime Duş Jeli, Papaya Ovma, Papaya Yüz Kremi, Papaya Jel, Papaya Pac ve Papaya Losyon içerir. Küçük kit iki seansta kullanılabilir. Boyundan yukarıya doğru dairesel hareketlerle az bir miktar uygulanır ve her uygulamadan sonra soğuk su ile yıkanır.

Kullanmak:

Fiyat: 1251 INR/-

8. Oxyglow Meyve Yüz Kiti:

Oxyglow Meyve Yüz Kiti

BURADAN SATIN ALIN

Bu Yüz Kiti, meyve ve bitkilerin mükemmel bir karışımı ile verimlidir. İyice temizler ve yüzü güzel ve parlak bırakarak üstteki ölü deri tabakasını temizler..

Nasıl Başvurulur:

Kit, meyve Enzim yüz temizleyici, meyve yüz peelingi ve E vitamini içeren meyve enzimi masaj kremi, meyve enzim maskesi ve aynı sırayla kullanılacak meyve özleri içeren yüz kremi olmak üzere farklı poşetler ile birlikte gelir..

Kullanmak:

Her poşetin içeriği boyuna ve yüze masaj yapılarak uygulanmalı ve iyi etki için en az 10-15 dakika bekletilmelidir. Bu kit en az 3 kullanım sürer ve çok uygun maliyetlidir. Her türlü cilt yapısına uygun olduğu ancak karma ve yağlı cilt tiplerinde daha etkili olduğu bulunmuştur..

Fiyat: INR 665/- 165 gram için.

9. Biotique Meyve Yüz Kiti:

Biotique Meyve Yüz Kiti

BURADAN SATIN ALIN

Bu size kusursuz bir görünüm veren kuru ciltler için en iyi meyve yüz kitidir..

Nasıl Başvurulur:

Bu kitin içeriği – papaya ovma, safran masaj jeli, karanfil paketi ve safran genç çiy kremi. Birbiri ardına aynı sırayla kullanılmalı ve uygulanmalıdır. & boyundan başlayarak dairesel hareketlerle masaj yapılır.

Kullanmak:

Kullanımları çok güvenlidir. Biotique, doğal Ayurvedik güzellik, cilt bakımı ve saç bakım ürünleri vermek için Ayurveda’dan gelen orijinal tariflerin gelişmiş İsviçre biyoteknolojisi ile bir araya getirilmesiyle harmanlanmıştır..

  • Fiyat: 215 INR-

Meyve Yüz kitleri her yaş için şiddetle tavsiye edilir. 20 ila 40 yaş arası ayda bir, 30 ila 40 yaş arası ayda iki kez kullanılabilir. Meyve özleri cildin gençleşmesini ve taze görünmesini sağlar. Paket cildi sıkılaştırır ve genç görünmenizi sağlar.