Kadınlar her zaman tenimizi iyileştirmenin yollarını ararlar. Artan kirlilik nedeniyle, yüz cildimiz hasar görme ve matlaşma eğilimindedir. Zaman kısıtlaması, randevular ve hatta salon oranlarının artması nedeniyle ara sıra bir salona gitmek mümkün değildir. Yüze bakmanın en iyi yolu, rahatlığımıza göre onu evde tedavi etmektir. Evde cildimize bakmak için Pearl Facial kitleri mevcuttur..

9 En İyi İnci Yüz Kiti Listesi ve Nasıl Kullanılır:

İşte modaya uygun, ucuz ve mükemmel sonuçlara sahip en iyi inci yüz seti listesi.,

1. VLCC İnci Yüz Kiti:

VLCC İnci Yüz Kiti

BURADAN SATIN ALIN

Bu, yağlı ciltler için en iyi vlcc inci yüz kitidir. Ürün cildi nemli ve taze görünümlü bırakır. Çok ekonomiktir. Cildi tonlandırır ve ayrıca cildin dokusunu iyileştirir..

Kullanmak:

Başlamadan önce yüzünüzü hafif bir yüz yıkama suyuyla yıkayın veya çiğ soğuk süte batırılmış pamuk kullanın. Az miktarda inci losyonu kullanın ve 5-10 dakika hafifçe masaj yapın. Bu paketi uygulamak için bir miktar inci tozunu gül suyuyla karıştırın. Gül suyunu sütle de değiştirebilirsiniz. Sonunda malzemeleri karıştırın ve yüz ve boyuna uygulayın. Paketi bir veya 2 dakika bekletin. Bundan sonra, paketi yüzünüze dairesel hareketlerle yaklaşık 2 dakika masaj yapın ve soğuk suyla yıkayın..

Fiyat: 1000 INR/-

2. Lotus Parlak İnci Yüz Kiti:

Lotus İnci Yüz Kiti

BURADAN SATIN ALIN

Kutu, kolay kullanım için açıkça yazılmış talimatlara sahiptir. 3 plastik tüp ve bir kavanoz var. Ana ve en önemli bileşenler – çay ağacı özü, meyan özü ve inci tozu.

Kullanmak:

Bu kit, temizleyici ve fırçayı tek bir tüpte karıştırır ve ayrı değildir. Kir, ölü deri, beyaz kafalar ve siyah kafaları temizlemek için nazikçe masaj yapın. Tıkanmamış gözenekleri kapatmak için az miktarda Aktivatör kullanın. Masaj Kremi ile 10-15 dakika masaj yapın. Kremaya masaj yaparken her 2-3 dakikada bir buz küplerini ellerinize sürün.

Fiyat: INR 950/-

3. Biotique İnci Yüz Kiti:

Biotique İnci Yüz Kiti

BURADAN SATIN ALIN

Biotique Pear Facial kutusu, minik küvetlerde paketlenmiş 5 içeriğe sahiptir. Kit, masaj jeli, ovma kremi, paket, adalet kremi, koyu lekeler için düzeltici vb. ile birlikte gelir. Kit herhangi bir temizleyici içermez ve bu nedenle, eğer bir tane arıyorsanız, piyasadan satın alabilirsiniz..

Kullanmak:

Ovmayı tüm yüze ve boyuna uygulayın. Parmaklarınızı suya batırın ve boyundan başlayarak yukarı doğru dairesel hareketlerle yaklaşık 30 saniye masaj yapın ve yıkayın. Yüz maskesinin kalın ve eşit bir tabakasını uygulayın. Paketin 15 ila 20 dakika tutulması tavsiye edilir ve kolayca yıkanabilir. Etkilenen alanlarda karanlık nokta düzelticiyi kullanın ve bırakın. Son adım için adalet kremini uygulayın ve bırakın.

Fiyat: 235 INR-

4. Aroma Sihirli İnci Yüz Kiti:

Aroma Magic İnci Yüz Kiti

BURADAN SATIN ALIN

Aroma inci yüz kiti, cildi aydınlatmak ve koyu halkaları azaltmak için özel olarak formüle edilmiştir. Cildi tonlandırır ve parlaklığı geri kazandırır. Tüm cilt tipleri için uygun olduğu tespit edilmiştir..

Kullanmak:

Tek bir yüz kiti, aynı sırayla kullanılacak Yüz Temizleyici, Protein Ağartıcı ve AHA jeli, Cilt Serumu, Oksijenlendirici Jel, Yüz Paketi ve Güneş Koruyucu içerir. Protein ağartıcıyı AHA jeli ile karıştırın ve uygulayın. 15 dakika bekletin ve ardından nemli parmaklarla 2-3 dakika masaj yapın..

Fiyat: INR 1050/-

5. Jovees İnci Beyazlatıcı Yüz Kiti:

Jovees İnci Beyazlatıcı Yüz Kiti

BURADAN SATIN ALIN

Jovees Pearl Whitening Facial Kit cildi gençleştirmede çok faydalıdır. Ayrıca cilt dokusunu iyileştirir ve parlaklığı geri kazanmaya yardımcı olur..

Kullanmak:

Kit, Pearl Whitening ovma kullanılarak yüzü temizlemek ve peeling yapmak için kullanılır. Bundan sonra, yüz masajı için A Vitamini kremini kullanarak yüz ve boyunda biraz masaj gerektirir. Bir sonraki adım, yüzde kalın bir yüz maskesi tabakası kullanmaktır. Paketi yaklaşık 20 dakika yüzünüzde bırakın. Yaklaşık 2 ila 3 damla Serum alın ve yüzünüze ve boynunuza dökün ve cilt üzerinde bırakın..

Fiyat: 490 INR/-

6. Nature’s Essence Magic Pearl Yüz Kiti:

Nature's Essence Magic Pearl Yüz Kiti

BURADAN SATIN ALIN

Nature’ın inci yüz seti, koyu tenli kişiler için gerçek bir lütuftur. Düzenli kullanıldığında iyi bir cilt beyazlatma etkisine sahiptir. Bu yüz kitinde, dört aşamalı bir işlem olan 4 tüp bulunur: temizleme jeli, ovma kabuğu, cilt beyazlatma kremi ve yeniden nemlendirici kızdırma paketi.

Kullanmak:

Birkaç damla temizleme jeli kullanın ve tüm yüze uygulayın. Birkaç dakika ovalayın ve yıkayın. Ovmayı boyun ve yüze uygulayın, hafifçe masaj yapın ve 5 dakika sonra nemli pamukla temizleyin. İnci Beyazlatıcı Krem ile masaj yapın. Bu krem ​​günlük bir krem ​​gibi hatta haftada bir kez 5-10 dakika yumuşak masaj için kullanılabilir..

Fiyat: INR 260/-

7. Shahnaz İnci Yüz Kiti:

Shahnaz Husain İnci Yüz Kiti

BURADAN SATIN ALIN

Shahnaz Husain Pearl Cream ve Shahnaz Husain Pearl Mask içerir. Krem, cildi kurumaya karşı koruyan ve cildi nemlendiren gerçek inci tozuna sahiptir. İnci Maske cildi sıkılaştırır ve sıkılaştırır ve parlatır. Tüm cilt tipleri için uygundur.

Kullanmak:

Yüzü hafif bir temizleyici ile yıkayın veya kiri ve kiri nemli bir pamukla veya soğuk süte batırılmış pamukla silin. Maskeyi tüm yüzünüze ve boynunuza, gözleri dışarıda bırakarak eşit şekilde uygulayın. Tamamen kurumasını bekleyin ve tercihen önce sütle, sonra suyla yıkayın. Ardından kremi tüm yüzünüze sürün..

Fiyat: 435 INR-

8. Asta Berry İnci Yüz Kiti:

Asta Berry İnci Yüz Kiti

BURADAN SATIN ALIN

Asta berry Pearl Facial kiti cildi nemlendirir ve sıkı ve genç görünmesini sağlar. Bu ürünün ana unsurları inci tozu ve soya özüdür. Bu kit anında parlaklık ve daha adil bir cilt verir. Ödediğiniz paranın karşılığını verir.

Kullanmak:

Bu kitte Jel Temizleyici, kese, masaj kremi ve yüz paketi bulunur. Bunlar, yüz paketi hariç her biri ile yaklaşık 5 – 10 dakikalık masaj için aynı sırayla kullanılmalıdır. Her işlemden sonra soğuk suyla yıkayın ve yumuşak havlu veya kağıt mendil ile kurulayın. Yüz paketini 10 dakika tutun ve yıkayın.

Fiyat: 225 INR-

9. Oxyglow İnci Yüz Kiti:

Oxyglow İnci Yüz Kiti

Oxyglow Pearl Facial kiti, cildi lekesiz süt beyazı yapar. Bu, uzun süreli doğal bir ışıltı kazanmanıza yardımcı olan en iyi yüz kitlerinden biridir. Bu inci yüz seti yağlı ciltler veya karma ciltler için iyidir..

Kullanmak:

Bu kit, Temizleme sütü, kese, masaj kremi, yüz paketi, nemlendirici ve son olarak bir Cilt Serumu ile birlikte gelir. İçeriği belirtilen sırayla kullandıktan sonra, her birini yaklaşık 10 – 15 dakika kullandığınızdan emin olarak, birkaç damla serumu avucunuza alın ve tüm yüzünüze ve boynunuza yayın. Serum cildinize sızar.

Fiyat: INR 950/-

Bir salon genellikle yüz bakımı için en az 1000 INR / – ücret alır. Ürünün temel maliyeti yüksekse, salon fiyatları da yüksektir. Bunun yerine kendinize iyi bir ürün satın alın ve aynı ürünle evde bir değil en az iki kez yüz bakımı yapabilirsiniz..